Звільнити цю відьму. Розділ 13

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Бажаєте зробити мені приємно?

(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧ Прогуляйтесь по сайту.

Також у мене є Patreon.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 12

Розділ 13. Міська стіна

Незабаром виробництво цементу вийшло на правильний шлях. Для того, щоб Анна могла повноцінно відпочити, випалювання цементу проводилось раз на два-три дні. З наміром отримати більше сировини, Роланд ще раз повісив оголошення про найм, таким чином подвоївши чисельність робітників.      

Але він знав, що не зможе завжди покладатись на Анну. Люди, що протягом довгого часу працюють у запиленому середовищі, могли захворіти силікозом. Крім того, як тільки збільшаться масштаби виробництва, одної Анни буде недостатньо, щоб задовольнити попит.

Відьом варто використовувати не як витратні матеріали, а як двигун для розвитку цивілізації. Незважаючи на те, що Роланд дуже добре розумів цей факт, на цей момент він міг зосередити всі свої сили на будівництві міської стіни. Зрештою, якщо не зупинити демонічних звірів, то все інше не матиме значення.     

Розпочалась підготовка для закладення фундаменту міської стіни, що з’єднає  гору Північний Схил і річку Чішуй. Слідуючи звичаю, як головний керівник проєкту, він перший копнув землю на очах приголомшеного натовпу.

Роланд думав, що після вирішення проблеми з цементом, спорудження стіни йтиме без зусиль.  Але невдовзі він виявив, що абсолютний невіглас у будівництві. Наскільки глибоко і широко потрібно копати рів? Як вирішити проблему осідання ґрунтів? Як зробити так, щоб стіна довжиною 600 метрів, після будівництва залишалась прямою? Раніше він бачив, як молодики займались будівництвом дороги, вони користувались інструментами і лінійками. Інструменти, здається, називались теодолітом і рівнем, так? Але тут нічого подібного не існувало!  

Хоча його інженера-механіка та сусіднього інженера-будівельника називали фанатиками інженерії, їхні знання і досвід сильно відрізнялися. Крім того жоден із найнятих мулярів ніколи не брав участі у будівництві великих інженерних проєктів. Виходило, що Роланд знав трохи більше, ніж вони. Тому будівництво стіни розпочалося дуже повільно, на те, щоб викопати близько половини необхідного фундаменту, знадобився цілий тиждень.

Як тільки проєкт вийшов з-під контролю, важко сказати, який вигляд матиме кінцевий продукт.  Наприклад, ця неглибока траншея, викопана з великими труднощами, більше нагадувала дренажну канаву, а не майбутній фундамент для міської стіни. Хоча Роланд відмітив приблизну ширину ще до початку будівництва, ширина стає дедалі вужчою з кожним днем. Якщо дивитися з далеку, то це нагадувало змію, що звивається.

Незважаючи на це, Роланд не бажав зупиняти проєкт. Виходячи з думки, що поступовий прогрес краще, ніж взагалі без прогресу, доки кімната-піч не працювала, Роланд проводив увесь день біля підніжжя гори Північний Схил. Регулюючи напрямок копання ями неозброєним оком, повільно рухаючись уперед. Одночасно з цим він також подвоїв винагороду за найм каменярів-майстрів.

На щастя, це скрутне становище тривало недовго,  коли Роланд готував шосте випалювання цементу, помічник Міністра Баров повідомив, що на оголошення про найм відгукнувся каменяр. Він стверджував, що деякий час був у Гільдії Каменярів Ґрейкаслу та чекає на аудієнцію.

Роланд був схвильований цією інформацією, Гільдія Каменярів Ґрейкаслу була відомою організацією, навіть четвертий принц чув цю назву. Проте цю організацію розформували після нещасного випадку, але як займатися будівництвом без жодних проблем?

– Приведи його. – Роланд удав, ніби він спокійний і кивнув. Спочатку він хотів сказати Анні, що вона мусить піти, та потім передумав. У Прикордонному Місті проживає близько 2000 людей і не багато з них бачили справжнє обличчя відьми. Крім того Анна виглядала не так, як дівчина, що раніше хотіла померти. До того ж вона була в дивному одязі, навряд чи хтось її впізнає, навіть якщо бачив раніше.   

