ЛМС. Том 6. Розділ 2-1

Інші варіанти назви: Скульптор місячного світла / Легендарний скульптор місячного світла / ЛМС / СМС / ЛСМС

Англійська назва: The L. Moonlight Sculptor / LMS

Мова оригіналу: корейська

Автор/ка: Nam Heesung (남희성) / Нам Хісон (Нам Хвісон)

Жанри: бойовик, бойові мистецтва, наукова фантастика, пригоди, комедія, фентезі, шьонен, ЛітРПГ

Рік: 2007

Томів: 58

Випуск: завершений

Перекладачка: Silver Raven

Переклад: у процесі

Опис: Людина, покинута світом, людина, що поклоняється грошам, людина, відома як легендарний Бог Війни у дуже популярній MMORPG «Континент Магії». З досягненням повноліття він вирішує попрощатися з грою, але спроба заробити щось за вкладений час і зусилля має такий наслідок, якого ніхто не міг уявити.

Завдяки ряду випадковостей його легендарний персонаж продається за 3 мільярди вон, приносячи йому велику радість, що змінилась глибоким відчаєм, бо він змушений віддати майже все жадібним лихварям. Відкривши можливість заробляти гроші завдяки іграм, головний герой піднімається з прірви з новим наміром і йде прямо до нової епохи під керівництвом першої в історії MMORPG у віртуальній реальності «Королівська Дорога».

Це легенда про Лі Хьона, про шлях до вершини, з серцем, що любить тільки рідних, з безмежним прагненням до грошей, про його винятковий розум, треноване тіло і вмінням наполегливої праці, що завжди підтримувало головного героя на плаву.

Переклад  з англійської. Тобто переклад з перекладу, деякі сенси й особливості будуть втрачені.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу цього перекладу можете висловити Drakula.

Легендарний місячний скульптор / Легендарний скульптор місячного світла

Том 6. Розділ 1-2.

Розділ 2. Небесне місто Лавіас. Частина 1

В одному з багатьох прихованих підземель з’явилася людина. Вона опинилася в темноті та розгублено озирнулася. Однак людина незабаром прийшла до тями.

– Світло! Швидше прийди до мене.

Викликане світло швидко освітило темряву, людина використала заклинання, щоб озирнутися навколо.

Спочатку вона хотіла бути чарівницею, але також бажала володіти мечем. Попри те, що її зброя є різновидом короткого меча, його достатньо для потужної атаки. На плечі у неї лук, і виглядає вона, як жриця. Там, де дівчина не могла використовувати фізичні атаки, вона використовувала заклинання та бафи. Її клас доволі гнучкий.

Вона – шаман.

Даін! Вона важко хворіла і покинула гру, щоб зробити операцію. Тепер дівчина повернулася.

– Тут нічого не змінилося. – Очі Даін загорілися.

На щастя, настав час рухатися вперед з високо піднятою головою.

– Пані, я хочу про дещо у вас запитати.

Ці слова промовив дуллаган. Це було б страшно, але для Даін це знайоме видовище.

– То питай!

– Я шукаю голову, свою голову. Якщо ви бачити її, покажіть мені, де вона.

Моторошна істота тримала голову, яку шукала!

Даін вирішила відповісти.

– Тоді закрий рота.

– Що ви сказали?

– Я більше не можу терпіти!

Даін стиснула кулаки і безжально врізала по голові дуллагана.

У минулому вона ненавиділа полювати на немертвих. Але після того, як Даін благополучно повернулася з операції, дуллаган став просто монстром. Однак кулачний бій це не єдина навичка, яку вона вивчила, дівчина досить добре стріляє з лука.

Даін також може робити різні бафи, а ще вивчала прокляття та заклинання атаки.

Навіть її володіння мечем було на високому рівні!

Єдина складність для Даін у тому, що її клас не може показати таку ж силу, як клас воїна чи мага, тому що вона – шаманка. Клас дуже гнучкий, але не має спеціалізації, хоча він доволі ефективний у бою.

Що ж, до уваги також потрібно взяти звідки тягнеться початок її душевного стану. Все почалося тут, із зустрічі з персонажем на ім’я Від.

Даін почала з ударів руками і ногами, а потім уже перейшла до фехтування. Вона була у захваті, використовуючи все це на дуллагані.

