ЛМС. Том 7. Розділ 4-1

Інші варіанти назви: Скульптор місячного світла / Легендарний скульптор місячного світла / ЛМС / СМС / ЛСМС

Англійська назва: The L. Moonlight Sculptor / LMS

Мова оригіналу: корейська

Автор/ка: Nam Heesung (남희성) / Нам Хісон (Нам Хвісон)

Жанри: бойовик, бойові мистецтва, наукова фантастика, пригоди, комедія, фентезі, шьонен, ЛітРПГ

Рік: 2007

Томів: 58

Випуск: завершений

Перекладачка: Silver Raven

Переклад: у процесі

Опис: Людина, покинута світом, людина, що поклоняється грошам, людина, відома як легендарний Бог Війни у дуже популярній MMORPG «Континент Магії». З досягненням повноліття він вирішує попрощатися з грою, але спроба заробити щось за вкладений час і зусилля має такий наслідок, якого ніхто не міг уявити.

Завдяки ряду випадковостей його легендарний персонаж продається за 3 мільярди вон, приносячи йому велику радість, що змінилась глибоким відчаєм, бо він змушений віддати майже все жадібним лихварям. Відкривши можливість заробляти гроші завдяки іграм, головний герой піднімається з прірви з новим наміром і йде прямо до нової епохи під керівництвом першої в історії MMORPG у віртуальній реальності «Королівська Дорога».

Це легенда про Лі Хьона, про шлях до вершини, з серцем, що любить тільки рідних, з безмежним прагненням до грошей, про його винятковий розум, треноване тіло і вмінням наполегливої праці, що завжди підтримувало головного героя на плаву.

Переклад  з англійської. Тобто переклад з перекладу, деякі сенси й особливості будуть втрачені.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу цього перекладу можете висловити Drakula.

Легендарний місячний скульптор / Легендарний скульптор місячного світла

Том 7. Розділ 3-2.

Розділ 4. Завдання. Частина 1

– А-а-а-а!

Лі Хьон, вийшовши із капсули, мучився від гіркоти того, що загинув в останній момент.

Попри те, що він був готовий до смерті через складність завдання – тому він анітрохи не хвилювався, що його персонаж загинув, – але він хотів мати можливість подивитися на предмети, які підібрав.

– З нього точно мало випасти щось хороше!

Монстр класу боса.

Монстр, подібний до ліча Шира, мабуть, більше ніколи не з’явиться перед ним. Навіть якщо він знайде когось подібного, то такий монстр буде далеко за межами можливостей будь-якої групи. Убивши такого монстра, він навіть не мав можливості поглянути, що ж з нього випало.

– Якщо з нього випала мантія, то предмет мав би бути великим.

Лі Хьон нервово ходив по кімнаті. 

Магічна мантія Лози.

Вона з’являлася лише один раз, а її ціна так і не була оголошена. Мантія не з’явилася на жодному аукціонному сайті, покупець з’явився через Об’єднання темних гравців. Навіть якби цей предмет з’явився на сайті-аукціоні, все одно мало хто міг би дозволити собі купити такий дорогий предмет. Тому придбання елітних предметів через Об’єднання темних гравців набагато поширеніше.

– Мантія. Мантія. Мантія! – Лі Хьон відчайдушно молився, щоб він отримав цю мантію. – Я знаю, що підібрав щось… ху-у-у. – Він зробив глибокий вдих.

У цій грі ніколи не було моменту, коли для нього все йшло добре.

Коли він опинився у центрі масштабної магічної атаки, той факт, що його взуття і головний убір були зламані навіть після того, як він довів їх до максимального показника міцності завдяки навичці Ремонт, був символом його поганої удачі.

– Це не обов’язково має бути мантія. Взуття! Взуття Муна теж буде досить непогано.

Лі Хьон знизив свої очікування.

