ЛМС. Том 6. Розділ 6-3

Інші варіанти назви: Скульптор місячного світла / Легендарний скульптор місячного світла / ЛМС / СМС / ЛСМС

Англійська назва: The L. Moonlight Sculptor / LMS

Мова оригіналу: корейська

Автор/ка: Nam Heesung (남희성) / Нам Хісон (Нам Хвісон)

Жанри: бойовик, бойові мистецтва, наукова фантастика, пригоди, комедія, фентезі, шьонен, ЛітРПГ

Рік: 2007

Томів: 58

Випуск: завершений

Перекладачка: Silver Raven

Переклад: у процесі

Опис: Людина, покинута світом, людина, що поклоняється грошам, людина, відома як легендарний Бог Війни у дуже популярній MMORPG «Континент Магії». З досягненням повноліття він вирішує попрощатися з грою, але спроба заробити щось за вкладений час і зусилля має такий наслідок, якого ніхто не міг уявити.

Завдяки ряду випадковостей його легендарний персонаж продається за 3 мільярди вон, приносячи йому велику радість, що змінилась глибоким відчаєм, бо він змушений віддати майже все жадібним лихварям. Відкривши можливість заробляти гроші завдяки іграм, головний герой піднімається з прірви з новим наміром і йде прямо до нової епохи під керівництвом першої в історії MMORPG у віртуальній реальності «Королівська Дорога».

Це легенда про Лі Хьона, про шлях до вершини, з серцем, що любить тільки рідних, з безмежним прагненням до грошей, про його винятковий розум, треноване тіло і вмінням наполегливої праці, що завжди підтримувало головного героя на плаву.

Переклад  з англійської. Тобто переклад з перекладу, деякі сенси й особливості будуть втрачені.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу цього перекладу можете висловити Drakula.

Легендарний місячний скульптор / Легендарний скульптор місячного світла

Том 6. Розділ 6-2.

Розділ 6. Обладунок Таллока. Частина 3

Якщо він прийме форму гепарда, то зможе швидко перетнути Рівнини Відчаю. До того ж у нього вже є мапа.

Чик-чик-чик!

Завдяки навичці він дуже вправно різав камінь і вирізав гепарда. Від подовжив тулуб, і головне – подовжив ноги, роблячи їх такими довгими, як у коня.

«З довшими ногами я маю бігти швидше».

Так, він має бігати швидше, бо діти не будуть бігти так швидко, як високий дорослий!

Ділінь!

[Витончена робота!

Нагорода за створення чотирилапої тварини!

Скульпторе, ви наближаєтеся до величі! Вашої слави достатньо, щоб звістка про вас розійшлася по всьому континенту. Мистецтву не обов’язкова мати фіксовану форму! Це час, коли ви, безумовно, можете випробувати всі види мистецтва. Однак відповідно до розвитку мистецтва були різні спроби. Оскільки цей витвір мистецтва створена з абстрактними враженнями, люди з хорошим оком будуть вважати його хорошим витвором мистецтва, проте не всі сприйматимуть цю статую за витвір мистецтва.

Художня цінність: 3100

Особливі ефекти:

Споглядання цього звіра збільшує показник здоров’я та відновлення магії на 25% протягом дня;

Швидкість пересування зростає на 20%;

Основні характеристики зростають на 10;

Також буде застосовано 9 випадкових ефектів;

Можна активувати Рев Звіра.

Ці ефекти не поєднуються з ефектами інших скульптур.

Наразі кількість створених витончених робіт: 4 (також їх можна вважати класичними).

+ Скульптурні навички поліпшилися.

+ Слава зросла на 320.

+ Усі характеристики зросли на 6.

+ Наполегливість зросла на 3.

+ Витривалість зросла на 2.

+ Скульптор Від є власником цього звіра. Якщо в майбутньому ви дасте життя звіру, він буде вірний вам.

+ З огляду на створення скульптурного шедевра, всі характеристики додатково зростуть на 1.]

Абстракція! Відповідно до розвитку мистецтва!

Створена Відом робота вийшла дещо незграбною. Статуя мала довгастий торс та довгі, як у коня, ноги, однак він намагався створити гепарда. А нагороду отримав за невідомого звіра. Волосяний покрив гепарда більше нагадував верблюжий. Він був у позі корови, що відступила і роздавила жабу.

