Звільнити цю відьму. Розділ 135

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут, сторінка тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 134

Розділ 135. Почати з основ

«Демонів стає все більше, а нас – все менше. Святе місто Такіла пало, а ми розбіглися хто-куди. Перетинали гори, перетинали річки та тікали якнайдалі від Брами Пекла. Але куди нам тікати наступного разу?»

– Що думаєш? – запитав у Шузцюань, яку покликав до кабінету, Роланд, закриваючи ілюзорну книгу.

– Якщо лицар все правильно запам’ятав, то це дивовижний збіг.  – Шуцзюань на мить замислилася. – Зміст карти скарбів узгоджується із записами у стародавній книзі, тож, можна сказати, що це є свідченням перебування церкви у пустці. Міста побудували далеко вглиб тих земель, щоби протистояти демонам. А місця, позначені на мапі, можуть бути оборонними вежами, фортпостами, складами, чи іншими спорудами, які вони там звели.

– Тож, ти маєш на увазі… це не справжня карта скарбів.

– Звісно, церква – це не групка бандитів чи піратів, їм немає потреби ховати свої скарби та залишати мапу майбутнім поколінням.

Роланд кивнув:

– Правильно. То… це звичайна карта?

– Так. Хоча я не знаю, чому церква не записала історію цього періоду, думаю, що руїни, знайдені у Східному лісі, не єдині. – Проаналізувала Шуцзюань. – Якщо об’єкти, позначені на карті, були лише наземними будівлями, то малоймовірно, що щось залишилося після сотень років. Але якщо там були підвальні склади, можливо, там залишилися ще одні підземні руїни, завдяки ним можна отримати якісь підказки.

– Які підказки?

– Чому церква приховує існування демонів? Чому вони протистояли демонам, але приховали це? – вона на мить замовкла, далі її голос стишився: – і… чому вони полюють на відьом, як на слуг Диявола? Чому вони нас вбивають?

Роланд не знав, як її втішити, тому замовк на якийсь час, перш ніж знову повільно заговорити:

– На жаль, невідомо наскільки точною є карта. Згідно з тим, що він сказав, схоже, що оригінал карти намальований не від руки.

– Хочете відправити Соловейка до лицарського дому?

– Це не дуже розумно, – заперечив Роланд. – Родина, яка передає карту скарбів із покоління в покоління, може мати підвал, заповнений божими каменями відплати та пастками. Про можливість проникнення поговоримо пізніше. – Він вказав на вершину трикутника. – Наразі ми не можемо дістатися до цього місця. Якщо взяти точку біля підніжжя гори Північний Схил, і розглянути її як місце видобутку корисних копалин, то шестикутна зірка знаходиться щонайменше у 50 кілометрах від нас, тобто на відстані, яка майже дорівнює дорозі між Прикордонним Містом і фортецею Лонгсонг. Надто велика відстань. За винятком Блискавки, яка може дістатися туди за день, всім іншим доведеться йти два-три дні. А якщо по дорозі зустрінуться демони… Я не хочу, щоб сталося якесь лихо.

– Ви можете для початку доручити Блискавці досліджувати територію лісу з повітря, можливо, щось знайдеться. – Запропонувала Шуцзюань.

– Це прийнятний варіант. – Роланд підвівся. – Я скажу їй, коли вона повернеться. Зараз я відправлюся до шахти Північного Схилу, а тобі потрібно підготувати навчальні матеріали для уроків. Якщо потрібно більше копій, знайди Солою, вона допоможе з цим. Не забудь продовжити їхнє навчання сьогодні ввечері.

Роланд поєднав метод навчання, який він мав у початковій школі, з придворним методом, що був у четвертого принца, та передав його Шуцзюань. З її пам’яттю, фонетичне читання, письмо і промовляння фраз не проблема, він вірив, що вона стане хорошим учителем.

– Так, Ваша Високосте, – сказала Шуцзюань, поклонившись.

Заднє подвір’я тестової лабораторії поблизу шахти Північний Схил тепер у двічі більше, ніж раніше, у землі досі залишалися дві ями, в яких відливають заготовки для дванадцятифутових гармат. Коли Роланд прийшов, Анна випробувала свою нову здібність, на столі неподалік лежали два готових вироби, схожі на сталеві труби.

