ЛМС. Том 4. Розділ 1

Інші варіанти назви: Скульптор місячного світла / Легендарний скульптор місячного світла / ЛМС / СМС / ЛСМС

Англійська назва: The L. Moonlight Sculptor / LMS

Мова оригіналу: корейська

Автор/ка: Nam Heesung (남희성) / Нам Хісон (Нам Хвісон)

Жанри: бойовик, бойові мистецтва, наукова фантастика, пригоди, комедія, фентезі, шьонен, ЛітРПГ

Рік: 2007

Томів: 58

Випуск: завершений

Перекладачка: Silver Raven

Переклад: у процесі

Опис: Людина, покинута світом, людина, що поклоняється грошам, людина, відома як легендарний Бог Війни у дуже популярній MMORPG «Континент Магії». З досягненням повноліття він вирішує попрощатися з грою, але спроба заробити щось за вкладений час і зусилля має такий наслідок, якого ніхто не міг уявити.

Завдяки ряду випадковостей його легендарний персонаж продається за 3 мільярди вон, приносячи йому велику радість, що змінилась глибоким відчаєм, бо він змушений віддати майже все жадібним лихварям. Відкривши можливість заробляти гроші завдяки іграм, головний герой піднімається з прірви з новим наміром і йде прямо до нової епохи під керівництвом першої в історії MMORPG у віртуальній реальності «Королівська Дорога».

Це легенда про Лі Хьона, про шлях до вершини, з серцем, що любить тільки рідних, з безмежним прагненням до грошей, про його винятковий розум, треноване тіло і вмінням наполегливої праці, що завжди підтримувало головного героя на плаву.

Переклад  з англійської. Тобто переклад з перекладу, деякі сенси й особливості будуть втрачені.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут, сторінка тут.

Реквізити НБУ для потреб армії тут.

Реквізити НБУ для гуманітарних цілей тут.

Легендарний місячний скульптор / Легендарний скульптор місячного світла

Том 3. Розділ 11.

Розділ 1. Рівнини Відчаю

– Цей чувак якийсь дивний. Що він робить?

– Може він божевільний? Дуже схоже на те, що він несповна розуму.

– Просто ходімо далі.

Жителі вільного міста Сомрен уникали цієї людини. Це тому, що вона виглядала, як людина, що принесе неприємності, як тільки до неї наблизяться.

Насправді це був Від. Він підстрибував од люті.

– Ааарх!

Від навіть закричав. Через його божевільну поведінку люди відмежовувалися від його страждань. Тому пощастило, що це відбувалося біля храму Фреї. Якби він учинив щось таке посеред вулиці, хтось би зняв відео і воно неминуче б опинилося на якомусь сайті.

– Уваах! – зрештою, Від навіть розплакався!

«Я втратив можливість зірвати джекпот!»

Він покинув провінцію Мората через ворота телепортації та прибув до вільного міста Сомрен. У ту саму мить, колі він вийшов із воріт, у його голові промайнула думка.

«Як шкода, що я більше не зможу користуватися ефектами статуї Крижаного дракона чи Крижаної красуні». Він витратив на їх створення більше місяця. Статуя Крижаний дракон мала неймовірний розмір, її приголомшлива велич, а також різноманітні ефекти справді вражали.

«Чому я не взяв статую з собою?!»

Звісно, Від не думав про статую Крижаного дракона, вона була занадто великою, щоб забрати її. Але він би міг якось забрати з собою статую Крижаної красуні.

Якби він продав статую, що збільшує швидкість відновлення як здоров’я, так і мани, люди вишикувалися б у чергу, щоб купити її.

Ясна річ, що оскільки матеріалом був лід, він би з часом танув, але із застосування магії для збереження льоду, статую можна було б уберегти. Плюс ефекти статуї можна поєднувати з ефектами браслетів чи перснів, і навіть з ефектами інших предметів.

Ніхто не міг припустити скільки грошей би він тримав, якби продав статую Крижаної красуні.

«Уваа… Через те, що я надто добра і наївна людина, сталася така трагедія».

