ЛМС. Том 4. Розділ 9-1

Інші варіанти назви: Скульптор місячного світла / Легендарний скульптор місячного світла / ЛМС / СМС / ЛСМС

Англійська назва: The L. Moonlight Sculptor / LMS

Мова оригіналу: корейська

Автор/ка: Nam Heesung (남희성) / Нам Хісон (Нам Хвісон)

Жанри: бойовик, бойові мистецтва, наукова фантастика, пригоди, комедія, фентезі, шьонен, ЛітРПГ

Рік: 2007

Томів: 58

Випуск: завершений

Перекладачка: Silver Raven

Переклад: у процесі

Опис: Людина, покинута світом, людина, що поклоняється грошам, людина, відома як легендарний Бог Війни у дуже популярній MMORPG «Континент Магії». З досягненням повноліття він вирішує попрощатися з грою, але спроба заробити щось за вкладений час і зусилля має такий наслідок, якого ніхто не міг уявити.

Завдяки ряду випадковостей його легендарний персонаж продається за 3 мільярди вон, приносячи йому велику радість, що змінилась глибоким відчаєм, бо він змушений віддати майже все жадібним лихварям. Відкривши можливість заробляти гроші завдяки іграм, головний герой піднімається з прірви з новим наміром і йде прямо до нової епохи під керівництвом першої в історії MMORPG у віртуальній реальності «Королівська Дорога».

Це легенда про Лі Хьона, про шлях до вершини, з серцем, що любить тільки рідних, з безмежним прагненням до грошей, про його винятковий розум, треноване тіло і вмінням наполегливої праці, що завжди підтримувало головного героя на плаву.

Переклад  з англійської. Тобто переклад з перекладу, деякі сенси й особливості будуть втрачені.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут, сторінка тут.

Реквізити НБУ для потреб армії тут.

Реквізити НБУ для гуманітарних цілей тут.

Особливу подяку за появу цього перекладу можете висловити Drakula

Легендарний місячний скульптор / Легендарний скульптор місячного світла

Том 4. Розділ 8-2.

Розділ 9. Об’єднання темних гравців. Частина 1

Лі Хьон закрив підручник з математики.

Кілька років тому йому довелося кинути середню школу, і відтоді він ніколи не думав, що знову розгорне підручник. Але щоб скласти екзамени і отримати атестат про здобуття середньої освіти Лі Хьону довелося повернутися до навчання.

– Гмм…

Відколи Лі Хьон покинув школу, він витрачав увесь свій час на заробітки фізичною працею, тому його мозок добряче заіржавів. Він уважно читав книгу, але сенс тікав од нього.

– Дідько, чому вони вивчають стільки формул!? Якщо вони колись мені знадобляться, я легко знайду їх в інтернеті, а у складних ситуаціях можна скористатися калькулятором… – бурмотів собі під ніс Лі Хьон. Вивчати математику самому дуже складно, але іди до школи означає додаткові витрати. – Мабуть, мені слід просто забити на це і повернутися до гри… Але я вже заплатив за екзамени…

Після довгих роздумів Лі Хьон і його сестра вирішили, що вона допомагатиме йому з навчанням по годині кожні пару днів. Але навіть з її допомогою вивчати математику дуже важко. А коли в учня немає інтересу до предмету, вчителю доводиться докладати в десятки разів більше зусиль.

Однак Лі Хейон спланувала все наперед. Добре знаючи брата, вона нестандартно підійшла до навчання.

– Дивись. Це число – твої заощадження. Подумай про них! Ти поклав 300 доларів на 12 місяців із відсотковою ставкою 5,39. Скільки ти отримаєш в результаті?

– 316 доларів і 17 центів!

Коли Хейон ставила питання так, то завжди швидко отримувала правильну відповідь. Але така відповідь не задовольнила Лі Хьона, бо він продовжив:

– Відсотки складуть 16,17 доларів. Але вони обкладаються податками. Це або 2,10 доларів спрощеного податку, або 2,42 стандартного податку.

Хейон радісно всміхнулася:

– Бачиш? Це просто. Ти повинен вчити все подібним чином. Тепер до наступної задачі. Порахуй гроші.