– Моя голова, моя голова! Вона так болить.

– Перебувати у лікарні трохи неприємно… будь ласка, зрозумій. Це триватиме недовго. Прокляття крові!

Прокляття, яке вона використала, належала до особливого роду заклять. Чудовисько, дуллаган, потрапило під дію прокляття темряви! Його побили, а потім відновили очки здоров’я, їх було навіть більше, ніж раніше.

Мерзенні та жахливі чари.

Їх використали не для того, щоб убити його. Закляття, щоб вилікувати дуллагана, а потім його побити – доволі суперечливо. Через деякий час, вона добила монстра стрілами.

Даін випробувала свої навички після такої тривалої перерви!

Навкулачки чи мечем, стрільба з лука та магія – нічого не змінилося.

Мішенню всіх її навичок став бідолашний дуллаган.

– Мої навички не надто заіржавіли. – Даін радісно всміхнулася.

Коли вона грала у Королівську Дорогу в минулому, то дбала лише про підвищення своїх навичок, а не рівнів. Підлікувати монстра, побитися з ним і повторити спочатку. Рівень її навичок аномально виріс.

– Приємно бачити дуллаганів і собак-скелетів!

Даін ходила сама, прогулюючись по підземеллю немертвих. Однак її тіло рухалося ніби з власної волі. Повернувшись до Королівської Дороги після довгої паузи, вона насолоджувалася атмосферою гри, ніби п’яніючи від дихання повітрям.

Як вона сумувала, поки була прикута до ліжка.

Лише один вдих, уже бажання цього давало ситість, ніби справжня їжа.

Наскільки дивовижно-прекрасне життя, лише хвора людина могла зрозуміти це. Та все ж щоразу, коли в її поле зору потрапляв монстр, вона негайно била його.

Скелети-воїни, скелети-лицарі.

Вона почала стикатися зі скелетами незадовго до операції. Операція мала високий рівень летального випадку. Є багато ситуацій, коли пацієнт помирає посеред операції. Було хвилювання, що в разі смерті залишаться тільки кістки і вони виглядатимуть, як скелет.

Вона блукала по підземеллю немертвих, що просто подивитися!

В її пам’яті ця місцевість була пустою, але не зовсім. Раніше тут були сірі та чорні сталактити, вони заповнювали печеру або були розтрощені на шматки.

Але тепер тут усюди були висічені статуї.

[Ви бачите прекрасні Безіменні статуї Лавіаса.

З’явилися ці чудові безіменні скульптури з цінних спогадів і стали святилищами та дороговказами в цих небезпечних підземеллях. Таємничі скульптури створив анонімний скульптор.

Ефекти: Спокійна аура навколо цих статуй збільшує живучість та ману гравця на 25%, спритність на 10%. Атаки монстрів мають 5% штраф.

Ці ефекти не поєднуються з ефектами інших статуй.]

– Статуї? – Настрій Даін погіршився через скульптури, які не відповідали її пам’яті про це місце. – Чому все змінилося?

У мить, коли вона збиралася відвернутися, вигляд статуї раптом здався їй знайомим. На обличчі чоловіка з лютим виразом обличчя одна брова злегка піднята вгору! А статуя жінки точно схожа на Даін.

– Не може бути…

Даін придивилася до чоловіка. Без сумніву, це той хлопець, якого вона зустріла у Королівській Дорозі перед операцією. Це та людина, яка глибоко врізалася в її серце.

Тоді вони були дивовижною групою. Різноманітні таланти шаманки в поєднанні із силою Віда прокотилися підземеллям немертвих.

– О, Віде. – З очей Даін нестримно текли сльози. – Схлип. Я обіцяла, що більше ніколи не буду плакати, але…

Перед операцією вона уявляла це сотню разів. Дівчина житиме по новому, радіючи, що жива. Вона більше ніколи не плакатиме. Та у цю мить, коли з очей лилися сльози, її почуття неможливо описати.

Коли вона відправилася на операцію, то думала, що про неї ніхто не згадає. Просто забудуть про її існування, дівчина навіть не знала, чи був хтось, хто про неї думав.

Проте була одна людина, що залишила їй це на згадку.

