Англійська назва новели: Release That Witch
Автор: Ер Му (Er Mu)
Рік: 2016
Статус: закінчено
Розділів: 1498
Переклад: у процесі
Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі
Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?
Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.
То ж, нехай почнеться його подорож.
Повернись живим тут.
Госпітальєри тут.
Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут, сторінка тут.
Реквізити НБУ для потреб армії тут.
Реквізити НБУ для гуманітарних цілей тут.
Звільнити цю відьму. Розділ 104
Розділ 105. Стройова пісня
Луна сиділа на найвищій точці замку – на схилі даху сторожової вежі, звідки відкривається вид на все місто.
Їй допомогла дістатися сюди Блискавка, коли сонце буде сідати дівчинка повернеться і спустить її вниз. Зараз Блискавка має бути на шляху до фортеці Лонгсонг.
Сьогодні дуже гарна погода, сонце заливає землю яскравим світлом, а річка вдалині нагадувала сяючий атлас, який повільно тече на захід, розділяючи землю з мішаниною зеленого листя і білого снігу на дві частини, що нагадували пелюстки. Лежачи на сонці, вона відчувала, як її тіло огортає м’яке тепло, що відрізнялося від розпеченого сонця на крайньому півдні, де пекуче світло може легко обпекти шкіру.
«Вітер також дуже відрізняється», – подумала вона. Вітри на материковому королівстві різноманітні. Це і злегка солоний бриз із Порту Чиста Вода, і вологі мусони у жаркій та холодній столиці, крижаний і різкий північний вітер у Непрохідних горах, і легенький вітерець тут. У містечку дме сповнений земляного аромату вітер. У всякому разі, вітер тут чистий і незалежний. У місті Залізного Піску або була шалена спека без вітру, або скажений шторм. Тоді можна було побачити вітер, повітряний потік змішувався з піском і гравієм, немовби це був гігантський чорний велетень. У такі миті потрібно ховатися у будинку або в будь-якому захищеному місці. Залишатися на вітрі – це майже вірна смерть.
Луна легенько зітхнула, якщо подумати про це зараз, то пройшло майже чотири роки відтоді, як вона покинула місто Залізного Піску. Клан Аоша, на жаль, зазнав невдачі у боротьбі за владу. Після того, як її батько здався, він все одно був убитий ворогом. Побачивши все це, вона хотіла кинутися і загинути разом з ворогом, але отримала удар ззаду.
Вона не знала, скільки людей з клану вижило за ці чотири роки.
Перед тим, як її як рабиню продали до Порту Чиста Вода, до неї дійшли новини, що клан Аоша порушив правила священного поєдинку, і тепер як члени клану, що впав у немилість трьох богів, їх виженуть на Нескінчений мис і вони більше ніколи не повернуться до міста Залізного Піску. Але Луна знала, що це була змова клану Залізного Батога. Вони змазали свої батоги чорною рідиною, що тече під землею. Поки ця рідина горить – її не може погасити навіть вода. Саме ця хитрість привела до того, що її старший брат – найсильніший воїн клану, згорів живцем під час поєдинку, це привело до хаосу в їхній групі.
На додаток до пекучого жовтого піску на Нескінченному мисі є вогняний стовп, який ніколи не згасає, і море, що скаженіше, ніж Мати-Земля. Люди пісків, які туди потрапляють, швидко перетворюються на кістки, і цей кінець гірший, ніж якби вони стали рабами.
Луна пробудилася як божий посланець – у материкових королівствах таких називають відьмами. Вона думала і про помсту також, але її здібність була нікчемним наслідуванням голосів. Як би вона не благала, три боги не дали їй жодних наказів. Проживши півроку в Порту Чиста Вода, вона чіткіше зрозуміла, що слова про те, що божі посланці плекані трьома богами просто обман народу Моджін. У чотирьох королівства церква полювала на всіх божих посланців. Відтоді Луна відмовилася від будь-якої надії на помсту.
У цю мить вдалині піднявся густий клубок диму. Вона поглянула на східний берег річки Чішуй і побачила мерехтіння зеленого вогню, що пробивалося між деревами. Чорний дим від дерев, що горіли, змішувався з білим туманом снігу, що танув, та утворював сірий клубок диму в небі.
Це зелене полум’я Анни.
Коли вони вперше прибули сюди, Венді коротко представила Анну і Нану сестрам. Тоді Луна дуже заздрила здібності Анни. Полум’я, яким можна вільно керувати, така висока температура, що можна розтопити меч… Якби вона мала таку силу, коли була в місті Залізного Піску, клан Залізного Батога не зміг би вижити.
Луна похитала головою, тепер безглуздо про це думати. У порівняні з членами її клану, які, можливо, загинули в пісках, їй пощастило залишитися живою. Оскільки Його Королівська Високість з готовністю прийняв її, усе, що вона може, це зробити все можливе, щоб виконати наказ, який отримала від Його Високості.
