Оригінальна назва (японською): オーバーロード 半森妖精の神人|上 (
Ōbārōdo han Mori yōsei no shinjin | ue) / OVERLORD [15] The half elf God-kin
Англійська назва: OVERLORD 15 The Half-Elf Demigod
Інший варіант назви: ОВЕРЛОРД. Том 15. Напівельф-напівбог. Частина 1
Автор: Маруяма Куґане / 丸山くがね (Maruyama Kugane) /Kugane Maruyama
Ілюстратор (дизайн персонажів): soy-bin
Рік видання: з липня 2012 і дотепер
Кількість томів: 16
Випуск: триває ?
Перекладачка: Silver Raven
Переклад з англійської. Звірка тексту з японською, перекладачка не володіє достатніми знаннями японської, тому можливі неточності та помилки.
Особлива і безмежна подяка: D. Gromyko.
Щира подяка: P. Shapoval, D. Konarev, Andrii, Shvaigzam, vch_m, Vitaliy, Y. Tymoshenko, Drakula, db4tz, vilgerforc, Kirito Kun.
Повелитель. Том 15. Розділ 2-7
Розділ 2. Подорож у стилі Назаріка. Частина 8
Тому їм краще не покидати це місце. Найкращим варіантом для них було б використати «Камуфляж», заклинання, яке використовували друїди і рейнджери для того, щоб приховати себе, але, на жаль, жоден з них не міг користуватися цією магією. Попри те, що Маре був друїдом, але він був особливим друїдом, що в основному зосереджувався на магії масового знищення. Без використання предметів він не мав доступу до основної частини книги заклинань друїдів, за винятком деяких типів посилення.
У такому випадку найрозумнішим виходом було сховатися у Зеленому Таємному Домі – вони перебуватимуть на одному місці і не залишатимуть слідів.
Проте була одна проблема.
Відверто кажучи, Айнзу здавалося, що це не добре.
Аура наполегливо працювала, то чи міг він просто просиджувати штани у будинку?
Природно, Айнз знав фразу «потрібна людина в потрібному місці». Він пригадував, як почув ці слова, коли його в минулому примушували виконувати виснажливу роботу. Також йому пригадалися слова Пунітто Мое «працьовиті некомпетентні люди – найбільша скалка в дупі».
Тому нічого не робити – це правильний вибір.
Однак, якби це був варіант, коли Король-Чаклун дав завдання одному з охоронців поверхів, які знаходилися під його командуванням, то проблем не було б. Але як Айнз позначив цю подорож?
Це – оплачувана відпустка.
Ба більше, він, як дорослий, відчував величезну провину через те, що сам запропонував відпочити, але діти, які відправилися з ним, були змушені працювати.
Айнз відчайдушно намагався ворушити шестернями в голові, але не міг придумати, чим допомогти Аурі з роботою. Тож єдиним виправданням у цій ситуації було те, що він складав компанію Маре.
«Я намагаюся обдурити себе думками про те, що доглядаю за дитиною… це ж лише втеча, га? Але це єдине, що я можу придумати для підтримки Аури… Отже, що мені робити, щоб заслужити повагу… або принаймні показати, що я дорослий, який виконує свої обов’язки?»
Повинна ж бути якась роль, яку він міг зіграти?
Але скільки б він не думав, то не міг знайти хорошої відповіді.
Пригнічений Айнз сказав Маре:
– …Зачекаємо у Зеленому Таємному Домі на повернення Аури.
– Гаразд!
Від бадьорої відповіді Маре Айнзу стало трохи легше.
*
Існував магічний звір, який називався анкілорсус.
Здалеку він виглядав як ведмідь, але якщо на відстані не розпізнати різницю, зустріч з ним могла стати фатальною.
Довжина тіла була десь два-три метри. Вони мали дві пари передніх ніг і дві задні кінцівки. Дві з чотирьох передніх лап використовувалися для бою, тому на них були гострі кігті довжиною понад 60 сантиметрів, а твердістю вони зрівнювалися зі сталлю. Ззаду був довгий хвіст, який на кінці роздувався, через що нагадував голову молота.