Чоловік, який зобразив її зовнішність у скульптурах. Вона відчула як прискорилося серцебиття. Серце шалено стукотіло, а руки злегка тремтіли. Все тіло Даін охопили почуття, а потім вона помітила, що під статуями щось написано. Почерк був такий поганий, що здавалося це написала дитина.

[Ґомчі: Кара невігласам!

Ґомчі2: Чоловіки повинні виконувати важку роботу.

Ґомчі3: Тут був я.

Ґомчі4: Я служу наставнику – це несе славу моєму життю.

Ґомчі5: Треба знайти дівчину. Нам лише трохи за 30.

Ґомчі198: Я голодний. Хтось позичте мені трохи ячмінного хліба.

Ґомчі328: Я вчора помер від голоду.

Ґомчі328: Лише ці монстри, ніякої їжі.

Ґомчі348: Хочу мати коханку. Ніяких умов, лише бажання навчитися готувати.

Ґомчі505: Привіт, приємно познайомитися. Мене звати Ґомчі505. Також відомий як наймолодший гарнюня, Хаджійо. Ха-ха-ха.]

Даін обійшла все підземелля немертвих і раптом завмерла.

Минуло багато часу після її битви з дуллаганом і його головою, вона шукала безіменні творіння Віда. Там, де вони їли, неодмінно були дві їхні скульптури.

– Неймовірно. Ці статуї…

Очі Даін повнилися слізьми. Можливо, це дрібниці, але цього достатньо, щоб її серце щеміло від почуттів. Вона роздивилася купу подібних статуй. Даін повільно крокувала вологим підземеллям, насолоджуючись цими моментами.

– Ку-ху-ху. Людям заборонено бути в цьому місці.

– У цьому місці ти кладеш своє тіло перед левами. Це місце спочинку.

– Віддай своє життя. Я проведу тебе до місця вічного спочинку.

Три скелети!

Час від часу монстри, які відповідали за певну територію, наздоганяли її та отримували жорстоку прочуханку.

Абсолютно неприйнятно. Вона розтрощила їхні кістки через лють, бо вони вчинили злочин, зруйнувавши її настрій. Скелети зробили це лише заради захисту своєї території, адже Даін навмисно прийшла сюди!

Ці статуї були зроблені з бажанням не дозволити монстрам збиратися поряд з ними, але Даін неодмінно зустрічала чудовиськ. Все, що вона могла зробити, так це дозволити своїм навичкам розгулятися, полюючи на монстрів. Характеристики шамана проявлялися на повну, коли вона атакувала чудовиськ і перемагала їх.

Даін вийшла з підземелля через два дні.

***

– То це небесне місто?

– Так. Це місце нещодавно відкрили шукачі пригод. Єдине, сюди можуть піднятися лише люди, які мають заслуги у селі Баран.

У Лавіасі тепер було досить багато шукачів пригод. Даін не блукала містом без Віда, тим часом багато користувачів самостійно зробили деякі відкриття та відшукали пригоди.

Небо прямо над містом.

Вид хмар, які пропливали повз од потоку вітру, дарував мандрівникам приємне відчуття, роблячи це місце ще привабливішим. Користувачі низького рівня приїздили сюди, ризикуючи власними життями вже тільки заради можливості тут побувати.

Лавіас став відомим, і навіть дворянство королівства оголосило про свою зацікавленість відвідати це місто. Вельможі королівства Розенхайм і королівства Брент доволі часто сюди навідуються. З’явилися завдання з великою нагородою, орієнтовані на найм свити, щоб безпечно дістатися до міста.

– Тут багато людей.

Даін повільно гуляла містом. Її вітали найрізноманітніші племена Птахів.

– Кар-кар. Я вперше вас бачу. Ви новачок у місті? – говорив Том Болл, новий голова роду. Поряд з ним було багато представників інших племен Птахів. Ворон замахав крилами. – Ви сильна, людино? Ви здаєтеся досить відомою, я хочу попросити вас про послугу. Тут, у Лавіасі, ми потерпаємо від немертвих.

– Ви вмієте збирати трави? Якщо ні, я навчу вас розбиратися у лікувальних травах. Можете дати мені 200 золотих? У північній частині печер є рослина, яку я шукаю. Якщо ви спробуєте викопати її коріння, то можете поранитися, тому будьте обережною.