Насправді, хоча ліч Шир був одягнений у мантію і носив різноманітні предмети, не було жодної гарантії, що саме вони з нього випадуть. Термін «невідповідні» існує не просто так. І навіть якби він їх підняв, то міг втратити, коли персонаж помер.

– Цікаво, що там з квестом…

Лі Хьон зітхнув.

Не було можливості якось це з’ясувати.

З його загибеллю повстало питання про те, як закінчилася битва і чи вдалося виконати завдання.

Він зможе з’ясувати все лише тоді, коли знову зайде у гру.

– Зараз з цим нічого не зробиш. Просто відпочину.

Замість того, щоб не знаходити собі місця цілий день, він вирішив розслабитися. Щоб він не робив, то не зможе нічого з’ясувати, поки не буде знято обмеження.

Оскільки він був зайнятий підготовкою до завдання, то не міг нормально виспатися і накопичене недосипання почало даватися взнаки. Ліпше просто лягти і спокійно поспати.

***

Люди, які переглянули відео про орків із Зали Слави, чекали на відео з результатами масштабної битви.

З’являлися численні повідомлення.

[Чому відео не завантажили?]

[Враховуючи час, коли було завантажене попереднє відео, квест уже мав би бути виконаний.]

[А-а-а. Мене цікавить результат.]

Спочатку було багато людей, сповнених надій.

Вони задовольнялися тим, що просто спостерігали за пригодами легендарного Віда. Гравця, що досягнув успіху в Континенті Магії. Грі, що трималася на вершині двадцять років.

Маги були сповнені надії, що нарешті зможуть перейти до класу Некромант.

Людей цікавила не тільки масштабна битва, а і престижне завдання рівня складності A. Навіть виконання завдання рівня складності C викликало відчуття успіху, тому їм було цікаво, яким є завдання рівня A. Тож Зала Слави була заповнена мільйонами людей. Вони чекали, щоб переглянути відео негайно, як тільки воно з’явиться.

Однак грандіозний орчий квест не показував жодних ознак просування, тому увагу людей, що чекали, привернуло інше відео.

Гільдія Багряні Крила.

Вона входила до десятки найпрестижніших гільдій континенту Версаль. Лідер Терос випустив спеціальне відео.

Відео тривало всього п’ять хвилин!

Попри те, що відео було надто коротким, щоб анонсувати завдання чи показати хороший бій, воно все одно привертало увагу людей просто через ім’я Терос.

Оскільки для перегляду широкомасштабної битви з Немертвим легіоном знадобиться певний час, вони без проблем подивилися коротке відео.

Воно показувало, як люди заходять до стародавніх руїн.

[Це воїн-варвар – Плайн.]

[Моторошний убивця Дейн теж там!]

[А також відьма магми – Доґван!]

Там були присутні всі найсильніші члени гільдії Багряні Крила.

Паладини, жерці, злодії, маги, авантюристи, убивці, барди, воїни, викликателі, шамани, рейнджери.

Крім цих класів, які зазвичай обирали люди, був також клас відьом з низьким показником здоров’я, але збільшеним показником мани!

Відьма, яка б’ється лише кинджалами, ніколи не відступаючи, людина, яка з розуму сходить через кинджали, – Доґван! Говорять, що цей чоловік жив у фортеці повній монстрів і убивав їх кожної безмісячної ночі, – Дейн!

Учасниками гільдії були відомі гравці та користувачі, що володіли унікальними класами.

Зайве говорити, що гільдія Багряні Крила була великою і відомою на всьому континенті.

Ці рідкісні гравці з високими рівнями зібралися і зайшли до руїн. Вже лише цей факт викликав захват у інших користувачів.

Терос, одягнений у багряний обладунок, говорив своїм холодним і неповторним голосом, привертаючи увагу:

– Нарешті ми дійшли до гробниці Короля Скорпіонів, відшукавши найменші підказки, ми зрештою знайшли її.

Поки Терос говорив, інші члени гільдії заходили у руїни.