Після довгої паузи в навчанні голова Лі Хьона ледве працювала, але потроху він почав помічати, що вирішувати задачі стає все легше і легше.

Погляньмо!

Лі Хьон прочитав усі підручники і розв’язав половину задач із них. Він навіть позичив підручники, які має його сестра.

Все за чотири дні до екзамену!

Все тому, що коли є багато часу, людині складно примусити себе вчитися. Але як тільки екзамени вже на порозі, не залишається іншого вибору, як зібратися і вивчити все, що тільки можна, за час, що залишився.

І ось настав день екзамену.

Лі Хьон рано пішов з дому, щоб мати можливість дійти до школи в центрі міста, де проходив його екзамен. «Я повинен… Я мушу зробити все можливе…»

По дорозі він відвідав бабусю в лікарні. Їй стало ліпше, вона вже не була блідою, і, за словами лікаря, могла гуляти сама.

– Не хвилюйся, якщо провалишся, Хьоне. Ти завжди зможеш підготуватися та скласти всі екзамени. – Сказала вона з підбадьорливою усмішкою.

– Звісно, бабусю…

Лі Хьон міцно стиснув її руку.

Руки його бабусі покрилися зморшками від важкої фізичної праці, яку їй довелося виконувати в останні роки, щоб виховувати Лі Хьона та Лі Хейон після смерті їхніх батьків.

Лі Хьон буде вдячний їй усе життя. Якби не бабуся, їх відправили б до дитячого будинку і, швидше за все, розлучили, оскільки рідко сім’ї всиновлюють двоє дітей.

– Ну, мені вже треба йти… – Лі Хьон попрощався з бабусею і пішов до школи.

Екзамен проходив у державній середній школі «Корея». Це частина навчального комплексу «Корея», що знаходиться поблизу коледжу та університету.

Хоча університет не входить до десятки найпрестижніших вишів країни, але має хороший склад викладачів та добре продуману інфраструктуру. Багато талановитої молоді, в тому числі студенти з-за кордону, навчалися тут у незалежному та творчому середовищі.

Головною ознакою якості престижного університету є не його рейтинг всередині країни, а репутація вишу за кордоном. Університет «Корея» добре відомий в інших країнах, тому тут було більше закордонних студенів, ніж у будь-якому іншому корейському університеті.

Лі Хьон оцінив велич головного корпусу університету.

«Хоча я живу паскудним життям… але присягаюся, моя сестра зможе тут навчатися…»

Кожна група складалася з 30 осіб.

Отримавши список запитань, Лі Хьон з подивом зауважив, що він знає відповіді на більшість з них. Його інтенсивний і квапливий метод навчання мав чудовий результат.

Хоча не варто ігнорувати той факт, що цей екзамен розрахований на дорослих і літніх людей, які з певних причин не змогли здобути належної освіти. Тому він трохи легший, ніж звичайний екзамен.

«Я знаю відповіді майже на все. Якби я міг продовжувати навчання, то певен, що досягнув би чудового результату». – Подумав Лі Хьон, повільно переглядаючи питання.

Лі Хьон сильно шкодував, що не мав змоги і далі ходити до школи. На його думку, недоліки корейської системи освіти породили ще одного нещасного генія!

Але він не мав часу на пусті роздуми, тому взяв ручку і почав записувати відповіді на запитання, час від часу замислюючись над якимись завданнями.

Один із предметів, які Лі Хьон міг вибрати для екзамену, це етика. Звичайно, він міг вибрати іноземну мову чи якийсь інший предмет, але обрав етику, оскільки вирішив, що йому не потрібно її вчити, пригодяться лише базові знання принципів.

1. Ви знайшли гаманець на землі? Що робитимете?

a. Візьмете його.

b. Підберете його та перевірите, чи не має свідків.

c. Піднімете і втечете.

d. Піднімете його, перевірите наявність посвідчення особи і спробуєте знайти власника.

e. Заберете гроші та залишите гаманець.

Лі Хьон почухав голову. Навіть рішення покинути школу було не так важко зробити.

Яка ж відповідь правильна?

Він вважав етику легким предметом, але виявилося, що вона містить такі складні питання.