Хоча він продовжував шкодувати про це, підстрибуючи від люті, було вже надто пізно.

Гарна і приємна людина. Від бачив, що це нічим не відрізняється від того, щоби бути дурнем. Є безсоромні, підступні, мерзенні та безчесні, але багаті. Чи не це те життя, до якого люди насправді прагнуть?

«Ще не пізно. Відтепер я маю бути жорсткішим». Хоча це несправедливо, що йому довелося стати скульптором, якщо він буде ігнорувати всі переваги, що несе клас скульптора, то не виживе.

Від знову підтвердив ціль свого життя.

Він повернувся до храму Фреї разом з Альвероном та священниками, вони всі спостерігали за божевільною поведінкою Віда. Деякі насупилися, а інші виглядали переляканими. Вони повільно відступали. Отже, навіть НІПи уникали Віда.

– Кхем. – Від поправив одяг і повернувся до звичного вигляду шукача пригод, який карає зло і виконує праведні місії. – Ходімо на зустріч з первосвященником.

Одразу після цього він увійшов до церкви разом з іншими священниками. Цього разу Від увійшов через інший вхід, тож уникнув зустрічі з вірянами і йому не довелося робити підношення. Хоча гроші, які він отримував, збільшувалися, якщо Від не керуватиме витратами, то ніколи не стане багатою людиною.

Первосвященник уже чекав на нього. Від ніс на руках корону, прикрашену коштовностями. Він передав її первосвященнику зі словами:

– Ось корона Фарго, повертаю її вам.

– О-о! Щиро вдячний. Ви справжній спаситель храму Фреї, спочатку повернули чашу Гелан, а тепер і корону Фарго.

[Завдання повернути корону Фарго завершено.

Остання святиня, втрачена храмом Фреї, корона Фарго була у клану вампірів Справжньої крові у провінції Мората. Клан вампірів очолював лорд вампірів Торі. Чекаючи на повернення безсмертного легіону на чолі з темним магом Бареканом Демофом, вони прийшли до провінції Мората і взяли регіон під контроль.

Для Барекана, який заплямував континент злом, знищення клану вампірів Справжньої крові це болючий удар.

Оскільки корона Фарго символ божественної влади та величі, цей предмет потрібен для піднесення престижу храму.  

Ваша слава зросла на 1200.

Ваша дружба з храмом Фреї зросла на 31.

Вплив храму Фреї зріс на 2200.

Публічну значимість храму Фреї можна перевірити у вікні статусу релігій.

Публічна значимість храму Фреї: 4612.

Публічна значимість релігійних організацій підвищується шляхом боротьби зі злом або завдяки проходженню відповідних квестів.

Ваш рівень зріс.

Ваш рівень зріс.

Ваш рівень зріс.

Ваш рівень зріс.

Ваш рівень зріс…]

У якості винагороди за виконання завдання рівня складності B він піднявся на дев’ять рівнів. Від був задоволений. На його нинішньому рівні складно швидко піднімати рівні, перемагаючи монстрів. Проте, щоб знайти корону Фарго, йому довелося пройти через місяці труднощів, тому отримати таку винагороду було нелегко.

Первосвященник дав йому тридцять пляшечок, заповнених білою та червоною рідинами.

– Це подарунок, який наш храм дарує вам. Свята вода і найкраще зілля для відновлення здоров’я.

– Навіщо…

– Хоча це небагато, будь ласка, прийміть дарунок. Вони можуть бути корисними, якщо ви скористаєтеся ними у надзвичайних ситуаціях.

– Красно дякую.

Від обережно сховав подарунок до сумки. Через те, що ціна на зілля була надто високою, він ніколи їх не купував. Якщо гравці не бандити чи вбивці, як квартет Двічіґі, то вони зазвичай не користуються зіллями. Усе тому, що зі зростанням рівнів зростає і максимальний показник здоров’я, а це означає, що потрібно купувати дорожче зілля з більшою ефективністю.