Лідер Багряних Крил на мить замовк, після чого знову заговорив:

– Якою б важкою не була дорога чи перешкоди, що лежать перед нами, ми обов’язково їх подолаємо. Я покладу своє життя, щоб виконати цей квест. Лише ті, хто не втрачає надії, можуть перемогти. Вперед, завдання рівня A чекає. Гробнице Короля Скорпіонів, я подолаю тебе.

Ще одне завдання рівня A!

Цього було більше ніж достатньо, щоб викликати захват у людей.

Терос, сказавши ще одну фразу, зник у руїнах разом із членами гільдії.

– Дивіться на нашу незламну мужність і честь. Відтепер стежте за нашою боротьбою, за нашою пролитою кров’ю і за нашою почесною перемогою.

На цьому відео закінчувалося.

Сенс цього повідомлення був незрозумілим. Залишилося багато запитань без відповіді щодо завдання рівня A, проте незабаром вони отримали відповідь.

Через десять хвилин після того, як відео було завантажено у Залу Слави, користувачі виявили, що CTS Media транслює квест гільдії Багряні Крила. Ба більше, це була пряма трансляція того, як гільдія Багряні Крила досліджує руїни.

***

«Ми добре справляємося».

Терос демонстрував абсолютно задоволену усмішку.

Насправді вони вже почали досліджувати руїни якийсь час тому. Під час першої спроби вони втратили певну кількість людей, але разом з цим відшукали шлях до дверей, що ведуть до глибшої частини кам’яної гробниці. Однак через те, що не було необхідної жертви для вівтаря, їм довелося повернутися.

«Настав час завершити цей квест».

Терос вдав, що разом з іншими членами гільдії оглядає руїни. Злодії та вбивці відкривали шлях, тоді як воїни і паладини з піднятими щитами готувалися до зустрічі з небезпекою.

– Кхааа!

– Стережіться, це пастка!

Гільдія боролася з небезпечними монстрами і знищувала смертельні пастки. Іноді вони стикалися з величезними монстрами, що призводило до гибелі кількох гравців.

– Не здавайтеся. Справжня небезпека ще попереду.

– Продовжуйте. Щось такого рівня не може зупинити нас, Багряні Крила.

– Кров, яку ми пролили, допоможе у досягненні нашої мети.  

– Не дозвольте своїм товаришам загинути марно. Не здавайтеся!

Трохи легковажно викрикували високорівневі гравці навколо.

Терос мобілізував понад тисячу гравців гільдії Багряні Крила з високими рівнями, що у чотири рази перевищує кількість людей, яка була у попередній експедиції. Тому середній рівень був нижчий, ніж раніше. Однак вони мобілізували якомога більше гравців з рівнем вище 310.

«Ми не можемо дозволити собі втратити цей шанс».

Терос скористався усіма перевагами цього квесту, щоб просувати свою гільдію.

Трансляція 24/7 складної експедиції значно підвищить славу гільдії. Крім того, виконавши квест рівня A, вони зможуть представити себе глядачам, як сильну гільдію.

«Якщо цей квест пройде добре, гільдія зможе збільшити свій вплив у рази. Для початку зібрати більше коштів, щоб збільшити наш розмір. Якщо новачки швидко досягнуть високих рівнів, ми зможемо відібрати титул найсильнішої гільдії у Гермеса. Ми, Багряні Крила, будемо панувати над континентом».

Терос гордо випнув груди.

Його честолюбство не знало меж.

– А-а-а-а!

– Докладайте більше зусиль! Жерці, зцілюйте наших поранених товаришів!

Гільдія Багряні Крила торувала свій важкий шлях.

Насправді вони значно просунулися ще під час останньої експедиції, але поводилися так, ніби нічого не знали про підземелля і вдавали труднощі, щоб отримати більше глядачів.

Члени гільдії наполегливо працювали над своїми виступами. Вони помирали, знаючи, що це станеться. Вони навмисно ставили менше людей, ніж потрібно, щоб розчистити шлях. Звичайно, гільдія уже пообіцяла значну компенсацію тим, хто загине.

