Повелитель. Том 15. Пролог. Частина 2

Оригінальна назва (японською): オーバーロード 半森妖精の神人|上 (
Ōbārōdo han Mori yōsei no shinjin | ue) / OVERLORD [15] The half elf God-kin

Англійська назва: OVERLORD 15 The Half-Elf Demigod

Інший варіант назви: ОВЕРЛОРД. Том 15. Напівельф-напівбог. Частина 1

Автор: Маруяма Куґане / 丸山くがね (Maruyama Kugane) /Kugane Maruyama

Ілюстратор (дизайн персонажів): soy-bin

Рік видання: з липня 2012 і дотепер

Кількість томів: 16

Випуск: триває ?

Перекладачка: Silver Raven

Переклад з англійської. Звірка тексту з японською, перекладачка не володіє достатніми знаннями японської, тому можливі неточності  та помилки.

Особлива подяка: Misha.

Особлива і безмежна подяка: D. Gromyko.

Щира подяка: P. Shapoval, D. Konarev,  Kiltavik ワィタリ, Andrii, vch_m, Shvaigzam, Alastor, Vitaliy, Y. Tymoshenko, Drakula, db4tz.

Пролог. Частина 1

Пролог. Частина 2

У Теократії багато релігійних заклиначів, і люди, що були представниками найвищої влади цієї країни, чудово розуміли значення слів великий маршала.

План, схоже, полягав у тому, щоб розширити нечестиву землю й отримати нове джерело немертвих, які з’являються на тих територіях. Якби мова йшла про когось іншого, то це було б неможливо зробити, але Чаклунське Королівство має для цього всі можливості, зрештою їхній король сам немертвий.  

Ходили чутки, що він уже взяв під контроль рівнину Катце. Можливо, отримавши там щось, Король-Чаклун вирішив піти на такий крок.

– Якщо подумати… то можна легко передбачити їхній наступний крок.

– І який він?

– Ця нечистива земля лежить між ними і Королівством Рад. Це щит, піднятий у тому напрямку…

– …А їхні леза будуть повернуті до нас, так?

У кімнаті запала похмура тиша. Кожен учасник порівнював дві країни з точки зору своєї сфери відповідальності. І, звичайно, у військовій міці.

Всі обличчя були похмурими. Ніхто не міг зберегти самовладання.

Воно і не дивно, якщо пригадати інформацію, яку виклали на попередній зустрічі. Під час битви між Чаклунським Королівством і Королівством Ре-Естіз на рівнинах Катце, Король-Чаклун використав дуже могутнє і лихе заклинання.

Навіть з численними таємницями Теократії і напівбогами, що також брали участь у грі, їм буде надзвичайно складно впоратися з чимось таким. А це ще вони не докопалися до того, що насправді може зробити Чаклунське Королівство. Що глибше вони копали, то глибшою здавалася безодня.

– Незалежно від того, скільки у нас військ, цього буде недостатньо. Наш єдиний вихід – це укладення альянсу з Королівством Рад.

– Вони можуть надіслати підкріплення в разі надзвичайної ситуації.

На обличчях присутніх з’явилися глузливі посмішки.

Жодних шансів, що підкріплення вистачить для порятунку.

Вони розуміли це.

Їхні принципи, позиції, цілі – повністю відрізнялися, тому вони не можуть співпрацювати по-справжньому. Можливо, створивши альянс, вони зможуть очікувати на підкріплення, але навряд чи прийде сам Платиновий Володар Драконів.

Яка б з країн не впала першою, іншій доведеться зустрітися з усією силою Чаклунського Королівства. Щоб уникнути такої долі, розумніше буде співпрацювати одне з одним, вкладаючи в це всі сили, і разом протистояти ворогу. Але що, якщо – чисто гіпотетично – станеться так, що їхня коаліція зможе вторгнутися в Чаклунське Королівство і здобути перемогу? Щойно це станеться Теократія і Королівство Рад знову стануть потенційними ворогами.

Якщо думати про те, що буде після війни, то потрібно маневрувати і спробувати зробити так, щоб союзник відправив якнайбільше своїх військ на штурм Чаклунського Королівства. А потік людей, який виникне після створення альянсу, зробить шпигунську боротьбу ще інтенсивнішою.

Неможливо повністю довіряти союзу з Королівством Рад.

Легше вже повірити, що Теократія зможе впоратися сама.

А якщо справа перейде до протистояння з Чаклунським Королівством, то краще уникати повномасштабної війни. Бо в такому варіанті є ризик, що обидві сторони програють, і тоді Королівство Рад могло вибрати собі будь-яку територію, яку б захотіло.

Ідеальним був би баланс між трьома сторонами, але це можливо лише за умови, що в них буде рівновага у силі.

– Схилитися перед Чаклунським Королівством непогана ідея. Навіть якщо це на кілька десятиліть чи кілька сотень років, ми повинні вдати, що скорилися, і знищити їх зсередини. Так ми зможемо дізнатися про все, що відбувається у Чаклунському Королівстві.