Тому лише незначна кількість гравців полювала і використовувала зілля. Але якщо зілля є при собі, то вони дійсно можуть стати великою підмогою в надзвичайних ситуаціях. З цієї причини всі мали при собі кілька пляшечок із зіллям.

– Крім того, ось спорядження, яким нагороджують героїв.

Від отримав такий самий набір предметів, що і за повернення чаші Гелан, тоді він отримав спорядження і меч Агати.

«Виходить, що нагороди за повернення святинь майже однакові. За це можна отримати трохи грошенят».

– А також цей предмет, що лежав у скарбниці храму. Оскільки не було нікого, хто міг би його використовувати, він припадав пилом. Але ваша професія скульптор, він може бути корисним для вас.

[Ви отримали невідомий шкіряний ремінь.]

Отримавши невідомий предмет, перше, що треба зробити, це розпізнати його.

Незалежно від того проклята річ чи ні, її цінність залежатиме від того, які вона має ефекти.

– Розпізнати.

[Ремінь Декрама зі шкіри червоної виверни

Міцність: 60/60.

Захист: 22.

Шкіряний ремінь зроблений зі шкіри червоної виверни, що вільно ширяла в небі. Червоні виверни настільки рідкісні, що навіть є сумніві у їхньому існуванні.

Носіння ременю зі шкіри червоної виверни приверну увагу багатьох авантюристів.

Шкіряний ремінь еластичний і міцний, його нелегко порвати. Він ідеально лягає на талію та здатен утримувати інструменти скульптора.

На ремені зображена голова виверни, її зробив майстер Декрам.

Вимоги: рівень – 150;

Тільки для скульпторів.

Ефекти: харизма +15;

Сила +10;

Спритність +30;

Скульптурне мистецтво +7%.

Створення скульптур, носячи це ремінь, приносить додаткові +5 до слави.]

Від задумався.

Він очікував отримати особливий предмет за виконання завдання рівня складності B, але отримав пояс Декрама. Ясна річ, що сам по собі предмет не є вже таким особливим. Предмети такого типу, що підвищують захист і характеристики, нескладно знайти.

Проте ця річ не що інше, як ремінь Декрама. Одного з п’яти майстрів скульптурного мистецтва, які колись жили на континенті Версаль. Декрам! Його ремінь потрапив до рук Віда.

Проте він був трохи розчарованим. Сам ремінь коштуватиме близько 100 000 вон. Через малу кількість скульпторів попит на такі предмети низький. Ця річ може зацікавити колекціонерів, що збирають рідкісні предмети.

Набір Декрама. Його шолом і інструменти одного разу з’являлися на торговому сайті. Через те, що ефекти не несуть користі іншим класам предмети могли і не продатися, проте шолом купили за 800 000 вон, а інструменти за 1 100 000 вон.   

Їх купили люди, що колекціонували рідкісні предмети.

Однак предмети, що Від знайшов і повернув первосвященнику – чаша Гелань і корона Фарго, – дуже рідкісні предмети, вартість яких могла перевищити будь яку уяву.

Не очікуючи відповіді, первосвященник заговорив:

– Наш храм хоче висловити щиру вдячність за вашу допомогу. Де б ви не були, нехай завжди з вами буде благословення богині Фреї. Якщо ви будете поранені або отримаєте прокляття, приходьте до наших храмів у будь-який час, ми допоможемо вам безплатно. Крім того, ви можете вільно користуватися храмовими воротами телепортації.

– Щиро вдячний.

Первосвященник важко зітхнув. Він виглядав так, ніби був чимось серйозно стурбований.

– Нарешті, три святині храму повернулися. З відновленням нашої повної влади та впливом божественної сили наші паладини та священники зможуть використовувати всю свою силу. Безсмертний легіон на чолі з посланником Барекана Демофома причаївся на безплідних північних рівнинах та нарощує свою міць.

Безсмертний легіон на чолі з Бареканом Демофом був страшною силою, тому що кожен їх представник був немертвим.

Тих, хто загинув на полі бою і не був похований, ворог піднімав як свої послідовників. Серед них були паладини, що користувалися темною магією, та священники, які використовували благословення демонів.

