ЛМС. Том 2. Розділ 7

Інші варіанти назви: Скульптор місячного світла / Легендарний скульптор місячного світла / ЛМС / СМС / ЛСМС

Англійська назва: The L. Moonlight Sculptor / LMS

Мова оригіналу: корейська

Автор/ка: Nam Heesung (남희성) / Нам Хісон (Нам Хвісон)

Жанри: бойовик, бойові мистецтва, наукова фантастика, пригоди, комедія, фентезі, шьонен, ЛітРПГ

Рік: 2007

Томів: 58

Випуск: завершений

Перекладачка: Silver Raven

Переклад: у процесі

Опис: Людина, покинута світом, людина, що поклоняється грошам, людина, відома як легендарний Бог Війни у дуже популярній MMORPG «Континент Магії». З досягненням повноліття він вирішує попрощатися з грою, але спроба заробити щось за вкладений час і зусилля має такий наслідок, якого ніхто не міг уявити.

Завдяки ряду випадковостей його легендарний персонаж продається за 3 мільярди вон, приносячи йому велику радість, що змінилась глибоким відчаєм, бо він змушений віддати майже все жадібним лихварям. Відкривши можливість заробляти гроші завдяки іграм, головний герой піднімається з прірви з новим наміром і йде прямо до нової епохи під керівництвом першої в історії MMORPG у віртуальній реальності «Королівська Дорога».

Це легенда про Лі Хьона, про шлях до вершини, з серцем, що любить тільки рідних, з безмежним прагненням до грошей, про його винятковий розум, треноване тіло і вмінням наполегливої праці, що завжди підтримувало головного героя на плаву.

Переклад  з англійської. Тобто переклад з перекладу, деякі сенси й особливості будуть втрачені.

Бажаєте зробити мені приємно?

(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧ Прогуляйтесь хвилинку по сайту.

Також у мене є Patreon. Там цікаво(〜^∇^)〜

Особливу подяку за появу цього перекладу можете висловити Drakula!

Том 2. Розділ 6.

Розділ 7. Безіменні статуї Лавіаса

Від і Даін.

Заклинання Даін підняло показники здібностей Віда на неймовірну висоту і в той же час послаблювали монстрів. Це ніби вона дала крила людині, що вже й так була неймовірною. Командна робота збільшила їхній потенціал майже до неможливої величини.

Але навіть так, Даін не вбивала монстрів. Для Віда це не було втратою, тому що він міг підвищувати навичку володіння мечем, оскільки вона не брала участі в боях.

«Але навіть так, я не можу вірити людині, яку зустрів у подібному місці».

Від постійно турбувався, що вона може його зрадити навіть у ту мить, коли він б’ється. Провівши тут стільки часу, Даін багато знає про Лавіас. За її словами, вона ще зовсім недавно блукала по Лавіасу, збираючи інформацію. Дівчина попрямувала до підземелля якраз тоді, коли до Небесного міста прибула група Віда.

«Доволі неймовірна історія», – подумав Від. Але це правда, що він ніколи не стикався з нею в Лавіасі, тож це також може бути правдою, що вона так довго залишалася в підземеллі. Проте це не було достатньою підставою, щоби вірити всім її словам.

– Як щодо того, щоб змінити мисливське угіддя? Мені відомо кілька невідкритих підземель, хоча я досі не була в них. – Згідно досліджень Даін, було щонайменше вісім невідкритих підземель.

– Коли ти говориш про невідкриті підземелля, то маєш на увазі, що в них ще ніхто не заходив?

– Так.

Від розгублено нахилив голову:

– Не розумію.

Даін була членом першої групи, що прийшла в Небесне місто, і тут досі були підземелля, які вони не відвідували? У таке важко повірити.

– Не було жодних причин туди йти, оскільки всі, крім мене, були вище 200 рівня.

– То вони навіть не завдали собі клопоту зайти до підземелля низького рівня? Навіть якщо це так, я не думаю, що хтось навмисне проігнорує підземелля.

У відкритті підземелля багато переваг, але те, що не можна ігнорувати, це збільшення слави. Значну кількість слави можна здобути за відкриття підземелля, а вивчення усієї його мапи давало ще більше слави і навіть приносило гроші. Навіть якщо їхній рівень був настільки високим, що не було монстрів вартих полювання, хто б проігнорував цю можливість отримати славу? Даін щось приховувала про групу, учасницею якої була.

– Якщо ти мені не скажеш, тоді я не зрушу з місця.

– Я не можу розповісти, що вони зробили…

– Це таємниця?

– Так, я пообіцяла нікому не говорити… Це складно пояснити, але я кажу правду. Ти повинен мені вірити.

Від вирішив не зациклюватися на цьому. Він нічого не міг зробити, щоб переконати її розкрити таємницю. Слова, які здавалися невпевненими, мали більший шанс бути правдивими. Крім того вони щойно покинули печеру Мертвого Воїна, щоб досліджувати інші підземелля. Тож принаймні щодо цього вона говорила правду.

