ЛМС. Том 4. Розділ 5-1

Інші варіанти назви: Скульптор місячного світла / Легендарний скульптор місячного світла / ЛМС / СМС / ЛСМС

Англійська назва: The L. Moonlight Sculptor / LMS

Мова оригіналу: корейська

Автор/ка: Nam Heesung (남희성) / Нам Хісон (Нам Хвісон)

Жанри: бойовик, бойові мистецтва, наукова фантастика, пригоди, комедія, фентезі, шьонен, ЛітРПГ

Рік: 2007

Томів: 58

Випуск: завершений

Перекладачка: Silver Raven

Переклад: у процесі

Опис: Людина, покинута світом, людина, що поклоняється грошам, людина, відома як легендарний Бог Війни у дуже популярній MMORPG «Континент Магії». З досягненням повноліття він вирішує попрощатися з грою, але спроба заробити щось за вкладений час і зусилля має такий наслідок, якого ніхто не міг уявити.

Завдяки ряду випадковостей його легендарний персонаж продається за 3 мільярди вон, приносячи йому велику радість, що змінилась глибоким відчаєм, бо він змушений віддати майже все жадібним лихварям. Відкривши можливість заробляти гроші завдяки іграм, головний герой піднімається з прірви з новим наміром і йде прямо до нової епохи під керівництвом першої в історії MMORPG у віртуальній реальності «Королівська Дорога».

Це легенда про Лі Хьона, про шлях до вершини, з серцем, що любить тільки рідних, з безмежним прагненням до грошей, про його винятковий розум, треноване тіло і вмінням наполегливої праці, що завжди підтримувало головного героя на плаву.

Переклад  з англійської. Тобто переклад з перекладу, деякі сенси й особливості будуть втрачені.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут, сторінка тут.

Реквізити НБУ для потреб армії тут.

Реквізити НБУ для гуманітарних цілей тут.

Легендарний місячний скульптор / Легендарний скульптор місячного світла

Том 4. Розділ 4.

Розділ 5. Скульптурне перевтілення. Частина 1

Від пішов у нетрі міста.

Пагорб заповнений спорудами з терасами, дім, який він шукав, розташувався десь на околиці. Говорили, що купивши тут будинок, можна побачити весь замок. Тут немає ні магазинів, ні корисних будівель.

Єдина причина, по якій Від сюди прийшов, це Дарон. Як скульптору, йому дуже важливо розкрити всі таємниці скульптурного мистецтва. То ж Віду пощастило відшукати одного з майстрів так швидко.

«Навіть якщо він не прагне слави, жити в такому місці…»

Спочатку, коли Від почув про дизайн скульптури, він поставився до цього скептично. Зараз же він справді чекав зустрічі з майстром-гравером.

«У кожного майстра свої навички. Якщо вивчити всі п’ять технік, то можна досягнути максимального розвитку навички. Однак у повній мірі використовувати їх не так вже й легко…»

Якщо пригадати, як все почалося, то все було дуже дивно. Історія, про те, як він став скульптором і опанував це вміння, неймовірна. Спочатку Від подружився з інструктором, який очолює залу базової підготовки, усе завдяки тому, що день і ніч лупцював опудало.

Завдяки любові до битв і презирству до скульпторів він налагодив з інструктором дружні стосунки. Потім, дослухавшись до поради інструктора, він пішов до мудреця, щоб підібрати клас.

Після того, як його обдурив мудрець, Від став Легендарним місячним скульптором 60 рівня. Але це ще не кінець. Як скульптор він зазнав багатьох труднощів, але вистояв і опанував кілька ремісничих навичок. Нарешті, Від знайшов будинок Дарона.

Будинок відділили огорожею, яку не можна назвати парканом, настільки вона пошарпана. На подвір’ї стояв чоловік середніх літ.

«Здається, ця людина – Дарон».

Зайшовши, Від тихо спостерігав, як Дарон робить скульптуру. Він стежив за чоловіком короткий час, але відразу визнав, що це майстер. Від не хотів втручатися, але те, як він робив скульптуру, викликало багато питань. Дарон створював скульптуру жінки середні літ у широкій спідниці.

