Звільнити цю відьму. Розділ 115

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут, сторінка тут.

Реквізити НБУ для потреб армії тут.

Реквізити НБУ для гуманітарних цілей тут.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 114

Розділ 115. Захист Прикордонного Міста. Частина 1

Коли ворог з’явився на межі поля зору, Фаньна побачив лицарів у повному озброєні, вони у блискучих обладунках і верхи на високих конях повільно наближалися до міста. Зазвичай лицар у місті – це особа високого рангу, тож тепер, побачивши майже сотню лицарів одночасно, у нього перехопило подих.

Фаньна відчув, що його долоні знову пітніють, як і тоді, коли він стояв на міській стіні та вперше зіткнувся з демонічним звіром, але цього разу він стикається з такими ж людьми – з об’єднаною коаліцією благородних родин фортеці Лонгсонг.

«Ні, – він сплюнув і відкинув ці думки подалі, – з такими ж людьми? Коли ці дворяни ставилися до нас, як до людей?» – глумливо подумав Фаньна. Мета їхньої подорожі полягала в тому, щоб захопити Прикордонне Місто та повернути шахту Північного Схилу під контроль фортеці. Що ще важливіше, вони мають намір вигнати Його Королівську Високість із західного регіону, з чим не погоджувалися всі члени першої армії.

Учора Його Високість на передвоєній зустрічі чітко заявив, що Тіфейке Вімблдон, старший брат Його Високості, влаштував змову та використав хитрощі, щоб отримати трон і вбив попередника, короля Вімблдона III. Спочатку Фаньна не мав жодної думки щодо стосунків між королівською сім’єю і знаттю – хто має бути королем, а хто ні? Але зараз герцог Раян хоче скористатися цією можливістю, щоб загарбати території Його Високості – це вже занадто.

Якщо подумати, яким було Прикордонне Місто до того, як сюди прибув Його Високість? Колишній лорд, здається, був графом, і він рідко показувався. Скуповуючи хутро, він завжди приводив із собою охорону та використовував її, щоб насильно знизити ціни та купити хороші товари у мисливців. Він першим тікав, коли наступали Місяці Демонів, і ніколи не турбувався про жителів міста, коли ті страждали в нетрях фортеці.

Але тепер життя у Прикордонному Місті під управлінням Його Королівської Високості стає все кращим і кращим, і кожен бачить ці зміни. Фаньна подумав, що чим більше шахтарі видобувають, тим більше їм платять. Навіть після того, як Його Високість поставив чорну машину у шахту Північного Схилу шахтарям досі зараховувався додатковий видобуток. Чи це будівництво стіни, чи видобуток гравію – люди отримували зарплату вчасно. Цієї зими жодна людина не замерзла.

Звичайно, найбільша зміна це ополчення – ні, тепер це перша армія. Оскільки вони охороняють місто, людям не доведеться взимку згортатися калачиком у холодних дерев’яних хижах фортеці чи благати дворян про шматок хліба. Якщо Його Високість піде, невже герцог дозволить існувати першій армії?

Фаньна двічі глибоко вдихнув і витер спітнілі руки об одяг. Звісно, не дозволить. Дворянам фортеці начхати на життя і смерть містян. Все так, як і говорив Його Високість: тільки армія, яка складається із простих людей, буде воювати за цих самих людей.

Він підняв голову і поглянув на ліву частину неба. Удалині кружляла ледь помітна чорна цятка, якби це був випадковий погляд, можна подумати, що це величезний птах. Насправді це – Блискавка, вона показуватиме, коли віддавати команду стріляти артилерійському загону. Дівчина використовувала дерева обабіч дороги як прикриття, щоб спостерігати за рухом ворога з висоти. Коли вона полетіла назад, Фаньна помітив, що поки Блискавка не вилітає на вільний простір, люди внизу, які поглядали вгору, могли бачити тільки гілки з обох боків, тож їм важко помітити відьму, яка проводила розвідку зверху.

За чверть години Блискавка долетіла на позицію ближче до строю, виблиснула зелена стрічка.

Це означає, що ворог вийшов на 1000 метрову дистанцію і потрібно готуватися до стрільби. Фаньна досі не знав, яка це відстань «тисяча метрів», про яку говорив Його Високість, але побачивши зелений сигнал, він підсвідомо віддав команду заряджати та регулювати кут відповідно до регламенту, який був на тренуваннях.

