ЛМС. Том 8. Розділ 3-1

Інші варіанти назви: Скульптор місячного світла / Легендарний скульптор місячного світла / ЛМС / СМС / ЛСМС

Англійська назва: The L. Moonlight Sculptor / LMS

Мова оригіналу: корейська

Автор/ка: Nam Heesung (남희성) / Нам Хісон (Нам Хвісон)

Жанри: бойовик, бойові мистецтва, наукова фантастика, пригоди, комедія, фентезі, шьонен, ЛітРПГ

Рік: 2007

Томів: 58

Випуск: завершений

Перекладачка: Silver Raven

Переклад: у процесі

Опис: Людина, покинута світом, людина, що поклоняється грошам, людина, відома як легендарний Бог Війни у дуже популярній MMORPG «Континент Магії». З досягненням повноліття він вирішує попрощатися з грою, але спроба заробити щось за вкладений час і зусилля має такий наслідок, якого ніхто не міг уявити.

Завдяки ряду випадковостей його легендарний персонаж продається за 3 мільярди вон, приносячи йому велику радість, що змінилась глибоким відчаєм, бо він змушений віддати майже все жадібним лихварям. Відкривши можливість заробляти гроші завдяки іграм, головний герой піднімається з прірви з новим наміром і йде прямо до нової епохи під керівництвом першої в історії MMORPG у віртуальній реальності «Королівська Дорога».

Це легенда про Лі Хьона, про шлях до вершини, з серцем, що любить тільки рідних, з безмежним прагненням до грошей, про його винятковий розум, треноване тіло і вмінням наполегливої праці, що завжди підтримувало головного героя на плаву.

Переклад  з англійської. Тобто переклад з перекладу, деякі сенси й особливості будуть втрачені.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули тут.

Особлива і безмежна подяка: D. Gromyko.

Щира подяка: P. Shapoval, D. Konarev, Kiltavik ワィタリAndrii, vch_m, Shvaigzam, Misha, Vitaliy, Y. Tymoshenko, HugoLocus, Drakula, db4tzvilgerforc.

Том 8. Розділ 2-4.

Розділ 3. Силует золотої статуї. Частина 1

Північна експедиція!

На чолі з гільдією Холодних Троянд нарешті була сформована і повністю підготована команда для експедиції. Кількість учасників становила колосальні 1300 осіб.

Спочатку Оберон і його союзники не мали наміру збирати таку кількість людей.

Зі збільшенням кількості людей керувати ними стає складніше. Через велику кількість учасників потрібно більше матеріалів, що може призвести до зростання частоти виникання різних складних ситуацій. Тож, хоча вони хотіли зібрати багато людей, але не настільки багато.

Зазвичай експедиційна команда складалася з 50-100 гравців. Експедиції з метою завоювання або захоплення підземелля рідко перевищували позначку у 200 осіб.

Навіть більше, коли команда відправлялася в якесь небезпечне місце, це зазвичай було 7-8 гравців з високими рівнями. У випадку, коли зібрана невелика кількість людей, вони можуть передбачити небезпеку і швидше відреагувати.

Хоча переваги відносної безпеки зі збільшенням кількості учасників зростала, але недоліків теж було немало.

Оберон розмовляв зі своїми товаришами.

– Охочих взяти участь в експедиції надто багато, я думаю, що нам потрібно зменшити кількість учасників.

– Це буде важко зробити.

Похмуро відповів заступник гільдмайстра Белос.

– Ми не можемо відмовити, бо кожна людина приходить до нас через особисті зв’язки.

– Проте ми йдемо в небезпечне місце, а тому не можемо тягнути всіх за собою.

– Лише дрібка шукачів пригод і кілька гравців з високими рівнями на континенті Версаль знають щось про місцевість на півночі.

– У такому разі ми повинні відібрати найкращих.

– Але вони також можуть зазнати невдачі на півночі. Тому нам потрібно розглянути іншу можливість і взяти з собою якомога більше людей.

Оберон зрозумів, про що думав Белос.

– Отже, ти пропонуєш сформувати великий загін і вирушити в дорогу?

– Ситуація неоднозначно. Ми не знаємо, що може статися на півночі. Навіть ті шукачі пригод, які побували там, не люблять ділитися важливою інформацією, яку вони знайшли. Навіть якщо від наших дій не буде особливої користі, ми здобудемо популярність.

