РБ. Том 3. Додатковий розділ

Оригінальна назва (японська): 無職転生 ~異世界行ったら本気だす~ (Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu)

Англійська назва: Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

Українська назва: Реінкарнація безробітного ~ В інший світ на повному серйозі ~

Інший варіант назви: Переродження безробітного ~ Я буду серйозним, якщо потраплю в інший світ ~

Автор: Rifujin na Magonote / Ріфуджін-на-Маґоноте 

Ілюстратор (дизайн персонажів): Shirotaka / Шіротака

Рік початку видання: 2014

Рік початку видання вебновели: 2012

Рік закінчення видання вебновели: 2016

Кількість томів вебновели: 24

Кількість томів лайтновели: 26

Випуск: основна історія завершена

Перекладачка: Silver Raven

Опис: Історія людини, яка задля спокути гріхів минулого вирішила безперестанно гарувати над собою й завжди боротися за щастя своїх рідних та близьких. Рудеус Ґрейрат — так звати того, за чиєю історією ми будемо спостерігати. Нам випаде шанс побачити всі етапи життя Рудеуса, від самого малечку та до самої смерті, де б і коли б вона його не настигла, чи то в ліжку в похилому віку в колі дітей та внуків, чи то на полі бою в оточенні союзників й ворогів, де він буде проливати свою й чужу кров. Ми будемо спостерігати за тим, як він знаходить своє щастя, заводячи друзів та знаходить кохання, але разом з цим нам доведеться побачити й темні часи його життя, як плани зазнають краху, як він втрачає близьких та коханих. Що ж за особистість цей Рудеус Ґрейрат, за яким ми будемо спостерігати? Це людина, яка понад усе цінує свою сім’ю, і якщо ви надумаєте нашкодити їм, ось вам моя порада, краще відразу покінчіть зі своїм нікчемним та жалюгідним життям, тому що Рудеус Ґрейрат вас не те що в живих не лишить, він вас не відпустить до тих пір, поки ви не будете благати всіх відомих і невідомих Богів про смерть, та навіть тоді ви не помрете легкою смертю. Тому що, заради своєї сім’ї він піде на будь-які свідомі й несвідомі злочини. У любові до сім’ї й криється його сила та слабкість, а те наскільки він добрий до своїх рідних й близьких, настільки ж і безжалісний до своїх ворогів — горе тим, хто ними стане!

Переклад з англійської. Переклад НЕ з вебновели. Переклад з перекладу, тому деякі сенси й особливості будуть втрачені.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут

Особливу подяку за появу перекладу цієї лайтновели та за опис до неї висловіть Kiltavik ワィタリ.

Том 3. Розділ 14

Додатковий розділ. Принцеса Асури і дивовижний янгол

Арс, столиця королівства Асура, найбільше і найгустонаселеніше місто у світі. У центрі величезного міста стоїть замок із білими стінами, який, природно, називають найбільшим і найкрасивішим у світі. Королівський Срібний палац, резиденція королівської родини.

Однак те, що криється всередині замку, – це брудна і потворна політична боротьба, що зовсім не відповідала бездоганному зовнішньому вигляду. Вельможі королівства не втомлювалися плести змови, обманювати, залякувати і зраджувати. Боротьба тривала і вдень, і вночі. 

Всередині цього палацу існує свій маленькій і пекельний світ, місце, де, як кажуть, нікому не можна довіряти.

Коли стався випадок з переміщенням у регіоні Фіттоа, він мав великий вплив на такі політичні війни, що велися в замку.

Це розповідь про те, яким був перебіг тих подій…

☆☆☆

Срібний палац був не лише резиденцією королівської родини, але і мав кілька чудових садів.

Сад Троянд, де повно рослин з червоними квітами. Сад Півоній, в якому зібрані рослини з чорними квітами. Сад Гортензій, де зібрані рослини з синіми квітами. І нарешті сад, де зібрані рослини з білими квітами, також відомий як сад Лілій.

