Англійська назва новели: Release That Witch
Автор: Ер Му (Er Mu)
Рік: 2016
Статус: закінчено
Розділів: 1498
Переклад: у процесі
Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі
Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?
Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.
То ж, нехай почнеться його подорож.
Бажаєте зробити мені приємно?
(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧ Прогуляйтесь по сайту.
Також у мене є Patreon.
Звільнити цю відьму. Розділ 10
Розділ 11. Третя Принцеса
– Повітря стає холоднішим. – Дивлячись на безкрайню поверхню океану сказала Ґарсія Вімблдон, розчісуючи пальцями заплутане вітром волосся з почуттям жалю в голосі.
– Це тому, що наближається зима, – відповів красивий чоловік, який стояв позаду принцеси, – хоча ми живемо на півдні, але не на крайньому півдні. Тільки народ пісків не розуміє, що таке зима.
– Наш флот не зможе покинути порт узимку, океанічні течії ускладнять його пересування. Це має бути наше останнє плавання. – Жінка обернулась. – Фажуйеню*, як довго Чорне Вітрило у плаванні?
(Е-е, каюсь, я не перевірила ім’я помічника Ґарсії, у маньхуа без будь-яких сумнівів написала Раян і якось не подумала глянути ієрогліфи. А тут глянула і така, ну ок. Я мала очікувати чогось такого. 法瑞恩.科班/Fǎ ruì ēn. Kēbān/ – по складам Фажуйень Кебань. Склад ruì по таблиці передається як «жуй», і звучить приблизно так само.)
– Два місяці та чотири дні, – не вагаючись відповів чоловік, – якщо нічого не станеться, за три дні вони прибудуть до порту Чистої Води.
Ґарсія засміялась:
– Сподіваюсь, що вони привезуть удосталь сюрпризів.
Фажуйень Кебань глянув на знамениту жінку перед собою, і його серце сповнилось емоціями. Її довге сіре волосся в осінньому сонці виблискувало срібним, а вузькі очі мали світло-зелений колір, коли вона уважно дивилась на когось, то виникало якесь невимовне відчуття пригнічення. Через довге перебування на узбережжі її шкіра стала грубішою і не такою світлою, як у інших жінок, але Фажуйень не мав нічого проти. В його очах вдачі Ґарсії достатньо, щоб затьмарити будь-яку красу.
На відміну від її родичів із Ґрейкасла, донька короля Вімблдона III – справжній геній. Вона мала мудрість і гордість благородної, та не дотримувалась умовностей знаті, в цьому принцеса нагадувала простих людей, що очікували чогось нового і були сповнені пригодницького духу.
Авжеж, жодний простолюдин не має таких здібностей і бачення, навіть герцог і принци в порівняні з нею здавались недалекоглядними. Весь прибуток од торгівлі порту Чиста Вода йшов на будівництво флоту, жодної монети не залишилось у скарбниці. Це далеко за межами уяви скупих.
– Немає сенсу ховати золотих драконів у скриню, якщо не користуватись ними, то це як камінь, тільки витрачаючи золото можна усвідомити його цінність. Витратити гроші не означає, що ви їх втратите, швидше, створите можливість отримати ще більше.
Фажуйень досі чітко пам’ятає, що вона сказала йому, і це було немов сяйво, що виразно відрізнялось од попередніх ідей, вкладених у його голову.
У порівняні з іншими шляхетними сім’ями, що витрачали свій час на накопичення багатств, він уважав, що це метод справжнього правителя.
Тож він без вагань пішов під командування Ґарсії та слідував за нею до порту Чиста Вода.
Але після того, як вони прибули сюди, Фажуйень виявив, що третя принцеса набагато більше, ніж її філософія, вона людина дії. Ґарсія створила план флоту Чорного Вітрила і поступово виконала його. П’ять років тому люди принцеси проникли до порту Чиста Вода, організували і підготували флот Чорне Вітрило, на той момент Вімблдон ІІІ ще не виголосив королівський наказ про обрання наступника. Іншими словами, вона вже давно випередила інших кандидатів.
– Повернімося всередину, вітер посилюється, – сказала Ґарсія. Її палац знаходився у найпівденішній точці порту, над гаванню Салмон. Будівля, схожа на вежу, здавалася захисником, що стояв на узбережжі. Споруда на вершині мала круглу терасу, що дозволяла з висоти пташиного польоту побачити гавань і всі кораблі, що відпливали та припливали.
Пройшло п’ять років з початку діяльності, торгівля в порту Чиста Вода почала набувати належної форми. Раз на півроку з’являвся трищогловий корабель, він і заклав основу довіри. Скориставшись гарним настроєм третьої принцеси, Фажуйень поставив запитання, що мучило його не один місяць.
– Ваша Високосте, є дещо, чого я не розумію, – він зачинив двері, залишивши ззовні гул вітру.
– Говори. – Вона кивнула з усмішкою.
– Як ви змогли передбачити все це, до того як король оголосив свій указ? – він також припускав, що Вімблдон ІІІ міг попередити її заздалегідь, але ретельно обдумавши цю ідею, Фажуйень дійшов висновку, що це неможливо. Всім відомо, що король надавав перевагу другому принцу, і це змагання за трон було створене на його користь. Зрештою, йому дали все для перемоги, давши у власність Валенсію.