Щоразу, коли безсмертний легіон вступав у бій, його сили збільшувалися.

– До мене дійшла звістки про те, що Барекан Демоф воскрес, а також, що некроманти-демонопоклоники заворушилися. Тих некромантів, що досліджують магію пов’язану зі свіжою кров’ю та ненавистю, можна назвати насінням зла. Мені розповіли, що вони щось готують на Рівнинах Відчаю.

Ділінь!

[Вигнанці, що живуть на Рівнинах Відчаю

Некроманти, послідовники Барекана Демофа, вірять у демона Вельзевула. Вони, вперті дослідники принципів магії, звели храм для поклоніння Вельзевулу.

Темні ельфи та вигнанці, яких викинули з різних королівств у епоху хаосу, живуть на Рівнинах Відчаю. Деякі з некромантів, які раніше служили храму, пішли на Рівнини Відчаю. Знайдіть і вбийте їх. Не дозвольте їм створити нову армію немертвих.

Якщо ви підете до храму в королівстві Розенхайм, то отримаєте інформацію та військову підтримку для квесту.

Складність: B.

Нагорода: невідомо.

Попередження: невдача приведе до зниження публічної значимості храму Фреї до нуля.

Слава зменшиться на 3 000.]

Віду хотілося зітхнути. Ще одне завдання рівня складності B.

«Але це добре, що немає обмеження в часі».

Рівнини Відчаю – територія, що лежить далеко на північний-схід од королівства Розенхайм. Вони розташовані на кордоні королівств Брент і Розенхайм, ця територія заповнена небезпечними і божевільними монстрами.

Однак це лише краєчок Рівнин Відчаю.

На мапі, яку колись відшукали і що мала назву Карта континенту Версаль, Рівнини відчаю були зображені більшими за найбільше королівство в центральному регіоні континенту.

– Я розберуся з тими некромантами.

[Ви прийняли завдання.]

– Дякую, герою!

Обличчя первосвященника сповнилося щастя. Він більше не реагував на Віда, тож Від тихо покинув храм.

***

Після подорожі по сусіднім селам Мапан вирішив повернутися до вільного міста Сомрен. Саме в цей момент він почув голос людини, з якою давно не міг зв’язатися. 

/– Хей, Мапане./

/– Так? О, Віде! Я думав, що ти помер. Де ти зараз?/

/– Все пройшло добре. Підійди до церкви Фреї./

/– Гаразд, уже біжу./

Мапан мчав, як вітер, так швидко, що не пройшло і десяти хвилин, а він уже був біля храму. Все-таки Від повернувся після виконання завдання рівня складності B. Мапан прибув на місце прямо з ринку, навіть не потурбувавшись запакувати свій товар. Але прийшов він не один, разом з ним була вродлива дівчина.

Звісно, Мапан хотів розпитати Віда про справи, але ввічливість не дозволила, спочатку він представив свою супутницю.

– Віде, це Хварьон, моя компаньйонка.

– Приємно познайомитися, мене звуть Від.

– Привіт. Я багато про тебе чула.

Поки Від був відсутнім Мапан знайшов компаньйонку, з якою можна подорожувати, але у неї доволі незвичний клас.

– Віде, не дивуйся. Хварьон – танцюристка.

– Танцюристка?

Хварьон усміхнулася і сказала:

– Можеш розглядати мій клас в одній лінії з класом барда. Танець замість музики, я можу посилити здібності союзників і відволікти ворогів.

– Он воно як. Мабуть, це складно?

– Зовсім ні! Це так весело. Я люблю танцювати.

Головна риса класу танцюрист це приголомшення ворогів. Коли Хварьон починала танцювати, чудовиська втрачали моральний дух і завмирали, приголомшені. Можна сказати, що танцюристи це один із прихованих класів у грі.

Хварьон навіть здатна впливати на монстрів, що мають вищий рівень, ніж її 175 рівень, але в таких випадках витрати мани збільшуються. Те саме відбувається, коли вона намагається вплинути на велику кількість чудовиськ одночасно. Крім того, якби вона напала на ворогів під час танцю, монстри вийшли з-під її впливу.