Сад Лілій є улюбленим для певної особи.

Її звати Аріель Аменої Асура, вона друга принцеса королівства Асура. Від своєї матері, королеви-консорта, відомої красуні, вона успадкувала вроду і блискуче світле волосся, а від батька-короля – отримала прекрасний голос. Хоча вона була ще неповнолітньою, її харизма приголомшувала. Більшість жителів столиці говорили про неї як про найкрасивішу принцесу всіх часів.

Раз на три дні принцеса пила чай у саду Лілій. Вона сідала за чисто-білий стіл і мирно пила чай, супроводжували її лише двоє охоронців: лицар і маг.

Її зовнішність була настільки чарівна, що будь-яка жінка сумно зітхала, і настільки захоплива, що жоден чоловік не міг відвести від неї погляд. Вона настільки вродлива, ніби є живим втіленням феї з якоїсь старої казки, тому, здавалося, що навіть підійти до неї буде проявом неповаги. Тож ніхто не наважувався прийти і заговорити з принцесою в її храмі під назвою сад Лілій. Жодна жива душа не наважувалася спробувати випити з нею чаю.

Самотньо сидячи за столиком, вона насолоджувалася чаєм і коротким відпочинком, обмінюючись зі своїм супроводом кількома словами.

Її лицар-охоронець також дуже красивий, він ідеально підходив на роль супроводу прекрасній принцесі. У нього яскраво-каштанове волосся і витонченні риси обличчя, ніс прямий, а лінія підборіддя чітко окреслена.

Його звати Люк Нотос Ґрейрат. Він другий син родини Ґрейрат, однієї з чотирьох великих родин регіональних володарів, талановитий лицар, який досягнув середнього рівня у стилі Бога Меча. У замку не було жодної дівчини, щоб не знала про нього. Хоча він ще підліток, але вже володів неабияким красномовством і повністю захоплював інтерес дівчини, з якою розмовляв. З його видатною зовнішністю і гострим розумом, він, говорять, припадав до серця кожній дочці дворянського роду. Принаймні жоден інший чоловік у замку не викликав такого захвату у дівчат його віку.

Маг-охоронець принцеси був дещо старшим, йому було десь 16-17 років – швидше юнак, ніж хлопчик.

Хоча він не мав такої видатної краси, як Люк, він був більше ніж красивим для звичайної людини. Його дещо худорляве обличчя приваблювало інших людей. Принадна зовнішність доповнювала красу лицаря і принцеси, роблячи цих трьох ще більш недосяжними до інших.

Його ім’я – Дерік Редбет. Третій син відомої родини Редбет, він – маг високого рангу, який закінчив поважний інститут магії Асура.

Про що вони розмовляли, коли залишалися лише утрьох? Це те, що найбільше цікавило всіх юнаків і юначок, що жили у Срібному палаці, але ніхто не знав відповіді. В цей день, як і в багато інших, вони тихо розмовляли в саду Лілій.

– …То якого кольору вони були?

Голос Аріель тихо лунає в саду. Її голос надзвичайно прекрасний, найкраще слово, щоб його описати, «передзвін»

– Чарівний відтінок рожевого… О, з легким помаранчевим відтінком. – Люк стояв навпроти Аріель, що сиділа за столом, і говорив радісним тоном.

Його голос був дещо високим, як і очікувалося від хлопця його віку, але звучав досить приємно, як і очікувалося від привабливого юнака.

Маг-охоронець Дерік мовчки слухав їхню розмову. Вираз його обличчя був меланхолійно-похмурим, він, здавалося, міркував над їхніми словами.

– Мені більше подобаються бутончики прекрасного вишневого кольору, що виділяються на тлі порцеляно-білого…

– З усією повагою, принцесо Аріель, я вважаю, що приховані теж мають певну чарівність.

– О, Люку, то тобі подобається, коли вони сховані?

Голос Аріель звучав здивовано, однак лицар спокійно відповів:

– Такі деталі мене не особливо хвилюють. Єдине, що для мене має значення, це – розмір.