Що ж, три відповіді правильні…

Поміркувавши деякий час, він обрав другу відповідь. П’ята також виглядала правильно, але «залишити гаманець» не найкращий вибір.

Інші питання по етиці були не такими складними і Лі Хьон з легкістю відповів на них.

«Я точно отримую найвищу оцінку з етики».

Етика була останнім предметом, тож на цьому його екзамен закінчився.

– В свої останній поїздці до Росс Ґлісіс я отримав нову збою. Сяючу золоту сокиру! З атакою більше 60!

– А що з бонусами до характеристик?

– Сила +45, Спритність -10, зростає шанс не зіткнутися з бандитами під час подорожі; якщо сокира впаде у воду, то буде втрачена.

– Ого! Круто!

У коридорах стояли невеликі групки людей, які щойно закінчили екзамени. І майже всі вони говорили про Королівську Дорогу.

– Золота сокира…

Сокири у грі мали найвищий показник атаки, але дальність атаки і швидкість вважалися найнижчими. Незважаючи на те, що кожен удар сокири завдав величезної шкоди, це не мало значення, якщо не можна нанести хоча б один по ворогу. Тож, якщо гравець вміло володів сокирою, то був справді небезпечним бійцем.

Лі Хьон взяв сумку та рушив до виходу. Він не поспішав, тому вирішив іти позаду групи хлопців, що теревенили. Йому хотілося почути про що вони говоритимуть далі.

Один з парубків мав десь біля тридцяти років, двоє інших були трохи молодшими.

– Джунхуне, я заздрю. Коли ми закінчили школу, то тільки пили…

– Еге, ми тільки розважалися, а ти член Об’єднання темних гравців.

Темний гравець?

Темний гравець – так називають гравців, що заробляють гроші через ігри.

Але найбільше Лі Хьона здивувала реакція двох інших парубків: вони знали, хто цей чувак – і заздрили.

Йому не соромно?

Лі Хьон вважав, що немає чим пишатися, якщо ти заробляєш гроші, граючи в ігри. Тому що ти не робиш нічого корисного, не приносиш нічого нового у світ, ти просто робиш гроші з повітря. І якби ігри зникли, ти був би одним із найбільш непотрібних у світі людей.

– Джунхуне, який у тебе рівень?

– Мій рівень? Дайте пригадати… був… 355.

– Високий! У мене багато друзів у грі, але жоден немає такого високого рівня. А який у тебе рейтинг?

– Я в топ 10 000.

Кількість гравців у грі перевалила за 100 мільйонів, тому бути в том 10 000 означало дуже багато.

Вже на 355 рівні. Щасливчик.

Лі Хьон не зміг приховати заздрощів і сповільнив крок. Щоб дістатися додому, йому доведеться сісти на автобус.

Але Джунхун і двоє хлопців зупинилися на парковці біля іномарки.

– Сідайте, я покажу вам, що таке – темний гравець.

– Справді? Спасибі!

Вони сіли в авто, а Лі Хьон не мав іншого вибору, як іти до автобусної зупинки, коли Джунхун крикнув до нього:

– Хей! У нас є вільне місце, хочеш приєднатися? Якщо ти живеш неподалік, я підвезу тебе.

Лі Хьон почав думати, чи слід приймати запрошення, але парубок продовжив:

– Все ок, я бачу, що ти теж граєш у Королівську Дорогу. Я помітив, що ти слухав нашу розмову. Зараз ми прямуємо на чергову зустріч темних гравців. Якщо хочеш, можеш приєднатися до нас.

Темні гравці збиралися на покинутому складі.

Усередині величезної будівлі було кілька капсул, довгий стіл і купа стільців.

– Перед тим, як ми розпочнемо нашу зустріч, я розповім вам про наше Об’єднання…

Він представився як Чхве Джунхун і вів далі з усмішкою:

– Скільки людей, на вашу думку, заробляє гроші, продаючи речі з Королівської Дороги? Не раз чи два, а ті, хто заробляє таким чином на життя?

– Кілька десятків тисяч? – припустив один із хлопців, після того, як трохи подумав.

Чхве Джунхун похитав головою.

– Не менше ста тисяч.

– Так багато?

