Звільнити цю відьму. Розділ 131

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут, сторінка тут.

Реквізити НБУ для потреб армії тут.

Реквізити НБУ для гуманітарних цілей тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 130

Розділ 131. Прояв магічної сили

На світанку Роланда витягнула з ліжка Соловейко. Він згадав, що востаннє таке сталося, коли Тіґу Пайн виявив, що Нана – відьма.

– Що сталося? У місті з’явилася нова відьма? – запитав він, потираючи очі.

– Ні, Ваша Високосте! – схвильовано вигукнула Соловейко. – Анна… Здібність Анни знову змінилася!

– Знову? – Роланд ще не повністю позбувся від сонливості. – Хіба вона не досягнула повноліття?

– Є ще одна зміна після досягнення повноліття. Я ніколи не бачила такої дивовижної форми магії, це ніби якась субстанція. – Соловейко принесла миску для вмивання. – Шуцзюань і Венді ніколи не чули про таке, тому покваптеся і подивіться самі. Всі чекають на вас у кабінеті!

Роланд недбало вмився, одягнувся і пішов за Соловейком на другий поверх. Коли він увійшов до кабінету, погляди одинадцяти відьом негайно зосередилися на ньому. Очі Анни припухли, ніби вона не спала всю ніч.

– Хтось може пояснити мені, що сталося?

Соловейко заговорила першою:

– Коли вранці я проходила повз кімнату Анни, то побачила, що вона спить за столом, на якому лежала купа залізних фігурок. Я збиралася розбудити її, але коли підійшла ближче, то побачила, що магія в її тілі стала… – вона замовкла на мить, ніби розмірковуючи, як це описати. – Вона отримала фіксовану форму, як квадрат, що постійно обертається.

– Квадрат? – Роланд підійшов до Анни і уважно подивився на неї, за винятком того, що дівчина виглядала втомленою, інших змін не видно. Тоді він помітив циліндр на столі. Матеріал, здається, чавун. Гладка сіра поверхня та рівний зріз зверху, ніби засліпили його. – Це…

– Це Анна зробила, – сказала Соловейко, – завдяки новій здібності. Після того, як відьма пробуджується, в її тілі накопичується магічна сила. Спочатку вона тоненька, як туман, але через кілька років магічна сила перетворюється на різнокольорові газоподібні вихори. Наприклад, у Венді білий, а у Листочка – зелений… Магічна сила у Анни раніше була дуже великою, вона сильно ущільнилася, коли Анна досягнула повноліття, і мала темно-зелений колір, але тепер магічна сила в її тілі розміром з кулак і виглядає як тверде тіло, абсолютно непрозоре. – Соловейко взяла перо на столі та швидко накреслила: – Якось так.

Хоча Соловейко жахливо малює, Роланд все одно впізнав, що це куб.

Він подивився на Анну:

– Що сталося вчора вночі?

Анна розповіла про власний досвід. Коли вона закінчила говорити, інші відьми були шоковані, абсолютно не вловлюючи зв’язок між маленькими кульками, вібрацією та тим, що її здібність змінилася.

Лише у Роланда швидше забилося серце.

У його розумінні магія це енергія, а відьми – термінали для її вивільнення. Ефекти, в які магічна сила може перетворитися, нескінченні, але вони врешті-решт будуть залежати від відьми, яка володіє магією, або, якщо заходити трохи далі, від розуму відьми.

Якщо його припущення правильні, уява може сильно впливати на здібності.

Простими словами, людині, яка ніколи не бачила літака, важко уявити, що величезний залізний птах може літати у повітрі; людина, яка ніколи не бачила Всесвіт, природно, не знає, наскільки широкий світ. Вузькі рамки уяви і мала кількість знань обмежує використання магічної сили. Подальше розуміння природи світу приносить великий прогрес у науці та техніці, можливо і зі здібностями відьом те саме. Чим глибше вони розуміють світ, то ефективнішою буде магічна сила, через своє наближення до джерела?

– Покажи мені свою нові здібність, – зацікавлено попросив Роланд.

Анна витягнула руку і на пучках пальців з’явилося чорне полум’я, що нічим не відрізнялося від звичайного, за винятком того, що не давало світла.

– Ти можеш змінювати форму вогню за бажанням?