Такі бадьорі.

Даін зустрічала найрізноманітніших Птахів, але жоден не зміг її запам’ятати. Навіть коли у них з’являвся новий голова роду, вони були дуже забудькуватими. Попри те, що Даін допомогла племені чорного ворона, про неї забули.

Неквапливо блукаючи, вона раптом скучила за Відом.

«Він, мабуть, десь посеред пригод і все таке. Його рівень повинен бути набагато вищим, чи не так?»

Вона хотіла зв’язатися з ним. Хотіла поділити радістю, що залишилася жива!

Проте можливості зв’язати з ним не було. Перед тим, як відправитися на операцію. Вона навмисно вимкнула список друзів. Тож коли Даін повернулася, він не міг дізнатися про це. Вона дуже шкодувала, що відхилила його запит на дружбу.

З’являться тисячі людей зі схожим іменем, якщо ти негайно не зареєструєш дружбу за допомогою прямого контакту. Тож це означає, що немає можливості зв’язатися з ним.

«Ну, нічого страшного, якщо нам судилося знову зустрітися, то це колись станеться. Хоча, якщо ми зустрінемося, чи не буде це сумна зустріч?»

Різниця між їхніми рівнями, мабуть, стала надто великою, тому для них може і не випасти шансу зустрітися одне з одним. Проте це не викликало сильного занепокоєння. З її високим рівнем навичок, вона може швидко наздогнати його.

«Тепер я маю час, щоби бути собою. Мені не потрібно хвилюватися про смерть. У мене є час».

У цю мить Даін стояла одна та спостерігала, як до неї підходить кілька жінок.

– Як справи? У мене є проблема, і мені потрібна ваша допомога. Не проти ризикнути? Мене звати Ґераті, відьма духу вітру.

Даін радісно кивнула головою.

Пригоди!

Полювання!

Вона хотіла іти вперед і стати сильнішою.

«Континент Версаль, Лавіас, будь-яке місце з монстрами підходить».

***

Ґомчі не вдалося підняти рівні швидко. Причиною тому було будівництво піраміди.

– Ґхухча!

– Триста чотири, ще трохи. Покажемо їм нашу силу.

– Так, наставнику. До кінця!

На них була покладена важка робота зі штовхання каменів для піраміди.

Селена, гарненька дівчина з квіткової крамнички з ближнього села, прийшла і попросила про допомогу.

– Насправді моя крамничка розвалюється зараз і потребує великого ремонту, чи можете ви допомогти?

Ділінь!

[Крамничка Селени

У Серабурзі є обшарпаний будинок, що от-от розвалиться. Якщо ви допоможете відновити крамничку Селени, то станете її другом.

Складність: D

Нагорода: Дружба Селени

Вимоги: Певний рівень слави. Необхідно мати досвід роботи на будівництві.]

По суті, це доволі незвичне завдання. Нагорода – це дружба з Селеною!

Коли гравець розпочинає гру в Королівській Дорозі, то не може покинути стартове місто протягом перших чотирьох тижнів. Користувачі мають навчитися грати, і мусять вибирати завдання відповідно до нагороди. Щоб це були або гроші, або досвід або нагорода якимось предметом!

Прохання про ручну роботу – різноманітні, однак архітектурні завдання не такі вже і складні.

Ґомчі вислухали Селену і погодилася виконати її прохання навіть не задумавшись.

– Будь ласка, дозвольте мені!

– Прийміть мене як свого раба!

– Крамничку? Я збудую вам палац!

Врода Селени змусила їх поквапитися, вони всі прийняли завдання. Однак для Ґомчі3 і Ґомчі2 було занадто пізно, вони несли на плечах різні інструменти для будівництва.

Інструктори це чи практикуючі, вони однаково відчайдушно боролися за любов.

Насправді для зведення квіткової крамнички для дівчини було мобілізовано аж 500 робітників. Цієї кількості людей достатньо, щоб побудувати дім за день-два.

Ґомчі вже знайомі з будівництвом піраміди! Вони працювали над багатьма речами, квітковий магазинчик для дівчини це легка задачка.

Проте будівництво йшло дуже повільно.

– Ось, випийте.

– Ха-ха-ха! Дякую.

