Сходження в тіні. Том 1. Додаток

Оригінальна назва (японською): 『陰の実力者になりたくて!』(Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute!) The Eminence in the Shadow

Англійська назва: The Eminence in the Shadow

Інший варіант назви: Сходження в тіні. Я хочу стати сильною людиною за лаштунками! / Я хочу стати силою в тіні!

Автор: Daisuke Aizawa /逢沢 大介 (Aizawa Daisuke) / Айзава Дайске (Дайсуке) 

Ілюстратор (дизайн персонажів): 東西 (Tōzai) / Тозай (Схід і Захід)

Рік початку видання: 2018

Кількість томів: наразі 6

Випуск: триває

Перекладачка: Silver Raven

Опис: Він не хоче бути ні головним героєм, ні фінальним босом. Приховати свою силу та злитися з натовпом, а потім втрутитися за лаштунками, показуючи свої вміння. Він жадає бути «сірим кардиналом», або принаймні прикидатися ним.

Хлопчина, який тренувався заради сили, загинув у нещасному випадку та переродився в іншому світі.

Сід, потрапивши в ідеальні умови для втілення своєї мрій, починає збирати (жартома) команду, щоб перемогти вигаданий «темний культ»… який насправді існує.

Переклад з англійської. Переклад з перекладу, тому деякі сенси й особливості будуть втрачені.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу перекладу цієї лайтновели висловіть Alastor.

У мене є Patreon і Buymeacoffee.

Сторінки у Facebook, Телеграм.

Сходження в тіні. Том 1. Епілог. Частина 3.

Додаток

Хроніки володаря Тіні. Повне зібрання. Том 1

Автор: Бета

Ховатися в тіні і полювати на тіней. Це шлях, який обрав пан Тінь. У результаті плоди його праці залишаються в тіні та забуваються без визнання.

Неважливо, скільки зла він уб’є, скільки речей захистить, навіть якщо він врятує світ – ніхто його не похвалить. Такий шлях обрав пан Тінь.

Тому я роблю ці записи. Я писатиму про його битви, його переконання і його шлях… Сподіваюся, що колись настане день і світ визнає та нагородить його…

Коли пан Тінь був дитиною, то дізнався правду про Культ Діаблоса. Він присвятив себе тренуванням, вирішивши самостійно боротися з могутнім ворогом. Після нескінчених тренувань він нарешті отримав величезну силу і приховану мудрість.

Однак мені цікаво, скільки пан Тінь пожертвував натомість. Дитячі мрії, щасливе майбутнє, друзі, родина, коханці та багато-багато іншого. Це, мабуть, пекельна дорога… Він відкинув своє щастя, щоб рятувати інших. Як пан Тінь врятував мене. Він дав нове життя кожній з нас, тих, кого зневажали через одержимість. Кого відкинули і залишили помирати у безнадії.

Ми вирішили битися з Культом Діаблоса і зробити все можливе, щоб допомогти пану Тіні. Ми віримо, що падіння цього культу, подарує йому справжнє щастя…

[Текст пропущено]

Тут я розповім про дві найперші битви пана Тіні.

Перша битва сталася, коли злий Культ Діаблоса викрав члена королівської родини для того, щоб відродити силу демона Діаблоса. Жертвою стала прекрасна принцеса зі срібним волоссям, вона плакала………………… і пан Тінь прийшов на допомогу полоненій принцесі!

Пан Тінь галантно з’явився в той момент, коли принцеса знаходилася у скрутному становищі, він знищив убивцю Зенона, послідовника Культу. Попри те, що чоловік був одним із найкращих фехтувальників, а також інструктором в академії, він не зміг доторкнутися до пана Тіні. Ось вона – приголомшлива сила нашого лідера.

Пан Тінь використав свою наймогутнішу техніку, щоб знищити тупоголового Зенона. Один цей удар пофарбував небо в інший колір, розігнав дощові хмари і продемонстрував усьому світу велич пана Тіні!

Друга битва сталася, коли Руслан, колишній член Кола Культу Діаблоса, безглуздо напав на академію, яку відвідує пан Тінь. Руслан використав артефакт, щоб запечатати магічну силу всіх студентів, але такі речі не працюють на панові Тіні! Коли терористи взяли студентів у заручники, пан Тінь, ховаючись у тіні, убивав нападників одного за іншим.