– Хаа… У тебе зовсім немає почуття смаку. – Аріель зітхнула і похитала головою.

У відповідь Люк знизав плечима.

Отже, про що ці двоє говорять?

– То як, та новенька покоївка тобі сподобалася? Як її, Саріша?

– Її тіло було дуже чутливим, а невинність – чарівною. Вечір пройшов приємно.

Відповідь досить проста: Люк описував колір сосків дівчини, з якою він переспав недавно.

– Он як? Гм. Ти викликав у мене бажання якось потайки привести її до спальні.

– Якщо це ваше бажання, я готовий допомогти.

– О? Уже готовий відкинути її, переспавши всього раз?

– Груди Саріші дещо замалі, як на мій смак.

На відміну від своєї зовнішності, Аріель і Люк були парочкою вульгарних юних розпусників. Вони разом полюють на палацових покоївок і дочок дворян середнього рангу.

– Як на мене, нема нічого більш захопливого, ніж знущання з милої дівчини. Гадаю, Саріша матиме гарненький голосок.

Лише обмежена кількість людей у палаці знала про те, що принцесі Аріель подобалися також дівчата, а ще вона садистка. Багато хто з дворян Асури має збочені сексуальні уподобання, і принцеса Аріель не була винятком. Люк не мав настільки збочених сексуальних уподобань, але його любов до жінок з великими грудьми не знала меж.

Прикриваючись своєю зовнішністю і репутацією, вони жили у королівському палаці Асури, сповненому інтриг і політичної боротьби, так, як їм хотілося.

Однак вони мало відрізнялися від дворян вищого рангу. Більшість дворян мали такі ж уподобання, як і вони, або навіть ще більш збочені.

У королівстві Асура, яке має понад 400 річну історію, за час якої вони не зазнали ні війни, ні голоду, є багато вельмож, що віддають перевагу всіляко потурати своїм збоченим уподобанням. Хоча Аріель і Люк досі юні, вони з головою занурилися в розваги аристократії.

Однак…

– Принцесо Аріель, Люк, гадаю, вам слід поводитися… трохи стриманіше.

Дерік – людина здорового глузду. В основному це пов’язано з тим, що родина Редбет – провінційні дворяни середнього рангу, вони ніяк не пов’язанні з розпусним столичним світом королівства Асура.

Причина, чому його взяли на важливе місце мага-охоронця другої принцеси, проста: він мав відмінні оцінки в інституті магії. Маги високого рангу неймовірна рідкість, мати одного такого під боком дуже цінно.

– О, Деріку… тобі варто дізнатися, що означає бути асурійським дворянином.

– Принцеса правду каже, Деріку. Ти завжди такий. Тобі краще навчитися читати атмосферу. Якщо ти цього не навчишся, то ніколи не будеш популярним у дівчат.

Коли принцеса і лицар знизують плечима, Дерік зітхає.

– Я говорив про дещо інше, принцесо Аріель. Є великий шанс того, що ви будете правити королівством Асура, тому це нерозумно продукувати плітки і ревнощі. Ви ризикуєте нажити собі ворогів.

Цього разу зітхнула Аріель.

– Послухай, Деріку, ти постійно так говориш, але ти ж пам’ятаєш, що я – друга принцеса, правда?

– Це так. Ви один з кандидатів, який має високу ймовірність успадкувати престол.

– У мене два старших брати і старша сестра. Схоже, чоловіка для моєї сестри вже обрали, але мої брати продовжують боротися за трон. Поки вони поряд у мене немає можливості стати королевою.

– Це не так, ви – донька королеви-консорта. Це робить вас єдиною законною спадкоємицею престолу…

– Припини, Деріку. – Різко перервала його Аріель. – Що ти робитимеш, якщо твої слова дійдуть до вух моїх братів і вони пошлють убивць по мене? І так уже погано, що все більше дворян клянуться мені у вірності, керуючись власними інтересами…

– Якщо ви, принцесо Аріель, вирішите боротися, я з задоволенням віддам своє життя, щоб захистити вас від усіх, кого пошлють по вас.