– Що робити, це…

Щоразу, коли Селена говорила чи робила щось, Ґомчі були в нестямі просто від бажання побачити її або поговорити з нею. За її відсутності вони навмисне сповільнювали свою роботу, поки дівчина не приходила знову. Ґомчі лише вдавали, що важко працюють. Вони зводили будинок близько десяти днів. Навіть, коли будівництво наближалося до завершення, вони знаходили більше способів уникнути роботи.

Ґомчі105 поринув у глибокий сум.

Ґомчі3 підійшов до нього.

– Що сталося?

– О, інструкторе Гомчі3! Щиро кажучи… крамничка майже готова, і ми більше не будемо бачити Селену так часто, правда?

– Що ж, це було б гірко і солодко водночас, чи не так?

– Так, я знаю. Селена насправді не людина… але вона мені подобається. Вона дуже мила і має гарну усмішку. Вона не просить багато. Я хотів би, щоб все затягнулося ще принаймні на тиждень.

Нарікав Ґомчі105, не бажаючи прощатися з Селеною.

Тоді інструктор Ґомчі3 розреготався.

– Дурень! Ось що ми зробимо.

Ґомчі3 сильно розмахнувся мечем і кинув його в стіну квіткової крамниці, зруйнувавши її.

Інші Ґомчі заплескали в долоні.

– Це для нашого наставника.

– Найкраще!

– Це була чудова ідея!

Вони чули відлуння тріску, з яким зламалася квіткова крамничка, над будівництвом якої Ґомчі наполегливо працювали. Тож майже завершений будинок для Селени був повністю зруйнований.

Ґомчі гірко плакали над маленькою квітковою крамничкою, яку будували.

– Охохо.

– Селена більше не може жити в такому місці.

– У юності мене побили 12 людей і я не зронив жодної сльози, але це…

Проте це був не кінець.

Після квіткової крамнички Селени з передмістя Серабургу почало приходити багато запитів на зведення будинків і крамниць.

Критерії Ґомчі для вибору завдань були простими: вродлива жінка – ось і все.

– Нагорода не потрібна, мій друже!

– Я працюватиму, поки не впаду, лише щоб побачити її усмішку.

– Йой, вона усміхнулася мені!

На будівному майданчику Ґомчі старанно зводили цегляні стіни. Лише для того, щоб побачити дівчат, вони гарували над зведенням будинку, який благородний намір. У замку Серабург можна побачити багато засмаглих робітників, які не носили сорочок.

З часу будівництва піраміди важко підрахувати скільки ж каменю вони використали.

Тілінь.

[У зв’язку з неодноразовим повторенням дій, набуто навички архітектора Цегляна кладка і Копання.

Цегляна кладка – 1 (0%): Дозволяє акуратно складати цеглу для зведення будинків. З цією навичкою неважливо скільки буде цеглин, вони лягатимуть рівно.

Копання – 1 (0%): Дозволяє швидко копати землю.]

Навички архітектора!

Це доволі складний у отримані клас, навіть якщо займатися ремеслами, іншими слова, раніше цей клас не був доданий.

Виняткова спритність Віда привела до його вміння у навичці Кулінарія. Оскільки Ґомчі працювали над будівництвами їхні зусилля привели до навичок архітектора. Цегляна кладка і Копання, але вже лише це значно підвищило показник характеристики Сила. Щоб підвищити рівень навичок архітектора, Ґомчі брали завдання з копання землі та складання цегли.

У результаті за три місяці Ґомчі познайомилися з усіма красунями королівства. Відтоді їм було складно просто ходити вулицями.

– Привіт, брате номер 110!

– Красно дякуємо за будинок, який ви нам збудували, брате Ґомчі5!

Люди, які це бачили, не могли повірити, що це ті самі Ґомчі.

Проте лише Ґомчі могли зробити таку роботу!

Через кілька місяців Ґомчі стали дуже відомими за охочу згоду будувати домівки для красунь королівства Розенхайм.

З того часу до них почали звертатися вельможі.

– Я чув про вашу славу. Говорять, що ви досить відомі в цій сфері. Я хотів би побудувати особняк. Це буде не абищо, а щось величне. Якщо ви приймете моє прохання, я добре заплачу.

>>Том 6. Розділ 2-2<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене Buymeacoffee.Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

І можете поблукати по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Манхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.