Чи могла вона здогадатись про все самостійно, щоб закласти основи свого плану ще п’ять років тому? Боже, їй було тільки вісімнадцять!
– Передбачила? – Вона кинула на нього дивний погляд. – Ти вважаєш мене відьмою? Я не маю таких сил.
– Е, але…
– Я не мала ні найменшого уявлення, що батько вигадає таку погану ідею, як змагання за трон, щоб прокласти шлях своєму дорогоцінному другому синові. По правді, чи є якийсь зв’язок між тим, що я зробила, і королівським указом?
Жодного зв’язку? Фажуйень раптом щось усвідомив і розтулив рота від здивування.
Побачивши дивний вираз на обличчі Фажуйеня Кебаня, Ґарсія засміялась:
– Невже мені потрібно чекати поки батько скаже, що я теж можу боротись за трон, перш ніж матиму право на боротьбу? І чи буде так, що той, хто найкраще керує містом, стане правителем Королівства Ґрейкасл? Я гадала, що ти зрозумів план, коли побачив проєкт Чорного Вітрила.
– Отже, в цьому причина, – промимрив Фажуйень, – флот створений не тільки для битви за трон.
Флот, що належить третій принцесі, після закінчення торгівлі міг змінити подалі від порту вітрила на чорні та пограбувати кораблі з інших міст і країн. Також вона заохочувала своїх підданих долучатись до Чорного Вітрила. Ґарсія дала слово, що порт Чиста Вода не оподатковуватиме такий прибуток і вся награбовано здобич належатиме власнику корабля.
Цей крок приніс їй величезне багатство, тому цього разу вона звеліла флоту Чорні Вітрила пливти на південь та грабувати будь-який корабель, що проходитиме повз Нескінченний мис, а також жителів Шаміна.
Це робилось не тільки заради грошей. Ґарсія не використовувала награбоване багатство для розбудови міста чи розширення торгових шляхів, вона вкладала кошти у флот, збільшуючи кількість кораблів.
За останні кілька років вона отримала багато досвідчених моряків, запеклих бійців, а також отримала широку підтримку населення – якщо третя принцеса не буде правити, всі, хто брав участь у пограбуванні кораблів і міст, відправляться на шибеницю.
Людина, що найкраще керувала містом, здобуде трон Ґрейкасла? Ні, Фажуйень зараз усвідомлював, щоб посісти трон, потрібно велике військо та кораблі, тоді можна проплисти річкою Санван, і завдяки цьому створити тиск на місто Золотого Врожаю (Валенсію).
– Ви знали, що вам дадуть порт Чиста Вода?
– Збіг обставин, просто для збільшення торгових зв’язків у цьому місті. – Ґарсія знизала плечима. – Це відплата церкві, що намагалась мене обдурити…
Пов’язано з церквою? Коли Ґарсія не продовжила, Фажуйень не наважився ставити запитання. Та він знав, навіть якщо третя принцеса не прибула б до порту Чиста Вода, це місце все одно слідувало її волі та рухалося до бажаного результату.
– Облишмо це, – вона налила собі чашку чорного чаю. – Здається, мій маленький план провалився.
– А, так, – Фажуйень швидко оговтався і сказав: – єдину звістку ми отримали з Прикордонного Міста, пігулка не подіяла. З інших місць немає інформації.
– Відсутність новин означає, що мої брати їх вбили, нічого дивного. Ці люди були просто пішаками, яких ми розмістили, щоб виграти трохи часу, і не мали жодної ваги на реальну ситуацію. Проте… – вона змінила тему розмови: – Це нормально, що інші пішаки зазнали невдачі, але я не очікувала, що четвертий принц залишиться живим і неушкодженим. Правду кажучи, я трохи розчарована.
– Рибалочка у таємному листі повідомила, що принц з’їв пігулку, але…
– Невдача – це невдача, я не хочу слухати жодних пояснень. – Перебила Ґарсія. – Невдовзі почнуться Місяці Демонів. Наш милий четвертий принц вирушить до фортеці Лонгсонг у пошуках притулку, так? Коли нападуть демонічні звірі, у фортеці пануватиме хаос. Напиши їй та скажи скористатись цією можливістю. Я хотіла би подивитись, чи залишиться богиня удачі ще раз на боці четвертого брата.
– Так, Ваша Високосте.
– Ти можеш іти. – Ґарсія махнула рукою, але коли Фажуйень збирався піти, принцеса зупинила його. – Ах, так. Якщо я правильно пам’ятаю, пігулки купували в алхіміка Енбіса?
Фажуйень кивнув. – Що він тоді сказав? Пігулка без кольору і смаку, тане при контакті з водою, якщо проковтнути – то вижити неможливо, ліків од неї нема і це його останній винахід, так? – Ґарсія позіхнула. – Повісити його.
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.
Переклад з англійської (взято тут і тут), а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці Facebook. У Фейсбуці реагую трохи швидше.
У мене є Patreon. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.
Або можете поблукати по сайту. Вам неважко, мені приємно.