– Деріку, припини говорити такі тривожні речі. Це все одно звучить не надто переконливо. Мені відомо, як ти ставишся до нас з Люком… Ти, мабуть, хотів би втягнути мене в боротьбу за владу, щоб кинути, коли почнеться справжня битва, так?

– Щ…! – Дерік широко розплющив очі. Його тіло затремтіло, обличчя зробилося похмурим, він стиснув кулаки.

– Розумієш, Деріку, у мене жодних шансів посісти трон. Мені достатньо пити чай у саду і жити так, як я хочу. Я не виграю, якщо боротимуся з братами. Ідея кинутися в цю боротьбу просто абсурдна.

Слова Аріель були чистою правдою. Незалежно від того, наскільки високе місце вона займала у черзі на успадкування престолу, вона була молодшою за своїх суперників і мала набагато менше союзників. Її шанси не перемогу були мізерними. У такому випадку розумно відмовитися від боротьби за трон і жити для своєї насолоди. Аріель – принцеса королівства Асура, найбільшої країни на світі, тож вона може собі це дозволити.

– Тоді не звертайте уваги… – сказав Дерік, його серце сповнилося розчарування.

Коли він розвернувся і покинув сад, Аріель і Люк провели його поглядами, після чого знизали плечима і повернулися до розмови про соски жінок з палацу.

☆☆☆

Дерік не забув про свої обов’язки мага-охоронця. Він просто відійшов у туалет.

Завдання Деріка і Люка – захищати принцесу Аріель, але оскільки вони теж люди, то у них є певні фізичні потреби. Коли хтось відчував поклик природи, то зазвичай повідомляв іншому і робив свої справи так швидко, як тільки міг. Факт того, що при ходінні до вітру люди дуже вразливі, залишився не змінним навіть в іншому світі.

Дерік терпіти не міг солодкий аромат саду Лілій. Спочатку він щоразу повідомляв Люку, коли в нього виникала потреба відійти, та йшов до туалету. З часом це стало звичним явищем, тож принцеса наказала йому більше не говорити про це, а просто йти. Якими б збоченими не були її уподобання в деяких моментах, але вона не могла ставитися байдуже, коли слово «туалет» звучало під час чаювання.

Дерек зачиняється в туалеті і важко зітхає. Він подумки відтворює недавню розмову. Принцеса Аріель наполягає на тому, що вона не хоче ставати королевою, однак Дерік дуже хоче, щоб вона посіла престол.

Справа не в тому, що він вважає ніби старші брати принцеси негідні кандидати. Якщо хтось із них займе трон, то вони стануть такими ж хорошими королями, як і попередні правителі Асури.

Однак з точки зору Деріка – цього недостатньо. Хто б і з принців не зайняв престол, королівство Асура продовжить рухатися так, як і раніше. Повільно зростати з корумпованою верхівкою. Потворні і безглузді конфлікти між аристократами, які марно витрачатимуть кошти й енергію, що могли піти на прогрес. З плином часу королівство Асура може стати вразливим до іноземного впливу.

Ці землі ніколи не знали голоду.

Якими б розбещеними не були дворяни, скільки б вони не крали з податків, люди ніколи не голодували. Таким чином невдоволення рідко переростало в лють, мало хто бажав порушити нинішній стан речей, не відбувалося ні великих повстань, ні громадянських війн.

І в результаті королівство потрапило в застій.

Звичайно, у них є успішні дослідження у магії і технологіях. Але Королівство Драконів на півдні переважає їх у плані технологічного розвитку, а три магічні королівства на півночі випереджають у сфері магії.

Хоча поки що королівство Асура переважає в інших сферах, але що буде, якщо застій триватиме 100… або навіть 50 років?

Південне Королівство Драконів яструбом стежить за королівством Асура, прагнучи заволодіти родючими землями.   