– Імперія вже стала васальною державою, тож це можливий варіант. А з огляду на ставлення до них, не схоже, що все переросте у трагедію.

– Але чи зможуть прийняти це наші люди?

– Це буде важко. Широкі верстви населення не захочуть цього. Якщо ми виберемо неправильний підхід, ситуація може вийти з-під контролю.

– Дурнів можна придушити.

– Агов, це вже занадто. Це крайній засіб. Пам’ятайте, населення не має доступу до інформації, до якої маємо ми.

– Тоді чому б не поділитися з ними інформацією, яка відома нам? Історія показує, що доступ широких мас до подібної інформації призводить до заворушень, тому і введені обмеження.

– Не сваріться. Навіть якщо Чаклунське Королівство захопить столицю, воно не буде зосереджуватися на втихомирюванні населення й управлінні окупованою територією. У нас буде час, щоб…

– Ні, ми не можемо стверджувати напевно. Чаклунське Королівство повністю винищило багато міст і сіл. Немає жодних гарантій, що вони не зроблять те саме і зі столицею.

У столиці проживало багато людей. Винищити таку кількість населення здавалося чимось нереальним, але якщо це Чаклунське Королівство, то все може бути.

– Немертві, що ненавидять живих, га?

– …Схоже, ми втратили відчуття реальності, бо в Е-Рантелі не сталося величезного кровопролиття.

– Чаклунське Королівство перетворило Імперію на васальну державу, розширило свій вплив на Святе Королівство і Королівство Драконів та поступово поглинає Королівство Ре-Естіз. Тож ми можемо сміливо думати, що ми – наступні. Підкоритися або померти. Банальне кліше, але від реальності не втекти. Упевнений, якщо між нами почнеться протистояння, вони примусять нас вибрати один із цих варіантів, тому нам краще вирішити ту проблему до цього.

– Справді. Ми повинні якнайшвидше розібратися з цим гнилим ельфом. Невідомо, як складуться відносини з Чаклунським Королівством, але лише дурень вестиме дві війни одночасно.

Ще до появи Чаклунського Королівства вони вклали багато ресурсів у те, щоб знищити країну ельфів. Саме тому вони не змогли приділити всю увагу новому опоненту.

– У найгіршому розвитку подій – ми зіткнемося з величезною військовою силою Чаклунського Королівства. Але наша робота полягає в тому, щоб припускати найгірше і готуватися до цього. Це означає, що війну з ельфами потрібно завершити в найкоротші строки.

– Сумніваюся, що Чаклунське Королівство  втручатиметься у наші справи, поки їхня армія поглинає королівство Ре-Естіз, але є ймовірність того, що вони спробують перевірити нас. Наприклад, організувати диверсію. Викликати немертвих поблизу кордону, але так, щоб це виглядало природним явищем. Ми повинні підготуватися і до такого.

– Так… Але разом з тим… ми повинні залишити хоча б мізерний, але шанс для виживання людства.

Кілька людей кивнули із серйозними обличчями.

– Евакуюйте частину населення до нашої землі надії. Або краю відчаю.

Евакуація не означала відправлення людей до іншої країни, бо жодна б країна не прийняла жителів Теократії як біженців.

За їхніми межами є лише одне місце для притулку. Можна сказати, що це приховане село. Місце, де шістсот років тому жила безпорадна раса людей.

Те місце охороняється одним із шести писань – Святим Писання Пилу.

– …Якщо ми збираємося проводити евакуацію, то потрібно готуватися вже зараз. Хто піде?

– Ми не можемо робити випадковий вибір. Ясна річ, що ми всі залишимося тут. Тому, як щодо варіанту, коли кожен із нас обере представника і вони займуться рештою?

– Ні, ви повинні піти, пане Лорансене.

– Що?

– Якщо ми загинемо, то ви той, хто колись належав до Чорного Святого Писання, зможете захистити і скерувати тих, хто залишиться. 

– У мене більше немає сил, що були колись. Ба більше, верхівка повинна залишитися, незважаючи ні на що. Якщо мене не буде, то хто віритиме мені?

– Але…

– Ні…

– Думаю…

Коли суперечка ще більше розпалилася, заговорив великий понтифік.

– Гаряча дискусія ні до чого не приведе. Це дуже важлива справа, але у нас ще є час.

Ніхто не заперечив.

– Якщо ви не проти, перейдемо до найважливішої справи. Самих ельфів можна помилувати, але цього проклятого короля ельфів потрібно загнати у кут і…

Обличчя великого понтифіка спотворилося від люті.

Реймонд кивнув.

– Ми дозволимо Ні Смерті Ні Життю обирати.

– Добре. Навіть якщо Платиновий Володар Драконів дізнається, що вона покинула наші кордони, він не надто цікавитиметься нею в такій ситуації. Я волів би, щоб король ельфів пережив всі страждання цього світу перед своєю смертю, але її щастя в пріоритеті. Подбайте про все.

– Як накажете.

>> Розділ 1-1 <<


Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і BuymeacoffeeБанкаМожете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