  • Вежа Міркана.
  • Секретна область озера Пан.
  • Вугільна шахта Баравал.
  • Просіка Сеґмаіл.
  • Вівтар Ґает.
  • Гніздо папуги.
  • Руїни Барлог.
  • Запечатана печера Маргреса Руйнівника.

Ці зони залишилися недослідженими. Від і Даін прибули до зони, якої не було видно з міста. Вежа Міркана здавалася піднімалася прямо з хмар. Як і очікувалося, вони першими виявили це місце. В основному їм довелося боротися з літаючими монстрами. Від мав стрільбу з лука як навичку дальньої атаки. Він використовував міцний лук, який добре підходив до його характеристик і завдяки цьому завдав великої шкоди.

Всього за 10 золотих монет користувачі могли купити біля вежі спеціальні пір’їни і використовувати їх для польоту цілий місяць. Плюс відкриття підземелля означало подвоєння очок досвіду та подвоєння можливості випадання предметів! Від і Даін одне за одним досліджували та тренувалися у вежі Міркана, секретній області озера Пан та у вугільній шахті Баравал. У руїнах Барлога, вівтарі Ґает і у просіці Сеґмаіла найслабшими монстрами були лицарі смерті. Ніхто не смів зайти у ці зони і вони залишилися недоторканими. Тим не менше, за допомогою Даін Від досяг значних успіхів і отримав неймовірну кількість досвіду та предметів.

«Тепер, якщо я зможу зробити це…»

Від зараз дивився на двох омарів. Поряд з ним Даїн також поглянула на омарів і ковтнула слину. Навичка Кулінарія Віда мала вже 99% для досягнення 10 рівня, тому він обрав особливу страву для останнього відсотка. Найкраще, що міг приготувати кухар-початківець – це морепродукти, тобто славетного омара!   

Звичайно, Хьон ніколи в житті не їв омара. Він був просто занадто дорогим. Однією з причин, чому хлопець так старанно практикував навичку кулінарія, є те, що можна скуштувати подібну їжу.

Омари боролися, але вони не могли протистояти крижаному погляду Віда. Зрештою, вони могли тільки опустити свої вусики, визнаючи поразку. Від однак не намагався вбити їх поглядом, він старався уявити дороге м’ясо омара. Його руки тремтіли. Навіть у грі омари були рідкісними і дорогими. У Лавіасі їх можна купити за величезну ціну в один золотий за кожного. Якби він не досліджував підземелля з подвоєною можливістю випадання предметів, то навіть не подумав би їх купувати.

«Після того, як я приготую цих поганців, то буду на середньому ранзі кулінарії».

Руки Віда рухалися, як блискавки, коли він лівою схопив голови омарів, а правою за допомогою гравірувального ножа Захаба розрізав їх від голови до хвоста. Тіла омарів розділилися навпіл і він швидко змив пісок і витягнув яйця. Відразу ж Від почав смажити їх на пательні разом із заздалегідь приготованими соусами та спеціями. Незабаром здійнялася пара – і омари були ідеально готовими. Нарешті страва була готова!

Дінь!

[Ваша навичка кулінарія досягла 10 рівня, середній ранг

Тепер ви можете готувати більшу різноманітність страв, і, коли їх з’їдають, підвищуються різні здібності, це залежить від типу страви та використаних інгредієнтів. (Наприклад: яйце дрейка, різні трави).

Всі характеристики зросли на 5.

Ваша слава зросла на 10.

Ви вивчили ремісничу навичку: виноробство.

Ваша близькість із землею зросла на 30.

Стійкість до магії на основі стихії землі зросла на +20%. Стійкість до магії на основі стихії води та вогню зросла на +10%.]

Його бажання досягнути середнього рангу в навичці кулінарія нарешті втілилося в реальність і нагороди були дуже хорошими. Спорядження зі стійкістю до магії доволі дороге, але він зміг підвищити свій магічний опір за допомогою навички Кулінарія.

– Ого, це виглядає смачно.

Даін, яка терпляче очікувала, поки їжа приготується, закотила рукави та накинулася на свою порцію. Від також поквапився з’їсти свою частину омара.

Він бився, а Даін допомагала. Вони удвох домінували в підземеллях. Дівчина так старанно працювала над лікування і накладанням бафів, що Від не пошкодував про утворення групи з нею. Даін була людиною, яка робилася загадковішою щоразу, коли він пізнавав її краще. Коли вона помічала чудовиськ, то кілька разів проклинала їх, дивлячись на них сумними очима. До того ж дівчина не була легковажною з грошима чи речами. Щоразу, коли Від намагався отримати ще кілька срібних або навіть мідних монет, вона помічала і вказував на це.

Поблизу секретної області озера Пан було багато місць, де буяли трави. Там вона без вагань нахилялась і викопувала трави. Який потужний інстинкт виживання! Іноді вона писала вірші або співала пісень. Її чистий, освіжаючий голос чудово звучав. Завдяки цьому Від міг весело полювати.

«Подумати тільки, що поряд з кимось може бути так весело…»

Більше ніхто не відвідував Лавіас. Пейл і Сурка надіслали йому повідомлення, яке говорило, що вони майже оселилися в мисливських угіддях замку Серабург. Оскільки їхні батьки досі були новачками у грі, їм було важко піти.

