Звільнити цю відьму. Розділ 137

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут, сторінка тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 136

Розділ 137. Таємна розмова

Коли він відчинив важкі дерев’яні двері кімнати, до нього долинула суміш ароматів. Архієпископу Мейеню подобався запах трав змішаний із запахом свічок і спецій, що панував у закритому приміщенні без вікон. Він відчував спокій щоразу, коли цей запах огортав його.

Таємна кімната невелика, у ній розмістився лише круглий стіл і чотири стільці. Два інші архієпископи уже зайняли свої місця, а стільці, що стоять перед дерев’яними дверима, досі ще ніким не зайняті. Фізичний стан Папи стає дедалі гіршим, він майже півроку не показувався нікому на очі. Лише у випадках, коли вони стикаються з проблемою, яку складно вирішити самотужки, він попрямує до таємної зони підземелля Гермеса і шукатиме відповіді особисто у Папи.

– Раз усі тут, розпочнемо. – Мейень замкнув двері та сів між двома іншими. – Архієпископе Тайфулунь, як підтримується порядок у королівстві Юндун?

– За винятком столичних дворян, там дуже мало інших бунтівників, що виступають проти нашого правління. Простий люд навіть радісно вітає нас з тим, що ми взяли королівство під свій контроль. – Сказав Тайфулунь, погладивши бороду. – Звичайно, ті дворяни, що тримаються за свою колишню славу та одержимі бажанням спротиву, будуть знищені одне за одним.

– Звучить добре, – Сісе облизнула губи. – Якби ти передав мені можливість провести суд, люди б набагато швидше зрозуміли, якими потворними і брудними були ті дворяни. Але, на жаль, у мене ще багато роботи тут, тому я не можу поїхати до столиці королівства Юндун.

Мейень проігнорував її слова та звернувся до Тайфулуня:

– Наші люди повинні посісти вільні місця якнайшвидше. Церква виховала для цього велику кількість талантів, і зараз настав час використати їх. Королівство Юндун від самого початку мало сильний вплив церкви. Що швидше ми позбудемося від найменших хвиль спротиву, то швидше розв’яжемо собі руки, щоб взятися за королівства Лансінь і Ченьсі.

– Це зрозуміло.

– Що нам робити з тими дворянами, що завжди покладаються на церкву, і з тими, що слідують за потоком? – запитала Сісе. – Причина, чому церква здатна залучити так багато видатних вірян, полягає в тому, що ми не питаємо про предків, лише про здібності. Проте ті дурні можуть вплинути на основу всієї церви… Тож у мене така пропозиція… – сказала вона, провівши ребром долоні по шиї.

– Поки що відкладемо це питання, розглянемо його потім, коли ситуація в королівстві стане спокійною, це зменшить опір змінам. – Про це Мейень прямо запитав Папу. – Церква може надати їм повноваження рівнозначні їхнім колишнім титулам, але ці позиції не зможуть успадкувати майбутні покоління. Зрештою, ми хочемо знищити суть королівського правління, тож не поспішай, леді Сісе.

Сісе жила у бідності, була бездомною і страждала від голоду, поки церква не прийняла її. Завдяки своєму гострому розуму та надзвичайній кмітливості вона крок за кроком дісталася до позиції, де вона зараз. Мейень міг зрозуміти її неприязнь до дворян, але зараз потрібно брати до уваги ширшу картину.  

– Яка ситуація у Ґрейкаслі? – запитав він.

– Згідно з інформацією наших шпигунів, новий король Тіфейке не повернувся до столиці після своєї поразки, а відправився прямо у східний регіон. – Відповів Тайфулунь.

– Розумний вибір, – клацнула пальцями Сісе. – Він взяв із собою герцога Франа, щоб кинути виклик королеві Чистої Води. Одразу ж після загибелі герцога, він негайно вирушає у східний регіон, щоб взяти під контроль територію герцога і підняти мораль своєї армії, а також здобути перемоги над іншими дворянами, тц-тц… не всі у королівській сім’ї дурні.

– У такому разі ми можемо позбутися купи клопотів і дозволити ієрарху столичної церкви Ґрейкасла зв’язатися з ним. Либонь, у такій скрутній ситуації він не відмовиться від наживки, яку ми закинемо. Знизимо поставку пігулок до Порту Чиста Вода на 30 відсотків, щоб установити баланс між їхніми силами. Ця справа на тобі, лорде Тайфулунь. – Вирішив Мейень.  – Через два роки у королівстві не залишиться сил, щоб зупинити нас. 

