Аніме і манґа українською

Аніме і манґа українською (манга українською). Для всіх любителів/любительок та поціновувачів/поціновувачок список сайтів з українським контентом.

flowers

 

ua_manga

Перший сайт uanime.org.ua – тут манґа. Читалки нема, але можна завантажити розділи і почитати на комп’ютері. Окрім манґи є цікаві статті, субтитри до аніме (з відео-, аудіофайлами, або без них, тільки субтитри), там ще є шрифти (саме українські), деякі програми, список сайтів і форум для спілкування. Їхня група у Facebook.

 

ua_anime ua_manga3

Другий anitube.in.ua – аніме, манґа (відбувається перехід на сайт manga.in.ua). Гадаю, і так ясно. Аніме, новини, читалка для манґи є.

Третій сайт Otaku no Sekai – аніме, дорами й манґа українською. А ще займаються перекладами веб-коміксів, кліпів тощо. Аніме, дорами, кліпи можно переглянути на сайті. Веб-комікси і манґу можна завантажити на комп’ютер або читати на MANGA/in/UA.

ua_manga4

Четвертий wilvarin.ucoz.com – тільки манґа, читалки нема, треба завантажувати на комп’ютер. Оновлень давно не було, що прикро.

ua_anime2

П’ятий ukrdub.net – аніме українською. Можна переглядати онлайн, є посилання для завантаження аніме-серіалів та аніме-фільмів на ПК. Окрім цього, є і звичайні серіали та фільми.

Насолоджуйтесь =)

Якщо десь помилки, вибачте мені, потім перегляну і виправлю.

Если вы найдете ошибку выделите ее и нажмите Shift + Enter или Кликните сюда чтобы отправить нам уведомление.