Що буде, коли через п’ятдесят років у королівства Асура, яке вважає, що захищене горами, а тому ніхто не нападе, вторгнеться технологічно розвинуте Королівство Драконів? Якщо таке станеться, то три магічні королівства на півночі можуть спільно атакувати, скориставшись можливістю…

– Принцеса Аріель могла б це змінити…

Дерік щиро вірив, що друга принцеса здатна вивести королівство з застою.

Він пригадав, як у перше зустрівся з Аріель. Це було кілька років тому на церемонії святкування повноліття, яке влаштувало королівство. Тоді Дерік щойно закінчив магічний інститут, він був не найвидатнішим, але отримав відмінні оцінки і через кілька місяців мав приєднатися до королівських магів Асури.

Дерік вважав себе здібним, але не таким вже і примітним магом. Він не очікував від себе чогось великого. Але в той день він зустрів чарівну дівчинку. Хоча Аріель не досягнула повноліття, її запросили на церемонію як почесну гостю. Вона виголосила вітальну промову своїм юним, але чітким голосом. В очах Деріка її дотепність і виваженість перевершували найкращого студента, який виступав на випускному в інституті.

Згодом, коли Дерік приєднався до королівських магів Асури, батько сказав йому, що місце мага-охоронця вільне, і запропонував порекомендувати його, також він попередив, що це буде довга гра. Дерік з ентузіазмом погодився.

Аріель компетентна і дієва особистість. Це зараз вона в день п’є чай, а вночі розважається з покоївками, так… але насправді вона працьовита і комунікабельна, вона не шкодує сил для самовдосконалення. Якби Аріель посіла престол, то наполегливо працювала б над посиленням королівства Асура. Дерік був упевнений, що всього за одне покоління королівство просунулося б уперед. Можливо, навіть підкорило б увесь Центральний континент.

Адже Аріель володіє видатною харизмою. Що інститут магії, що королівські маги – це зібрання людей незадоволених владою. Багато хто з них потайки критикував міністрів, які контролювали нинішній уряд, або королівську родину й аристократів.

Однак серед них нема нікого, хто погано б висловився про Аріель.

Він упевнений, що вона могла б стати правителькою на рівні Ґауніса Фріана Асура, який вів людей на останніх етапах війни Лапласа, а по закінченню став королем. Вона б стала королевою, яку любив би народ. Є багато людей, готових пожертвувати заради неї своїм життям. Дерік – один із них. І йому боляче чути, як легко вона відмахується від його відданості.

– Звичайно, ризик для її життя буде невеликий, якщо вона продовжуватиме діяти в такій манері… але… це опускає її до рівня тих розбещених аристократів…

Можливо, Аріель справді не хоче бути обтяженою очікуваннями стількох людей? Можливо, його обрали магом-охоронцем саме тому, що він не буде штовхати її на такий складний і відповідальний шлях? Принцеса ніколи не говорила, але, можливо, вона справді його ненавидить…

– Хаа… – Дерік знову зітхнув.

Але коли він почав глибше занурюватися в меланхолію, до його вух долетіли чиїсь приглушені голоси.

– Гм?

Схоже, за туалетом хтось розмовляв.

– Принцеса Аріель…

– …убивство…

Почувши кілька тривожних слів, Дерік затамував подих і притиснув вухо до стінки.

– Отже, принц Ґравель вважає принцесу Аріель серйозною загрозою?

– Так. Вона надзвичайно популярна серед людей. Він дуже засмучений тим, що вона відоміша за нього, хоча майже не показується на публіці.

– Якщо подумати, то це справді дивно… У що б вона зараз не гралася, але за лаштунками може готуватися до боротьби за трон.

– Саме так. Якщо ти не можеш перемогти у прямій атаці, то сховайся в тіні і бий у спину… думаю, якось так.

Почувши це, Дерек нахмурився.