Більшу частину тіла анкілорсуса захищала тверда броня, що сформувалася з луски. Сила в цьому тілі була величезна, а удари, потужність яких передавалася з могутніх м’язів до гострих кігтів, могли з легкістю розрізати людину навпіл разом з бронею.
Однак це все, чого потрібно було остерігатися.
Він не мав якихось особливо страхітливих здібностей і не міг використовувати потужну магію. Анкілорсус здатен використовували лише «Аромат», і це було небойове закляття. Тож попри те, що це був найкращий хижак у цьому лісі, він не був найсильнішим.
Однак були винятки.
Особливі представники анкілорсуса, що були понад чотири метри. Вони могли лише грубою силою вбивати монстрів зі страхітливими здібностями чи могутньою магією.
Для недосвідченого ока подібний звір міг здатися зовсім іншим видом – однак це був анкілорсус, який був гідний того, щоб називатися лордом.
Він підняв голову від черева створіння, яку пожирав, і випустив тихе низьке гарчання, що сповнювало серця тих, хто його чув, страхом. З кутка пащі звисала кишка.
Анкілорсус втягнув повітря, насичене запахом крові. Його морда була вкрита червоним, однак він все одно відчував два запахи, які не зустрічав раніше. Незнайомі аромати змішалися, можливо, ці двоє були парою.
Звір був ситим.
Він міг проігнорувати їх.
Анкілорсус повільно рухався, його підштовхувало роздратування.
Це – його територія. Він не міг дозволити комусь заходити сюди і вдавати, ніби це їхнє.
Він став на товсті задні лапи, дряпнув дерево кігтями і потерся тілом об стовбур. Яскравий доказ того, що це його територія. Анкілорсус продовжив рухатися до джерела запаху.
Він використав «Аромат», щоб приховати запах власного тіла і крові. Завдяки цьому величезний анкілорсус міг наблизитися до жертви. В іншому випадку було б важко зловити здобич у цьому лісі.
Запах ставав сильнішим.
Схоже, вони не помітили його. Бо якби помітили, то почали діяти трохи інакше. Наприклад, зупинилися і намагалися уважно вловити звук або спробували б негайно втекти. Однак вони не зробили ні того, ні іншого. Невже непрохані гості думали, що зможуть перемогти його лише удвох?
Він якомога тихіше наближався до джерела запаху. Дерева були густими, тож він не міг бачити їх очима.
Але йому вистачало лише запаху. Він завжди так полював. Якби анкілорсус міг побачити їх, то це означало, що і вони могли побачити його. Він ніколи не поспішав, поки не досягав відстані прямої видимості, тихо підходив, вбираючи запахи, а потім кидався – стрімкий політ, щоб за короткий час досягнути здобичі. Таким був ключ його полювання.
Він підійшов досить близько. Джерело запахів не рухалося.
Тому, як і на будь-якому іншому полюванні, він кинувся вперед. Попри величезні розміри, анкілорсус біг, ніби вітер, що дув між деревами.
Він не мав таких корисних здібностей, як «Лісова Хода». Тож, коли звір зробив цю територію своєю, він повалив всі дерева, які могли стати на його шляху, щоб легше було атакувати. Звичайно, жодне маленьке деревце не могла завадити йому напасти, але якщо здобич була достатньо спритною, то могла скористатися шансом і втекти.
Хоча він був надзвичайно сильним, але це не означало, що кожне його полювання закінчувалося успішним. Тому необхідно було підготуватися.
Джерело запахів знаходилося прямо перед ним.
Маленька темна постать і велика темна постать. Маленька була верхи на великій.
Це була не пара. Ймовірно, істоти різних видів.
Та в цьому не було чогось незвичного. Час від часу зустрічалися такі істоти. Вони допомагали одне одному. Використовували розум, щоб захиститися від хижаків. Наприклад, постать нагорі могла використати якусь особливу силу, тоді як так що знизу швидко тікала.
Але для анкілорсуса ці двоє були лише ще однією їжею.
Він ошкірився.