– І більшість з них з Індії, Китаю та деяких інших країн Східної Азії.

Міжнародні кордони нічого не значили у Королівській Дорозі. Будь-яка людина з будь-якої країни могла насолодитися грою за допомогою капсули. Навіть мовний бар’єр усунено завдяки програмному забезпеченню для автоматичного перекладу, що надається Юнікон Корпорейшн.

– Я чув, що в Кореї є торгова компанія, що працює лише з Королівською Дорогою…

– Це правда. Вони продають предмети та ігрові гроші, отримані їхніми працівниками. Я не буду їх критикувати, вони зробили власний вибір. Але ми робимо свій, і не хочемо розголосу. Багато наших членів некомунікабельні за своєю природою і воліють бути на самоті… Такі гравці не зможуть проявити свій потенціал у великій компанії. Ось чому ми створили Об’єднання темних гравців.

Слова Чхве Джунхуна дещо збентежили новобранців.

– Тоді що означає бути в Об’єднанні?

– Гарне питання. Головна причина – обмін інформацією. Наше Об’єднання накопичує інформацію, зібрану членами. Це дозволяє вам дізнаватися про мисливські угіддя, хороші підземелля, прибуткові торгові шляхи і рідкісних монстрів…

– Ого, ви ділитеся інформацією? Тобто, коли я вступлю до Об’єднання, то отримаю доступ до інформаційної бази?

– На жаль, це не так просто. Ви не можете отримати доступ до всієї інформації одразу. Рівень доступу визначається рангом у Об’єднанні.

– Е, чому так?

– Це заради безпеки. Раніше такого не було, але хтось із членів може зробити витік зібраної інформації, а Об’єднання – це інформація.

– Гадаю, це так. Як тільки збереться багато людей, може статися все що завгодно.

– Ага. Крім того, гравцям з рівнем 100 не потрібна інформація про підземелля 200 рівня і вище. Тому ми призначаємо ранги нашим членам відповідно до цінності інформації, яку вони надають. І цей ранг визначає, який вони мають доступ до бази даних. Ось так все працює. Звичайно, кожен новий член отримує доступ до основної інформації.

– То ранг прямо залежить від цінності наданої інформації?

– Не тільки від цього. Якщо ви берете активну участь у діяльності Об’єднання, ваш рейтинг підвищується. Також, це пов’язано з тим, як часто ви продаєте речі через наш сайт-аукціон. Але є певне обмеження для такого підвищення рейтингу.

– Звучить доволі гарно. То як нам зареєструватися?

Двоє хлопців, що прийшли з Чхве Джунхуном, почали заповнювати документи. Вони вказали імена аватарів, рівні та іншу потрібну інформацію.

Від цих даних залежало, який ранг їм присвоять. Оскільки вони мали рівень 140, то хлопцям присвоїли найнижчий ранг D.

– Хіба ти не хочеш приєднатися? – запитав Чхве Джунхун, підійшовши до Лі Хьона, що спокійно сидів.

Лі Хьон обдумав пропозицію вдруге, і після того, як зважив всі плюси і мінуси, похитав головою.

– Я не збираюся приєднуватися.

– Отже, твоя відповідь така?

Чхве Джунхун анітрохи не виглядав розчарованим.

– Що ж, якщо ти відмовляєшся, це означає, що ти просто граєш у Королівську Дорогу. А оскільки ти погодився приїхати сюди з нами, то маєш певний інтерес до нашої організації. Але якщо таке твоє рішення, я нічого не можу зробити…

Тут Чхве Джунхун нахилився до вуха Лі Хьона і прошепотів:

– Ці двоє – випадкові люди. Вони, ймовірно, навіть не будуть використовувати доступну інформацію. Однак я бачу, що ти інший. Тож, якщо ти приєднаєшся до Об’єднання, то отримаєш доступ до певної особливої інформації…

– …

– Припускаю, тобі не хочеться морочитися з обміном цінною інформацією, якщо ти не потребуєш доступу до інформації для новачків, чи не так?

Лі Хьон дуже здивувався. Схоже, Чхве Джунхун бачив багато таких гравців, як він, і тому був досить точним у своїх припущеннях.

>>Том 4. Розділ 9-2<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Манхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.