Звільнити цю відьму. Розділ 107

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут, сторінка тут.

Реквізити НБУ для потреб армії тут.

Реквізити НБУ для гуманітарних цілей тут.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 106

Розділ 107. Питання про наміри

Після вечері Роланд повернувся до кабінету і продовжив копіювати базові знання з математики зі своєї голови на папір.

Він не мав здібності Шуцзюань до запам’ятовування, крім того з часом його знання погіршувалися. Через професію він часто використовував знання з математики та фізики, але інші знання, такі як історія, географія, біологія, хімія та інші, за його оцінками, опустилися до базового рівня. Тому потрібне це чи ні, він повинен зберегти якомога більше знань, записавши те, що пам’ятає, щоб не забути.

Щоразу, коли він заповнював аркуш паперу, він передавав листок Шуцзюань. Передати їй для вивчення листки це майже те саме, що зберегти їх навічно. На жаль, здібність Шуцзюань пов’язана лише з запам’ятовуванням, вона не може без вчителя освоїти математичні знання середньої та вищої школи. Тому, коли Роланд мав час, йому доводилося пояснювати те, що вона запам’ятала.

Звісно, для нього, якому подобалося читати лекції і навчати – це дуже цікава справа. Особливо коли він бачив здивований вираз обличчя Шуцзюань, яка після зосереджених роздумів приходила до усвідомлення, тоді у нього з’являлося відчуття виконаного завдання. Проте Роланд знав, що має певне відношення до навчання у класі. Хоча Шуцзюань майже сорок років, її магічна сила уповільнила швидкість старіння. Шкіра на щоках пружна і рум’яна, довге чорне волосся була зібране у звичайний кінський хвіст, що надавало їй зрілого і вмілого вигляду. Витончені гусячі лапки в куточках очей не псували загальну красу, вони тільки підкреслювали стриманий темперамент. Якби це був фільм, вона, безумовно, виконувала б роль елегантної та обізнаної вчительки. І він тепер може приголомшити цю «вчительку», це відчуття доволі приємне.

Пишучи, Роланд також думав, чим же є магія в цьому світі?

Вона усюди, у глибинах шахт на Північному Схилі, у Непрохідних горах, від диких земель на заході до регіону Хайфен на сході. Відьми можуть використовувати магію, щоб вивільняти всі види неймовірних сил. Якщо розглядати магію як електрику, то відьми – це електричні прилади з різними функціями. Але вона набагато неймовірніша, ніж електрика, більше схоже на «першоджерело» всієї енергії.   

Наприклад, Хакала із Союзу Співпраці, Венді говорила, що вона могла викликати чотири види магічних змій, які називалися: загибель, біль, скам’яніння і пустота. Їхня отрута мала різні впливи. Інший приклад – Соловейко, туман це ж майже спотворення простору. Відьомські здібності проявлялися по різному, тому Роланд не міг придумати більш відповідних слів, щоб описати їхнє походження.

Щоб дати визначення першоджерелу, то, мабуть, повинне бути загальне та універсальне правило. У пізніші роки свого життя Ейнштейн був сповнений рішучості об’єднати чотири фундаментальні сили Всесвіту в теоретичну основу, у так звану Теорію великого об’єднання. У певному сенсі він шукав першоджерело. Чи існує універсальне правило, яке діє у будь-якому Всесвіті?

Через це Роланд не міг не вийти за певні рамки. Чи можливо, що у його попередньому світі теж була така сила, але через відсутність відьом, які могли нею користуватися, люди ігнорували існування цієї сили?

Щоб це не було, Роланд міг лише думати, адже при нинішньому рівні технічного розвитку він взагалі не може проаналізувати таку силу.

Тож сприяння розвитку промисловості та прогресу цивілізації є основними завданнями.

Можливо, колись люди зможуть використовувати цю силу напряму, без допомоги відьом – універсальну енергію, яка може одночасно створювати кілька ефектів. Одна тільки думка про це змушувала його відчувати хвилювання.