– Це так.

Оберон негайно погодився.

Ті, хто досліджував північ, розповідали лише крихту інформації. З неї мало що можна витягнути. Там навіть нема назв міст, сіл чи інформації про небезпечні зони! Іншими словами, вони навіть точно не знали, куди іти.

– Через брак інформації ця експедиція дуже небезпечна. Ми навіть не знаємо про те, наскільки сильні монстри на півночі, чи не так?

– Беросе, з цим уже закінчено. Посилати розвідників, щоб крок за кроком перевіряти дороги і території, займе надто багато часу.

– Я теж так думаю. Але навіть якщо ми візьмемо лише найкращих і зазнаємо невдачі, то залишиться ще багато людей, і це дозволить нам вистояти.

Оберон був налаштований скептично.

– Чи буде це так? Звичайно, будуть різні критичні ситуації, наприклад, нічні набіги монстрів. Але чи будуть вони в такі моменти боротися і захищати своїх товаришів, а не тікати від небезпеки?

Берос не висловив заперечення на ці слова.

– Нерозумно очікувати, що вони будуть кориснішими за вмілих високорівневих гравців. Однак вони ніби приятелі, що самі за себе платять. Крім того, буде важко відмовити в участі союзним гільдіям і тим, хто входить до нашого альянсу.

Цього разу більша частина основних сил гільдії Холодні Троянди, включно з Обероном, відправляться на північ. Навколишні сили можуть скористатися цим і проявити жадібність. Навіть якщо замки і села, які належать гільдії, захищені високими мурами і солдатами, супротивники можуть спробувати напасти, поки основні сили будуть відсутні.

Вони точно помітять пересування такої великої кількості гравців. Спостереження триватиме деякий час, тож певний період часу вони не будуть нічого зробити. А тому кращим варіантом буде зібрати велику кількість людей. І хоча більшість учасників, можливо, буде слабшою за Оберона й представників основних сил гільдії Холодні Троянди, супротивники можуть побоятися робити щось необдумане.

Оберону довіряли, він мав немаленький авторитет, тому за ним слідувала більше ніж одна група людей.

Гном-воїн Оберон!

Він був шукачем пригод і разом зі своїми товаришами мандрував багатьма королівствами.

Вони звільняли міста і села від монстрів, захищали слабких, допомагали іншим гравцям і піклувалися про них. Вони боролися до кінця і насолоджувалися пригодами.

Захищати слабших і протягувати руку допомогу тим, хто опинився у скрутному становищі!

Саме тому Оберон мав чимало друзів, деякі з них керували великими військами, а деякі поодинці блукали мисливськими угіддями.

Він був дуже відомий, тому десятки тисяч людей чули про нього, про гнома-воїна Оберона.

Гільдія Холодні Троянди була сформована Обероном і його послідовниками. Хоча сама гільдія знаходилася на вершині середніх за силою гільдій, на континенті Версаль було менше ніж сотня гравців, які б могли перемогти Оберона. 

Тому, хоча у тіні точилася запекла боротьба, ніхто не наважувався взяти на себе ініціативу і спробувати завадити гільдії Холодні Троянди.

Зрештою майже всі вирішили, що буде краще долучитися до експедиції, яку організувала гільдія Холодні Троянди, і разом досліджувати північ.

– Якщо ми не приймемо їх, вони розсердяться. І тоді, поки нас не буде, вони можуть щось задумати. Навіть якщо ймовірність не дуже велика, нема потреби залишати небезпеку позаду, правильно?

– Зрештою нам доведеться прийняти їх.

Оберон вирішив, що слова Бероса мають сенс.

Якщо вони беззастережно відмовлятимуть охочим приєднатися до експедиції, то може винукнути почуття образи. Оскільки Оберон цінував довіру оточуючих, він не міг відмовити всім.

Початковий план відбору лише кращих гравців зазнав краху, критерії розширили і вони почали приймати всіх, хто відповідав вимогам. Союзні гільдії присилали воїнів або шукачів пригод, тож кількість учасників значно зросла.

Берос і Драм вирішили скористатися цією можливістю.

– Лідер думає надто наївно.

– Пригоди. Дослідження. Відкриття. Це все, звичайно, добре, але це можливість здобути славу, тому краще підійди до цього з практичного погляду.

