РБ. Том 2. Розділ 8-1

Оригінальна назва (японська): 無職転生 ~異世界行ったら本気だす~ (Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu)

Англійська назва: Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

Українська назва: Реінкарнація безробітного ~ В інший світ на повному серйозі ~

Інший варіант назви: Переродження безробітного ~ Я буду серйозним, якщо потраплю в інший світ ~

Автор: Rifujin na Magonote / Ріфуджін-на-Маґоноте 

Ілюстратор (дизайн персонажів): Shirotaka / Шіротака

Рік початку видання: 2014

Рік початку видання вебновели: 2012

Рік закінчення видання вебновели: 2016

Кількість томів вебновели: 24

Кількість томів лайтновели: 26

Випуск: основна історія завершена

Перекладачка: Silver Raven

Опис: Історія людини, яка задля спокути гріхів минулого вирішила безперестанно гарувати над собою й завжди боротися за щастя своїх рідних та близьких. Рудеус Ґрейрат — так звати того, за чиєю історією ми будемо спостерігати. Нам випаде шанс побачити всі етапи життя Рудеуса, від самого малечку та до самої смерті, де б і коли б вона його не настигла, чи то в ліжку в похилому віку в колі дітей та внуків, чи то на полі бою в оточенні союзників й ворогів, де він буде проливати свою й чужу кров. Ми будемо спостерігати за тим, як він знаходить своє щастя, заводячи друзів та знаходить кохання, але разом з цим нам доведеться побачити й темні часи його життя, як плани зазнають краху, як він втрачає близьких та коханих. Що ж за особистість цей Рудеус Ґрейрат, за яким ми будемо спостерігати? Це людина, яка понад усе цінує свою сім’ю, і якщо ви надумаєте нашкодити їм, ось вам моя порада, краще відразу покінчіть зі своїм нікчемним та жалюгідним життям, тому що Рудеус Ґрейрат вас не те що в живих не лишить, він вас не відпустить до тих пір, поки ви не будете благати всіх відомих і невідомих Богів про смерть, та навіть тоді ви не помрете легкою смертю. Тому що, заради своєї сім’ї він піде на будь-які свідомі й несвідомі злочини. У любові до сім’ї й криється його сила та слабкість, а те наскільки він добрий до своїх рідних й близьких, настільки ж і безжалісний до своїх ворогів — горе тим, хто ними стане!

Переклад з англійської. Переклад НЕ з вебновели. Переклад з перекладу, тому деякі сенси й особливості будуть втрачені.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут

Особливу подяку за появу перекладу цієї лайтновели та за опис до неї висловіть Kiltavik ワィタリ.

Том 2. Розділ 7-2.

Розділ 8. Поворотний момент. Частина 1

Королівський палац Шірон.

Роксі Міґурдія поглянула у вікно й насупилася. У неба дивний колір. Коричневий, чорний, фіолетовий, жовтий. Небо набувало кольорів, яких зазвичай не побачиш. Однак вона вже таке колись бачила.

– І що ж це таке…?

Вона пам’ятала ці кольори, але ніколи не бачила, щоб небо так змінювалося. Будь-хто зрозуміє, що це неприродне явище.

Можливо, з якоїсь причини чиясь магія вийшла з-під контролю. Масштаби такі, що навіть з такої відстані видно, як вона вихриться.

Міркуючи про це, Роксі пригадала. Це сяйво і зміна кольорів. Вона бачила подібне в університеті магії. Це нагадує світло магії виклику.

– У тому напрямку схід… Королівство Асура? Невже це Рудеус?

Роксі подумала про хлопчика, який колись був її учнем. Він у віці п’яти років викликав бурю, залишаючись абсолютно спокійним. Зараз йому десять. У п’ять він мав повний контроль над своїм бездонним магічним резервом, тому він би міг зробити щось подібне.

У недавньому листі Рудеус писав, що ніяк не може почати вивчення магії виклику. Можливо, він зміг дістати підручник або знайшов учителя?

– Ти відкрилася!

Коли вона була у глибокому задумі, раптом хтось обхопив її ззаду. Коли Роксі схопили за груди, вона відчула, як щось тверде притиснулося до її стегна.

