Звільнити цю відьму. Розділ 109

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут, сторінка тут.

Реквізити НБУ для потреб армії тут.

Реквізити НБУ для гуманітарних цілей тут.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 108

Розділ 109. Луна. Частина 2

Проте у поєдинку клан Аоша зазнав поразки від клану Залізного Батога, який скористався підступними методами. Мало того, голову клану убили, а сам клан заслали на Нескінченний мис. Будучи донькою голови клану Джовер Їньюе, також відома як Луна, через свою видатну зовнішність була продана як рабиня вищого класу работорговцю з порту Чиста Вода.

Залізна Сокира був прийнятий кланом Аоша, але через його змішану кров Моджін, він не вважався представником клану, тож і не був засуджений до вигнання. Навпаки, через його видатні бойові навички інші клани прихильно ставилися до нього і хотіли взяти до себе. Залізна Сокира був вдячний попередньому голові клану за багаторічну турботу і був твердо налаштований врятувати Луну, тому без вагань відмовив іншим кланам. Після низки важких подорожей він нарешті прибув до порту Чиста Вода, але Залізна Сокира не знав, що в цей же час Луну продали до столиці Ґрейкаслу.

Пізніше Луну врятували відьми і вона доєдналася до Союзу Співпраці, а Залізна Сокира у відчаї попрямував на захід Ґрейкаслу. І сьогодні вони несподівано знову зустрілися у Прикордонному Місті.

– Тоді, що ти збираєшся робити, – Роланд задумався на мить, – повернешся разом з Луною на крайній південь, щоб відновити клан Аоша?

– Ні, Ваша Високосте! – Залізна Сокира опустився на одне коліно і додав: – Я поклявся трьом богам, що служитиму вам до кінця свого життя. Я просто… я був дуже схвильований, коли побачив леді Їньюе і не зміг контролювати свої емоції. Будь ласка, призначте покарання!

– А як щодо тебе? – принц поглянув на Луну. – Ти хочеш помститися за свій клан?

Луна теж стала на коліно і сказала:

– Колись після пробудження відьмою я думала про помсту, але зараз у мене такої думки немає. – Вона прикусила губу. – Будь ласка, дозвольте мені залишитися тут… Мені більше нікуди йти.

– Зрозумів, підніміться, – спокійно сказав Роланд. – Вам не потрібно так чинити, я ще нічого не сказав. – Він зробив коротку паузу, а потім додав: – Насправді я допоможу вам помститися, це не неможливо.

– Що? – Залізна Сокира широко розплющив очі, наче не вірив власним вухам. Луна ж не проявила сильних емоцій, було помітно, що вона не мала надії на повернення до міста Залізного Піску.

– Звичайно, не зараз, – махнув рукою Роланд. Він діяв не через примху. З опису півдня Залізною Сокирою він почув кілька цікавих речей – земля розпечена і суха, а навколишнє середовище було дивним і різноманітним. Зокрема, помаранчевий вогонь, який виривався з-під землі та може горіти десятиліттями, не згасаючи. Помаранчевий вогонь зазвичай палав у розломах, крізь які можна побачити потік чорної ріки Стікс.

Чи це помаранчевий вогонь чи річка Стікс, Роланд не міг не запитувати себе: чи це нафта? І нафта тече просто неба! Можна навіть не запитувати наскільки важливою є ця чорна рідина для промисловості. Половина сучасних війн розпочиналася через неї. Зростання і падіння цін на нафту може вплинути на зростання та падіння групи країн і навіть змінити структуру світу. Якщо він зможе зайти на південь через справи клану Аоша, то, можливо, зможе отримати стабільне джерело нафти.

Однак зараз у Роланда немає часу займатися суперечками у віддалених місцях, тож для початку він заклав одну цеглинку, а вже пізніше можна перейти до постановки драми «з давніх часів».

– Коли я зійду на трон, то спробую досягнути справедливості для вас. – Роланд зупинив Залізну Сокиру, який знову хотів опуститися на коліна. – Однак сьогодні своєю поведінкою ти порушив дисципліну першої армії, тебе ув’язнять на два дні. Подумай, що ти зробив не так.    

– Так, Ваша Високосте, – схвильовано сказав Залізна Сокира.

– Тоді продовжимо навчання. – Ролан поглянув на головного лицаря: – ти відповідатимеш за подальші тренування.

