Повелитель. Том 15. Пролог. Частина 1

Оригінальна назва (японською): オーバーロード 半森妖精の神人|上 (
Ōbārōdo han Mori yōsei no shinjin | ue) / OVERLORD [15] The half elf God-kin

Англійська назва: OVERLORD 15 The Half-Elf Demigod

Інший варіант назви: ОВЕРЛОРД. Том 15. Напівельф-напівбог. Частина 1

Автор: Маруяма Куґане / 丸山くがね (Maruyama Kugane) /Kugane Maruyama

Ілюстратор (дизайн персонажів): soy-bin

Рік видання: з липня 2012 і дотепер

Кількість томів: 16

Випуск: триває ?

Перекладачка: Silver Raven

Переклад з англійської. Звірка тексту з японською, перекладачка не володіє достатніми знаннями японської, тому можливі неточності  та помилки.

Особлива подяка: Misha.

Особлива і безмежна подяка: D. Gromyko.

Щира подяка: P. Shapoval, D. Konarev,  Kiltavik ワィタリ, Andrii, vch_m, Shvaigzam, Alastor, Vitaliy, Y. Tymoshenko, Drakula, db4tz.

Пролог. Частина 1

Глава Теократії – великий понтифік.

Шість кардиналів, кожен з яких відповідав за конкретну сферу.

Троє голів: голова Суду, голова Законодавчої влади і голова Виконавчої влади.

Начальник магічного дослідницького центру.

Найвищий військовий чин – великий маршал.

Разом ці дванадцятеро утворювали найвищий виконавчий орган.

Вони всі зібралися разом, щоб визначити курс, яким у майбутньому йтиме країна.

У кімнаті, яка не була ні простою, ні розкішною, всі були з похмурими і стриманими обличчями.

Звичайно, на подібних зібраннях мало місця для веселощів і гарного настрою, але вони довгий час разом служили Теократії, тож досить добре знали одне одного, щоб додати в розмову краплю сухого гумору. Зазвичай настрій на подібних зібраннях був спокійнішим, але сьогодні навколо панувала напружена атмосфера.

– Чаклунське Королівство розпочало вторгнення у Королівство Ре-Естіз. Точніше, вони зробили це вже давно. Жахливе Чаклунське Королівство… Пройшов місяць, перш ніж навіть жителі Королівства Ре-Естіз змогли усвідомити це. Писання Польових Квітів і Писання Водного Мерехтіння, які були нашими очима і вухами, – знищені. Якби не було «Астролога Тисячі Ліг» нам би знадобилося набагато більше часу, щоб зрозуміти це… Доля королівства вже вирішена. Часу майже не залишилося. Ми повинні поквапитися і перетягнути до себе їхніх шукачів пригод.

Великий понтифік поглянув на кардинала землі – Реймонда Заґа Лорансена.

– Ми робимо все можливе, – відповів той.

До Реймонда заговорив начальник дослідницького центру:

– Буде прикро, якщо до рук Королівства Темряви потраплять артефакти королівства Ре-Естіз. Невже нема способу їх отримати? Їхні особливі скарби. Амулет Безсмертя, Обладунки Охоронця, Рукавиці Життєвої Сили і… – перераховував начальник дослідницького центру, раптом він обірвав свої слова і через мить повільно сказав, підкреслюючи найважливіше, – Лезо Бритви.

– Це неможливо. Ми не маємо для цього спромоги. Є обмеження щодо того, яку кількість людей ми можемо залучити. Крім того, ми повинні подбати, щоб громадяни Теократії могли безпечно втекти звідти. 

– Чаклунське Королівство атакує… Після смерті старого командира воїнів наступним кандидатом є Анг… ра… Чи як там його звуть? – запитав великий маршал.

Начальник дослідницького центру відповів:

– Брейн Анґраус. Швидше за все, так і є. Тому нам потрібно його схопити. Він не настільки дурний, щоб верхи на коні мчати прямо у прірву, чи не так? Спочатку він буде незадоволений, але пізніше подякує нам.