– Навіть якщо я помру, експедиція має продовжуватися.

– Так і буде, вір нам.

Терос навмисне вів членів гільдії глибше у підземелля, тоді як темні гравці, розташовані в тилу, не робили нічого і цинічно посміхалися.

– Вони роблять такі дурниці.

– Збільшення кількості людей приведе до збільшення втрат.

– Це всього лише життєва мудрість. Ти не можеш робити таке, маючи лише дрібку хитрості.

– Це нас не стосується, ми просто повинні отримати те, заради чого працювали. Але той факт, що ми не можемо битися, трохи розчаровує.

Темні ґеймери йшли за ними і тихо перемовлялися між собою.

***

Гільдія Багряні Крила нарешті прибула до вівтаря після того, як багато разів заблукала по дорозі. Це вхід до глибшої частини руїн, гробниці короля Белсоса.

– Ми нарешті прийшли.

Терос тремтів од хвилювання.

Квест, який вони отримали, вимагав від них знайти виготовлену з рогу флейту короля Белсоса. Але внутрішня частина гробниці також наповнена рідкісними мечами і магічними предметами.

Терос озирнувся.

У руїни зайшла десь тисяча гравців, а залишилося близько 650. Майже 350 загинули по дорозі сюди. Порівняно з минулою експедицією, в якій вони дотримувалися правильного маршруту, це досить висока цифра. Тоді вони втратили близько 40 людей біля входу, і це число зростало, поки не досягнуло 130 смертей до моменту, коли вони дійшли до вівтаря.

Однак цього разу кількість слабших гравців зросла, що призвело до збільшення втрат. Проте це завдання рівня A, тому розмір втрат був очікуваним, отже, їхня впевненість не похитнулася.

– Починаємо. Всім приготуватися.

Терос помістив на вівтар сім фігурок скорпіона. Щойно він це зробив, як величезні двері, з вирізаним на них багряним скорпіоном, почали відкриватися з гучним звуком.

Скрииииииип!

Члени гільдії нервово стискали зброю в руках. У руїнах неможливо використовувати магію, тому гравцям доводиться покладатися на свою фізичну силу.

За дверима було повно монстрів, про яких не згадувалося у книгах чудовиськ.

– Монстри.

– Всім приготуватися до бою!

– Битимемося до смерті.

– Ми не можемо відступити, зайшовши так далеко!

Терос вступив у бій і командував членами своєї гільдії.

Темні гравці також були там не для показухи. Вони утворили коло, щоб захиститися, жерці посередині, а бойові класи навколо захищали їх.

Попри те, що формація була завершена дуже швидко, деякі демонічні звірі змогли прорватися.

Ґра-а-а-а-у-у-у-у-у!

Заревли звірі.

Через їхній лютий натиск експедиція постійно втрачала людей. Якби вони залишилися біля вузького проходу замість того, щоб формувати круговий захист, то досягнули б кращого результату. Але через те, що вони поклалися на звичну схему, вони втратили більше життів, ніж могло би бути.

Однак гільдія Багряні Крила мобілізували всі свої сили: воїни, паладини і мечники очолили бій на передовій.

– Ми виграли!

Після перемоги їх залишилося близько 480. Багато з тих, хто брав участь у попередній експедиції, знову загинув у цій, але вони змогли вийти переможцями.

– Заходимо.

Терос поспішно зайшов усередину. Відчинені двері сяяли яскравим світлом.

Члени експедиції, що увійшли в лігво демонічних звірів, не мали іншого вибору, як роззявити рота від здивування.

– Ва-а-а-ау!

– Скарбниця.

У глибині кімнати знаходилася золота статуя скорпіона, а навколо неї нагромаджувалися різні скарби, утворюючи гору.

– Це має бути щонайменше півмільйона золотих.

– Півмільйона? Це має бути щонайменше мільйон!

Золото не єдине, що схвилювало учасників експедиції. Навколо лежали різноманітні речі. Яскраво сяяли купи скарбів.