– Хах…

Роксі роздратувалася. Як би він її не мацав, товстий одяг приглушував доторки. І якщо він отримував від цього задоволення, їй це зовсім не подобалося.

– Люте полум’я огорни моє тіло – палай!

– Ґяаа!

Полум’я огортає її тіло вогняним бар’єром і відкидає людину за її спиною. Вона досі не може використовувати безмовні заклинання, як Рудеус, але за ці п’ять років Роксі значно скоротила довжину магічних формул. Коли вона дізналася, що Рудеус навчає своїх учнів чаклувати без слів, вона також спробувала, але це досить непросто.

Чого очікує цей геніальний хлопчик від своїх учнів? Не всі ж такі талановиті, як він.

Роксі обернулася і подивилася на лежачого хлопця.

– Ваша високосте, не підкрадайтеся до жінки ззаду і не хапайте її за груди.

– Роксі! Ти намагалася мене вбити?! Я кину тебе до в’язниці!

Сьомий принц королівства Шірон, Пакс Шірон – розпещений хлопець, якому в цьому році виповнилося п’ятнадцять. Спочатку його дії викликали сміх, але останнім часом він розвинув немалий інтерес до сексу і постійно домагається до Роксі.

– Перепрошую. Щоб померти від такого слабенького удару, його високість має бути на рівні комахи.

– Гха! Це злочинна неповага! Благай про пробачення! Якщо хочеш, щоб я тобі пробачив, негайно задери свою мантію та покажи мені трусики!

– Відмовляюсь.

Він уже протягнув руки до багатьох служниць, тож тепер король сушив голову, як впоратися з ситуацією. Останніми днями, схоже, він зосередився на невисокій домашній вчительці.

Що йому взагалі подобається в такій грубій дівчині, як вона? Роксі цього не розуміла.

Хай там що, попри всі його сексуальні домагання, їй нема потреби виконувати накази принца. Тому що в договорі з королівством вказано, що коли принц висуватиме егоїстичні вимоги, домашній вчитель вирішує все на свій розсуд.

Мало хто з мешканців замку кориться прямим наказам принца. Адже він сьомий принц. Він поміж останніх у лінії успадкування трону, а тому майже не мав ніякої влади. Якщо подивитися лише на доступні привілеї, то позиція Роксі, як королівського придворного мага, вища.

– Роксі, я все знаю. Я знаю, що у тебе є коханець! – принц вирішив зайти з іншого боку.

– О, коли ж я зробила щось настільки велике? – Роксі нахилила голову набік, почувши слова принца, що були схожі на бурмотіння крізь сон.

Коханець? Вона хотіла знайти когось, але не зустріла чоловіка своєї мрії. А навіть якби зустріла, то перепоною стало б те, що вона з племені Міґурд, він би не захотів мати з нею справу, тому вона здалася.

Оскільки принц дивак, схоже, він хотів спробувати з нею разок, але вона не мала наміру так легко спокушатися.

– Ха-ха-ха, я прослизнув до твоєї кімнати і знайшов ті листи, звалені на полиці! Не знаю, що то за пацан з глухого села, але я можу розчавити його! Якщо не хочеш побачити, як твого коханця жорстоко страчують, стань моєю жінкою!

Це був інший метод, який використовував принц. Він бере у заручники коханого людини, якою він хоче заволодіти, та вимагає віддатися йому заради безпеки коханця. А потім насолоджувався почуттям влади, домінуючи над іншою людиною на очах коханого.

Ясна річ, що у цього принца небагато влади. Проте він все ж принц королівства. У нього є певні сили, тому він може робити все, що йому заманеться. Ходять чутки, що раніше він дійсно взяв у заручники коханця однієї служниці.

Який поганий смак. Це викликає лише огиду.

Роксі подумала: «Рада, що в мене нема коханця». Усі ті листи – листування з Рудеусом. А Рудеус – поважний учень, а не коханець.

– Робіть, як вам хочеться.

– Що?! Я справді це зроблю! Якщо збираєшся вибачатися, то вже пізно! Тепер мені потрібно лише твоє тіло!