– Згідно з нашою інформацією, він не схожий на таку людину.

Заговорила кардинал вогню – Береніс Наґуа Сантіні, одна з двох жінок у цьому найвищому виконавчому органі.

– Ви високого його оцінюєте, чи не так? – запитав голова Суду.

– Так. Ми, кардинали, високого оцінюємо цього пана, і водночас визначаємо його, як того, хто не прийме нашу пропозицію. Тому дали вказівку уникати контакту з ним.

– Такий самий, як і попередник, еге? Я не можу зрозуміти їхнє нелогічне, емоційно-викривлене мислення, що застилає їм очі і не дає побачити більшу картину. – Пробурмотів голова Законодавчої влади, його слова викликали несхвальні погляди інших. Тож він швидко додав: – Прошу вибачення. Я дещо перейшов межу. Проте… я не вважаю, що таке недбале ставлення до свого життя допоможе зберегти майбутнє людства. Хто б що не казав, я не зміню свою думку.

– Не будемо сперечатися, – спокійно відповів Домінік Іре Партуш, кардинал вітру. Він був одним із тих, хто кинув на голову Законодавчої влади несхвальний погляд. – Бо в кожного з нас є речі, в яких ми не йдемо на компроміси. У нього така.

– Ви погоджуєтеся з цією думкою, пане Ґерфі? – незадоволено запитав начальник дослідницького центру. Старий, схожий на засохле дерево, кардинал води Зінедін Делан Ґерфі кивнув. – …Тоді мені нема чого сказати з цього приводу.

– Мене тішить, що до нашої країни приїжджають талановиті люди, але скажіть мені, як вони поживають?

У Теократію вже прибуло кілька команд шукачів пригод. Більшість були мітрилового рангу або вище, але також були запрошені команди нижчого рангу, на основі зібраної інформації в Писанні Водного Мерехтіння (Суймей) припускалося, що на них чекає світле майбутнє.

– Просто жахливо, бл… не дуже добре, – відповів Івон Ясна Делакруа, кардинал світла відповідав за прийом гостей. – Попри те, що вони приїхали сюди за власним бажанням, але на їхньому серці лежить тінь думки, що вони покинули своїх людей. Це пече їх, як сран… я хочу сказати, що це стало незборимим болем у їхніх серцях.

Дехто запропонував йому говорити вільно, а не силувати себе, щоб говорити у шанобливому тоні, на що Івон різко відповів: «Це природно, проявляти повагу до старших, бляха!», а потім швидко поправився «Я маю на увазі, що це природно, проявляти повагу».

Це правда, коли на зустрічах були лише кардинали він міг вільно говорити, не намагаючись дотримуватися рамок, але це тільки тому, що вони краще знали одне одного.

– Загалом, ми вирішили, що буде добре послабити їхній незборимий біль.

– Як? – запитав голова Суду.

На його запитання відповів Реймонд.

– Якщо їм так болить, що вони не змогли допомогти своїм землякам, то цей біль можна полегшити, якщо рятувати людей. План полягає в тому, щоб відправити їх до Королівства Драконів і там нехай вони б’ються зі звіролюдьми.

Кілька людей закивали головами.

Їхня інформація стверджувала, що Королівство Драконів зблизилося з Чаклунський Королівством і купило там немертвих. Дуже могутніх немертвих.

Якщо вони залишать все як є, то вплив Теократії на Королівство Драконів зменшиться, тоді як вплив Чаклунського Королівства зросте. Відправка туди шукачів пригод дозволить запобігти цьому, проте також було висловлено занепокоєння.

– Якщо ми відправимо шукачів пригод з королівства Ре-Естіз туди, де не зможемо за ними стежити, вони можуть розповісти Чаклунському Королівству, що ми діяли за лаштунками, коли відбувалася битва між ними і Ре-Естіз. Чи не буде розумнішим залишити їх у нас на деякий час?