Від і Даін увесь час були разом. Плюс вона була дівчиною ніби з його мрій. Будучи чоловіком, було би брехнею сказати, що його очі ніколи не дивилися на неї. Спочатку Даін усміхалася, але іноді на її обличчя набігала тінь. Однак воно знову починало світитися, коли вона полювала та обідала з Відом.

Одного дня Від вирішив, що хоче стати її другом.

– Ем… Ти хочеш і далі полювати разом? – запитав він.

Але Даін якийсь час мовчала.

– Вибач, Віде, – сказала вона через кілька хвилин із серйозним виразом обличчя.

– Що ти маєш на увазі?

– Одного разу я прийняла погане рішення. Я думала, що мене ніхто не любить… Я не могла нікому довіряти.

– …випадково не це причина того, що тебе залишили одну в Лавіасі?

– Складно пояснити всю історію, але так, воно з цим пов’язане. У всякому разі, час проведений з тобою, Віде, надав мені мужності. Можливо, я знову знайду своє місце…

– То?

Від був трохи розчарований.

Приємно чути, що час, проведений з ним, допоміг їй відновити сміливість, але почувши, що вона може повернутися, то він відчув, що його використали.

Нікому не подобалося бути використаним.

– Я не це мала на увазі. Після зустрічі з тобою я відчуваю, що можу жити далі.

– Не можу бути. Невже ти…

– Так, я… хвора. Хоча мені можуть зробити операцію, я не впевнена, що це допоможе. Я відкладала операцію, але настав час ризикнути.

– …

– Будь ласка, не дивися на мене так. Зі мною все буде добре. Доля і збіг обставин настільки схожі, що іноді складно визначити що із них що. Я не хочу, щоб наша зустріч була випадковістю. Якщо нам судилося зустрітися, то ми побачимося знову. Я дуже сподіваюся, що знову зможу зустрітися з тобою, Віде.

Даін вийшла. Від почувався спустошеним після того, як вона його залишила. Він насправді не проводив з нею багато часу, тому що ставився до неї з підозрою та зосередився на полюванні. Можливо, вона ніколи не намагалася приховувати свою хворобу. Від завжди був зайнятий. Як тільки він заходив до гри, то одразу ж тягнув її на полювання.

Більше місяця вони просто полювали і майже не спілкувалися. Від відчув жаль. Можливо, Даін ніколи не повернеться.

«Якщо вона ніколи не повернеться, буде небагато людей, які її пам’ятатимуть. Вона була в Лавіасі сама, і ніхто не приходив її шукати. Мабуть, це причина, чому вона проводила свій час проклинаючи і бафаючи монстрів».

Самотність і страх смерті можуть зрозуміти лише ті, хто це пережив.

Від полював, очікуючи на Даін, але вона не повернулася навіть після трьох ігрових місяців. У реальному світі пройшло три тижні. Якщо це була небезпечна для життя операція, їй можуть знадобитися місяці на одужання.

«Вона повернеться, навіть якщо знадобиться рік чи два. Вона пообіцяла мені».

Від почав створювати скульптури усередині підземель.

«Навіть якщо вона ніколи не повернеться, я залишу свої спогади тут. Щоб показати, що принаймні одна людина пам’ятає її….»

Після того як навичка скульптурне мистецтво досягло середнього рангу, він міг використовувати гравірувальний ніж Захаба, щоб висікати скульптури з валунів. Звичайно, це було можливо тільки при використанні Скульптурного клинка. Гравірувальний ніж затанцював – і на скелястих стінах з’явилися дві людські постаті.

Від перемістив валуни до місць, де вони їли та відпочивали, роблячи з них двійко скульптур. Іноді він вигравіював малюнки на стінах. Монстри час від часу заважали йому, але Від наполегливо творив.

Останньою була печера Мертвого Воїна, де вони вперше зустрілися одне з одним: у відгалуженні печери, де протікала підземна річка. Даін, що спить, і Від, який її знайшов. Їхня скульптура стояла там, де вони вперше поділилися своїми спогадами.

[Ви завершили Безіменні скульптури Лавіаса.

Загадкові скульптури з’явилися у Лавіасі!

Ці скульптури, втілення цінних спогадів, стануть захистом і провідником у цих небезпечних підземеллях.

Загадкові статуї виготовив анонімний скульптор.

Художня цінність: 300.

Вплив:

Спокійна аура навколо цих скульптур підвищить живучість і ману гравців на 25%.

Швидкість пересування збільшується на 10%.

Атаки монстрів мають 5% штрафу.

Ці ефекти не сумісні з іншими статуями.

Кількість створених витончених робіт: 2.

Навичка скульптурне мистецтво досягла другого рівня. Ваші скульптури будуть детальнішими і витонченішими.

Ваша слава зросла на 20.

Характеристика мистецтво збільшилася на 20.

Стійкість збільшилася на 20.

Витривалість збільшилася на 10.]

>>Том 2. Розділ 8<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці Facebook. У Фейсбуці реагую трохи швидше.

У мене є Patreon. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Манхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.