Принц не думав ясно. Для початку, схоже, він навіть не знав, де знаходиться Рудеус. З того, як він говорив, виходило, що він навіть не читав листи.

– Якщо вам вдасться щось зробити з Рудеусом, то можете робити з моїм тілом все, що заманеться.

– З-звідки така впевненість… Тобі відомо про мою силу, так?!

Роксі відомо. Відомо, що крихітна сила, яку має принц, не варта того, щоб звертати на неї увагу.

– Рудеус знаходиться під захистом родини Бореас, вищої аристократичної родини королівства Асура.

– Бореас…? Наче дворяни можуть протистояти владі члена королівської родини!

Він навіть не знає імен вищих аристократичних родин королівства Асура. Від усвідомлення цього факту Роксі зітхнула. Цікаво, чого його навчають інші вчителі?

Чотири головні регіональні родини аристократів з королівства Асура – Нотос, Бореас, Еврус і Зепір – добре відомі. Коли королівство Асура вступило у війну, вони були тими, хто взяв на себе основний тягар і вірно служили мечем і щитом протягом багатьох поколінь. До того ж члени цих родин часто відвідували королівство Шірон з дипломатичними візитами. Це ті імена, що потрібно пам’ятати.

– Асура – країна, яка в десять разів більша за Шірон. Щоб відправити когось з дітей вищої аристократії на ешафот на підставі якихось забаганок, потрібно мати величезний політичний вплив та потужні зв’язки. У вас недостатньо сил, ваша високосте.

– Т-тоді я накажу його потайки вбити! Відправлю особисту гвардію…!

Коли Роксі почула про гвардію, вона подумки зітхнула. Принц дійсно анітрохи не задумувався над своїми діями.

– Ваша охорона не може перетнути кордон королівства, а навіть якщо і зможе – шанс один на мільйон – родина Бореас запросила до себе короля меча Ґіслейн. Ви думаєте, що вони зможуть проникнути у цитадель Роа, у дім володаря регіону Фіттоа, проскочити мимо короля меча Ґіслейн і вбити досвідченого мага?

– Грррр… – принц зціпив зуби та тупнув ногою. 

Побачивши це, Роксі знову зітхнула. Хаа, серйозно, йому вже 15 років, а в ньому ні краплі розсудливості.

Юна панночка на ім’я Еріс, яку навчає Рудеус, три роки тому нагадувала дикого звіра, але останнім часом вона стала поводитися набагато стриманіше. А її учень ось такий.

Коли він був меншим, то мав певний шарм і досить пристойний хист до магії. Однак щойно принц усвідомив, якою силою володіє, у нього зникло бажання вдосконалюватися і більшу частину уроків він проспав. Вона більше не відчувала в ньому потенціалу і навіть трохи сумнівалася у своєму таланті бути вчителем.

– Навіть якщо ви прямо зараз пошлете вбивць, я незабаром покину позицію вашого домашнього вчителя, тож чи не буде це даремно?

Щойно вона це сказала, принц здивовано вигукнув:

– Щ-що?! Я нічого про це не чув!

– Що ж, тоді ви просто цього не пригадуєте.

Угоду укладали на час до повноліття його високості. Спочатку Роксі думала, що навіть якщо договір добіжить до кінця, вона може залишитися, якщо її про це попросять. Однак у замку багато людей, яким не подобається її присутність.

У такому випадку піти – найрозумніший крок.

– Це хороша можливість.

– Яка ще хороша можливість?

– Щось не так на заході з небом, тому я хочу поглянути, що там.

– Щ-що за дурня…

Вона не стала говорити, що захотіла вперше за довгий час побачити обличчя Рудеуса. Це б тільки розлютило принца.

– Т-ти мені ще потрібна, Роксі! Ми ж на середині навчання, так?!

– Ви майже завжди спите і нічого не слухаєте.

– Це ти винна, що мене не розбудила!

– Он як? Тоді поганому вчителю потрібно якнайшвидше піти. Будь ласка, наступного разу виберіть когось, хто розбудить вас на уроці. Успіхів.