До мінусів її класу відноситься слабкий захист і низька атака, вона могла тримати в руці невеликий кинджал, до того ж, після закінчення танцю монстри швидко приходили до тями. Тому їй складно полювати одній. Однак у групі її талант яскраво сяяв.

Мапан розповів Віду, що поки його не було, вони з танцівницею разом подорожували по сусіднім селам, і коли нападали монстри, Хварьон танцювала, пригнічуючи ворогів, а Мапан вправно керував критим візком, тому їм вдавалося швидко втікати.  

«Скульптор, купець, а тепер ще і танцівниця… Стає все краще і краще», – подумав Від.

****

У Королівській Дорозі з’явилася легенда, вона стосувалася тих, хто має ремісниці й інші незвичайні класи.

Нібито, якщо в групу збереться кілька гравців непопулярних класів, вони зможуть поєднати свої сильні сторони та індивідуальні здібності, створюючи таким чином сильну команду. Ця легенда говорила, що вони могли перемогти будь-якого монстра і виконати будь-яке завдання.

Звідки взялася ця легенда і наскільки вона правдива ніхто не знає. Люди чули про це, коли ходили по містам і селам.

Можливо, це всього лише казочки.

Більшість полювань проходила в основному у використанні бойової системи. Наприклад, легко знайти людей і створити групу. Завдяки цьому швидкість полювання на монстрів значно зростає. Однак про тих, хто є слабкими і від яких немає користі в бою, потрібно дбати під час бою. Немає особливої причини брати їх до групи. Тому їх навіть не запрошують.

– Ху!

Мапан раптом глибоко вдихнув, підійшов до Віда та зашепотів йому на вухо.

– Я не раз відчував вплив твого Левового реву, тому думав, що звик до всього і мене більше ніщо не збентежить.  

– Справді?

– Так. Ти знаєш, який танець виконує Хварьон?

– І який же?

– Бубі-бубі*.

– О… – Від кашлянув.

Танцювати бубі-бубі зустрівши орка або огра! Щоки Хварьон залило червоним.

– Колись я часто ходила до нічних клубів… Мені так подобається танцювати, що я не можу зупинитися.

– …

– До речі, – Мапан дуже хотів дещо дізнатися, – де ти провів останні три місяці? Тобі вдалося виконати завдання?

Від весело засміявся.

– Скоро дізнаєшся.

– Га?

Почалося все у вільному місті Сомрен.

– Ти знаєш шукача пригод на ім’я Від? Він здійснив визначне діяння. Знайшов і повернув корону, втрачену храмом Фреї. Корону Фарго!

– Можна сказати, що клан вампірів Справжньої крові є важливою частиною сил Барекана. Говорять, що хоробрий чоловік на ім’я Від, славетний вірою та мистецтвом, розібрався з ними.

– Ви ж чули про Віда?

Ринки, магазини, таверни, готелі, гільдії та на вулиці – усюди НІПи почали говорити про Віда. Через якийсь час про нього почали говори в об’єднаному королівстві Бритон.

– Кажуть, у вільному місті Сомрен сталася визначна подія. Шукач пригод на ім’я Від виконав прохання храму Фреї.

– Людина на ім’я Від…

– Від…

Далі новини дійшли до королівства Розенхайм.

– Ти знаєш, що Від з нашого королівства? Що? Ти ніколи про нього не чув? Тоді слухай уважно…

Навіть НІПи з королівств Тор, Харпан і Паллмор розповідали історії про Віда.

***

Покинувши капсулу Лі Хьон зайшов на сайт-аукціон. Перше, що він зробив, це відкрив пошту, і сьогодні надійшов електронний лист від Об’єднання темних гравців.

Запрошуємо вас до Об’єднання темних гравців.