Берос багатозначно перезирнувся з Драмом. Вони були на одній хвилі.

– Саме так, ми повинні скористатися цією можливістю на повну. Здобути славу, об’єднавши під іменем Оберона з гільдії Холодні Троянди гравців з інших гільдій. Потрібно залучити до експедиції якнайбільше людей.

Все пройшло відповідно до намірів заступника гільдмайстра. Берос також залучав до експедиції гільдії з інших міст і королівств. Завдяки цьому кількість учасників виросла до такого великого числа.

Гільдія Холодні Троянди і союзні гільдії демонстрували свою силу на великій рівнині. Тут зібралося близько 1300 учасників, а здалеку спостерігали десятки тисяч людей.

Відправлення експедиції мало пройти дуже пишно.

Берос і Драм навмисно це зробили. Так вони намагалися продемонструвати силу і збільшити славу гільдії.

Про церемонію відправлення експедиції було оголошено кілька днів тому. Зробили це біля палацу, де завжди купа людей.

Завдяки цьому тут зібралося багато глядачів.

Велична церемонія від’їзду експедиції.

З людьми, що відправлялися на північ, не можна буде зустрітися принаймні кілька місяців. Серед великої кількості глядачів також було немало людей, які були друзями або приятелями когось з учасників експедиції. Вони обмінювалися прощаннями.

– Безпечної подорожі.

– Обов’язково привези мені сувенір…

– Не хвилюйся і просто чекай.

Вони зібралися тут, щоб відправити людей в далекі землі.

Рівнина була переповнена представниками гільдії Холодні Троянди, членами союзних гільдій і глядачами, які прийшли сюди після того, як почули плітки.

Лідери союзних гільдій щоразу, коли приходила їхня черга, виголошували палкі промови.

– Ми залишаємо це безпечне місце і вирушаємо в країну пригод! З ризиком приходить і можливість, тож ми будемо йти до бажаного!

– Та-а-а-ак!

– Ми вирушаємо досліджувати нові землі. Коли ми залишимо наш слід на новій території, то станемо іншими. Ми отримаємо новий досвід і створимо спогади, якими будемо ділитися з іншими. Розповідь про наші діяння розійдуться усюди. Ми станемо героями легенди!

– О-о-о-о!

Щоразу, коли кожен лідер союзної гільдії закінчував говорити, рівнина, заповнена учасниками експедиції, вибухала радісними криками.

Попри те, що на словах все звучало легко і просто, насправді це буде складна експедиція. Вони будуть подорожувати дуже холодними північними територіями без належної інформації, яка б вказувала їм, де вони можуть знайти собі їжу і місце для відпочинку.

Перед подібною експедицією така урочиста церемонія працювала на підвищення морального духу учасників експедиції. Хоча ця подія здавалася надмірною, але її не можна було пропускати.

Після того, як кожен лідер союзних гільдій щось сказав, нарешті настала черга Оберона.

Він піднявся на платформу й обвів натовп поглядом.

– … 

Учасники експедиції та глядачі затамували подих, очікуючи його слів.

Лідер великої гільдії і воїн, який заслужив їхню довіру!

Люди з нетерпінням чекали на те, що скаже знаменитий Оберон.

Його промова була недовгою.

– Ми забудемо про спеку. Ми відправимося у холодні землі і позбудемося від спеки!

І все.

Учасники експедиції і глядачі приголомшено витріщили очі.

Кількість людей, які тут зібралися, становить щонайменше десятки тисяч. Коли вийде відео, цю сцену побачить понад мільйон або навіть більше людей. Якщо експедиція буде успішною, то кількість тих, хто захоче побачити церемонію відправлення, збільшиться в рази. Це була хороша нагода прорекламувати себе.

Зазвичай більшість лідерів виголошували красномовні промови тривалістю понад десять хвилин, але промова Оберона була дуже короткою. 

Однак рішучість у серцях учасників експедиції зміцнилася.

– Позбутися від спеки на континенті Версаль.

– Ми їдемо на північ!

Слова Оберона зачепили серце кожного учасника експедиції, сповнюючи їх рішучості.

На промові Оберона церемонія закінчилася. Учасники перекусили і, попрощавшись з друзями, відправилися в дорогу.

Ігого-о!

Учасники експедицій посідали на коней. 