Статуя виглядала доволі специфічно, але навмисно створити шедевр не так просто. Однак через це творіння навичка скульптурне мистецтво зросла на 12%, тож він був на 9 рівні та мав 43%.

«Хай там що, це шедевр, тому все нормально».

Від був дуже задоволений.

Видатний скульптор був впевнений у собі та міг би бути одержимий роботою. Однак Віда більше цікавило те, до чого привела ця робота.

Традиційне мистецтво таке. Ти не знаєш, якою була б історія, якби не жив у той час. Як у випадку з абстрактним мистецтвом Пікассо, як ти дізнаєшся, що він хотів сказати своїми картинами?

Великий музикант може помилитися і ця музика може стати шедевром століття. Залежно від власної точки зору тлумачення мистецтва різне.

«Хоча зараз це так, але як його сприйматимуть через 100 років? Можливо, що робота жебрака буде визнана вищим витвором мистецтва. Можливо, не через 100 років, а через 300 або навіть приблизно через 10 000».

Грубо підсумував Від виправдання свого творіння, роздивляючись звіра.

– Скульптурне перевтілення!

[Ви використали Скульптурне перевтілення.]

Безмежна прихильність скульптора до свого творіння, скульптура і він сам змінюють, щоби бути схожими одне на одного! Тіло Віда вкрилося хутром, а кінцівки стали тонкими і довгими. Людина з двома руками і двома ногами незабаром повністю перетворилася на тварину, схожу на верблюда, що бігає на чотирьох лапах.

[Велика кількість змін у формі тіла призвели до того, що одягнуте спорядження більше не можна носити. Можна пошити спеціальний шкіряний одяг для носіння. Залежно від виду або форми може знадобитися купівля нового спорядження.

Вплив скульптурного перевтілення збільшив вашу спритність і витривалість. Харизма та лідерство опустилися до найнижчого рівня. Показник мистецтва зменшено вдвічі. Стійкість зросла. Ці зміни триватимуть поки діє навичка скульптурне перевтілення.]

[Стійкість чотирилапого звіра також зростає.]

– Добре, я побіжу в Село Вигнанців.

Від припав до землі та приготувався мчати вперед.

– Біг навкарачки!

Біг навкарачки. Одна з навичок руху.

Використовуючи витривалість і ману, можна збільшити швидкість руху майже на 60%, ніж якщо бігти на двох ногах. Крім того, якщо бігти проти вітру витрата витривалості зростає на 30%. Під час руху за вітром швидкість зростає на 20%. Навичку не можна використовувати на горбистій і гористій місцевостях, а на луках і рівнинах можна отримати додаткові 80% до швидкості руху.

У минулому він отримав цю навичку, коли намагався вивчити ще одне вміння пов’язане зі скульптурним мистецтвом. Спочатку здавалося, що від цієї навички жодної користі.

Лапа Віда ступила вперед. Далі піднялася задня лапа.

Туп-туп-туп-туп-туп-туп!

Від рухався, використовуючи біг навкарачки!

Кожен крок був швидким, коли він мчав уперед по рівнині. Звичайній людині такий вид бігу зовсім незнайомий. Передня лапа і задня лапа рухаються вперед і назад одночасно до такої міри, що ти просто забуваєш, якою лапою потрібно рухати.

Ліва передня лапа, права задня лапа і навпаки. Крім того його передні та задні кінцівки видавали смішне нерівномірне клацання. Ходити на чотирьох лапах напрочуд складно. Спочатку в рух ішли ліва передня лапа та права задня лапа, а потім рухалися права передня лапа та ліва задня лапа. За винятком відповідних часових проміжків, балансу та сили, все інше проходило не так гладко.

Це було важко, але Від стежив за цими рухами в оленів та коней і набув навички біг навкарачки.

Туп-туп-туп-туп-туп.

Від перейшов на галоп. Спочатку здавалося, що все йде добре, але незабаром виникла велика проблема.

– Неймовірно…

Він не взяв до уваги, що тут знадобиться метод проб і помилок. Від велика людина. Але, щоб навчитися бігати на чотирьох, він опинився в ролі малюка! Ця навичка дозволяє бігти у швидкому темпі, але якщо подумати про біг у такому стані протягом кількох днів, то це неможливо.

– Не може бути, це так важко!

Спочатку він думав, що зможе зробити це. Але помилився, Від не міг бігти!

