ЛМС. Том 4. Розділ 7-1

Інші варіанти назви: Скульптор місячного світла / Легендарний скульптор місячного світла / ЛМС / СМС / ЛСМС

Англійська назва: The L. Moonlight Sculptor / LMS

Мова оригіналу: корейська

Автор/ка: Nam Heesung (남희성) / Нам Хісон (Нам Хвісон)

Жанри: бойовик, бойові мистецтва, наукова фантастика, пригоди, комедія, фентезі, шьонен, ЛітРПГ

Рік: 2007

Томів: 58

Випуск: завершений

Перекладачка: Silver Raven

Переклад: у процесі

Опис: Людина, покинута світом, людина, що поклоняється грошам, людина, відома як легендарний Бог Війни у дуже популярній MMORPG «Континент Магії». З досягненням повноліття він вирішує попрощатися з грою, але спроба заробити щось за вкладений час і зусилля має такий наслідок, якого ніхто не міг уявити.

Завдяки ряду випадковостей його легендарний персонаж продається за 3 мільярди вон, приносячи йому велику радість, що змінилась глибоким відчаєм, бо він змушений віддати майже все жадібним лихварям. Відкривши можливість заробляти гроші завдяки іграм, головний герой піднімається з прірви з новим наміром і йде прямо до нової епохи під керівництвом першої в історії MMORPG у віртуальній реальності «Королівська Дорога».

Це легенда про Лі Хьона, про шлях до вершини, з серцем, що любить тільки рідних, з безмежним прагненням до грошей, про його винятковий розум, треноване тіло і вмінням наполегливої праці, що завжди підтримувало головного героя на плаву.

Переклад  з англійської. Тобто переклад з перекладу, деякі сенси й особливості будуть втрачені.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут, сторінка тут.

Реквізити НБУ для потреб армії тут.

Реквізити НБУ для гуманітарних цілей тут.

Особливу подяку за появу цього перекладу можете висловити Drakula!

Легендарний місячний скульптор / Легендарний скульптор місячного світла

Том 4. Розділ 6-2.

Розділ 7. Полювання у підземеллі. Частина 1

– Час поговорити про останні новини континенту Версаль. Ми познайомимо вас з останніми подіями, що відбувалися у Королівській Дорозі. І сьогодні у нас у студії гість, ви всі його знаєте, це Джуван. Як ся маєте?

– Привіт, Хемін, ваша усмішка сьогодні ще чарівніша.

– Хо-хо, вам все ж вдалося прийти, не потрібно морочитися з компліментами. Очевидно, сьогодні будуть важливі новини, так?

– Так, ваша правда. Не настільки важливі, як ваші уподобання, бо я відчуваю, що вранці ви їли запечену свинину…

– О, що ви кажете? Зранку смажена свинина смакує найкраще. Але від мене справді чути запах?

Джуван і Шін Хемін. Хоча вони сваряться і часом говорять випадкові речі, це пара молодих репортерів новин на ігровому каналі KMC Media. Лі Хьон повільно їв, дивлячись програму.

«Вони часом занадто відверті, але це ліпше, ніж CTS Media».

Так, вічна проблема управління часом: займаючись серйозним заробітком, важко бути в курсі всіх подій гри. CTS Media запрошувала на трансляції найкрасивіших і найвідоміших акторів, але їм не вистачало найголовнішого – новин. У кожному епізоді актори акцентували увагу на своєму іміджі та хвалилися своїми персонажами, чим сильно дратували глядачів. Іноді шоу заходило настільки далеко, що було незрозуміло, про що взагалі йде мова.

Порівняно з цим, новини на KMC Media набагато зручніше дивитися. Чудово організований збір інформації дозволяє їм напрочуд швидко розпізнати і підсумувати головні події у випуску новин. Величезний розмір континенту Версаль зібрав море гравців, які певною мірою хотіли бути у курсі ігрових подій.

– Зараз ви почуєте чудові новини. Відпочиньте кілька хвилин від різних проблем. Тепер принаймні у королівстві Хейвен гравець Бед Рей отримав 370 рівень, який називається «неприступною стіною».

– Ого! Чудово!

– Пам’ятайте, що Бед Рей є одним із лідерів рейтингу серед гравців найвищого рівня, і, звичайно, ви знаєте прізвисько «Чорний лицар». Усередині вежі воїнів він нарешті досягнув 370 рівня. Найвищий рівень у грі! А тепер гляньмо, як це сталося.

Вежа воїнів.

Місце зброду для змагань найсильніших гравців Королівської Дороги. Лицар у чорному обладунку з чорним мечем боровся проти лютого варвара. Варвар, закричавши у пориві гніву, завдав страшного удару дворучним мечем. Проте, використовуючи прийоми для ніг, чорний лицар легко уникав і відбивав атаки ворога.

Швидкість гравців високого рівня не піддається опису. Леза спалахували вогнями на неймовірній швидкості. А якщо взяти до уваги їхнє спорядження, можна подумати, що це була битва між червоним і чорним драконом. Та все ж переможець був очевидним одразу: чорний лицар грав із суперником! Зрештою, він переміг варвара.

– Ви щойно сказали, що гравець Бед Рей виграв бій і став гравцем з найвищим рівнем у грі! Завдяки перемозі над воїнами, що охороняли вежу, він досягнув 370 рівня. Я також хочу додати, що техніку, яку використав Бед Рей у цьому бою, ніхто раніше не бачив і не використовував!

– Охо-хо. Чудово! – Джуван розмахував руками і кричав. – Однак Бед Рея, мабуть, щось підштовхнуло, якщо він проявив такі навички і техніку?

– Яка дивовижна проникливість! Саме так, Бед Рей із гільдії Гермес. І, як ви можете пригадати з попередніх новин, гільдія Гермес здобули позицію попереднього правителя королівства Хейвен, Ілуїна, і оголосили, що обирають шлях військової диктатури.

– Тобто ви хочете сказати, що Хейвен оголосив війну об’єднаному королівству?

– Так. Очевидно, залучення ними додаткових сил підвищило їхню впевненість.

– Ба більше, у них є Бед Рей.

– Саме так! Хоча лідером гільдії є інший гравець, Бед Рей насправді обличчя Гермеса. Тож продемонструвавши підвищення свого рівня у вежі воїнів, він оголосив світові про перевагу своєї гільдії.

Згодом новини перейшли до інших питань. Вони згадали, що десь далеко певні гільдії почали війну проти могутнього чарівника у печері, яку нещодавно виявили. На материковій частині Версалю дещо ставало звичним: хтось втрачав свої речі через раптові торнадо і землетруси. Тому, збираючись у незнайому місцевість, потрібно бути обережними і спробувати зібрати більше інформації про можливі стихійні лиха.

«Рівень 370…»

Це число не виходило з голови Лі Хьона. На Континенті Магії він був найкращим гравцем! Проте тоді Лі Хьон не усвідомлював справжньої цінності цього прізвиська. Він грав лише для розваги, поволі перемагаючи чудовиськ і майже ніколи не розмовляючи з іншими гравцями. Коли він збирав велику кількість речей, то повертався до міста, де і продавав їх. Тож слово «найкращий» було для нього нічим. Лише коли він вирішив продати свого персонажа, то усвідомив, що це за титул!

«Бед Рей… якщо ти продаси свій обліковий запис, то скільки грошей отримаєш?!»

Це особливо актуально, тому що кількість гравців Континенту Магії не йшло у порівняння з кількістю користувачів Королівської Дороги. Більше ста мільйонів людей грало у Королівську Дорогу! Офісні працівники, фрилансери та багато-багато інших використовували гру як місце відпочинку. Вона така популярна!

Поки розвивав навичку Рибальство, Від бачив купу таких людей. Вони приходили на річку Бенса відпочити, подалі від сім’ї чи роботи. Влаштовували пікніки або засмагали під палючим сонцем. Навіть якщо вони мали лише 50 рівень, це не псувало їм настрій.

Ці гравці не полюють на монстрів заради здобичі – замість цього вони просто купили все в магазинах за реальні гроші. Часто вони робили це просто для того, щоб похизуватися перед друзями, ніби приїхали у відпустку на курорт. Щиро кажучи, це недалеко від істини. З Королівською Дорогою не потрібно брати тижневу відпустку на роботі або пропускати вихідні, якщо у дома є капсула.

Лі Хьон не звинувачував таких гравців. Навпаки, він розглядав це як іншу форму клієнтури. Поки у грі є такі люди, кожен може отримати трохи більше.

Думки Лі Хьона повернулися до Бед Рея. У Королівську Дорогу грали всі, починаючи від молодших офісних працівників і закінчуючи президентами компаній, тому вартість персонажа такого рівня буде астрономічною!

Проте у випадку з Бед Реєм, якщо він не дурень, то навряд чи продасть свою обліківку.

Королівська Дорога тільки недавно почала свій тріумфальний хід по Землі, і, за прогнозами експертів, популярність гри триватиме ще як мінімум 10 років. Тож продаж персонажа, вартість якого ще ростиме, не тільки відкине користувача назад у грі, це також буде великою дурістю.

– Так, дякую, Он Джуване. У вас є ще якісь новини, щоб розповісти? Ви досить багато говорили про континент Версаль.

– Звичайно, є. Якщо говорити про всі події, які відбулися на материку, не вистачить навіть 24 годин. Я не здивуюся, якщо прямо у цей момент сталося щось дивовижне.

– Справді? Тоді не стримуйтеся і хутко поділіться чимось новим!

– Хемін, вам подобаються ремісничі навички?

– Гмм, так.

– А якщо детальніше…

– Е… мені подобаються палкі люди, які можуть створити щось нове власними руками.

– Дуже добре. Тоді вам точно сподобається ця новина. Нещодавно гравець досягнув середнього рангу у Шитті, Кулінарії та Ковальстві.

– Ого! Це чудово!

Лі Хьон здивовано схилив голову.

«Шиття, Ковальство і Кулінарія – хтось підняв їх до середнього рангу?»

Лі Хьон пройшов цією дорогою, тому він знав, як важко розвинути ці навички до середнього рангу. Тож, коли він почув новину про те, що подібне зробив інший гравець, то не повірив власним вухам.

«Що ж, стосовно Кулінарії – це довгий і виснажливий процес. Щодо шиття і ковальства, то користуючись хорошими матеріалами можна швидко підвищити рівні… Хоча завдяки Ремеслу я підвищую рівні навичок удвічі швидше… Можливо, той гравець зробив те саме…»

Але навіть з допомогою Ремесла для розвитку цих навичок все одно потрібно витратити величезну кількість сил, матеріалів і часу. Лі Хьону важко повірити, що хтось інший оволодів цими трьома навичка на рівні середнього рангу.

Шін Хемін зробила милий вираз обличчя і нетерпляче запитала:

– О, то ви взяли у нього інтерв’ю? Зрештою, якщо ви знайшли гравця, який підняв ці три навички до середнього рангу, йому точно буде що сказати.

– Ні. На жаль, ми дізналися про це надто пізно…

– Не можу повірити! Он Джуван не зміг взяти інтерв’ю?

– Саме так. У той час я працював над іншою історією, і, щиро кажучи, почувши про такого гравця, я не міг у це повірити. Лише коли на сайті опублікували кілька речей, які він зробив, я поквапився взяти у нього інтерв’ю, але запізнився. Невідомий гравець зрештою пошив одяг із райдужної тканини – матеріалу першого класу по якості, якщо ви не знали, – і зник у невідомому напрямі. Одяг, який він продав на аукціоні, привернув багато уваги і було знято відео. Зараз воно з’явиться на екрані.

Студію замінило середньовічне місто. Споруди виконані у стилі ренесансу. Величні храми, високі вежі та безліч двоповерхових і триповерхових будинків, що потопають у зелених садах. Вдалині виднівся Колізей, а також можна побачити гравців, що блукали вулицями, і коней, які тягнули вози.

У крамниці можна побачити гравця, який сперечається з власником, а посеред просторого майдану відбувався аукціон.

Торговець у костюмі пропонував на продаж одяг, який додає сім різних характеристик. Багато гравців зібралося навколо нього в надії купити щось хороше. Ціна стрімко зростала. Лі Хьон знав торговця-аукціоніста.

«Еге, це Мапан. Тож гравець, який підняв усі три навички до середнього рангу, це…»

Он Джуван говорив про Лі Хьона.

Цікаво, чи втратив би він свідомість, якби дізнався, що скульптурне мистецтво і рибальство у Лі Хьона теж середнього рангу?

«Що ж, я не проводив аукціон…»

Він вважав запис аукціону, що показали по телевізору, чудовим. Гравці були схвильованими, кричали та зіштовхувалися одне з одним, прагнучи отримати бажані речі. Завдяки цьому Шін Хемін і Он Джуван викликали ще більший інтерес до події, додаючи гострі коментарі. По закінченню відео з’явилося зображення товарів, які продавав Мапан, разом з цінами, за які їх продали, і описом товару.

– Погляньте, Хемін! Одяг із райдужної тканини, виготовлений за допомогою Шиття середнього рангу.

– Це дивовижно!

Он Джуван із заздрістю показав на монітор позаду себе.

[Рідкісна туніка з райдужної тканини

Міцність: 110/110

Захист: 55

Туніка з райдужної тканини пошита майстром з навичкою середнього рангу. Майстер вклав душу в цей шматок тканини. Навіть деякі монстри вагатимуться атакувати його зброєю.

Вимоги:

Рівень: 150;

Сила: 80;

Спритність: 80;

Ефекти:

Пошкодження від стріл зменшується на 85%;

Вогонь не впливає на міцність одягу;

Надає 20% ймовірність того, що заклинання блискавки не завдадуть шкоди;

Дробильна зброя може не завдати критичного удару;

Додає 100 до Слави;

Мистецтво зростає на 10;

Спритність +10.]

Завдяки розвитку навичок пов’язаних з навичкою Ремесло, предмет має неймовірну високу міцність. Захист також набагато ліпший, ніж у будь-яких інших предметів, виготовлених з якісної тканини. Крім того, він має сім додаткових ефектів! У простих предметів може бути два або три випадкові ефекти, але часто від них ніякої користі. Але цей предмет мав сім – і вони всі корисні!

Лі Хьон міг зробити лише один унікальний предмет. Як і у випадку з красивими скульптурами, у кравців не завжди виходять хороші предмети.

– Після аукціону гравець не повернувся. Коли він з’явиться, я, Он Джуван, кинуся брати у нього інтерв’ю, де б він не був. Обіцяю вам це.

Лі Хьон люто дивився на цього самозакоханого блазня.

Коли людина стає знаменитою, вона повинна готуватися до появи у своєму життя як позитивних моментів, так і негативних. Наприклад, якщо людина продає речі, це плюс. Більше гравців цікавитиметься людиною і купуватиме товари; однак через те, що гравці починають стежини, вони, ясна річ, з’являються і заважають полюванню та квестам. Ось чому Лі Хьон попросив Манапа провести аукціон замість нього.

– Оу! Як шкода, що ми не змогли взяти інтерв’ю, але час переходити до наступної історії. Он Джунване, у вас є ще щось?

– Так. Нарешті, я можу поговорити з вами про облогу форту Одейн. Гільдія Процвітання захистила форт од вторгнення гільдії Балкан, здобувши ще одну перемогу. Наразі у цьому регіоні немає сили, яка б могла боротися на рівних з гільдією Процвітання. Можна припустити, що деякий час форт буде перебувати у мирі. Ціни зростуть на 70% через витрати на військові дії та відновлення захисту.

– О так, я вже чую крики незадоволених.

– З цим нічого не можна зробити. Податки встановлюють ті, хто володіє Одейном. Проте навіть із цим підвищенням цін, я впевнений, що багато торговців і мисливців продовжуватимуть відвідувати замок. А зараз переглянемо відео бою.

Зображення на екрані знову змінилося.

На кадрі з висоти пташиного польоту можна побачити запеклу битву між гільдіями за форт Одейн.

Очевидно, маг намагався зробити запис, поки летів по небу, намагаючись передати весь масштаб бою. І він досягнув успіху.

Перед глядачами розгорнулася грандіозна битва. Хвиля за хвилею атаки билися об стіни форту, і захисникам довелося повільно відступати. Здавалося, що ще трохи – і опір буде зламано.

Але непощастило. Результатом битви стала перемога захисників, гільдії Процвітання. Все завдяки тому, що всередині форму вони поділили свої сили й успішно оборонялися протягом дня, аж поки облога більше не могла тривати.

– У битві брали участь…

Лі Хьон, який з цікавістю спостерігав за битвою на екрані, вимкнув телевізор. Він прийняв душ і пішов до капсули.

Лі Хьон увійшов у Королівську Дорогу.

Він досі перебував у стінах форту Одейн. Як тільки облога закінчилася, він негайно покинув гру, тож повернувся на те саме місце, де виходив з гри. Навколо тинялося багато людей. Коли була облога звичайні гравці не могли потрапити усередину форту, тому тепер кожен намагався наздогнати згаяне.

– Ти чув? Кажуть, гравець Бед Рей досягнув 370 рівня!

– Еге, гільдії Гермес пощастило.

– Також говорять, що кількість гравців, які відвідують королівство Хейвен зросло в кілька разів.

– Гмм. Може нам теж слід навідати королівство Хейвен? Що думаєш?

– Так, це було б цікаво.

Багато гравців з інтересом обговорювали останні новини Королівської Дороги. Для них гра стала світом, де вони жили насправді. Бед Рей у свою чергу став для таких людей символом успіху. Його шанували як короля чи навіть як світову знаменитість! Якщо є ролики з його боями, то їх відразу завантажують мільйони гравців.

Як і у всіх інших онлайн іграх, весь процес гри базувався на купі характеристик і бойових прийомах гравця. Людям важливо продемонструвати свої навички у поєднанні з уміннями, щоби боротися з суперником. Звичайно, що вищий рівень навичок, то менше вони відповідають природним законам бою в реальному світі. Але у грі цікаво вступати у битви, бо чим далі просуваєшся, то сильнішими стають вороги і складнішими – монстри.

Тому гравці з високим рівнем викликають неабиякий інтерес серед звичайних гравців.

Користувачі, що обговорювали Бед Рея, попрощалися і розійшлися по своїм справам, а Від пішов до одного з магазинів.

– Шукаю священника. Вище 170 рівня.

– Плачу гравцям, що атакують здалеку! Маг або лучник!

– Купую меч, який підійде для гравця 210 рівня! Додаткові ефекти вітаються!

Це місце знову стало гамірним. Після битви багато гравців повернулися до звичного життя, збираючись у групи, спілкуючись і торгуючи.

>>Том 4. Розділ 7-2<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Манхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.