На такій відстані вони вже не мали можливості втекти. Маленька постать була йому на один зуб, але та, що знизу, досить велика. Анкілорсус зараз був ситим, тому може просто закопати їх у землю, щоб залишити на потім.
Проте… було дещо дивне.
Він мчав до них, несамовито тупаючи лапами. Навіть найтупіша істота на світі це помітить і почне щось робити.
Однак чому темні постаті не піддалися паніці? Чому вони не побігли? Більшість істот, з якими він перетинався, панікували і намагалися втекти. Лише подібні йому були винятками.
Можливо, вони завмерли від страху?
Він думав про це, поки мчав до них.
М’ясо здобичі, що завмерла на місці від страху, було не найкращим. Йому подобалося залишати здобич напівживою, м’ясо жертви, що повільно стікала кров’ю і помирала, смакувало звіру найкраще. Найсмачніше було з’їдати нутрощі, поки здобич ще жива. Плоть після того, як жертва втратила всю надію, була справді чудовою.
– Ґроаааааааар!
Він піднявся, ревнувши на своїх жертв.
Це не просто погроза – це мало викликати в них страх.
Тікайте. Можливо, проживете трохи довше. Це зробить ваше м’ясо смачнішим.
Так він подумки шепотів. На такій дистанції успіх полювання був гарантованим. А раз так, він міг дозволити собі похизуватися.
– Хее, я ніколи раніше не бачила такого. Який милий ведмедик!
Вигукнула маленька постать.
Тепер звір згадав, що раніше вже бачив подібних істот на деревах. Хоча анкілорсус міг лазити по деревах, але це виходило не дуже через велике тіло. Тому, якщо він хотів поласувати їжею на дереві, то спочатку мав повалити дерево, а потім з’їсти те, що упало на землю. Однак в той раз, коли він бачив істот на деревах, анкілорсус був ситим, а вони були надто далеко, тож звір вирішив не завдавати собі клопотів.
Але ця маленька постать зараз була на землі і не потрібно було докладати зайвих зусиль, щоб її з’їсти.
Темна постань знизу просто дивилася.
Його величезні пазурі опустилися.
Він цілився у нижню темну постать. Так вона не зможе втекти.
Пролунало «дзень» – і його лапу огорнув жар. Який потім переріс у сильний біль.
Він втратив рівновагу і впав на зад.
Анкілорсус в паніці поглянув на передню лапу, яку охопив страшенний біль.
Вона була на місці. Його кінцівка досі залишалася на місці, але біль був таким сильним, що він не міг поворухнутися.
– Ґрууу…
Піднявши погляд, він побачив, що з руки маленької постаті звисав довгий предмет, схожий на змію. Цим вона атакувала? Можливо, воно було отруйним. Відчуття поколювання нагадало йому той випадок в юності, коли його вкусила гігантська отруйна змія.
– Так-так, заспокойся, не метушися.
Коли маленька постать змахнула рукою – сусіднє дерево гучно тріснуло. Щось схоже на змію вдарилося об стовбур. Він удару кора лопнула, ніби щось вибухнуло всередині.
Він також міг зробити подібне. Однак побачивши таку невимушену дію, по його тілу пробігся холодок.
Ця істота – вона справді була маленькою?
Поступово в очах анкілорсуса маленька постать почала робитися жахливо великою.
– Все добре, все добре. Нема чого боятися. Бачиш, я не страшна.
Продовжуючи говорити, маленька постать відділилася від великої. Вона опустилася на землю, широко розставила верхні кінцівки і наблизилися до анкілорсуса. Це створіння справді було маленьким. Цікаво, якою була різниця між ними?
Він був хижаком, а інша істота – здобиччю. Але чому… це створіння наближалося до нього без краплі страху?
Здавалося, це він був здобиччю.
Подумавши так, анкілорсус перевів погляд з маленької постаті на велику.
Вона уважно спостерігала за ними збоку.
Це ще більше його заплутало. Він ще ніколи не зустрічав істот, які б поводилися так.
Охоплений невідомим почуттям страху, анкілорсус розвернувся і втік.
