Звільнити цю відьму. Розділ 113

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут, сторінка тут.

Реквізити НБУ для потреб армії тут.

Реквізити НБУ для гуманітарних цілей тут.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 112

Розділ 113. Попередження

Після закінчення Місяців Демонів у західному регіоні дощ ішов лише два рази, решта днів були сонячними, здавалося, що це ніби компенсація за зимню погоду. Затхлий запах із кабінету вивітрився, повітря стало свіжим і чистим, а коли відчинялися вікна, із саду долинав ніжний аромат.

Наразі сухопутний шлях між містечком і фортецею Лонгсон загалом відновився, і Роланд почав турбуватися про дії фортеці.

Відповідно до подій минуло року, після відновлення наземного шляху купці прямували до Прикордонного Міста, щоби продавати товари, але зараз у містечку не видно жодного торговця з фортеці Лонгсонг. Блискавка проводить розвідку двічі на день, щоб переконатися, що містечко добре підготовлене до прибуття ворога.

Минулого тижня перша армія вийшла на етап комплексних навчань, які складаються з двох частин: утворення лінії оборони для зустрічі противника та переслідування. Перша частина в основному покладається на Блискавку, яка повідомляє їм про відстань до ворога з повітря, а артилерійські та стрілецькі загони стріляють на команду – це доволі легко, як команди так і дії – чіткі та зрозумілі. Наприклад, стрільба гарматними ядрами після входу до зони у 800 і 500 метрів, і стрільба з рушниць після входження у зону 300 метрів, потім 50 метрів і так далі. Коли вони бачать прапор, піднятий Блискавкою, лідери загонів повідомляють, куди потрібно стріляти.

Ключ до перемоги лежить у фазі переслідування. Згідно з планом Роланда, після поразки ворог відступатиме до фортеці стільки ж часу, скільки йому знадобилося, щоб прибути до Прикордонного Міста – тобто дорога назад займе три дні. Навіть якщо ополчення та найманців покинуть позаду, на повернення знадобиться не менше двох днів, тож противнику доведеться розбивати табір просто неба. Це дає першій армії можливість для переслідування. Весь процес контролюватиме Блискавка, перша армія пересуватиметься безпечною дорогою і не буде помічена розвідниками, а артилерія та боєприпаси транспортуватимуться Маленьким Містом. Коли супротивник стане табором на ніч, війська повністю оточать його, затиснувши в кліщі, а потім, рано-вранці, розпочнеться атака для знищення ворога.

План не здається складним, але за відсутності радіозв’язку розділити війська і атакувати разом практично неможливо. Роланд може покладатися у цьому питанні тільки на відьом, щоб компенсувати відсутність зв’язку. Він не уявляє, яким буде кінцевий результат.

Був іще один момент, запаси пороху закінчувалися, тому під час комплексних навчань не використовували бойові патрони. Головною метою тренування була взаємодія стрілецького та артилерійського загонів, а також співпраця між першою армією та відьмами. Роланд уже відправив людей до Хребта Упалого Дракона і міста Чішуй, сподіваючись знайти там більше джерел селітри. Якщо вчасно не поповнити запаси пороху, то після двох боїв рушниці в руках першої армії можна буде використовувати лише як списи.

Роланд записав на папері нові плани закупівель, до яких входила селітра, зерно, різноманітне насіння та інші матеріали. Він вирішив послати ще одного учня Барова, щоб той випробував удачу в Королівському місті Ґрейкасла. Там має бути вдосталь товарів, особливо селітри – з наближенням літа виробництво селітри збільшиться. У місті з великою кількістю дворян і багатих купців, як тільки погода стане спекотною, споживання селітри збільшується. Роланд сподівається знайти стабільного постачальника для безперервного отримання порохової сировини для Прикордонного Міста.

Він уже відправив двох особистих охоронців для реалізації планів «скликати відьом» та «знайти насіння і плоди». Перший зазвичай маскувався мандрівником або купцем і поширював на вулицях, у тавернах, у темних закутках чутки про Прикордонне Місто, в якому вільно живуть відьми. Звичайно, це говорилося не від імені четвертого принца, а від Союзу Співпраці, яка нарешті знайшло Святу Гору та сподівалося, що там оселяться й інші відьми. Другий охоронець прямо відправився у Порт Чиста Вода, щоб купити насіння екзотичних культур з фіордів. Звісно, якщо в містах, крізь які проходитиме другий посланець, будуть рідкісні культури, їхнє насіння теж привезуть.

