Звільнити цю відьму. Розділ 128

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут, сторінка тут.

Реквізити НБУ для потреб армії тут.

Реквізити НБУ для гуманітарних цілей тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 127

Розділ 128. Випробування пігулок

– Затим вона підняла довий меч армії суду, зарізала Фаріан і розрізала іншого представника армії суду навпіл, зламавши його меч. Однак сигнал стривожив увесь монастир, багато людей йшло до нас із запаленими лампадками, тому вона зняла одяг з Фаріан, одягнула на себе, схопила чужу зброю та пішла до охоронців, що потроху скупчувалися.

– Якийсь час я сиділа у залитій кров’ю кімнаті, перш ніж прийшла до тями. Один із загиблих завідував ключами від входів і виходів монастиря, я забрала ключі, а також божі камені відплати. Тоді я не знала, як вони діють, але розуміла, що за їхній кришталево-чистий вигляд можна виручити трохи грошей. Священники, охоронці та представники армії суду – вони всі зосередилися на тій дівчині. Я майже без перешкод дісталася до маленьких таємних дверей на задньому дворищі, довелося перебирати ключі, і, нарешті, відімкнувши двері, я покинула монастир.

– Пізніше вдалося продати лише один камінь, інші відібрали. Мені довелося покладатися приблизно на десяток срібних вовків, довго блукаючи, я дісталася до округу Хайфен, де і зупинилися. Два роки потому, взимку, я теж пробудилася як відьма. – Венді зробила паузу. – Ось і вся моя історія.

Соловейко тримала її за руку і довго мовчала, перш ніж відкрила рот і сказала:

– Що сталося з тою дівчиною з групи літургійниць?

– Може, мертва, а, може, втекла. Пізніше я дізналася, що церква сказала, буцімто в монастирі сталася пожежа, після чого закрила його. Ніхто нічого не знав, і нікого не цікавило, що сталося з дівчатами, які там були. Про них усіх забули.

Соловейко глибоко вдихнула і обняла Венді:

– Тепер у тебе є ми. Спи, Венді.

Через якийсь час вона м’яко відповіла:

– Так.

*******************

Наступного дня, коли Роланд, позіхаючи, зайшов до кабінету, він побачив Соловейка, що обперлася на його стіл, і чекала на нього з серйозним обличчям.

– О, що сталося?

– Ти коли-небудь чув про надзвичайних? – запитала вона глибоким голосом.

Побачивши, як принц хитає головою, Соловейко переповіла історію, яку Венді розказала учора.

– Якби не її пробудження, мені було би складно уявити неповнолітню дівчину, що могла би так легко вбивати озброєних до зубів воїнів армії суду.

– Відьма, на яку не впливає божий камінь відплати… – Почувши цю історію, Роланд задумався на мить і згадав категорії, які він присвоїв відьомським здібностям. – Відьма з типу самозміцнення?

– Само… який тип?

Роланд дістав аркуш паперу з шухляди і передав їй:

– Я склав базову класифікацію, засновану на тому, як ви використовуєте магічну силу. Відьма, що зміцнює себе, постійно споживає магію та вдосконалює себе, і на це камінь відплати ніяк не впливає. Хоча завдяки магії поліпшується фізичний стан й інших відьом, але відьми типу самозміцнення набагато могутніші в цьому плані. Якщо я правильно розумію, то в очах церкви Шуцзюань теж входить до числа надзвичайних.

– Шуцзюань? – приголомшено сказала Соловейко. – Але ж вона…

– Але вона не вміє битися, це правда. – З усмішкою сказав Роланд. – Ця класифікація не базується на силі чи слабкості, і вона не обов’язково правильна. Це всього лиш мої думки та припущення. Відьми типу самозміцнення, можуть завдати багато неприємностей церкві. Без обмеження божим каменем відплати, вона може вбити воїнів армії суду або самотужки винищити церкву в містечку. Проте сила людини, зрештою, обмежена, тож це має стосуватися і відьом типу самозміцнення. Їх має бути менше, ніж відьом двох інших типів, інакше саме відьми переслідували і знищували б церкву. – Хоча він говорив про це з легкістю, але думаючи про червону та чорну пігулки, у нього виникало неясне передчуття.

Як би мало не було надзвичайних, за останні сто років їм мало би бути не більше десятка, чи не так? Якби серед відьом були дві-три відьми типу самозміцнення, влада церкви могла би похитнутися. Наприклад, щороку під час Місяців Демонів, коли церква зосереджує всі свої сили на лінії оборони Гермеса, такі відьми могли атакувати церкви в інших місцях, убиваючи священників й інших представників церкви. Таким чином кількість вірян різко зменшилася б з роками.

Однак, за винятком надзвичайної, з якою випадково зустрілася Венді, Роланд ніколи не чув про те, щоб відьма нападала на церкву. Крім того, той монастир, де в юності жила Венді, згорів. Тож про те, що сталося з іншими нічого не відомо.