Під час роботи він періодично зупинявся і спльовув на землю кров. Лише закінчивши, Дарон подивився на Віда.

– Ти довго чекав. Скульптор?

– Так.

– Отже, ти знайшов мене… Необхідно розуміти власні навички. Зі зміною душі, розвиваються навички і створюється щось, що є твоїм… Та все ж я розумію, що ти хочеш дізнатися мої секрети.

Від зрозумів, що чоловік мав на увазі, але навіть не міг порахувати, скільки разів йому допомагав Скульптурний клинок. Завдяки перевагам інших навичок, наприклад, Оживлення скульптури, він відчув захват.

– Я хочу навчатися!

– Добре. Однак я просто так не розкриваю свої секрети абикому. Спочатку, я маю перевірити чи гідний ти навчатися в мене. Тому йти та спробуй зрозуміти душі п’яти живих істот.

Тін!

Від відчув збентеження.

Скульптурні таємниці суперечили здоровому глузду; «Скульптурний клинок», «Оживлення скульптур», а тепер йому потрібно скопіювати рухи п’яти живих істот, щоб осягнути їхні душі. Він не міг зрозуміти, що робити.

– Це поширене ставлення скульптора, коли він дає завдання? – запитав Від.

– Що? Не хочеш дізнаватися мою таємницю? Відмовляєшся від мого завдання?

Від швидко відповів:

– Ні, я справді хочу навчитися. Зараз же піду та повторю дії п’яти живих істот. Цього достатньо?

– Так. Але я не знаю, чи зможеш ти…

[Ви прийняли завдання.]

Від покинув замок.

«П’ять істот…»

За таких умов підходять будь-які живі істоти.

«Тоді не слід вибирати когось складного».

Він оглянув мисливські угіддя поряд із замком. Там бігали кролики, білки, олені та інші тварини початкових рівнів. Всі види монстрів, щоб піднімати рівні новачкам. Від вирішив. Його першою метою стало наслідувати кролика. Дрібні гризуни й олені занадто швидкі, тому його вибір припав на кролика.

Припавши до землі, він тихо підкрався до кролика, який мирно жував траву.

– …

Хоч і не маючи бажання, але через потужну силу волі він почав наслідувати кролика.

– Жув-жув.

Від стояв на колінах і жував траву.

Завдяки знанням трав, йому не потрібно хвилюватися про те, що можна з’їсти отруйні рослини. Але для всіх інших він виглядав рідкісним дурнем. Кролик, очевидно, відчув його погляд і пострибав до іншого місця. Віду нічого не залишалося, крім того, як навприсядки стрибати слідом.  

Кролик рухався зигзагами, без попередження змінюючи швидкість. Час від часу він зупинявся, пив воду, жував траву і дивився на нього.

«Га! Чому кролик такий швидкий?»

[Ви повторили дії кролика. Прогрес 0,6%.]

На щастя він правильно повторював, але поки незрозуміло, яке відношення це має до скульптурного мистецтва. У будь якому випадку, Від стрибав за кроликом – і прогрес досягнув 35%.

Але це тільки початок, крім кролика має бути ще чотири істоти. Бігаючи за кроликом, Від дізнався багато нового про химерну поведінку цих тваринок.  

Для початку, поведінка кроликів сильно відрізнялася від того, що Від уявляв собі раніше. Кролик мив вуха, мітив територію, іноді підстрибуючи, щоб показати веселий настрій. Очевидно, так само робив і його людський послідовник.

За маленьким гарненьким кроликом слідувала велика і жорстока людина.

«Кролик виглядає таким смачним, якби ж я міг вкусити… цю смакоту».

Але він не полював на кроликів.

Цілісінький день до його рота потрапляла лише трава, тож тепер від одного погляду на кролика у нього текли слинки. На всьому континенті Версаль це єдиний кролик, який уникнув рук Віда.

[Ви повторили дії кролика. Прогрес 84,2%.]

Що далі він просувався, то повільніше зростав. Проте за п’ять днів Від досягнув 80% і тепер міг давати кролику прості команди:

– Сядь. Встань. Перекотися. Бічний удар!

Кролик покотився по землі, слідуючи командам Віда.

«Кролики… коли познайомишся з ними ближче, то розумієш, що вони дуже милі тваринки».