Написавши план закупівель, він віддав його Шуцзюань і попросив її піти в ратушу та передати його Барову. Після того, як відьма пішла, Роланд потягнувся і хотів зробити ковток води, але виявив, що чашка пуста.

Тільки він збирався встати, щоб взяти чайник, Соловейко уже принесла чайник до його столу. Мало того, вона з усмішкою наповнила чашку і повернула чайник назад.

Роланд зробив повільний ковток, відчуваючи збентеження. Останнім часом із Соловейком відбувається щось дивне. На її обличчі завжди є усмішка, вона виявляє ініціативу, щоб налити чаю або води. Невже Соловейко хоче отримати більшу зарплату? Раніше вони сиділа на дивані, тримаючи в руках посуд із сушеною рибою, яку жувала протягом дня.

Хоча Роланд запитав про причину такої поведінки, але Соловейко лише засміялася і не відповіла, йому довелося опустити це питання.

«Невже карткова гра Гвинт дійсно може зробити людей щасливими? У майбутньому я займуся покером і маджонгом* та відкрию казино. Воно просто чекає, щоб збирати гроші… Стоп». – Роланд похитав головою і відкинув зайві думки. Зараз не час для розваг, він повинен думати про те, що станеться після того, як буде захоплена фортеця.

Перенести адміністративний центр до фортеці Лонгсонг? Роланд довго над цим думав, здавалося спокусливим перенести центр у заможніше місце, але насправді це був би невдалий вибір. Фортеця відрізняється від Прикордонного Міста, з часу її заснування минуло більше ста років. Території керувалися відповідно до феодальної системи, і навіть володар фортеці мав певні складнощі, щоб просунути руки на території інших. Якщо Роланд хоче перетворити ці землі на свою територію, то без революції цього майже неможливо досягти. Не кажучи вже про те, що в місті, де стільки всього намішано не можна повністю гарантувати власну безпеку. Він не хотів, щоб на нього напав якийсь радикально налаштований аристократ, коли Роланд просто йшов би вулицею.

З іншого боку, Прикордонне Місто повністю належить йому, території навколо широкі, гострої потреби розширюватися немає. Люди в основному шахтарі та мисливці. Після успішного протистояння чудовиськам у Місяці Демонів, його престиж значно виріс. Що ще важливіше, після ідеологічної пропаганди першої армії, яка повістю складається з вихідців з народу, більшість місцевих жителів прийняли існування відьом. У порівняні з фортецею Лонгсонг чи іншими містами, де церква має великий вплив, Прикордонне Місто може легко перетворитися на дім для відьом. Тому зрештою Роланд вирішив зробити саме це містечко своїм центром.

Що стосується фортеці, він може підтримувати інших, щоб ті керували нею, вона може стати джерелом, яке забезпечуватиме його робочою силою та сплачуватиме податки. Найбільше Роланду зараз бракує людей і грошей.

Його ідея полягала в тому, щоб найняти людей фортеці Лонгсонг на гроші фортеці Лонгсонг, щоб зробити вклад у Прикордонне Місто. Ті золоті дракони, які будуть зібрані у переможений дворян, будуть повернуті людям, а потім зібрані у фортеці у вигляді податків, і він знову зможе їх витратити. Крім того, особливими пропозиціями можна буде переконати деяких людей зі спеціальними навичками залишитися в містечку на тривалий час.  

Але це всього лише приблизні плани. Наприклад, хто буде керувати фортецею та відповідати за податки? Потрібно дочекатися завершення битви, перш ніж думати над цим.

У цю мить у вікно влетіла жовта постать, яка чітко зупинилася перед столом принца – це була Блискавка.

– Добре попрацювала, випий води, – Роланд підняв чашку і протягнув її Блискавці, проте дівчина, хоч і взяла чашку, не почала пити, а вигукнула:

– Ваша Високосте, вони тут!

>>Розділ 114<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Маджон / маджонг

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є PatreonМожете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.