– Ваша Високосте? – Побачивши ніби сп’янілий вигляд принца, Шуцзюань не стрималася і голосно покликала.

– Кхе-кхе, – Роланд винирнув зі своїх думок, двічі кашлянув, поглянув на свічку, що майже догоріла до кінця і сказав: – На сьогодні все.

– Добре, – вона схилила голову, прощаючись, але збираючись іти відьма сповільнила кроки.

Роланд не почув, як зачиняються двері, здивований цим, він підняв голову і побачив, що Шуцзаюнь стоїть біля дверей.

– Щось сталося?

– Ваша Високосте… – Шуцзюань на мить завагалася. – Я хочу поставити вам запитання.

– Питай. – Роланд кивнув, поклав перо, яке тримав у руці, підняв чашку і зробив ковток. Відьми вправні в усьому, але є одна проблема – вони невпевнені у собі. Як кролики, що висунули голову з нірки, як тільки їх щось потурбувало, вони так лякаються, що більше не наважуються висунутися. Він припустив, що її запитання таке: «чому ви готові нас прийняти?» або «чи не боїтеся ви церкви?» тощо. Соловейко і Венді багато разів питали його про це. Але оскільки відьми питають про це, їм, природно, потрібно відповідати серйозно, щоб вони глибоко відчули тепле, як весняний вітерець, ставлення до себе, як до товаришів.

– Ви… могли б одружитися з відьмою?

– Пхуу, – Роланд ледь не виплюнув воду з рота. – Е, чому ти про це питаєш?

– Я… – Шуцзюань розтулила рота, але не змогла відповісти.  

Одружитися з відьмою? Першою у свідомості Роланда з’явилася постать Анни. Відколи він побачив її у темниці, ті озерно-блакитні очі залишили глибокий слід у його серці. Відьми до свого пробудження були звичайними людьми. Вони мають видатні здібності і перевершують звичайних людей у всьому, це також стосується і їхньої зовнішності. Якби помістити їх у сучасне суспільство, то вони опинилися б у центрі уваги. Тож навіщо йому вагатися? Отож…

Він поглянув на Шуцзюань і з усмішкою сказав:

– Чому ні?

*******************

Венді потерла зболілі плечі, повертаючись до кімнати.

Великі груди завжди спричиняли їй купу неприємностей, особливо, коли вона стояла на надбудові Маленького Міста, щоб викликати вітер, відьма не тільки піднімала руки, але і трохи відводила їх назад, щоб зберегти рівновагу.

На основі перших випробувань Маленького Міста внесено ряд вдосконалень. Наприклад там, де вона стояла, зробили захист, який закривав не тільки від вітру і дощу, але і від сонця. Навколо корпусу корабля були підвішені шматки кори, щоб зменшити пошкодження від зіткнення під час причалювання. На обох бортах встановлені дві короткі цементі палиці для зручного фіксування корабля конопляними мотузками.

Після майже місяця тренувань її здібність контролювати вітер також значно поліпшилася. Тепер, коли корабель став більш стійким, вона могла збільшувати або зменшувати швидкість впливом вітру, також вона навчилася контролювати вітер, який вже дме, щоб контролювати споживання магічної сили та для того, щоб триматися довше.

Соловейко закінчила купатися раніше Венді й вже сиділа на ліжку в нічній сорочці, очікуючи її.

Однак дивним було те, що на обличчі Соловейка була нестримна усмішка.

– Сталося щось хороше? – не могла не запитати Венді, Соловейко похитала головою та нічого не сказала, але її усмішка стала ширшою.

Венді надула губи. У Соловейка був поганий настрій після тої ночі, коли вони розмовляли, її настрій трохи піднявся, коли в замку почали грати в карткову гру Гвинт. Але чому сьогодні вона така радісна? Куди поділася беземоційна і мовчазна тіньова вбивця, з якою Венді вперше зустрілася в Їньґуані?

«Що ж, – Венді роздягнулася і ступила у велике дерев’яне відро, заповнене гарячою водою, – мабуть вона отримала хорошу карту».

>>Розділ 108<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є PatreonМожете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.