Коли прогрес досягнув 99,8% кролик сів і подивився на місяць на небі. Від зробив те саме.

[Ви повністю оволоділи рухами кролика.]

Після кролика настала черга оленя. Від не вважав себе звичайним скульптором, бо він вкладав усі очки у силу та спритність. Звичайний гравець з класом скульптора вкладав би свої очки у мистецтво. Але Від був скупим у розділені очок на мистецтво. Характеристика Мистецтво підвищує цінність виготовлених речей і збільшує ймовірність створення прекрасної роботи, але це не легко відчути. Стосовно  ж сили та спритності, він відчував, що це робить його сильнішим. Ось чому Від пасивно розвивав навичку Мистецтво через створення скульптур. 

Зараз його характеристика Мистецтво мала більше 800 очок, і він мав 505 очок спритності, звичайно, разом із бонусами.

«Навіть якщо це олень, я зможу слідувати за ним!»

Олень спокійно зривав листочки з гілок дерев і раптом, ніби чогось злякавшись, кинувся навтьоки. Віду не залишалося нічого іншого, як слідувати за ним. Завдяки високій спритності його не скинути з хвоста.

[Ви повторили рухи оленя. Прогрес 0,2%.]

Після стрибання, як кролик, погоня за оленем була набагато більш бадьорою. Крім того, олень набагато елегантніший. Але тут були і підводні камені. Віда раптом осяяло: олені бігають на чотирьох ногах. Але було вже пізно міняти його на іншу тварину. Від став навкарачки і щосили намагався не відставати від оленя.

Мапан і Хварьон після деяких справ попрямували до міста Рега.

– Все пройшло гладко завдяки тобі, Хварьон.

– Ні, це через твою навичку Торгівлі, Мапане.

Мапан і Хварьон, сидячи на возі, вели дружню розмову. Торгівля складалася з купівлі та продажу, між якими пролягав довгий і нудний шлях. Як результат, торговці обов’язково мали дружні стосунки з НІПами, коли відвідували якесь місто. Тож, якщо людина не віддана своїй справі, торгувати було б дуже нудно.

Як купець, Мапан міг зменшувати вагу товарів і збільшувати швидкість транспортного засобу. Однак навіть з цими бафами подорожі були довгими та нудними.

Мапан і Хварьон зазвичай розмовляли, щоб згаяти час. Цього разу мова зайшла про Віда.

– О, я хотів би бути там, коли Від боровся і переміг лорда вампірів Торі за допомогою паладинів ордену Фреї.

– Так, не кожен може виконати квест рівня B. Він навіть створив крижаного дракона на північному континенті.

Очі Хварьон сяяли.

Вона любить казки і легенди, тому всі історії про Віда підносили її на сьоме небо від щастя. Вона справді була вражена, коли почула, що Від і Альверон, кандидат на місце первосвященника ордену Фреї, вирушили рятувати проклятих паладинів!

Коли вони прибули до руїн покинутого міста, Від і Альверон були ослаблені холодом та оточені чудовиськами надзвичайної сили. Проте вони все ж вистояли і поступово наростили сили.

Поки ще тривав квест, Від створив гігантського крижаного дракона. Коли всіх проклятих паладинів за межами замку звільнили, Від і його військо увірвалися до Чорного замку. Там вони перемогли орди вампірів, звільнили невинних жителів і перемогли фінального боса Торі.

У голові Хварьон всі ці події розгорталися як один епічний фільм. Вона бачила щирих героїв, які страждають од болю, борються з почварами і навіть із силами природи. Враження Хварьон від розповіді про квест Віда полягало в тому, що це була неймовірна і небезпечна пригода. Мапан знизав плечима.

– Тепер люди про це говорять, але, повір мені, з першого погляду, я зрозумів, що він дуже особлива людина. Коли Від спустися з неба…

Теревенячи, вони прямували до міських воріт, але потім зіткнулися з чимось дивним. Вони побачили, що великий натовп на щось дивиться. Доволі незвично, що стільки людей зібралося на мисливських угіддях, бо щоб дістатися до міських воріт потрібно ще години дві.