Щоб запобігти витоку інформацію, цей електронний лист надсилається лише невеликій кількості обраних людей. Додаткова інформація буде надана при особистому спілкуванні. Зустріч на континенті Версаль або в реальному житті, підійде будь яких з цих варіантів. Тому що Об’єднання темних гравців може існувати будь-де, поки є темрява. Жодних зобов’язань, ми хочемо зустрітися та поговорити з вами. Таким чином ми можемо зрозуміти одне одного. Ви можете доєднатися до наших внутрішніх розмов, а також знайти хорошого партнера.

Лі Хьон проігнорував лист і почав створювати нову публікацію про аукціон.  

Всі предмети, які можна продати за реальні гроші, потрібно продати негайно, тому що ринкова економіка стосувалася і Королівської Дороги, з часом ціни будуть знижуватися. Це неминучий наслідок через зростання пропозиції пов’язаної зі зростанням кількості користувачів, що перетнули позначку двохсотого рівня. Попит, звісно, також зростав, тож не має причин для великого занепокоєння.

Для аукціонів зі спорядженням вампірів, здобутим у провінції Мората, він встановив ціни від 100 000 до 400 000 вон.

– Добре. Коли буде зроблена найвища ставка, буде досягнута потрібна ціна.

Лі Хьон запустив відкриті аукціони, а потім додав ще кілька предметів на продаж. Основну ставку він робив на два предмети.

– Меч Агати і перстень первосвященника можуть продатися досить дорого.

Для звичайних предметів є визначені ринкові ціни, але для унікальних та рідкісних – ціни сильно відрізнялися. Все залежало від кількості людей, що бажали купити предмет. Чим більший попит, то вища ціна.

– Буде чудово, якщо вони добре продадуться…

Лі Хьон запустив аукціони та пішов спати. Уночі на торговому сайті здійнявся галас.

«Це він! Він дещо виставив на продаж!»

«Що ж, ніхто інший на сайті-аукціоні не має потрійного діамантового рейтингу. Та і псевдонім один і той же».

«Це Від! Від продає речі з Королівської Дороги».

«Ого! Це вже цікаво!»

Коли він продав свій обліковий запис, то став знаменитістю. Завдяки його обліківці CTS Media провела кілька трансляцій гри Континент Магії.

Зараз навіть ті, хто не цікавиться іграми, знають про Віда. Саме такий псевдонім у Лі Хьона на торговому сайті.

Звісно, користувачі запам’ятали його та стежили за ним. Від продавав товари, але мало кого цікавили обладунки лицаря смерті, плащ, чоботи і рукавички вампірів.

«Святий меч Агати! Рукавички з трояндовим гравіюванням! Перстень первосвященника! Всі ці речі з ордену Фреї, це ексклюзивне спорядження паладинів».

Рукавички з трояндовим гравіюванням мало чим переважали предмети такого типу, тому ціна на них не була високою. Проте меч Агати був одним із найпопулярніших предметів. Обмеження було відносно низьким, а атака – високою. Крім того, можна використовувати святе благословення п’ять разів на день.

Хтось, переглянувши список виставлених на продаж предметів, написав про це допис. Він швидко розійшовся Інтернетом.

Від з Континенту Магії грає у Королівську Дорогу! Він виставив на аукціон спорядження паладинів ордену Фреї!

Одразу багато людей зайшло на сайт-аукціон.

«Невже Від став частиною храму Фреї?»

«Він став паладином?»

«По всьому континенту кількість людей, які змогли стати паладинами храму, не досягло сотні. Стати лицарем короля чи лорда легше, ніж стати паладином ордена».

«Це ж Від! Він навіть у Королівській Дорозі попереду всіх».

Люди в коментарях до аукціону спілкувалися між собою. Вони була раді та здивовані через те, що Від грає у Королівську Дорогу.

Ті, хто був у Континенті Магії, та ті, хто бачив історії про Віда в Інтернеті, зібралися разом. Однак були і ті, хто виказували відверте розчарування.

«Якщо це Від з Континенту Магії, то для всіх нас, хто грав у цю гру, він був справжньою легендою».