Картер кивнув.

*******************

Браян думав, що на сьогодні тренування закінчилося, але всі сиділи на тренувальному майданчику і жодна людина його не покинула.

Все тому що перед тим, як Картер пішов із принцом, було наказано відпочивати на місці, а не розходитися.

Якби це була патрульна група, в якій він колись був, то такої сцени ніколи не сталося б.

– Сер лицар, як думаєте, чи повернеться капітан Залізна Сокира? – Дінцзи з тої ж групи, що і він, підійшов і запитав. – Щойно його поведінка ошелешила мене.

– Скільки разів сказано: не називай мене сером лицарем, – виправив Браян. – У першій армії ти повинен називати мене лідером загону. Його Високість сказав, що ми повинні відповідати на своє військове звання. – Після того, як його посвятив у лицарі четвертий принц, статус Браяна в загоні різко підвищився, тому інші люди побоювалися говорити з ним, тільки Дінцзи – простий чоловік, який перейшов із шахти до армії, підходив до нього побалакати. За словами Дінцзи, що йому лицарі, він навіть розмовляв із самим принцом Роландом.

– Така ситуація… Його Високість не буде звинувачувати його надто сильно, еге ж? – хоча він так сказав, але Браян не знав, що робити. Він бачив жахливу сцену, коли простолюдин випадково підійшов надто близько до карети попереднього лорда і його на місці вбила охорона. Залізна Сокира – чужинець, і він вклонився жінці перед принцом та назвав її «головою клану». Це ганебно.

– Я теж так думаю, ­– Дінцзи закивав. – Я колись особисто розмовляв з Його Королівською Високістю, він і вельможі, гм… – Дінцзи почухав голову, ніби розмірковуючи, як висловитися, – вони виглядають схоже, але відчуваються зовсім різними.

Браян не хотів, щоб із Залізною Сокирою щось сталося. Після більше ніж місяця тренувань він почав захоплюватися цим чужинцем. Особливо, коли під час польових тренувань Залізна Сокира навчив усіх встановлювати намети. Його чудові навички та терпляче навчання принесло користь усім. В очах лицаря Залізна Сокира підходив на місце командира першої армії навіть більше, ніж Картер Ланніс.

– Вони повернулись! – Дінцзи штовхнув Браяна в руку. – Хей, я не бачу містера Залізну Сокиру.

Перш ніж він задумався над цим, Картер наказав усім сформувати загони та стати в порядок відповідно до попередньо розділення. Після чого Його Високість Роланд виступив уперед і сказав:

– Жінка поряд зі мною – відьма, її звуть Луна, також вона давня знайома Залізної Сокири, вони не бачили одне одного багато років. Залізна Сокира порушив військову дисципліну, порушивши стрій, і я покарав його відповідно зі статутом. Покараний дводенним арештом. Повторю ще раз: ви регулярна армія, для солдата головне виконувати наказ і дотримуватися дисципліни! Зрозуміло?

– Так! Ваша Високосте! – закричав Браян разом з іншими. Він відчув полегшення, коли почув про покарання Залізної Сокири. Дінцзи поряд з ним потайки глянув на нього.

– У подальшому тренування проходитиме з підтримкою Луни. Її здібність полягає в наслідування різноманітних звуків, включаючи музичні інструменти, струнні та барабани. Стройова пісня, яку вона виконуватиме, буде керувати вашими діями! Всі крокуватимуть в такт бою барабанів, тримаючись в одній лінії. – Сказавши це, Його Високість зробив паузу. – На полі бою Луна стоятиме за вами. Вона – символ першої армії та душа стрілецького загону! Ви повинні будете зробити все можливе, щоб захистити її!  Тож… спочатку ви повинні познайомитися з мелодією.

Що таке стройова пісня? Обличчя Браяна було збентеженим. Це щось на зразок тих пісень, які грають і співають у таверні? Чи підходить така мелодія для командування рухами армії?

Однак, коли Луна почала наслідувати мелодію, яку він раніше ніколи не чув, то Браян майже миттєво осягнув, про що говорив Його Високість, – ритм барабанів викликав у нього бажання крокувати, а легка мелодія розпалювала охоту до бою.

…Так звана стройова пісня надихає людей на полі бою та підштовхує всіх йти вперед.

>>Розділ 110<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є PatreonМожете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.