Звільнити цю відьму. Розділ 104

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут, сторінка тут.

Реквізити НБУ для потреб армії тут.

Реквізити НБУ для гуманітарних цілей тут.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 103

Розділ 104. Плани та розваги

Роланд виконав свою обіцянку сонячного дня.  

Він присвоїв Тіґу Пайну титул віконта та виділив йому територію на південь від річки Чішуй, навпроти міста на іншому березі. Наразі ці землі були покриті густим лісом, ці території належать до тих, які в майбутньому будуть забудовані. Щоб примусити новоспеченого віконта відмовитися від автономії отриманих земель, Роланд пообіцяв надати пріоритет у розвитку території Тіґу в майбутньому, а також закріпити певну частку землі за віконтом та його нащадками. Звісно, Роланд використав усю свою красномовність, щоб описати, як все буде добре, і що віконту не потрібно буде керувати якоюсь промисловістю, він зможе отримувати гроші лежачи.  

Тіґу охоче погодився – йому зовсім не подобалося займатися чимось таким, на його думку не було нічого цікавішого, ніж битися на коні. Проте тепер, коли у нього є донька, він зосереджує всю свою енергію на полюванні. Крім того, промисловість на початкових територіях Тіґу давно занепала, тож він попросив принца послати когось, щоб допомогти йому з продажем землі на схід од фортеці та допомогти всій його родині переїхати жити у Прикордонне Місто. Роланд, природно, погодився.

А ще був Браян, якого Роланд посвятив у лицарі та запитав, що він обирає: землю чи служити в армії?

Якщо він вибирає землю, то більше не зможе приєднатися до першої армії Прикордонного Міста. Якщо ж приєднується до армії, то повинен просуватися вгору завдяки військовим подвигам і, так само як інші люди, отримає землю у винагороду. Браян без вагань обрав другий варіант.

Таким чином, у Роланда сформувалася загальна мапа плану землекористування.

З річкою Чішуй як межею, землі затиснуті між нею і Непрохідними горами – є районом для проживання, найвужча частина якої становить близько трьох кілометрів, а найширша сім-вісім. У майбутньому, тут можна звести житлові райони або використати території для нагородження офіцерів.

Інший берег річки Чішуй – майбутня промислова та сільськогосподарська зони. Розширити межі можна на південь, але та територія досі під лісом, а далі тягнуться пагорби. Для потрібної кількості населення, Роланду потрібно розпочати освоєння того лісу.

Туманний ліс на захід од Прикордонного Міста також важливий пункт розвитку. Ліс сповнений різноманітних скарбів, таких як дерево, їстівні гриби, дикі тварини, лікарські трави. Деревину, крім використання в будівництві та промисловості, можна також використовувати як паливо. Площа цього лісу приголомшливо велика. Роланд дозволив Блискавці дослідити його. Пролетівши 30 кілометрів вона не побачила кінця. Навіть якщо він використовуватиме ліс як дрова, щоб спалити таку кількість знадобиться багато часу.

І нарешті, є землі між Туманним лісом і Непрохідними горами – заборонені землі, куди не ступала нога людини, пустка. Судячи по межовим лініям між горами та лісом – територія між ними надзвичайно велика, можливо, навіть більша за Королівство Ґрейкасл. Побачивши таку територію без власника у Роланда засвербіло у серці. Але він також знав, що зараз не може подбати про це місце. Наразі Прикордонне Місто найбільше потребує населення.

Повернувшись до кабінету в замку, він покликав художницю Солою.

– Як просувається твоя допомога міській ратуші?

– Я ніколи не писала стільки картин за один день, – сказала вона, дівчина виглядала набагато ліпше, ніж тоді, коли він уперше її зустрів. – На сьогодні я закінчила з малюнками. Але створювати малюнки, бачачи крізь вікно тільки голови, здається трохи дивним.

– Це щоб не злякати містян твоїм магічним пером, – усміхнувся принц, – хоча вони знають, що у містечку є відьми, такий близький контакт може стати причиною нещасних випадків, тому задіяли маскувальні заходи, щоб вони не знали, що ти відьма. У майбутньому все стане краще.