«Отож, здавалося, що для нього немає нічого неможливого. Він проходив навіть найнебезпечніші підземелля. Там, де він проходив, не залишалося жодного чудовиська. Для нас, хто пам’ятає його досягнення…»

«Він завжди ходив один, але тепер цей завойовник просто паладин в ордені Фреї. Це не відповідає моїм очікуванням».

 «Так. Він був одним із наймогутніших гравців Континенту Магії, але тепер він звичайний паладин. Чи зможе він стати найсильнішим у Королівській Дорозі?»

«Минув рік, як вийшла Королівська Дорога. Починати зараз нерозумно. Од Віда я очікував більшого».

«Побачивши ім’я Віда, я зрадів, але кумири тут не потрібні».

Коментарі лилися річкою, люди часто висловлювали протилежні думки. Продавши свій обліковий запис у Континенті Магії, Від став ігровим символом у Кореї. Дехто радів за Віда, а дехто був розчарований, що він став паладином ордену Фреї. Можливо, він і сильний, але не такий сильний, як був раніше.

Ясна річ, поки йшло обговорення це відтягувало увагу від предметів. Але навіть так ціна потроху зростала.

Раптом хтось написав:

«Я щойно вийшов з Королівської Дороги».

Подібні записи зазвичай викликали сильне палання.

«Тебе хтось питав?»

«Нікого не цікавить вийшов ти чи ні».

Дошкульні коментарі посипалися один за одним. Тоді людина, що написала короткий рядок, додала деталі.

«По ігровому часу, п’ять годин тому всі НІПи на континенті Версаль почали розповідати історії, пов’язанні з Відом. Розказували, що він переміг клан вампірів Справжньої крові, який відігравав важливу роль у Безсмертному легіоні темного мага Барекана Демофа, і повернув святу реліквію Храму Фреї. Я теж грав у Континент Магії, тому, почувши, що Від виставив на продаж спорядження паладина, прийшов сюди, щоб підтвердити це. Отже, він справді це зробив. Я у захваті».

«Що кажеш? Безсмертний легіон Барекана?»

«Хіба це не одна з найсильніших армій Королівської Дороги?»

«Як так? Це ж клан вампірів Справжньої крові. Їхні рівні вище 270, а лідер так взагалі має рівень вище 400!»

«Не може бути! Я в це не вірю».

Люди не могли повірити в це повідомлення. Очевидним є те, що квест повернути святиню храму Фреї та знищити клан вампірів Справжньої крові – дуже складний.

Важко повірити, що одна людина впоралася з цим завданням. Однак докази перед очима. Предмети, які мали лише паладини ордену Фреї, навіть більше того – перстень превосвященника!

Спорядження паладина можна отримати, доєднавшись до храму Фреї, але перстень не отримати так просто. Його отримували тільки ті, хто сильно допоміг ордену.

Крім цього були й інші докази – здобич з вампірів. Плащ і чоботи, які раніше на аукціоні не з’являлися. Всі сумніви зникли.

***

Лі Хьон спав чотири години і прокинувся ще до сходу сонця.

Він швидко одягнувся і пішов на ринок, щоб купити продукти на сніданок та щоб зробити для сестри обід, який вона візьме до школи. Звісно, школа забезпечувала обіди, але зараз не так багато людей їх їли. Порції були невеликими, сама їжа зроблена з продуктів незрозумілого походження. А якщо буде харчове отруєння? Ліпше цього уникати.

«Це важлива пора юності…» Він повинен готувати смачну їжу заради своєї молодшої сестри, яка старанно готується до екзаменів.

Крім того, Лі Хьон не хотів, щоб вона відчувала брак любові через відсутність батьків. Тож у приготування їжі він вкладав усю душу.

Ніби риба у воді, Лі Хьон обійшов усі ряди на ринку, щоб купити свіжі овочі та м’ясо. Він потурбувався про те, щоб купувати продукти за найнижчу ціну. Він приходив рано-вранці, щоразу вітався з усіма продавцями та розмовляв з ними, щоб у них виникало бажання продавати товар дешевше.