Терос легко знайшов виготовлену з рогу флейту, вона лежала перед золотою статуєю скорпіона.

– Ось вона.

Терос підняв флейту. Їхнє завдання в тому, щоб принести її графу Крессе.

«На цьому квест завершиться».

Це було досить важко, але вони успішно досягнули своєї мети.

Майбутнє Тероса виглядало блискучим.

Зараз CTS Media веде пряму трансляцію цих подій. Дивиться принаймні мільйон людей, а, можливо, навіть десять мільйонів.

Після завершення завдання рівня A в пам’яті людей залишиться незабутня сцена. Відео, показане ЗМІ, переглядатимуть неодноразово і буде створений славетний образ.

Повне панування Багряних Крил буде лише питанням часу.

І тут на очі Теросу попався чистий білий меч. Руків’я меча було вкрите візерунками у вигляді вогню. Хоча навколо незліченна кількість скарбів, серед них усіх цей меч мав якусь особливу вишуканість.

«Він унікальний. Можливо, це меч самого короля, але я не впевнений».

Очі Тероса заблищали жадібністю.

Жоден воїн не повинен бути надто жадібним, коли отримує кращий меч, але вони пишаються тим, що збільшують максимальний показник завданої шкоди, замість того, щоб зосереджуватися на захисті.

Кожен меч суттєво відрізняється в тому, скільки шкоди завдає. Зазвичай, чудовий меч сильно відрізняється від звичайного. Залежно від класу, рівня чи навіть характеристик монстра різниця лише посилюватиметься. Проти чудовиськ з вогняним атрибутом потрібно використовувати зброю крижаного типу, а проти монстрів з атрибутом темряви найкраще підійде священна зброя. Тому воїни зазвичай володіють трьома-чотирма мечами різних типів.

«Щоб Багряні Крила запанували над усім континентом Версаль, необхідно мати чудовий меч. Престижний меч значно підвищить мою репутацію».

Терос мовчки втупився очима в меч. Він лідер гільдії і бажав володіти чудовим мечем. Цей прекрасний меч виглядав як витвір мистецтва. З огляду на його гідність і престиж, лише ідеальний меч гідний бути в його володінні.

Тут члени гільдії побачили Тероса і меч.

– Теросе, вперед, візьми його.

– Пане Теросе, ви багато страждали, тому заслуговуєте на цей меч.

Члени гільдії заохочували Тероса взяти меч. Під мечем лежала дощечка з написом. Після довгого розглядання меча, він відчував сильні емоції.

– Агов, тут щось написано!

Шаврон розшифрував надпис.

[Візьми меч.]

– Тут написано: візьми меч.

– Я? Взяти меч?

Ззовні Терос не виглядав схвильованим, але у глибині душі він тремтів від захвату, коли потягнувся до меча.

Якби тут був Від, він би уже п’ять разів запідозрив щось недобре! З такими легкими битвами, вони вже давно мали підозріло озиратися на все навколо. З огляду на те, як все гладко пройшло, цей квест рівня A був надто легким. Вони зіткнулися лише з кількома небезпечними битвами.

На відміну від Віда, який командував своїми військами і вів їх у бій, що вже саме по собі було досягненням. Однак ні орки, ні темні ельфи не змогли повністю використати свій потенціал.

Вороги, з якими зіткнулася гільдія Багряні Крила, були надто слабкими. Складність цього завдання навіть не могла порівнятися з завданням Немертвого легіону. Ба більше, у цьому квесті ні слова не було про заволодіння мечем.

У мить, коли Терос схопив меч…

Спалах!

Скарбниця заповнилася золотим сяйвом.

– Що відбувається?

– Стало світліше…

Люди намагалися зрозуміти звідки йде світло. Роззираючись, вони знайшли джерело.

Золотий скорпіон прокинувся.

>>Том 7. Розділ 4-2<<


Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і Buymeacoffee. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Манхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.