Українські соціальні мережі

Про соціальні мережі Facebook, Twitter, Вконтакті, Однокласники можливо знають не у всіх куточках нашої планети, але користувачів там багато, а от про українські соціальні мережі, я дізналась тільки в цьому році.

соціальні мережі

Отже, почну з UkrOpen, протокол у цього сайту https, тобто передача даних захищена. Позиціонує себе як інтерактивну соціальну мережу, яка не копіює жодну іншу. Для реєстрації потрібно вказати прізвище й ім’я (тільки кирилиця), стать, дату-місяць-рік народження, країну і місто, потрібен e-mail і пароль (зауважте, що ні Яндекс, ні Майл.ру не приймає). Номер телефону не потрібний. У нижній частині сайту можна змінити мову (доступно дві: українська, російська). Виглядає непогано.

соціальні мережі соціальні мережі

UKRFACE протокол http, тому варто бути уважними і дані від кредитних карток тут не вводити. Для реєстрації потрібно ввести прізвище й ім’я (можна і латинськими літерами). Далі стать, дату-місяць-рік народження, країну, місто. Останніми ідуть e-mail і пароль, обмежень щодо почтових ресурсів не вказане. Щоправда з відправкою даних сталась якась фігня, потрібно було вводити цифрову капчу (здається десять штук відіслала перед тим як послати пусте поле – і все вийшло). Номер мобільного телефону не потрібний. Чимось схоже на суміш Фейсбуку і Вконтакті. Унизу сторінки можна вибрати мову. Доступно три: українська, російська, qirimtatar. Тло дуже гарне, в іншому дизайн дещо бентежить, але доволі непогано.

соціальні мережі соціальні мережі

Далі – ц.укр (Це – Україна), протокол https. Є опція перенесення усього з VK. А можна заповнити форму. E-mail, ім’я-прізвище, пароль, код. Сайт дещо підглючує і одразу може не зареєструвати. Дизайн схожий на колишній дизайн Вконтакті.

соціальні мережі соціальні мережі

Ще є соціальні мережі:

Українці – соціальна мережа створена 2009 року. Дизайн не вразив.

соціальні мережі

UA Monda – інформаційно-розважальна платформа, кожен користувач/кожна користувачка може стати автором/авторкою. Доступна українською і англійською мовами.

соціальні мережі соціальні мережі

Гуртом – сайт підтримки всього українського. Коли шукала інформацію через ґуґл, то на одному інформаційному сайті знайшла його серед соціальних мереж. Тут багато цікавих новин, а ще можна перейти на торрент-толоку (один з моїх улюблених сайтів).

соціальні мережі соціальні мережі

Загалом є українські соціальні мережі, можна шукати і вибирати, просто вони не настільки популярні, а деякі не дуже оригінальні. Мені сподобались UkrOpen, UKRFACE. Сайт UA Monda в закладках, там викладають цікаві та корисні статті. На Гуртом частенько заглядаю, але більше уваги приділяю торрент-толоці.

Если вы найдете ошибку выделите ее и нажмите Shift + Enter или Кликните сюда чтобы отправить нам уведомление.