Анна кивнула і, контролюючи вогонь, підвела його до столу. Незабаром чорне полум’я, схоже на звичайне, раптом перетворилося на куб. Перш ніж всі зреагували, куб розтягнувся чорним полотном, покриваючи майже всю стільницю, а потім зійшовся до центру поступово перетворюючись на пряму лінію. Роланд не втримався, протягнув руку і торкнувся її, він виявив, що ця чорна нитка, тонка, як волосинка, зовсім не рухається. Навіть якби вона була такою ж твердою, як сталь, її можна було б зігнути пальцем. Все залежить від гнучкості об’єкта. Абсолютно твердих тіл не існує.

– А ще тонше можеш?

– Так, але тоді його більше не можна торкатися, – сказала Анна, – інакше він тебе поріже.  

– А як щодо температури? Ти можеш її контролювати?

– Так, у порівняні з зеленим вогнем, я можу надавати йому різну температуру в різних частинах.

Тепер Роланд розумів, про що говорила Соловейко, кажучи «якась субстанція». У порівняні з зеленим вогнем, теплим, як вода, зараз її здібність нагадує густу рідину, тому, щоб описати цю зміну, недоречно називати це полум’ям. Після того, як Анна прийняла, що все навколо складається з мікроскопічних частинок, контроль над температурою досягнув нового рівня, враховуючи рух частинок. Жодного сумніву, що Анна не керувала частинками, як до цього не керувала вогнем… чи це було звичайне полум’я, чи зелене полум’я по досягненню повноліття, чи чорний вогонь – все це прояв магії.

Хоча і так, і так – вона перетворювала магічну силу в тепло, але ефект зовсім інший.

Справжній геній, Роланд не стримав зітхання, він не міг підібрати більш відповідного слова. Отримавши нові знання, вона одразу їх зрозуміла та застосувала до свої здібностей тієї ж ночі. Таким способом, мисленням та здатністю до сприйняття можуть володіти тільки дуже обдаровані люди.

Зміни Анни примусили його ще більше зацікавитися дослідженнями справжньої суті цього світу.

«Шкода, що я не маю магічної сили, – подумав Роланд. – Можливо, це найбільший жаль після переміщення до іншого світу. Зрештою, більшість людей мріють про супергероїв – про це задоволення, коли отримуєш неймовірну силу і відтоді стаєш на інший шлях».

– Я, здається, знаю причину, чому здібність Анни змінилася. – Сказав він, відштовхнувши жаль подалі.

– Що це? – запитали усі.

– Навчання.

– Нав… чання? – пробурмотіла Шуцзюань. – Ви говорите про вчорашнє заняття?

– Саме так, – Роланд вирішив коротко розповісти про свою здогадку: – знання допоможуть вам поліпшити здібності та навіть підштовхнуть до кардинальних змін.

– Я теж… зможу? – боязко запитала Міюе.

– Звичайно, – Роланд поплескав її по плечу. Якби не обмежена кількість парових двигуні та відсутність гуми для виготовлення проводів, купа сильних магнітів, які вона зачарувала, давно пішли б у використання.

Початковою метою лекцій Роланда була передача знань, як він вивчив, Шуцзюань, щоб пам’ять не стирала їх по крапельці. Але тепер, коли він випадково виявив, що знання, отриманні ним, також можуть підштовхнути здібності до розвитку, стало дуже важливим, щоб усі відьми навчалися разом.

Звичайно, він також розуміє, що не всі мають такий видатний талант, як Анна. Наприклад, Соловейко, що засинала під час занять, Роланд не мав щодо неї жодної надії. Від запам’ятовування до розуміння, а потім від розуміння до застосування – між цим є велика різниця. Вкінці-кінців, скільки людей зможуть застосувати знання, які вони отримали і зрозуміли, для розвитку здібностей, він теж не знає.

– Ти не поспала добре уночі, – заговорив Роланд до Анни. – Піди поспи ще трохи. Я перевірю твої нові здібності через два дні.

– Угу, – серйозно кивнула Анна.

– Щодо вас, – він подивився на інших відьом, – починаючи з сьогоднішнього дня, з понеділка по п’ятницю після вечері ви збиратиметеся у вітальні та почнете з вивчення грамоти. Шуцзюань, ти будеш їх навчати.

>>Розділ 132<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є PatreonМожете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.