Використавши тіньову мудрість, пан Тінь без проблем вивільнив магію, запечатану в артефакті. Закладаюся, Руслан зняв перед ним капелюха за такий героїчний вчинок. Говорять, що не величезна сила робить пана Тінь страшним, а його розум. Пан Тінь звільнив заручників, влаштував засідку на Руслана, ватажка терористів, який намагався втекти, і знищив його злі амбіції. Пан Тінь вирішив врятувати дівчину, взявши на себе всю провину Руслана…

Що ж… цього достатньо для першого тому. Не вистачить сторінок, щоб описати всі чудові битви пана Тіні.

Але будьте певні, у другому томі я розповів про ще дві битви.

У наступній частині ми дізнаємося, чи справді охоронець святилища посмів заблокувати шлях пану Тіні?!

Коли пан Тінь проникає до святилища, щоб розкрити таємницю демона Діаблоса, перед ним повстає Аврора, Відьма Катастрофи. Коли вони разом досліджують святилище, дехто блокує їм шлях – герой, який у минулому бився з демоном Діаблосом! Що чекає на них у кінці цієї битви?!

А також ми дізнаємося що за темні плани будуються навколо фестивалю Бушін!

Пан Тінь вирішив приховати свою істину особистість і взяти участь у фестивалі Бушін. Які його мотиви…? Чи буде зіткнення між паном Тінню, який ховається в тіні і смикає за ниточки, та послідовниками Культу Діаблоса?! Про що думає пан Тінь?.. І кого він рятуватиме?!

Завзяті шанувальники пана Тіні обов’язково мають це побачити!! І стати свідками цієї приголомшливої подвійної риси його видатних подвигів!!

Чекайте на повне зібрання хроні володаря Тіні у другому томі!!

Післямова

Дякуємо, що прочитали перший том «Я хочу стати силою в тіні!».

Ця книга є книжковою версією роману «Я хочу стати силою в тіні!», який був опублікований на сайті «Стати романістом». Хоча я почав писати серію веброманів просто для розваги, не отримавши ніякої відповіді на перший розділ, я вирішив, що коли закінчу його писати, то зроблю невелику перерву. Але незабаром моя історія почала підніматися в рейтингах на сайті, і це кардинально змінило долю цієї книги.

Веброман побачило багато людей і вони почали висловлювати свої думки, що мене потішило і підштовхнуло писати більше! Я продовжив писати серію веброманів і отримав пропозицію видати її як серію готових книг. І ось так з’явився перший том. Мій роман міг би загубитися в морі інтернет-історій, але завдяки усім читачам, він перетворився на книгу. Щиро вдячний.

Тепер, коли у мене з’явилася можливість написати власну післямову, я зрозумів, що раніше ніколи належним чином не читав післямови. Цікаво, скільки людей, що прочитають цю книгу, прочитають післямову, припускаю, що це буде близько 10%. Але я знаю, що ці 10% точно вважають мою книгу цікавою. Я маю на увазі, що раз вони вирішили прочитати післямову, то це точно так. Це факт!

Тож у мене до вас, тих, хто дочитав аж сюди, є прохання. Будь ласка, розкажіть про цю книгу своїм друзям у школі чи університеті, приятелям на роботі, знайомим в інтернеті або людям зі спільними інтересами. Здається, видавнича справа знаходиться у стані спаду, тож мій роман може опинитися на краю прірви! Я хочу публікувати продовження цієї захопливої історії, тому буду радий, якщо ви мене підтримаєте. Якщо читачі будуть говорити про мою книгу, то це допоможе поширити мій роман для різних аудиторій. Я буду вдячний, якщо ви виконаєте моє прохання. Красно дякую!

Останнє, але не менш важливе, я хочу подякувати головному редактору, який допомагав мені у незнайомому видавничому світі. Щира подяка пану Тозай, який створив найкращі ілюстрації, пану Аракі з Балконі, який подарував книзі чудовий дизайн, а також моїм читачам за підтримку. Щиро дякую.

Побачимося у другому томі!

Айзава Дайске

>>Том 2. Пролог. Частина 1<<


Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і BuymeacoffeeДяка. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