Коли він був маленьким – після того, як розлучився з матір’ю і покинув лігво, – то часто тікав від супротивників, з якими не міг впоратися. Тож не було сорому тікати від того, чого він не розумів.
Однак щось обернулося навколо задньої лапи…
– Оп…
Світ перед очима крутнувся.
Він раптово відчув, як його потягнули, потім невагомість, ніби він летів у повітрі, а далі спина ударилася об щось.
Анкілорсус усвідомив, що його тіло перевернуто.
Коли він сів, то побачив, що щось схоже на довгу змію обвилося навколо задньої лапи, маленька постать тримала те дивне щось за інший кінець.
Анкілорсус не знав, як і чому це сталося, але… схоже, що маленька постать зробила так, щоб він упав…
– Тц, більше не думай тікати, – вишкіривши зуби, прогарчала маленька постать.
Звук, який вона видала, нагадував погрозу його з’їсти. Мабуть, таке маленьке створіння могло напасти на свою жертву, не викликавши страху. Можливо, вона належала до того виду істот, що нападають з засідки. Чи були створіння на деревах такими ж сильними?
– Хмм, можливо, не потрібно цього робити. Я не повинна примушувати володаря Айнза чекати… Гадаю, краще вбити і здерти шкуру, ніж захоплювати. Але це буде таким марнотратством! Думаю, я також можу використати його для експериментів. Хмм… Володар Айнз сказав, що вбивство – крайній засіб…
Маленька постать дивилася на нього. Можливо, вона не могла рухатися швидко? Тому і використовувала схожу на змію річ, що могла розтягуватися.
Анкілорсус спробував зірвати щось схоже на змію з лапи. Однак це не вдалося. Тому він використав кігті, якими так пишався.
Не було нічого, чого б він не міг ними зрізати.
– Гр?
Він був спантеличений. Воно не лопнуло. Перший раз, коли щось витримало його кігті, що різали все.
– Так, добре. Припини чинити опір.
Його тіло повільно рухалося. Маленька постать скручувала щось схоже на змію. На землі за ним тягнулася невелика борозна.
Сумнівам не було місця. Ця маленька істота була неймовірно могутньою.
– Що ж, нічого не поробиш. Мені це не дуже подобається, але я один раз спробую. Якщо не спрацює, я завжди можу тебе вбити.
Щось схоже на змію зникло з його лапи. Однак перш ніж встиг подумати, що йому потрібно тікати, пролунав тріск і все тіло прошило болем.
– Ґрооооо!
Хвиля болю за хвилею болю, його передні кінцівки, задні кінцівки, морда, живіт, хвіст – цей не так вже й сильно болів. Коли він намагався згорнутися біль пронизував і спину. Коли він смикався, біль розходився жаром аж до носа.
Коли анкілорсус намагався притлумити біль і втекти, його з величезною силою притисли до землі. Поглянувши, він побачив, що більша постать поставила на спину лапу і тримала його. У цьому створінні було стільки сили, що, здавалося, анкілорсус все глибше і глибше занурювався у землю.
Як таке могло бути? Чи це нормально, щоб існували два настільки сильних створіння?
Біль не припинявся.
Щоразу, коли лунав тріскучий звук, він відчував нову – різкішу – хвилю болю. Звук не припинявся, лунав знову і знову, ніби йшов дощ.
Коли анкілорсус більше не відчував бажання чинити опір, звук нарешті припинився. Кожна частинка його тіла боліла. Він відчував жар. Здавалося, що його тіло збільшилося удвічі чи навіть утричі.
– Ти нарешті заспокоївся, еге?
Мабуть, його скоро з’їдять. Те, що він робив зі своєю здобиччю, повернулося до нього.
– Так, добре. Ти нарешті зрозумів, хто сильніший, еге? Раз так, то ходімо.
Попри те, що маленька постать знову почала шкірити зуби, йому було цікаво, чи могла вона таким маленьким ротом з’їсти його? Чи вона поділиться з більшою істотою?
Тепер, коли він відмовився від життя, його м’ясо повинно бути смачним.
Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.
Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці Facebook. Телеграм.
У мене є Patreon і Buymeacoffee. Банка. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.
Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