Оскільки Лі Хьон взяв на себе домашні справи, то мав певний досвід у кулінарії. Але завдяки Королівській Дорозі його навички значно покращилися. Тепер він був упевнений, що цілком здатний працювати на кухні ресторану.

– Ува-ах! Братику, доброго ранку.

– Ти щойно прокинулася?

Коли Лі Хьон повернувся з ринку, його сестра вийшла зі своєї кімнати, потираючи очі.

– Іди вмивайся, інакше спізнишся до школи.

– Не хвилюйся, час ще є.

– Не лінуйся. Тобі все одно потрібно це зробити, тож хутенько іти до ванної.

– Тц! Ти завжди чіпляєшся. Ти підготувався до тесту?

Лі Хьон дав обіцянку бабусі, що отримає диплом про середню освіту. Проте, відверто кажучи, він досі не прочитав жодної книги. Готуючись до тесту, замість вивчення географії Кореї він вивчав географію континенту Версаль. А замість того, щоб вивчати історію Кореї, він вивчав історію Королівської Дороги. Ця інформаціє є одним зі складників успіху для досягнення цілей у грі. Проте він не може сказати про це сестрі.

– Звісно! Я старанно працюю, не хвилюйся.

Якщо подумати про ці слова, то він не зовсім збрехав.

Поки його сестра вмивалася, Лі Хьон готував сніданок.

Оскільки наближалася зима і погода ставала прохолоднішою, він приготував гарячий суп, рис із червоною квасолею та салат.

– Дякую за їжу.

Коли його сестра пішла до школи, у нього з’явилося кілька вільних хвилин.

– Тре’ перевірити ціни на речі, які я виставив на продаж.

Лі Хьон зайшов на сайт аукціону.

– Якого…

Через наплив відвідувачів, ставку зробило 140 000 людей, але найвища ціна не перевищувала 230 000 вон. Навіть якби святий меч Агати був проданий майже за безцінь, він все одно поштував принаймні 2 мільйони вон.

Не розуміючи, що відбувається, Лі Хьон натиснув на повідомлення до допису.

«Віде, ти крутий! Я дуже хочу носити речі, які ви виставили на аукціон, але в мене немає грошей, тому я вирішив взяти участь таким чином».

Людина, що це написала, зробила початкову ставку в 500 вон. Загалом, початкова ставка не така вже й важлива, тому що ті, хто першими брали участь в аукціоні ставили від 500 до 1500 вон.

«Вітаю із завершенням квесту храму Фреї. Будь ласка, зберігай дух легенди Континенту Магії!»

Друге повідомлення і ставка в 501 вон.

Далі всі інші наслідували цей приклад.

«Віде, учаді». 502 вон.

«Віде, ти крутий!» 503 вон.

«З повагою. Так тримати»! 504 вон.

«О, нова гра на аукціоні?» 505 вон.

«Ха-ха! А це цікаво. Я також візьму участь». 506 вон.

«О, хо-хо…» 601 вон.

«Агов! Дотримуйтеся послідовності». 602 вон.

Це був спосіб виявити свою прихильність через веселощі. Це прояв їх приязні, оскільки вони повільно підвищували ціну.

Завдяки тому, що в аукціоні взяли участь велика кількість учасників, це привернуло уваги інших людей, навіть тих, що ніколи не чули про Віда.

«А! Це предмети виставлені Відом, про якого ходить стільки чуток».

«Я прийшов за паломниками».

Через якийсь час кількість людей, які відвідали сторінку, досягла 90 000 осіб, але ціна зросла тільки до 120 000 вон.

Якщо не брати до уваги повторюваних ставок, в аукціоні взяла участь 60 000 людей. Така активність привертала увагу інших людей.

«Гей! Хто той боягуз, який зробив ставку у 200 000 вон?»

«Якщо ви не дотримуватиметеся послідовності, я обіцяю, що знайду вас. Ми почнемо знову з 200 001 вон».

«Давайте спробуємо дійти до мільйона!»

>>Том 4. Розділ 2<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Танець бубі-бубі варіант один і варіант два.

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Манхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.