Heroes of Might and Magic 3

Назва гри: Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia | Герої Меча та Магії 3: Відродження Ератії

Назва доповнень: Heroes of Might and Magic III: Armageddon’s Blade | Герої Меча та Магії 3: Клинок Армагеддону, Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death | Герої Меча та Магії 3: Тінь Смерті, Heroes Chronicles | Хроніки Героїв (набір сценаріїв)

Рік видання: 28 лютого 1999

Рік видання доповнень: «Клинок Армагеддону» – 30 вересня 1999, «Тінь Смерті» – 31 березня 2000, «Хроніки Героїв» – 2000-2001

Розробник: New World Computing

Видавець: The 3DO Company

Жанри: Покрокова стратегия, RPG

Рекомендовані системні вимоги:

Операційна система: Windows XP/Vista/7

Процесор: Pentium 133

Оперативна пам’ять: 32 Мб

Відеокарта: 4 Мб

Звукова карта: Працює з DirectX 9.0с

Вільне місце на жорсткому диску: 2 Гб

Опис:

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia: Короля Ератії вбили і перетворили у безсмертного полководця. Його донька Катерина повертається додому, щоб зібрати армію та звільнити країну від загарбників.

Heroes of Might and Magic III: Armageddon’s Blade: Створено могутній артефакт, який допоможе захопити світ живих. Демони заховали його в жерлі вулкану. Клинок Армагеддону збільшить силу дияволів, що хочуть заволодіти світом. Меч потрібно знищити або з його допомогою встановити новий порядок.

Heroes of Might and Magic III: The Shadow of Death: Орди нечисті міцніють, потрібно знайти артефакт і зупинити їх.

Heroes Chronicles: Сюжети кампаній обертаються навколо життя варвара Тарнума, якому боги дали безсмертя, щоб спокутувати свої гріхи. Виконавши волю Предків він усвідомить помилки минулого.

1410340039525 1450431078_heroes_of_might_and_magic_3_in_the_wake_of_gods Horn_of_the_Abyss

Моя улюблена гра із серії Heroes of Might and Magic. Прикро, що Герої 3 не мають офіційного перекладу українською. За неофіційний щира вдячність тим, хто ним займався.

«Heroes of Might and Magic 3» одна з перших ігор на моєму комп’ютері. Години проведені за нею в дитинстві згадувались з ностальгією, тому я про неї не забувала і, надибавши версію з українським перекладом, встановила на свій ПК.

Герої 3 взяли все краще від своїх попередників і, як на мене, стали легендою серії Heroes of Might and Magic. Любов фанатів до Heroes of Might and Magic 3 велика. Наприклад, крім вище вказаних доповнень є ще кілька неофіційних. Це «Герої Меча та Магії 3.5: В ім’я Богів (In The Wake of The Gods)», а також Heroes of Might and Magic III: Horn of the Abyss | Герої Меча та Магії 3: Ріг Безодні. Перше сильно змінює гру. Нові монстри, артефакти, уміння та  багато іншого. Юніти отримують досвід і стають сильнішими. Друге – додає ще одне стартове місто. У «Heroes of Might and Magic 3: Horn of the Abyss» не грала, тому нічого більше не можу сказати.

Screenshot_2 Screenshot_3 Screenshot_4 Screenshot_5 1

Ті, хто бачив і грав у перших і других «Героїв», гадаю, оцінять графіку третіх. Стартових міст аж дев’ять! І це без доповнення Heroes of Might and Magic III: Horn of the Abyss. Отже, Замок, Оплот, Вежа, Інферно, Некрополіс, Темниця, Цитадель, Фортеця, Колонія. У кожному сім юнітів, стільки ж і клітинок для розміщення. Восьма для героя, якщо треба залишити його в місті. Так його не треба відводити кудись убік, а потім повертати, коли прискакав основний. У кожного міста своя структура і свої особливості. Та є і схожі споруди. Ратуша дозволяє зводити потрібні будівлі й приносить 500 золотих. Якщо покращити її до Мерії – 2000 монет, Капітолій – 4000. А якщо принести до міста Грааль, то ще плюс п’ять тисяч золотих і збільшення приросту створінь, яких можна найняти в замку.

2 3 4 5 6 7 8 9 10

Героїв тепер можна знайти в таверні, почитати плітки і подивитись деяку інформацію про себе і своїх супротивників. Але за останнім краще навідатись до гільдії злодіїв. Криниці тепер нема (я про ту, що була у других «Героях» у стартових містах), та приріст населення можна збільшити, збудувавши замок. Крім цього він покращує захист міста. Для окремих юнітів є будівлі, що підвищують їх кількість.

11 12 13 14 15 16 17 18

Гільдії магії бувають п’ятиповерхові та трьохповерхові, скільки їх – стільки і рівнів заклинань доступно в цьому місті для вивчення. Але є певні обмеження. Якщо герой не має уміння «Мудрість», то про чари четвертого і п’ятого рівня він може тільки мріяти. Хоча тут можна обійти, знайти деякі артефакти, що дають можливість користуватися такими чарами. Магія відновлюється потроху сама, а можна навідатися до криниці (на глобальній мапі) та поповнити резерв так. Параметри «Знання» і «Сила магії» відповідають за кількість магії і дію закляття. Якщо героя розвивати у цьому напрямку, то чим вони більші, тим краще.

19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Багато кампаній, вони цікаві, але якщо нема бажання їх проходити, то можна просто вибрати якусь мапу і так пограти.

31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

Щодо HD-видання Heroes of Might and Magic 3. Природа, споруди, артефакти, а також деякі створіння і герої виглядають доволі непогано. Хоча з останніми не все так однозначно. Деяких не варто було перемальовувати. Це перероблене видання Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia без доповнень і воно займає 1Гб пам’яті. Пограти можна, хоча після старих Героїв воно виглядає дещо незвично.

Screenshot_17 ch_h_1 ch_h_2 ch_h_3

Heroes Chronicles – це, як уже вказано вище, набір сценаріїв. Їх, якщо пошукати, можна встановити разом з усіма іншими доповненнями (офіційними), у мене Хроніки Героїв установлені окремо від Heroes of Might and Magic 3 і я не знайшла їх з українським перекладом.

Screenshot_6 Screenshot_8 Screenshot_9 Screenshot_10 Screenshot_11 Screenshot_12 Screenshot_13 Screenshot_14 Screenshot_15 Screenshot_16

Грати фанам Героїв, які спокійно відносяться до не супер-мега-крутої графіки, любителям «старої школи» і тим, кому цікаво з чого взагалі все почалося. Хоча тут тоді треба і в серію Might and Magic пограти, але в мене тільки від кількості тих ігор очі на лоб лізуть. Можливо колись спробую, якщо настрій буде.

Если вы найдете ошибку выделите ее и нажмите Shift + Enter или Кликните сюда чтобы отправить нам уведомление.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *