Інші варіанти назви: Скульптор місячного світла / Легендарний скульптор місячного світла / ЛМС / СМС / ЛСМС
Англійська назва: The L. Moonlight Sculptor / LMS
Мова оригіналу: корейська
Автор/ка: Nam Heesung (남희성) / Нам Хісон (Нам Хвісон)
Жанри: бойовик, бойові мистецтва, наукова фантастика, пригоди, комедія, фентезі, шьонен, ЛітРПГ
Рік: 2007
Томів: 58
Випуск: завершений
Перекладачка: Silver Raven
Переклад: у процесі
Опис: Людина, покинута світом, людина, що поклоняється грошам, людина, відома як легендарний Бог Війни у дуже популярній MMORPG «Континент Магії». З досягненням повноліття він вирішує попрощатися з грою, але спроба заробити щось за вкладений час і зусилля має такий наслідок, якого ніхто не міг уявити.
Завдяки ряду випадковостей його легендарний персонаж продається за 3 мільярди вон, приносячи йому велику радість, що змінилась глибоким відчаєм, бо він змушений віддати майже все жадібним лихварям. Відкривши можливість заробляти гроші завдяки іграм, головний герой піднімається з прірви з новим наміром і йде прямо до нової епохи під керівництвом першої в історії MMORPG у віртуальній реальності «Королівська Дорога».
Це легенда про Лі Хьона, про шлях до вершини, з серцем, що любить тільки рідних, з безмежним прагненням до грошей, про його винятковий розум, треноване тіло і вмінням наполегливої праці, що завжди підтримувало головного героя на плаву.
Переклад з англійської. Тобто переклад з перекладу, деякі сенси й особливості будуть втрачені.
Повернись живим тут.
Госпітальєри тут.
Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут, сторінка тут.
Реквізити НБУ для потреб армії тут.
Реквізити НБУ для гуманітарних цілей тут.
Особливу подяку за появу цього перекладу можете висловити Drakula!
Розділ 8. Полювання Віда. Частина 1
Підземелля Басра!
Місце, наповнене численними монстрами, розмістилося неподалік столиці королівства.
– Вільне місце у групі. Хтось бажає доєднатися? У нас 30 чоловік, обіцяємо швидке полювання.
– Шукаю вмілого воїна.
– Продаю лікарські трави. Дешевше, ніж у магазинах! Вітаються гуртові закупівлі!
Від, який щойно підійшов до печери Басра, спостерігав, як гравці утворюють групи. Хтось приєднувався до вже існуючих команд, хтось створював нові. І всі вони вешталися біля входу у підземелля.
У печері Басра монстри не тільки давали багато досвіду, але і скидали пристойну здобич. Тому перед входом завжди збиралося купа гравців. Однак ніхто не наважувався йти туди сам, бо це надто небезпечно.
– Хочеш приєднатися до групи?
До Віда, що мовчки стояв, підійшло кілька людей, яких супроводжував воїн з білим плюмажем на шоломі, саме він поставив запитання. Не чекаючи на відповідь, він продовжив:
– Даруй, який в тебе рівень і клас? Я бачу, що в тебе є меч, тому ти, певно, якийсь боєць, у нас щойно звільнилося одне місце, може ти приєднаєшся до нас?
Від повільно оглянув чоловіка з плюмажем на шоломі. Не стільки його зовнішність, як спорядження.
«Шолом герцога, зброя та обладунок зі сполученого королівства Бритон, предмети рівня 180 або вище. Коштують 800 золотих».
– У нашій групі 15 осіб. Всі на рівні 170 або вище. Мене звати Вінтіч, ми з гільдії Маврос. То як щодо цього, хочеш полювати разом?
Сам факт того, що він з гільдії Маврос, означав би позитивну відповідь будь-якого іншого гравця. Однак Від похитав головою.
– Вибачте, але я не шукаю групу.
– Га?
– Я впораюся сам.
– …
У супроводі збентежених поглядів, Від попрямував до печери.
У печери Басра полювали гравці від 120 і до 300 рівня. Підземелля має чотири рівні, на кожному наступному монстри сильніші, ніж на попередньому.
Але не сила монстрів відганяла гравців-одинаків, а надзвичайно дратівлива крадіжка предметів. Коротше кажучи, якщо ти помер – тебе грабують. Подеколи злодії заходили так далеко, що забирали спорядження, яке гравці носять.
Тож у результаті після смерті користувачі не тільки втрачали досвід, але й у 3-4 рази більше предметів, ніж зазвичай. Тому потрібна певна рішучість, щоб полювати у цьому підземеллі. Проте зі злодіїв Басри випадали хороші речі, бо вони ніколи не ходили з пустими руками.
«Він сказав: на третьому рівні».
Від обережно прослизнув першим і другим рівнем, намагаючись не сильно впливати на полювання груп.
«Тре’ бути обережним, якщо я не хочу перетворитися на подушечку для шпильок, раптово вискочивши з-за кутка».
Спочатку, коли Від вирішив полювати, він зв’язався з Мапаном. Але той відмовився, тому що дуже зайнятий. Наскільки Від знав, після продажу предметів на аукціоні, торговець дещо підняв рівень і заробив чимало грошей, які використав для придбання титулу і створення торгової групи під своїм ім’ям.
Тому Мапан розповів, де можна знайти Хварьон. Саме тоді Від вирішив піти до печери Басра, щоб відвідати подругу.
Від легко знайшов Хварьон на третьому рівні підземелля. Вона полювала разом з великою групою прямісінько в центрі підземелля. Дівчину, що граціозно танцювала та атакувала монстрів, складно не помітити. Від дочекався закінчення бою і підійшов до неї.
– Гей, Хварьон, давно не бачилися.
– О! Віде? Чому ти тут?
– Я вирішив пополювати і прийшов сюди.
Хварьон тепло привітала Віда, вона нещодавно почала відчувати нудьгу. Але тут із глибини печери до них підійшов гравець у блакитній мантії.
– Так, хто цей чоловік? – запитав Соллон, оглянувши Віда з ніг до голови.
У тому, як він це сказав, і той вираз, що з’явився на його обличчі, одразу ж показали дріб’язкову душу мага.
Ледве стримуючи гнів, Хварьон відповіла:
– Це мій друг. Його звати Від. Він скульптор.
– О! Он воно як!
Не зовсім задоволений цим поясненням, Соллон продовжував кидати підозрілі погляди:
– То ви друзі? Чи коханці? Як давно ви полюєте разом?
– Нас познайомив спільний друг. І ми ще не полювали разом. Якісь проблеми?
Відповідь Хварьон дещо заспокоїла Соллона.
– Зрозумів! Жодних проблем! – і, ніби проявляючи добру волю, продовжив: – Віде, може приєднаєшся до нас? Я не маю нічого проти твого класу, але з ним, мабуть, важко полювати самому.
– Еге, Віде, приєднуйся до нас! – схвильовано вигукнула Хварьон.
Насправді Від не збирався приєднуватися до якоїсь групи. Він просто прийшов привітатися і запропонувати Хварьон полювати разом. Однак він не міг піти, побачивши палкий вираз її обличчя.
Приєднавшись до групи і закінчивши битву, він зрозумів, що йому нема чого робити. Знаючи, що Від – скульптор, Соллон не давав йому і шансу приєднатися до бою.
Тож замість цього Від мав удосталь часу, щоб поговорити з Хварьон на різні теми. Неодмінно під постійним наглядом Соллона, що тримався неподалік.
Зрозумівши ситуацію, Від відверто сказав:
– Ти доволі популярна, Хварьон.
– Це не так, – сказала вона з усмішкою, вдаючи, що нічого не відбувається. – Мій клас – танцівниця. Тому в мене висока Харизма. А також є характеристика Зовнішність.
– Харизма і Зовнішність?
– Так, зі зростанням Харизми зростає і краса. Можна сказати, що з’являється певний вид «гламуру». Яскравіші очі, блискуча шкіра.
– А та характеристика Зовнішність…
– Ну, те що першим спадає на думку, то це поліпшення статури, гарніше лице, елегантніші вигини. Але це стосується тільки танцівниць.
Від згадав, що він також підвищував Харизму за допомогою ременя Декрама.
«Зрозуміло, то ось, що він робить…»
Це доводить, що клас танцівниця не такий простий, як він думав. Крім базових характеристик, потрібно підвищувати і нові.
Тепер стало ясно, чому Соллон так сильно запав на Хварьон.
– І оскільки я танцівниця, більша частина моїх зусиль іде на підвищення характеристик Харизма і Зовнішність.
– То…
– Саме так. Моє справжнє обличчя дещо простіше… Не те, що я повинна тобі це казати, але це так, про всяк випадок.
Природно, що початковий ігровий вигляд помалу змінюється. Зазвичай потрібне гостре око, щоб побачити різницю. Однак через її клас у випадку Хварьон зміни були набагато суттєвішими.
Якщо звернути увагу на жінку, яка стверджує, що її зовнішність не залежить від освітлення, то можна помітити, що це неправда. Навіть найвродливіші жінки, які вважають за краще не користуватися косметикою, намагатимуться зайняти найбільш виграшну позицію відповідно до освітлення.
Чоловіки мають слабкість до вродливих жінок.
Це правило!
Але з кожного правила є винятки. І Від один із них!
«Жінка дорівнює гроші. Стосунки з будь-якою жінкою крутяться навколо грошей. Якщо ти витрачаєш їх – то отримуєш любов у відповідь. Я не хочу подібних стосунків…»
Від мав спотворений погляд на це питання. Подумки він порівнював красивих дівчат із бегемотами, що харчуються грошима.
Після 12 годин плювання Соллон сказав:
– Ух! Сьогодні був реально важкий день. Що ж, давайте знову зустрінемося завтра. Дякую за важку працю.
Члени групи почали виходити один за одним.
Від із занепокоєнням міцніше стиснув меч. Нарешті! Він чекав на цю мить.
«Ну що, час починати?»
Для початку він дістав точильний камінь і нагострив меч.
Вжіік-вжіік!
[Ви нагострили меч!
Сила атаки збільшена на 14%.]
Його навичка Шліфування меча знаходилася на четвертому рівні середнього рангу. Він не міг використовувати її так часто, як, скажімо, навичку Ремонт. Крім того, якщо йде дощ або він не полював – ефект шліфування швидко зникав. Тому єдині випадки, коли він використовував, були безпосередньо перед боями, коли гострив зброю для себе і товаришів по команді.
«Готово, далі…»
Він дістав м’яку тканину і ретельно відполірував свою броню, поки вона не почала блищати.
[Ви відполірували обладунки!
Захист зростає на 16%.
Шанс ухилитися збільшився на 2%.]
Полірування дуже схоже на шліфування. Небагато можливостей використовувати дію навички протягом довгого часу, але ефекти хороші.
Ці дві навички, які значно посилювали групу, ковалі зазвичай використовували після того, як їх приймали до команди. Якщо гравець коваль, але з якихось причин не підвищує ці навички, у більшості випадків їх не приймають до групи.
«Тепер їжа…»
Від зупинив свій вибір на страві з креветок під романтичною назвою «Морські квіти». Зазвичай морепродукти у грі досить дорогі, але, на його превеликий подив, у фортові Одейн їх вдалося купити дешевше, ніж у королівстві Розенхайм. І це не тільки через відсутність податків, а і через те, що форт зручно розташований прямо на одному з торгових шляхів.
Ніщо не зрівняється з морепродуктами, коли йдеться про підвищення живучості та здоров’я. А найкращими серед морепродуктів виявилися креветки!
Щоб ще більше підсилити ефект страви, Від приготував солодкий соус із кленового сиропу та салат із картоплі, салату-латуку і бешамелю*.
В очікувані Від широко розтулив рота.
Він поволі знімав панцир, той після приготування набув золотого відтінку і легко знімалася. На паличці залишалося лише м’яке біле м’ясо креветки, тож все готове до того, щоб його проковтнув Від.
Його воля боролася з бажаннями.
Рот хотів відкусити, але руки не давали цього зробити. Тим більше, що це не просто креветки. Від звернувся до скульптурного мистецтва, щоб підкреслити її красу.
Після занурення креветки у соус із сиропом, під впливом аромату, він побачив навколо креветки світіння у вигляді божественних крил.
Він навіть назвав цю страву «Креветка-ангел з раю»!
Від не міг придумати більш відповідного імені. Запах зводив його з розуму. Міцний і смачний. Ніхто не зміг би встояти перед цим покликом.
Смакота!
Від, з очікуванням, висунув язик і повільно підніс креветку до рота…
Коли члени команди виходили з гри, Хварьон негайно послідувала за ними. Але це було для того, щоб позубитися Соллона. Вичекавши достатньо часу, поки маг вийде з гри, вона знову залогінилася.
Стосовно Зефіра – як тільки він упізнав Віда, то взагалі не виходив. Просто відійшов убік і стежив за колишнім суперником по риболовлі.
Хварьон і Зефір уважно дивилися, як Від збирався з’їсти одну-єдину креветку.
«Є тільки одна, тому я не можу попросити його поділитися…»
Однак у Хварьон не було сил стримуватися, тому вона голосно проковтнула слину.
Оглушливий звук порушив зосередженість Віда у вирішальний момент.
– Е. Я думав, ти вийшла, Хварьон?
– А-ага, – повільно відповіла дівчина, пильно дивлячись на креветку.
Вона ще раз голосно ковтнула слину.
Хварьон не просила ділитися. Але її широко розплющені очі дивилися на креветку з таким бажанням, що не було потреби у словах. Вона виглядала так, ніби вперше за кілька днів побачила їжу.
Пекуче бажання! Голод! Жага!
«Я не хочу, щоб мене побили за їжу!»
Тихенько зітхнувши, Від віддав креветку. Він не мав вибору.
– Якщо ти хочеш… тоді… за це… один золотий…
– Я з радістю візьму!
Хварьон вхопила креветку, не замислюючись. Вона навіть не засмутилася через останні слова Віда, який намагався мінімізувати втрату будь-якими способами.
Ням!
Креветка відразу зникла в її роті.
Насправді Хварьон не одержима їжею аж настільки. У реальному житті вона стежить за своєю талією та часто сидить на дієтах.
Але запах креветки прогнав голос її розуму. У неї виникло почуття, що якщо вона не з’їсть цю креветку зараз, то шкодувати про це все життя.
Можна сказати, що вона поводилася як наркоманка. Все завдяки зростанню навички Віда – Кулінарія.
Радісно доївши креветку, Хварьон нарешті заспокоїлася. Вона анітрохи про це не шкодувала. Кожен шматочок креветки приносив їй райську насолоду.
«Зараз, коли я думаю про це, Мапан згадував, що якщо триматися Віда, з тобою постійно відбуватимуться хороші речі! Мені вдалося скуштувати таку смакоту! Ням-ням!»
Зрештою, вона з жалем глянула на залишки голови і хвоста креветки, які зазвичай ніхто не їв. Але якби поряд не стояли Від і Зефір, вона б їх із задоволенням з’їла.
«Вибач, креветко».
Від з жалем дістав наступну креветку і почав готувати її з самого початку. Креветки такі дорогі, тож їх не можна їсти як закуску.
Для Віда вони представляли інвестиції.
Інвестиції у боєздатність! Бо їжа давала максимально можливий приріст мани, здоров’я та деяких інших характеристик.
Тому він не пошкодував грошей на купівлю 500 креветок.
[Ви наситилися
Здоров’я +400;
Мана +400;
Живучість +20;
Мистецтво +15.]
Не вірте тим, хто каже, що голод надихає митців.
Лише митець з повним шлунком може зосередитися на мистецтві, а не на голоді. Насправді ефекти їжі відрізнялися в залежності од класу гравця. Якби Від був кухарем, то зросла б живучість і навичка Кулінарія або смак би став кращим.
Від почав збирати речі. І, звичайно, він не забув забрати свій один золотий у Хварьон.
– Я збираюся продовжити полювання, ти зі мною, Хварьон?
– Так, звісно!
Щиро кажучи, Він ніколи не думав про іншу відповідь.
Її здібності танцівниці стануть у пригоді як козир. Хоча шкода від її атак не така велика, вона швидко рухалася і монстри не могли її подряпати. Крім того, якщо бути в одній групі з Хварьон, характеристики отримали певний приріст на відміну від монстрів.
[Ви створили групу.]
Від одкрив меню керування та запросив Хварьон.
– Дякую! – схвильовано вигукнула Хварьон і прийняла запрошення.
Затим вона махнула Зефіру.
– Ти приєднаєшся?
Рибалка радісно закивав головою.
– Згоден, якщо ви не проти!
Від лише кивнув і надіслав запрошення Зефіру. Він не мав нічого проти цього, монстрів багато, а, отже, додаткова допомога пригодиться. Хоча Від не дуже розумів, чому Зефір не вийшов, як всі інші.
– Тоді почекай трохи, Хварьон. Я приготую для Зефіра страву, відполірую і відшліфую ваше спорядження. А також відремонтую, якщо буде потреба.
Це чудова, хоча і незначна нагода вдосконалити навички Ковальство, Кулінарія і Шиття.
– Ого! Круто!
– Захист зріс, так само як і атака вудкою…
Хварьон і Зефір здивовано подивилися на Віда. Вони не очікували, що одна людина буде майстром стількох ремесел. І це лише маленька частина, яка відділяла невмілого новачка від всемогутнього гравця.
– Спасибі, Віде! Тепер давайте знайдемо команду. Нас троє, багато груп із задоволенням приймуть нас, принаймні я так думаю, – радісно сказала Хварьон, але у відповідь Від лише похитав головою.
– На нас трьох заледве вистачить чудовиськ.
– Га? Що…
– Невже ти щиро віриш, що ми можемо полювати у підземеллі Басри лише у трьох? – запитав приголомшений Зефір. Сам того не підозрюючи, він потрапив у яблучко.
– Нас трьох вистачить. Хоча я помилився. Нас четверо. Прийди, лицарю смерті!
З намиста на шиї Віда почав валити дим, і через мить з нього вийшов лицар смерті Ван Гоук.
Минуло багато часу з останнього разу, коли його викликали, тому він був схвильований.
– Ви кликали мене, володарю?
– Так.
Лише один погляд на нього сповнив Віда гіркотою. Лицар смерті зжирав 20% його досвіду. Минуло багато часу відтоді, як Від переміг і підкорив Ван Гоука.
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.
Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці Facebook. Телеграм.
У мене є Patreon. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.
Або можете поблукати по сайту. Вам неважко, мені приємно.
Манхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.