Він підняв одну, щоб роздивитися. Ідеально кругла сталева труба, поверхня гладка, без подряпин чи пор. Всередині труба була такою ж гладкою, як і на поверхні. Він побачив сонячне світло, коли поглянув крізь трубу наверх. Роланд виміряв нігтями товщину стінки на обох кінцях труби і виявив, що вони однакові.

Роланд був вражений:

– Як ти це зробила?

– Дивись, – Анна взяла щойно вирізаний сталевий стрижень і поклала його на руку. Тонка чорна нитка проникла з одного краю, повністю пройшла крізь нього, затим вона окреслила коло – і ось труба готова.

«Яка дивовижна здібність, – подумав він, – вона може різати предмети магічною ниткою, нагріваючи її до високих температур, та водночас контролювати точність. Однієї тільки Анни достатньо, щоб вивести промислову продуктивність міста на новий рівень».

Від придушив захват і сказав:

– Гайда для початку проведемо кілька базових тестів.

У базові тести входять перевірка діапазону здібності, її інтенсивність і тривалість.

Соловейко також брала участь у тестах, вона з’явилася з туману і відповідала за спостереження за змінами магічної сили у тілі Анни.

Результати показали, що, окрім значного збільшення сили та тривалості, дальність дії чорного полум’я все ще становить п’ять метрів, а точно контролювати його можна в межах трьох метрів.

Її здібність типу виклик, божий камінь відплати може припиняти чорне полум’я, або, якщо Анна вводить чорне полум’я в зону дії божого каменю відплати, воно раптове зникає.

«Схоже, як би вона не еволюціонувала, цю перешкоду неможна обійти». – Подумав Роланд.

Проте нова здібність Анни все одно дуже вагома. Використовуючи чорний вогонь для створення базових промислових машин та відновлення різних типів верстаків, це можна розглядати як швидкий шлях до підвищення рівня обробки.

Однак індустріальне виробництво – це не те, що може зробити одна людина. Наприклад, на сьогодні завершено будівництво печі на горі Північний Схил. Після введення в експлуатацію, вони виявили, що хоча з глиняною цеглою все нормально, проте температура не підходила для виготовлення цементу, тож цементом, необхідним для Прикордонного Міста, і далі займається Анна – на щастя, вона вже досягнула повноліття, тому їй більше не потрібно перебувати в запорошеній кімнаті для процесу випалювання.

Для Роланда не є неможливим вирішити проблему з підвищенням температури у печі. Наприклад, для цього можна використати паровий двигун. Продувати повітря, щоб підвищити температуру в печі, а також налаштували канали циркуляції вихлопних газів, щоб зменшити втрату тепла. Але виробництво парового двигуна також пов’язане з Анною: від лиття ключових компонентів – до зварювання – усім цим займається вона.

Можна сказати, що нинішня промислова продукція Прикордонного Містечка спирається на здібності Анни. Як тільки вона піде, так званий промисловий розвиток буде лише ефемерним відображенням у дзеркалі.

Протягом Місяців Демонів Роланд робив усе, щоб вижити, тепер, коли загрози демонічних звірів більше немає, а фортеця Лонгсонг дала йому велику кількість людей і грошей, він природно, хоче змінити цю ситуацію.

…«Почати з основ».

Він попросив Анну вирізати сталеву смугу шириною у два пальці та товщиною десь в один міліметр, затим виміряв на ній відстань в один сантиметр і позначив, на такій же відстані позначив другу і так десять раз. Після чого Анна пустила по смузі чорний вогонь і випалила чорні лінії на позначках. Під її контролем відстань між позначками була однаковою.

Роланд вирішив почати з лінійки, виготовити партію оригінальних зразків для вимірювальних інструменті, уніфікувати міри та ваги. А також ці стандартні одиниці будуть прописані в нормах і підручниках, які в майбутньому будуть додані до навчального курсу.

>>Розділ 136<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є PatreonМожете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.