Чотири артилерійські команди швидко виконали потрібний комплекс дій, кут дула перевели на третю позначку, запхнули порох і ядра.

Він думав, що після стояння на міській стіні та боротьби з демонічними звірами, може вважатися досвідченим, але тільки сьогодні Фаньна зрозумів, що далеко позаду Залізної Сокири і Браяна. Коли вони збиралися вдень, йому було складно заспокоїтись. Залізна Сокира і Браян же, коли вели свої загони на позиції для стрільби, виглядали як завжди. Фаньна навіть чув натяк на нетерплячість у голосі Браяна. Але він досі не заспокоївся, навіть брати Родні виглядаються краще за нього. Це трохи розчарувало Фаньна.

Він облизав сухі губи і почав шукати поглядом Блискавку.

Раптом наступ ворога сильно сповільнився.

– Що вони роблять? – запитав Родні.  

– Не знаю, – Маочжао широко розплющив очі, – вони ніби вирівнюють стрій? Але вони все одно виглядаються якось безладно.

– Вони чекають на війська позаду, – голос Юпі тремтів. – Лицарі не можуть битися одні, за ними має бути ще немаленьке військо.

– Звідки ти це знаєш? – насупився Нельсон.

– Я таке вже бачив! Лицар приведе щонайменше двох зброєносців і дюжина рабів, щоб везти продукти для них. – Він рахував на пальцях. – Дивіться, у герцога фортеці щонайменше сотня підлеглих. Відомі лицарі, так? Щонайменше триста чоловік, які можуть битися верхи на конях. Плюс графи і віконти з їхніми територіями… тож їх навіть більше! А ще найманці! Вони прийдуть сюди, навіть оком не зморгнувши! А нас загалом всього триста.

«Нас менше трьох сотень», – подумки поправив Фаньна. Зброю маються лише 270 людей у загоні стрільців, це через те, як каже Його Високість, що вони не мають достатньої виробничої потужності. Тож тих, хто не отримав рушниць відправили до артилерійських команд, щоб підносити боєприпаси для чотирьох гармат. Але, коли він побачив, що вони гірші за них, Фаньна стало трохи легше.

– Найманці, вони ідуть! – прошепотів Юпі.

Фаньна роззирнувся і побачив, як група людей у різношерстому одязі поступово займає першу лінію, вони не сідали на коней і не вишиковувалися, а збиралися по двоє-троє, прямуючи вперед. Лицарі відступили у сторони, ніби хотіли дати дорогу найманцям. У порівняні з тим, що було півгодини тому, об’єднана коаліція герцога тепер підступила до них ближче.  

У цей момент від об’єднаного війська відділився лицар і поїхав до Прикордонного Міста. Фаньна так нервував, що мало не віддав команду стріляти.

І що робити? Він підняв голову, але Блискавку так і не побачив. Лицар під’їхав ближче і помахав білим прапором.

– Це посланець, відправлений герцогом, – пробурмотів Юпі, – приїхав, щоб переконати принца здатися.

– Це не наше діло, – Ронді присів навпочіпки за гарматою і поглянув уперед, орієнтуючись на центральну лінію ствола гармати. – Командире, гармату потрібно повернути трохи, а ще більшість лицарів почала рухатися.

При тренувальних стрільбах ядрами їх неодноразово навчали, що дальність стрільби гармати залежить чи знаходиться мета цілі на прямій лінії перед дулом, тож для ураження цілі, вона повинна перекривати центральну лінію ствола. Разом п’ятірка повернула лафет, доки лицарі на передньому краю об’єднаної коаліції не повернули в напрямку, куди спрямували дуло гармати.

Посланця, який приїхав сам-один, сер Картер негайно відвів за лінію оборони, але Фаньна знав, що цей крок лише марна витрата часу – Його Королівська Високість ніколи не погодиться здатися.

Раптом до лінії оборонців міста підлетіла Блискавка, вона розмахувала рукою, тримаючи жовту стрічку, що майоріла на вітрі.

Жовтий сигнал означає, що супротивник увійшов у зону 800 метрів. На цій відстані ядро гармати має шанс уразити ціль. І доти, доки вони не отримають сигнал про припинення вогню, кожна артилерійська команда стріляє на власний розсуд.

Члени команди також помітили цей сигнал, вони всі звернули увагу на Фаньна, який кивнув, і, глибоко вдихнувши, закричав:

– Вогонь!

>>Розділ 116<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є PatreonМожете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.