Мапан і Хварьон перезирнулися. Після довгої і виснажливої подорожі їм було цікаво дізнатися, що тут відбувається.

– Ми можемо? – запитала Хварьон.

– Так. Обов’язково треба глянути.

Мапан зупинив він, і вони доєдналися до натовпу. Затим вони побачили те, що вразило їх до глибини душі. По полю бігала лисиця. Її пишний довгий хвіст м’яко погойдується відповідно до рухів. Але їх шокував не хвіст. За лисицею навкарачки слідував невідомий гравець. Коли стрибнула лисиця, стрибнув і гравець.

Коли лисиця приземлилася, приземлився і гравець. Іноді різниця в рухах була настільки мізерною, що якби не гравець, вони б і не помітили.

– Ого, хто це? Це якось дивно.

Мапан почав розпитувати людей, які стояли навколо. З того місця, де вони стояли, вони не могли побачити обличчя гравця.

Маленька дівчинка, що стояла поруч, почала хихотіти:

– Цей чоловік? Я не знаю, хто він, але я бачила, як він імітував кролика, оленя, гобліна, а тепер і лисицю. З кожним разом він стає все кращим і кращим. У ці дні так багато дивних людей…

У цю мить лисиця повернула. Коли гравець озирнувся, Мапан і Хварьон побачили його обличчя.

– О!

– Ого!

Це Від! Від наслідував лисицю.

Мапан і Хварьон перезирнулися, поки всі інші схвильовано спостерігали, і замислися над ситуацією.

Їхня віра у Віда безмежна, але іноді він робить бентежні речі. Не кажучи ні слова, вони повернулися до воза. Повністю ігноруючи присутність Віда.

Кролик, олень, гоблін і лисиця. Від повністю оволодів їхніми рухами. Зараз він шукав останню істоту.

«Чорт, ця робота займає багато часу!»

Через те, що кролики, гобліни, олені та лисиці були початковими монстрами, їх часто вбивали. Тому йому доводилося витрачати багацького часу на пошуки і повторення дій.

Тому Від вирішив, що п’ятою твариною буде та, на яку ніхто не нападе. Він вибрав коня. Їх легко знайти, а неподалік міста розмістилися пасовища для коней. Там він щосили бігав навкарачки, наслідуючи їх. Кінь – це тварина народжена для бігу, тому навіть з високою спритністю Віду було важко встигати. Якби не паркан, що огороджував пасовище, він би не зміг наслідувати їхні рухи.

«Це остання істота, якщо я протримаюся ще трохи, то дізнаюся цю таємницю творення скульптур».

[Ви повторили дії коня. Прогрес 12,1%.]

За добу він отримав лише 12%. Розробивши план, Від приготував їжу з овочів і спеціальних трав, щоб досягнути більшого прогресу.

«Ти те, що ти їси. Тому, якщо їстиму траву, я зможу досягнути прогресу набагато швидше».

[Ви повторили дії коня. Прогрес 59,0%.]

[Ви повторили дії коня. Прогрес 89,7%.]

[Ви повторили дії коня. Прогрес 95,9%.]

Два, три, чотири! Чим більше часу проходило, то швидше він прогресував. І нарешті:

[Ви повністю оволоділи рухами коня.]

Віда охопила ейфорія. Потім він дещо усвідомив… Цок-цок-цок! Коли він наслідував оленя його рухи були скуті та дещо незграбні. Тепер він біг легко і зручно. 

Від летів, як вітер! І чомусь у нього було відчуття, що на чотирьох він бігає швидше, ніж на двох ногах.

Тіньк!

[Ви опанували особливу навичку руху. Біг навкарачки. Одна з навичок руху.

Під час використання ви зможете прискорюватися на 60% більше, ніж зазвичай. Однак ця навичка споживає здоров’я та ману.

Коли бігтимете проти вітру ваша витривалість зменшиться на 30%.

Коли бігтимете за вітром ваша швидкість додатково збільшить на 20%.

При бігу на певній місцевості швидкість може підвищитися на 80%.

Живучість +5.

Опір +5.

Спритність +5.]

«Ого! Ого…» Імітація тварин перетворилася на вміння бігати на чотирьох кінцівках.

>>Том 4. Розділ 5-2<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Манхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.