Купці керували возами, які були наповненими товарами, а темні гравці сховалися в тіні, натягнутих на возах покриттів.

– Ух, жарко, – сказав Волк, обмахуючи обличчя рукою.

Якою б пишною не була церемонія відправлення експедиції, вона була доволі нудною для темних гравців. Пощастило, що промова Оберона була короткою.

– Як і очікувалося, у цій місії багато проблемних речей.

Близько 30 темних ґеймерів кивнули на слова Волка. Всі вони погодилися, бо щоразу стикалися з чимось подібним, коли брали участь у схожих місіях.

Втім, темні гравці теж відчували невелике хвилювання.

Вони вперше брали участь у такій масштабній експедиції.

Раніше, за винятком дослідження королівства Брент і королівства Розенхайм, що розташувалися на сході континенту Версаль, було мало прецедентів, коли формували експедиційні команди такого масштабу.

Темних гравців надихав той факт, що вони також могли стати героями з легенд.

– Вирушаємо.

– Вперед!

Нарешті експедиційна команда завершила всі приготування і почала рухатися на північ.

Церемонія проходила на рівнині перед воротами міста, і новачки, які ще не могли відійти далеко, спостерігали за цим широко розплющеними очима.

– Чи зможемо і ми колись так зробити?

– Ух, для цього потрібно пройти довгий шлях. Неможливо приєднатися до такої експедиції, якщо ти не маєш високого рівня.

– Я теж так думаю, але у нас є непогані шанси. Поки що ми нічого не маємо, а наші навички слабкі, але ми будемо боротися щосили, виконувати завдання в місті і поступово розвиватися.

– Точно. Сходимо на полювання, а потім з’їмо суп, який готує Елен.

– Група це справді весело. Ти маєш змогу розважатися, смачно їсти і зустріти багато жінок. До речі, ти сказав, що приєднатися до групи можна, коли здобудеш сто очок слави. Як це можна зробити?

– Якщо я виконаю квест зі збору лисячих хвостів, то моя слава підніметься вище 100.

– Слава дуже важлива. Потрібно докласти зусиль і виконати квест.

– Я знаю. Я теж стараюся.

– Ходімо перекусимо.

Початківці заздрили, але у них була власна робота.

***

Поки Від плавив залишки чорного заліза, він займався гравіруванням. На кожному з виготовлених мечів та обладунків він вигравірував унікальні візерунки.

Лисиця з дев’ятьма хвостами!

Ділінь!

[Характеристики предмета змінено.]

[Навичка Скульптурне мистецтво зросла.]

[Навичка Ремесло зросла.]

Скульптурне мистецтво просунутого рангу додавало три різні характеристики до готового предмета. Раніше воно підвищувало показники на 1 або 2 очки, але тепер додавалося 10 очок сили або 10 очок спритності.

– Схоже, є певна залежність від якості готового предмета.

Яким би чудовим не було гравірування, воно мало впливало на слабкі предмети. Повністю можливості гравірування розкривалися на предметах вищої якості.

– Якщо я добре впораюся, то, можливо, зможу так підняти рівень навички.

Гравці з високими рівнями, як правило, мали особливу прихильність до свого спорядження.

Спочатку всі думають просто, тож коли діло доходило до предметів, гравці шукали зброю й обладунки з хорошими характеристиками.

Але коли користувачів заганяли у глухий кут в якомусь підземеллі, то гинув хтось із членів їхньої групи.

Іноді навіть траплялося так, що гравцям не залишалося іншого вибору, як битися проти ворога самому. У таких випадках єдине, чому вони можуть довіряти, це зброя і броня. Щоб не втратити власне життя, ти повинен битися покладаючись на меч та обладунок, які в тебе є.

Коли гравець хоча б раз пережив щось подібне, то починає дорожити своїм спорядженням, як руками і ногами. Він починає вкладати багато грошей у зброю та не шкодує часу на пошук і купівлю кращої броні.

Багато людей звертають увагу на колір зброї або дизайн обладунків. Ті, хто мають можливість вдосконалювати це важливе спорядження, можуть заробити чимало грошей.

«Гадаю, я можу використати скульптурне мистецтво ще для чогось».

Від знайшов ще один спосіб заробляти гроші!

>>Том 8. Розділ 3-2<<


Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і BuymeacoffeeБанка. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Манхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.