Вона прочистила горло і почала наспівувати пісню, про яку її просили.
Це була весела коротка мелодія. Його Королівська Високість наспівав її лише один раз – і відьма повністю запам’ятала мелодію.
Музика не була чимось незнайомим для Луни, коли її вчили як рабиню високого класу – їй потрібно було опанувати спокусливі танці та принадний шепіт. Але музика Його Високості зовсім інша… Вона дуже ритмічна і повна енергії, коли принц попросив її імітували звук флейти під час виконання цієї мелодії, кожна нота ніби пульсувала, підігріваючи бажання людей танцювати.
Складність полягає в додаванні барабанів та струнної музики, поки йде наслідування мелодії. Для Луни це вперше, коли потрібно наслідувати три звуки, які накладаються один на одного. Вони ніколи не думала, що музику можна виконувати так!
Спочатку для неї було важко зробити так, щоб звук барабанів не порушував ритм флейти. Тож Луна дотримувалася методу, який запропонував Його Високість: відтворювати ритм барабанів постукування рук чи ніг, а потім уже поєднувати їх, щоб флейта і барабан звучали разом.
Після кількох днів тренувань Луна поступово освоїла таке звуконаслідування.
Після кількох наспівувань вона вирішила, що достатньо готова, і додала до музики звучання струнного інструмента.
Уперше, коли наслідувалася музика, Луна виявила, що тональність мелодії знову змінилася – якщо весела флейта є тілом, а запальні удари барабана є скелетом, то звук струн, здавався, душею музики. Вона знову і знову наспівувала мелодію, поєднуючи звучання трьох інструментів, звук ставав все вищим і вищим, і, нарешті, вона не змогла не заспівати…
*******************
– Моя атака вища за твою, тож я переміг.
Роланд поклав останню карту на стіл, а Солоя, яка була навпроти, закрила обличчя і тихо застогнала від раптового усвідомлення.
– Ще один раунд, – вона задумалася на мить, а потім знову зібрала карти. – Цього разу дозвольте мені вибрати ваші десять карт.
– Кхм-кхм, – принц кашлянув, – уже пізно, в мене ще є робота, ти можеш піти і пограти з іншими.
Після створення потрібної кількості карток, наступним кроком стало зробити копії. З уже готовим шаблоном перед нею швидкість малювання Солої можна порівняти зі швидкістю принтера. Незабаром Роланд отримав кілька копій ігрових карт Гвинт.
Тож Солоя стала його першим суперником.
Після роз’яснення правил гри почався картковий бій. Під час гри він виявив, що здатність відьми до адаптації набагато вища, ніж у звичайних людей. Солоя швидко розібралася з ігровими навичками. Хоча Роланд зміг виграти у наступних кількох раундах, йому довелося використовувати спеціальну колоду. Тепер, коли відьма запропонувала витягнути для нього карти, він ганебно відмовився.
– Добре, – Солоя засунула карти в кишеню і побігла до дверей. У цю мить за вікном почулася весела і чарівна музика. Вона зупинилася, побігла назад, притулилася до вікна і визирнула: – Це Луна?
– Так, здається, вона доволі вправна, – Роланд відкинувся на спинку крісла, насолоджуючись знайомою музикою.
Перша армія Прикордонного Міста незабаром перейде до етапу комплексних навчань. На відмінну від стояння на стіні та стрільби, комплексні навчання проходитимуть в полі, вимагаючи від загонів рухатися, чітко дотримуючись лінія та впорядкування – це також основна ланка в черзі на постріли. Щоб солдати йшли нога в ногу, потрібні барабанні удари або співи, щоб диктувати темп кроків для всіх. Тепер, коли з’явилася відьма, яка може імітувати кілька звуків одночасно, він просто скопіює британців у плані маршу для піхоти.
У поєднані зі звучанням барабанів, маршова пісня може не тільки контролювати швидкість команди, але також ефективно підсилює моральний дух та підтримує бойовий дух армії. Ясна річ, Роланд знав назву найвідомішої маршової пісні «Британські гренадери», але не зміг пригадати повної мелодії.
Однак це його не зупинило, був музичний твір, створений на основі «Британських гренадерів», який лунав по всій країні під час Антияпонської війни. А її мелодія знайома майже кожному китайцю, тому що це знаменита «Партизанська пісня».
Солоя повернула голову, вона почула, як принц слідував за мелодією та тихо наспівував. Це була мова, яку вона ніколи раніше не чула, чиста і елегантна, ця мова ідеально підходила до ритму пісні.
«Ми всі снайпери,
Кожна куля знищує ворога;
Ми всі крилаті солдати,
Не боїмося високих гір і глибоких вод!
У густих лісах,
Наші товариші розбили табори;
Високого в горах
Є незліченна кількість наших братів.
……»
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Британські гренадери / Марш гренадерів
Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.
Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці Facebook. Телеграм.
У мене є Patreon. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.
Або можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.
Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.