Роксі задумалася. Принц просто нестерпний. Вона не могла припинити порівнювати його з Рудеусом. Вона навчала Рудеуса одній речі, а він сам вивчав 10-20 речей. Можливо, вона більше не зможе стати вчителем, раз у неї був такий учень.

Ось так Роксі покинула королівство Шірон. На початку її мандрів на неї напав сьомий принц разом зі своїми гвардійцями, але вона перемогла їх.

Пізніше сьомий принц наполягав на тому, що Роксі напала на нього, він стверджував, що це був непростимий акт насильства і що її необхідно відшукати та притягнути до нього. Однак король Шіроне не став цього робити. Навпаки, він вилаяв і жорстоко покарав сьомого принца за те, що той не зміг переконати залишитися мага води королівського рівня – Роксі Міґурдію.

☆☆☆

Роксі була не єдиною, хто помітив щось дивне в небі. Люди в усіх куточках світу помітили цю аномалію. І те, як раптово вона з’явилася. Увагу на це звернули навіть найвідоміші персони.

Гори Червоного Змія

Бог-дракон Орстед поглянув на західну частину неба.

– Магія накопичується…? Що спричинило це божевілля? – він підозріло нахмурився. – Неважливо. Піду туди і сам дізнаюся.

Він закрокував на захід. Пройшов повз труп червоної віверни, яку убив мить тому. Навколо кружляли інші червоні віверни, вони нагадували хмару комах, але жодна не ризикувала спуститися вниз. Вони знали, що це за істота, яка зараз іде по землі. Навіть якщо вони об’єднаються та атакують разом, їх уб’ють. Але вони також знали, якщо триматимуться осторонь, то будуть у безпеці.

Це – бог-дракон. Істота, яка існувала поза правилами цього світу. Істота, до якої їм не доторкнутися.

Ще один сповнений гордості молодий віверн, який не знав свого місця, напав на Орстеда. Він у мить перетворився на шматок м’яса.

Червоні віверни знають, поки ця істота не літає, вони в безпеці.  

Червоні віверни є могутньою силою на Центральному континенті. І справа не лише в бойових здібностях. Вони вирізняються розумом. Тому червоні віверни знали про цю, за чутками, найсильнішу людину на світі. Скільки б їх не об’єднувалося для атаки, вони не могли перемогти.

Орстед повільно спускався з гір. Червоні віверни спостерігали за ним, ніхто, крім нього самого, не знав його намірів.

Небесна фортеця

Один з трьох великих героїв – броньований король драконів Перуґіус, поглянув униз на північне небо.

– Що це? Воно нагадує світло при воскресінні Великого імператора світу демонів.

Поруч стоїть жінка у білій пташиній масці. Представниця небесної раси з чорними крилами прошепотіла:

– Рівень магічної сили відрізняється.

– Справді. Воно більше нагадує світло, коли використовують магію виклику.

– Так. Я вже раз бачила… таку кількість світла при викликові.

– Воно схоже на те, що виникло, коли ми створювали небесну фортецю «Руйнівник Хаосу».

Перуґіус мав діяти.

Сьогоднішній день він провів так само як і попередні, сидячи на троні небесної фортеці, поряд було двадцять його послідовників. Вони стежили за поверхнею. У них лише одна мета – одразу ж після воскресіння перемогти могутнього ворога, бога-демона Лапласа.

У небі він чекав тієї миті, коли печатка зламається.

– Невже Великий імператор світу демонів намагається зламати печатку Лапласа?

– Це можливо. Минуло 300 років відтоді, як він воскрес. Великий імператор поводиться до моторошного тихо.

– Гаразд. Аруманфі!

– Тут, – чоловік у білому вбрані та з жовтою маскою, опустився перед Перуґіусом на коліно.

– Негайно відправляйтеся на пошуки і… гм, упевнений, що той, хто стоїть за цим, задумав щось лихе. Убийте всіх підозрілих людей, щойно їх знайдете.

– Буде виконано.

Броньований король драконів Перуґіус зробив свій хід. Разом із дванадцятьма підлеглими – вони помстяться за втрату чотирьох найкращих друзів.

Цього разу він точно прикінчить бога-демона Лапласа.

>>Том 2. Розділ 8-2<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і Buymeacoffee. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