Карл ван Бате почувався неспокійно, коли лицар завів його на внутрішній двір. Він спочатку планував повідомити Його Високості, що нинішня пора року не підходить для проведення масштабного будівництва. А потім, отримавши довіру принца, Карл міг повільно змінити погляд принца на відьом. Проте чутки говорять, що Його Високість частенько діяв нестримано, але що робити ван Бате, якщо результат буде протилежним?

Серце чоловіка калатало у грудях, коли він уклонився і привітав принца. Коли Карл підняв голову, то був приголомшений – збоку від Його Високістю стояла знайома дівчина, йому навіть здалося, наче він бачить сон. Карл потер очі, знову подивився на дівчину і вигукнув:

– …Анна!

Серце Роланда на мить зупинилось. Це збіг. Чи може хтось найняти майстра, і також випадково взяти на роботу сусіда відьми? Помітно, що чоловік добре знає Анну, бо інакше він би її відразу не впізнав. Принц глянув на Картера Ланніса, який негайно зрозумів натяк, він швидко замкнув двері, заблокувавши єдиний вихід.

– Вчи… телю?

Реакція Анни дещо збентежила Роланда. Що? Вчитель?

– Це справді ти, Анно, я… я… – Карл відчув, як запекло в очах, і щось гаряче потекло по щокам. Він безсило опустився на коліна, безупинно повторюючи: – Вибач, вибач, мені так шкода… Я такий радий… Це так добре… 

Коли Карл ван Бате заспокоївся, він повільно піднявся і ще раз поклонився Роланду:

– Мені дуже шкода, Ваша Високосте, я забув про манери.

– У чому річ? Ви не каменяр?

– Був раніше, – легко відповів Карл, відпустивши свої тривоги. Його Високість не стратив Анну! Замість неї повісили фальшивку – усвідомивши цей факт, він уже знав, яким буде наступний крок. Хоча незрозуміло, чому принц вирішив урятувати відьму, навіть якщо його метою взяти її за наложницю, то це набагато краще, ніж відправити дівчину на шибеницю. Принаймні це доводить, що Роланд Вімблдон не боявся чуток, буцімто відьми є втіленням диявола.  

Він описав своє життя у Прикордонному Місті від часу, коли покинув Ґрейкасл, розповів також про відкриття школи і про те, що Нана Пайн також стала відьмою. У кінці він благав Його Високість також сховати Нану в замку, щоб захистити дівчину від переслідування у разі, якщо про її відьомську суть дізнаються.

Анна, яка стояла збоку, не вимовила жодного слова, хоча, здавалося, вона теж відчайдушно бажала просити про порятунок Нани.

Нова відьма. Яка чудова новина! Проте прізвище Пайн здавалося знайомим. Коли Роланд тихо запитав помічника міністрі, він дізнався, що воно належить дрібному шляхтичеві Прикордонного Міста.

– Ви можете привести її до мене. Якщо вона справді відьма, я подбаю, щоб їй не нашкодили, – пообіцяв Роланд. – Але я не можу забрати її від сім’ї, особливо коли дівчині ніщо не загрожує.  До того ж я врятував Анну зовсім з інших причин, а не з тих, що ви подумали… – він поміркував трохи і вирішив пояснити. – Мені потрібна її допомога. Я вважаю, що сили відьом не мають нічого спільного з демонами чи злом, ці сили належать самим відьмам і вони можуть їх контролювати. Тож незалежно від того чи це Анна, Нана чи будь-яка інша відьма, доки вони не вчинили жодного справжнього злочину, я не вважатиму їх у чомусь винними.

– Повернімося до справи. Ви коли-небудь брали участь у зведені міської стіни Ґрейкасла? – Принц швидко повернув розмову до будівельних питань.

– Так! – Карл кивнув. Хоча принц Роланд не прийняв Нану, як каменяр передбачав, ван Бате збентежило, що Його Високості потрібна допомога відьом, але вже було достатнього того, що Роланд Вімблдон пообіцяв захистити Нану.

– Чудово, я планую збудувати міську стіну від річки Чішуй до гори Північний Схил , щоб протистояти вторгненню демонічних звірів. Відтепер ви відповідаєте за цей проєкт.

>>Розділ 14<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської (взято тут і тут), а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці Facebook. У Фейсбуці реагую трохи швидше.

У мене є Patreon. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхуа можна завантажити тут або почитати онлайн тут.