Популярність Аріель серед людей частково пояснювалася її харизмою, але також справа тому, що вона з’являється на публіці набагато частіше, ніж перший принц Ґравель. На відміну від нього, що надає перевагу церемоніям у палаці та не відвідує жодних заходів за його межами, Аріель часто бере участь у подіях за межами палацу. Наприклад, недавно вона брала участь у церемонії відкриття мосту через річку Альтір і була першою людиною, що його перетнула. А перед цим вона була почесною гостею на головному турнірі магічних боїв інституту, де вручала переможцю призи і букет квітів. Вона також дозволила переможцю поцілувати свою руку. Вона відома саме тому, що присвячує свій час таким подіям, вони не мають нічого спільного з боротьбою за престол, але зробили її популярною серед людей.

– Але якщо це так…

– Справді. Дівчина стане перешкодою.

– …Гадаю, потрібно вжити заходів, щоб уникнути проблем в майбутньому.

– Я теж так думаю. І тому, турбуючись про інтереси принца Ґравеля і королівство Асура, я досягнув певних… домовленостей.

– Ха-ха-ха, ти такий же, як і завжди.

У Деріка виникла думка прямо зараз піти і вбити тих двох, але він швидко відкинув цю ідею.

Люди, що розмовляють ззовні, – це найімовірніше дворяни, що належать до фракції першого принца. Вони бездумно витрачають гроші на те, щоб хтось зробив брудну роботу, а вони могли жити так, як їм хочеться. Коли їх заганяли у глухий кут, вони знаходили тисячу виправдань, щоб врятувати власні шкури. Таких у королівському палаці повно.

Навіть якби Дерік використав магію, щоб їх убити, це не принесло б користі. Кожен би припустив, що Аріель наказала магу-охоронцю вбити дворян з фракції першого принца. Це б витлумачили як акт ворожості до Ґравеля і спровокувало б постійні атаки з боку його послідовників.

На якусь мить Дерік задумався, чи могло б це примусити Аріель до боротьби за трон… однак якщо у неї немає ні найменшого бажання, то в кінці це приведе до того, що її заженуть у кут і вб’ють, як якусь тваринку.

Відмовившись від ідеї убитих їх, Дерік мовчки вийшов з туалету. Так чи так, а йому потрібно вжити заходів проти нової загрози.

Один із дворян сказав, що вже зробив «домовленості». Раз так, то найближчим часом щось має статися. Можливо, це навіть станеться у найближчі кілька днів. Вірогідно, що метою буде сама Аріель, однак Дерік і Люк,  як її вірні охоронці, теж є потенційними цілями.

Отже, це буде вбивця чи якась отрута?

Він має негайно розповісти про це Аріель, попередити її… і знову спробувати підштовхнути до боротьби.

З цими думками Дерік швидко крокує до саду Лілій. Він стиснув свій жезл, готуючись захищатися від раптових атак.

– …Скільки часу минуло відтоді, як я востаннє бився?

Коли він навчався в інституті магії, то регулярно брав участь в імітаційних боях. Він бився з іншими студентами інституту, з учнями лицарської академії і навіть брав участь у групових битвах, між командами по три-п’ять осіб. Кілька разів на рік вчителі разом з шукачами пригод супроводжували студентів до лісу, щоб вони отримали досвід боротьби з монстрами.

Не те щоб Дерік раніше нікого не вбивав. В одному імітаційному бою він випадково убив свого суперника, ненавмисно поціливши заклинанням у голову. Під час відбору на роль мага-охоронця він був змушений битися з ув’язненим, засудженим до смертної кари, і вбив людину, показуючи, свою готовність робити те, що потрібно.

Однак якщо вони планують послати вбивцю проти Деріка і Люка, то, безсумнівно, виберуть вправного і досвідченого. Це буде битва не на життя, а на смерть. Від думки про це руки Деріка злегка затремтіли.

– Чи можу я її захистити…?

Він озвучив уголос свої тривоги, а потім похитав головою відкидаючи їх.