– Тут нема про що хвилюватися. Сумніваюся, що ті, хто добре знав про ситуацію в королівстві і покинув свою батьківщину у скрутну хвилину, будуть на боці жорстокого Чаклунського Королівства… Звичайно, якщо хтось не використає магію контролю над розумом, щоб витягнути з них інформацію.

– Ні, я вважаю, що більша проблема в тому, що Чаклунське Королівство може дізнатися про те, що у нас є маги, здатні використовувати заклинання телепортації.

– …І то правда.

– Ми сказали шукачам пригод, що використовували магічні предмети для телепортації, але завжди є ризик, що вони могли помітити, що насправді це не так. Навіть якщо ми накажемо їм мовчати, невідомо, куди ця інформація може витекти… Можливо, буде краще не розкривати одну з наших ключових карт Чаклунському Королівству.

Зінедін Делан Ґерфі, прокашлявшись, сказав:

– Гмм… Даруйте, я розумію вашу думку, але гадаю, що ця інформація може стримати нашого опонента. Якщо вони отримають натяк на те, що ми здатні, то, можливо, вони проявлять обережність і будуть уникати необдуманих дій.

– Погоджуюся. Заклинатель Тріади показує наскільки це добре працює. Не потрібно так сильно нервувати про можливий витік інформації. 

– О? Скільки людей насправді про нього щось знають? З усіх розповідей про великого заклинателя Імперії є лише крихта відомостей про те, що насправді він може робити.

– У такому випадку не думаю, що хтось буде приділяти велику увагу звичайній телепортації.

Думки розділилися, незабаром стало зрозуміло, що неможливо дійти до якихось висновків, тож рішення прийняли більшістю голосів. У результаті було вирішено відправити шукачів пригод на підтримку Королівства Драконів.

Теократія дивилася на завербованих шукачів пригод так само, як і на будь-яких інших найманців – вони не чекали від них відданості. Тож верхівку не турбувало, що частина відісланих шукачів пригод може вирішити пустити коріння у Королівстві Драконів. Причина, чому вони забирали їх з Королівства Ре-Естіз в тому, що вони хотіли мінімізувати втрату сильних представників людської раси, а не в тому, що верхівка Теократії бажала посилити власну країну.

– Якби ми могли розробити метод для створення сувоїв п’ятого рівня або вище, то могли б частіше використовувати телепортацію…

– Пройшли сотні років, а ми досі не досягнули успіхів. Потрібно проводити більше досліджень.

Одною з технік, яку ретельно охороняла Теократія, була техніка створення сувоїв четвертого рангу. Жодна сусідня країна не мала чогось подібного. Теократія володіла багатьма таємними техніками. Протягом сотень років вони займалися розробками, щоб перемогти раси сильніші за людей і захистити собі подібних.

Наприклад, їм вдалося створити зілля під назвою «Кров Бога». Але через витрати на його виробництво, дослідження тривали донині.

– Однак, чому правитель Чаклунського Королівства обрав геноцид? Хоча припаси, що прямували до Святого Королівства, дійсно були вкрадені, але це навряд чи пропорційна відповідь. Що про це думають наші військові?

– Перше – це демонстрація.

Кілька людей кивнули на слова великий маршала, який підняв палець.

– Друге, Король-Чаклун все-таки немертвий. 

– Вважаєте, що ним керувала ненависть до живих? Я з цим не згоден. Навіть якщо він чекав нагоди, щоб розпочати війну, це не узгоджується з попередньою поведінкою Короля-Чаклуна.

– Так, військове керівництво вважає, що ймовірність цього невисока, – сказав великий маршал із серйозним виразом обличчя. 

Це викликало хор незадоволених слів «Припиніть ходити навколо, говоріть прямо!» або «Ви просто намагаєтеся наслідувати Реймонда, так?!», або «Зараз не той час і не те місце!»

– Кхем… і третє, цей варіант ми вважаємо найбільш імовірним, – великий маршал підняв третій палець. – Мета у створенні території з великою кількістю немертвих, як рівнина Катце.

Кілька людей застогнали.

>> Пролог. Частина 2 <<


Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і BuymeacoffeeБанкаМожете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