Горло боліло. Пейзаж рухався так швидко, що він не міг нічого побачити перед собою, а також не міг вловити по чому ж біжить. Од тривалого бігу, боліли лапи.

[Ви наступили на гострий камінь, здоров’я зменшилося на 3.]

[Ви наступили на шматок металу, здоров’я зменшилося на 10.]

Поки що йому вдавалося терпіти побічні ефекти. З ковальськими навичками можна трохи зменшити біль завдяки підковам. Проблема була у витривалості.

У таких тварин, як гепард або кінь, витривалість не була видатною. Вони можуть бігти дуже і дуже швидко, але це триває недовго. Більшість часу вони або повільно йшли, пили воду або стояли.

[Ваша витривалість вичерпана, ви не можете бігти далі.]

Минуло лише 10 хвилин!

Ось стільки він міг мчати на повній швидкості. Йому довелося повільно пересуватися на чотирьох лапах, поки Від брів, то думав про відпочинок. Од кожного кроку лапи тремтіли, а він задихався. Навряд він може зробити ще щось, тому Від нарешті зупинився.

– Хуф-хуф! Це не те, чого я очікував.

Бігти Рівнинами Відчаю складно і неприємно. Хоча ти можеш пересуватися швидко, коли витривалість вичерпується, то ситуація стає ось такою.

– Відміна Скульптурного перевтілення!

Від зробив ще одну скульптуру, щоб використати знову скульптурне перевтілення.

Тварина, що бігає на двох ногах, як страус!

Однак цього разу він не намагався створити звіра. Настав час обрати щось скромніше, наприклад, форму орка.

Для тіла Карічві він обрав образ простого орка з розвинутою мускулатурою, використовуючи ту саму форму, він зробив скульптуру стрункішого орка. Він не морочив собі голову з додатковими хитрощами щодо зовнішності, зосередившись на створені худорлявої постаті, залишаючи лише необхідні м’язи. Знизити вагу, наскільки це можливо.

У результаті творіння виглядало як маленький червоний перець. Безсумнівно, ця скульптура, як і Карічві, справляли схоже враження. Лише від погляну на його обличчя видно, що він засмучений кожного божого дня, а зіткнувшись з ним очима, виникало враження, наче творіння хоче все переламати.

У Віда талант створювати найпотворніших орків.

Тілінь!

[Майстерна робота! Ви отримали винагороду за створення маленького монстра-орка.

Робота молодого талановитого зажуреного скульптора! Шедевр століття, створений із тони розчарувань і агонії! Це творіння не може бути потворнішим, але щось у цій похмурій аурі ніби приховує таємниці.

Художня цінність: 1.

Особливі ефекти:

Споглядаючи цю статую здоров’я та відновлення мани в орків збільшується на 5% протягом дня;

Швидкість пересування зростає на 18%;

Інтелект зменшується на 20;

Привабливість зменшується на 100.

Сила зростає на 10;

Спритність зростає на 5;

Один погляд на цю статую зупиняє плач дитини;

Люди зі слабкими нервами, коли бачать цю скульптуру, слабнуть.

Ефекти цієї скульптури не поєднуються з ефектами інших скульптур.

Наразі кількість майстерних робіт: 9

+ Слава зросла на 80.

+ Витривалість зросла на 2.

+ Інтелект збільшився на 1.

+ Бойовий дух зріс на 1.]

Коли скульптура була завершена, Від негайно застосував навичку:

– Скульптурне перевтілення!

Його зріст і обличчя зменшилися, коли він перетворився на маленького орка Карічві. Його волосся стало довшим, а тіло худішим і сухішим, ніж раніше.

[Велика кількість змін у формі тіла призвели до того, що одягнуте спорядження більше не можна носити. Ви можете використовувати пластинчасті обладунки. Залежно від виду та форми тіла може знадобитися купівля нового спорядження.

Вплив скульптурного перевтілення збільшив спритність та витривалість. Інтелект і мудрість опустять до найнижчого показника. Характеристика мистецтво зменшиться вдвічі. Стійкість зростає. Ці зміни триватимуть доки діє навичка скульптурне перевтілення.]

– Чвіік!

Маленький орк Карічві.

Як і очікувалося – найкраще обирати просте.

Не залежати від мистецтва чи будь-яких інших цінностей, невігластво зручне.

Похитуючись, Від помчав Рівнинами Відчаю.

>>Том 6. Розділ 7-1<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і Buymeacoffee.Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Манхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.