Однак було дещо, про що Дерік не знав…

Саме в цей момент стався випадок з переміщенням на території Фіттоа.

☆☆☆

– Принцесо Аріель… Га?!

Коли Дерік повернувся у сад Лілій, його щелепа відвисла від шоку.

З тої ділянки саду, відомої як Гібіскусний ліс, вийшов величезний звір на двох лапах.

Лютий монстр, який відноситься до рангу D, але разом зі штурмовими собаками може піднятися до рангу C або навіть рангу B. Зазвичай їх можна зустріти лише у глибині лісу, але їх так багато, що час від часу вони виходять з лісу і нападають на села, викрадаючи худобу і дітей, щоб насититися.

Багато років тому кабан-термінатор у супроводі понад двадцяти штурмових собак повністю знищив невелике село, після цього вони стали монстрами, про ганебну славу яких знало все королівство Асура. У селах поблизу лісу вони стали лякалками для дітей на рівні з Супердами. «Якщо ти пізно лягатимеш спати, то прийде великий кабан і з’їсть тебе».

Дерік, як і більшість провінційних жителів, був знайомий як з назвою кабана-термінатора, так і з зовнішнім виглядом цього жахливого монстра.

– Як…?

Але чому кабан-термінатор тут? Це – королівський палац, місце, де проживає королівська родина найбільшої нації світу. Звичайно, це не означає, що це місце найбезпечніше у світі, але тут не було монстрів. Тоді як з’явився цей?

Дерік пригадав підслухану розмову. Невже дворяни якось це організували? Ні, не можливо. Жоден звичайний аристократ не зміг би протягнути подібну почвару у серце палацу. Таке не можуть зробити навіть високопоставлені міністри.

Він не знав, що до цього причетний випадок з переміщенням на території Фіттоа, і цього монстра щойно телепортувало сюди.

Поки у голові Деріка вирували думки, його погляд знайшов принцесу Аріель.

Вона досі сиділа за столиком і весело говорила з Люком на якусь вульгарну тему. Вони не помічали кабана-термінатора, хоча той дивився прямо на них, його очі люто блищали, як у мисливця, що оцінює свою здобич.

Дерік кинувся бігти. Він намагався промовити заклинання під час бігу.

Однак в той самий час почав рухатися кабан-термінатор. Можливо, він помітив Деріка або відчув загрозу, хай там що, він кинувся крізь рослини прямо до Аріель.

Не встигну!

Дерік припинив читати заклинання.

– Принцесо Аріель, тікайте!

– Га?

На крик Деріка Аріель здивовано підняла голову, але, помітивши величезну масу, що насувалася на неї, негайно піднялася на ноги і відскочила зі шляху.

Коли принцеса перекотилася по землі, кабан-термінатор проторував собі шлях крізь низку ніжних деревець у саду, а потім розвернувся і знову націлився на дівчину.

Дерік встиг стати між Аріель і монстром. Величезний кабан наближався до мага, невідривно дивлячись своїми блискучими звірячими очима. З пащі монстра текла слина.

Що може зробити маг у такій ситуації? Проти такого великого монстра на такій близькі відстані? Жодних шансів, що він встигне закінчити заклинання.

Дерік навіть не став читати магічну формулу. Він широко розвів руки і голосно крикнув:

– Люку! Решту залишаю на тебе!

Наступної миті в Деріка врізався кулак кабана термінатора – і його відкинуло.

Удар зламав йому ребра і пошкодив кілька життєво важливих органів. З його рота текла кров, поки він летів у повітрі. Коли він ударився об стіну, що була десь за п’ять метрів, то відчув, як зламався хребет.

– Кха…

Чи можна вважати удачею, що він не втратив свідомість? Чи це просто нещаслива доля?

О… Я помираю.

Розум Деріка був на диво ясним. Він знав, що йому кінець. Відчував запах власної смерті у повітрі. Жодних сумнівів, його рани смертельні. Я вже бачив, як хтось помер від таких ран…

Страху не було. Можливо, все відбулося настільки швидко, що його мозок просто не встигав за ходом подій.