Фотографічні здібності Солої вивели програму Роланда по реєстрації містян на новий рівень. Ратуша звільнила для цього приміщення, яке потім буде використовуватися як архів для зберігання інформації про жителів. Як і в реєстраційні книзі домогосподарств, на кожному аркуші написано ім’я, вік, місце проживання, кровне споріднення та інші відомості. Цю інформацію Баров коротко зібрав узимку, а цього разу записи розширилися. Найбільша зміна полягала в тому, що «кольорові фотографії» додавалися до записів кожної людини.

На прохання Роланда, ратуша облаштувала у приміщенні невелику кімнатку, куди могла зайти і вийти одна людина. Кімнатку зовні огорнули полотном, залишивши тільки квадратне вікно, крізь яке Солоя могла бачити зовнішність людей. Таким чином, коли відьма створювала портрети в кімнатці, містяни не могли бачити чарівного пера.  

А щодо того, як змусити жителів активно приходити і надавати інформацію, Роланд запропонував дуже просту методику: всі, хто прийде, отримають десять мідних орлів – ці гроші виділить ратуша.

– Сьогодні я покликав тебе сюди, бо хотів, щоб ти намалювала дещо інше. – Роланд розклав розрізаний папір перед Солоєю.

Вона помітила, що порізаний папір був абсолютно однакового розміру, лише в половину долоні та прямокутної форми.

– Що ви хочете, щоб я намалювала?

– Дещо для розваги, – сказав Роланд.

Ця ідея давно засіла в його голові. Відьмам, окрім щоденних тренувань, в основному не було що робити – таке життя видається трохи нудним. Те саме стосується і принца, до моменту, поки розтане сніг, вся його діяльність зосереджувалася в основному лише в замку. Тому потрібно придумати щось для розваги і знайти кількох відьом, які допомагатимуть розслабитися.

Найпростіший варіант – це карти. Однак звичайний м’який папір не підходить, щоб тримати його у руці, як карту, та і тасування буде ще тим клопотом. Тепер, маючи Солою, він може подумати про створення більш просунутих речей.

– Для розваги? – вона нахилила голову і подумала трохи, не розуміючи, який малюнок для розваги можна зробити на прямокутному шматку паперу. – Добре, останнє слово за вами.

– Спочатку на цьому шматку паперу намалюй солдата з важким арбалетом.

– Уявити?

– Так, його броню, статуру, вік, місце, в якому він знаходиться – все це на відкуп твоєї уяви. Головне, щоб у нього був важкий арбалет.

– Ем… я спробую, – Солоя заплющила очі, та задумалася на якийсь час, в її ручі з’явилося різнобарвне магічне перо.

Незабаром на папір стрибнув арбалетник, виглядаючи як чоловік середніх літ.

– Дуже добре, – похвалив Роланд, – дай-но подумати, що намалювати далі, гм… намалюй маленьке коло у верхньому лівому кутку та нижче, ближче до середини. – Він згадував, як виглядають ці картки. – Перше коло має золотий край і білі середину, а друге коло має золотистий край та помаранчеву середину.

Після того, як малюнки були завершенні, Роланд попросив її додати цифри до першого кола, а до другого – маленькі зображення лука та стріл.

Магічність здібності Солої полягає в тому, що вона може малювати незалежно від матеріалу, тому для неї немає різниці між чистим папером і папером з малюнком, тож зображення, нанесене пізніше, може ідеально лягти на перше, як верхній шар.

Так перед Роландом з’явилася вишукана картка «арбалетника».

– Усе правильно? – запитала Солоя.

– Це картка лише одного підрозділу. Є багато подібних карт, які потрібно намалювати. Зрештою, буде зроблена колода карт. І я навчу вас всіх, як ними грати.

Дивлячись, як Солоя заплющує очі та малює, Роланд передчував, що, можливо, його замок скоро наповниться такими розмовами:

«Чим плануєш зайнятися? Давай зіграємо у Гвинт!»

>>Розділ 105<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Гвинт.

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є PatreonМожете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.