«Церква точно не чекатиме склавши руки, – подумав він, – можливо, у них уже є засоби для боротьби з надзвичайними, і ті дві пігулки – один із них».

Хай там що, спочатку потрібно перевірити дію пігулок.

Вирішивши, Роланд покликав охоронців, що стояли за дверима, і наказав їм піти до темниці, щоб взяти в’язня, а також привести Картера.

Місце для випробування він обрав за міською стіною.

Про всяк випадок Роланд звелів чотирьом солдатам з Першої армії, оточити місце випробування, і тримати рушниці напоготові.

Крім нього і Соловейка, на міській стіні стояли Анна і Нана. Поки поряд немає божого каменю відплати, зеленої вогняної стіни Анни вистачить, щоб забезпечити безпеку. Нана ж подбає про швидке зцілення.

– Є якісь проблеми? – Роланд нахилився і запитав Картера Ланніса, що розминався внизу. – Не дивись зверхньо на суперника.

– Не хвилюйтеся, Ваша Високосте, – Картер одягнув шолом, – я не дарма маю звання головного лицаря. Крім того, супротивник користуватиметься дерев’яним мечем, він не зможе мене поранити.

Для тесту вибрали злочинця, якого засудили до смерті за пограбування і вбивство. Роланду не подобалася думка, що цей чоловік може уникнути смерті, здійснюючи гідні вчинки. Принц прямо сказав ув’язненому, що якщо він присвятить себе випробуванню, його сім’я може отримати в нагороду п’ять золотих драконів. Трохи провагавшись, засуджений погодився на цю пропозицію.

Картер сподівався, що злочинець також одягне обладунки та візьме залізний меч, щоб чесно битися з ним, але Роланд без вагань відкинув цю ідею. Якщо засуджений до смертної кари користуватиметься справжньою зброєю, то небезпека зросте в геометричній прогресії. Якщо головному лицареві відсічуть голову, навіть Нана не зможе його врятувати. А відсутність броні потрібна для перевірки терпимості болі, яку має дати чорна пігулка.

Після того, як в’язень прийняв круглі таблетки, вираз на його обличчі різко змінився, на лобі та руках виступили сині вени, шкіра почервоніла, і він часто дихав. Засуджений схопив дерев’яний меч і кинувся до лицаря, що спокійно чекав, швидкість злочинця можна порівняти зі швидкістю, з якою біжить вовк, від кожного кроку чоловіка у ґрунті утворювалися заглибини.

Картер виглядав трохи здивованим, але все-таки відступив у бік і зробив горизонтальних замах мечем. Цей рух мав примусити супротивника змінити напрямок, інакше лезо різонуло б його по ребрам.

Але противник простий убивця, він не проходив ніякої бойової підготовки, і не мав нічого, крім своєї безжалісності. Нічого дивного, що засуджений кинувся уперед, на його грудній клітці з’явився глибокий поріз, з якого потекла кров. Такої травми достатньо, щоби вплинути на рух половини тіла, однак він ніяк на це не зреагував, повернувся і знову кинувся до лицаря. Картер повторив старий трюк, але цього разу відбулися невеликі зміни. Коли вони проходили повз одне одного, в’язень вивернувся і, тримаючи меч однією рукою, замахнувся на лицаря. При такій незручній позі, удар меча не повинен становити великої загрози. Коли дерев’яний меч опускався, лицар побачив лице розмазану тінь, він підсвідомо відняв зброю, щоб заблокувати, і сильний удар відштовхнув його на два кроки. Дерев’яний меч розпався на шматки.

– У нього є трохи сили, – Картер потрусив рукою, – дайте йому меча, нехай спробує ще раз.

В’язень не взяв дерев’яний меч, кинутий солдатом, він різко розвернувся і кинувся до Туманного лісу, в одну мить його швидкість сягнула межі, не доступної звичайним людям. Засуджений, що мчав як дикий кінь, виставив перед собою руки і врізався у солдата, що якраз збирався підняти рушницю і вистрілити. Боєць закричав – його підкинуло у повітря. У цю мить інші солдати вже натиснули на курки, на спині в’язня з’явилися бризки крові, проте його швидкість не знизилися. Він хутко вирвався із оточення, за кілька вдихів і видихів він пробіг більше десяти метрів.

– Не дайте йому втекти, – крикнув Картер. – Притримайте мого коня!

Не встиг лицар заскочити на коня, як засуджений раптом зупинився і недовірливо поглянув на свій живіт. Там з’явився горизонтальний розріз і його гарячі нутрощі вивалися назовні.

Він повільно повернув голову, в якийсь момент позаду нього з’явилася жінка в білому, вона тримала в руці срібний кинджал.

>>Розділ 129<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є PatreonМожете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.