Дерік побачив, як Люк вихопив меч і кинувся на кабана-термінатора. Не будь дурнем, Люку… Сам ти його не подолаєш… А, бачу, двері з того боку… так просто не втечеш…

Дерік рухає очима, щоб побачити, що відбувається навколо.

Де принцеса Аріель? Вона у безпеці?

Він досить швидко побачив Аріель, вона виглядала розгубленою і шокованою, але не наляканою. Принцеса підбігла до нього.

– Деріку…! О, боже… цього не може бути… Потрібно негайно покликати цілителя!

Аріель стривожено скрикує, а Дерік з останніх сил говорить:

– Кха-а… залиште мене… ви маєте тікати… кха-кха….

– Деріку! Не говори! Хто-небудь! Допоможіть! Невже тут нікого немає?!

– Кху… марно… принцесо Аріель…. Мені вже нічим не зарадиш…

– Ні… ні! Не говори дурниць! Ти маєш триматися, Деріку!

Дерік з деяким здивуванням подивився на Аріель, що була вже на межі сліз. Він був упевнений, що принцеса і Люк ненавиділи його. Але, можливо, це не зовсім так. Попри ситуацію, він відчув, як усередині нього проскочив дух шаленства.

– Тож… я не покинув вас, принцесо… так?

Аріель смикнулася, ніби ці слова її приголомшили. Вона подивилася на вірного мага-охоронця зовсім іншими очима.

– Деріку…

– Принцесо Аріель… це… моє останнє прохання… будь ласка, я благаю вас… займіть трон і зробіть Асуру… кращою країною! Кхааа…!

Зламане ребро пробило легеню Деріка і він викашляв величезну кількість крові.

Аріель якусь мить мовчки дивилася, після чого кивнула і повернулася.

Перед нею стояв величезний кабан.

Люк, якого якийсь час тому відкинули на землю, з виразом відчаю дивився на Аріель.

Принцеса люто поглянула на кабана і крикнула:

– Не знаю, звідки ти прийшов, але я та, хто стане королевою Асури! Я не збираюся сьогодні помирати. Геть!

Ясна річ, для кабана-термінатора ці слова нічого не значили. Монстр лише фиркав, побачивши найсмачнішу на вигляд їжу.

Він крок за кроком наближався до Аріель.

Дерік безпорадно спостерігав за цим з землі і подумки молився. Як послідовник церкви Міліс, він звернувся до неба у пошуках допомоги.

Будь ласка, боже… будь ласка, допоможи нам. В обмін на моє життя врятуй принцесу Аріель. Вона необхідна цьому світу…

Звичайно, на молитви ніхто не відповість. Дерік чудово це розумів. Святий Міліс – велика людина, він рятував інших… але не можна очікувати, що він відповідатиме на кожну молитву.

Однак він не мав іншого вибору, як молитися. Нарешті кабан-термінатор наблизився до Аріель. Монстр підняв масивний кулак…

Але його молитву почули.

З пронизливим вереском з неба упав янгол. Юний біловолосий ангел у потертому одязі.

– А-а! Уа-а-а-а-а-а-а!

З чарівним, напівбожевільним криком вона простягла руки до кабана-термінатора – і якимось дивом рознесла верхню частину його тіла.

О, дякую тобі, Боже… Дуже дякую. Побачивши це, Дерік розплакався. Будь ласка… наглядайте за принцесою Аріель.

Зі спокійним серцем Дерік зробив свій останній подих…

☆☆☆

Випадок з переміщення у регіоні Фіттоа коштував життя одному молодому магу та змінив життя Аріель Аменої Асури.

Яким шляхом після цього пішла Аріель? Як ці події змінили Люка Ґрейрата?

Що сталося з янголом, який упав з неба?

Збережемо ці історії на наступний раз… 

>>Том 4. Розділ 1<<


Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і Buymeacoffee. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