– Я подбаю про це, – кивнув Тайфулунь. – Але… щось не так із фортецею Лонгсонг у західному регіоні королівства.

– У чому проблема?

– Четвертий принц Роланд після перемоги над герцогом Раяном, негайно повернувся до Прикордонного Міста. Він ніяк не відреагував на особисту пропозицію ієрарха Тіро. Невже він справді не має наміру боротися за трон?

– Ну… що думаєш ти? – Мейень поглянув на Сісе.

Та знизала плечима, почавши:

– Що тут можна сказати… Які там про нього чутки ходили? Невіглас, має поганий характер, неосвічений і жадібний. Гадаю, у такої людини жодних шансів захопити фортецю Лонгсонг. Тож відповідь доволі проста, він обдурив усіх, і дворян, і нас.

– Ти хочеш сказати… – нахмурився Мейень.

– Ми вибрали неправильну людину, лорде Мейень, – глумливо сказала вона. – Це він має бути на сцені, а не третя принцеса Ґарсія.

– Від таланту людини не має жодної користі, якщо у неї недостатньо ресурсів для їхнього розвитку. – Тайфулунь похитав головою. – Оскільки він вирішив повернутися у ті мало розвинуті землі, це означає, що він відмовляється від боротьби за трон, а тому не несе жодних загроз нашому плану.

– Теоретично, це так. Але гадаю вам слід поглянути на цю інформацію. – Сісе кинула на стіл невелику запису. – Її дістали мої особисті шпигуни.

Мейень розгорнув записку і швидко переглянув її:

– Відьми?

– Саме так, одна з відьомських організацій, вони називають себе Союзом Співпраці та стверджують, що міцно закріпилися у Прикордонному Місті, а також запрошують інших сестер іти до них. Це більше схоже на якісь плітки, що не варті обговорення тут, але нам відомо, що назва «Союз Співпраці» – не вигадка. Армія суду полювала на них у Східному лісі, вони втекли на захід, де їхній слід загубився поблизу фортеці Лонгсонг. Прикордонне Місто розташоване далі на захід, на кордоні королівства Ґрейкасл і поблизу підніжжя Непрохідного гірського хребта. Дві сили зійшлися в одному місці – чи це не занадто для випадкового збігу?

– Хочеш сказати, що цей принц спутався з відьомською організацією? – обличчя Тайфулуня спохмурніло, коли він прочитав записку.

– Можливо, а можливо ні. – Сісе посміхнулася. – Я всього лише висловлюю припущення. Чого найбільше бояться відьми? «Викрити себе». Очевидно, що назва «Союз Співпраці» швидко приверне увагу церкви, але в підпіллі досі використовують цю назву. Чому?

– Тому що ця назва знайома нам, – стримано сказав Мейень, – так само, як й іншим відьмам.

– В яблучко! – Сісе двічі плеснула в долоні. – Це може зменшити нашорошеність відьом, можливо, декого справді зацікавили ці чутки і вони вирушили до Прикордонного Міста, щоб дізнатися правду. Важко уявити, щоби без підтримки лорда міста, вони б наважилися на таку річ. Ми часто говоримо, що з двох зол потрібно обирати менше. Очевидно, вони вважають, що відмова від пошуків відьом є серйознішими, ніж наслідки викриття… – її голос зробився похмурішим: – Мені не подобається відчувати, що нас недооцінюють.

– Не проблема те, що нас недооцінюють, – розлючено почав Тайфулунь. – Коли у відьми є місце, де вона може осісти і використовувати свої здібності без жодних пересторог, є велика ймовірність того, що так званого демонічного поглинання, вдасться уникнути. Це також причина, чому ми полюємо та придушуємо відьом, лише змушуючи їх ховатися, тікати або йти у вигнання – можна зберегти цю таємницю.

Мейень знав, що Тайфулунь говорить правду, відьма сама по собі не становила загрози для церкви, але як група, що позбудеться клейма «посланців Диявола», вони матимуть великий вплив на пропаганду церкви. Це навіть може похитнути основи церкви.

Він опинився перед дилемою: зіткнувшись з такою ситуацією, потрібно негайно надіслати велику армію суду, щоб оточити і придушити відьомську базу, однак Прикордонне Місто дуже далеко від Гермеса. Крім того, армія суду скоро розпочне атаку на королівство Лансінь. Тож це доволі складно, відправити необхідні людські ресурси на винищення маленького містечка на далекому кордоні. До того ж, відправка великої кількості військ до Ґрейкаслу неминуче приверне увагу знаті не тільки королівства Ґрейкасл, але і двох інших, що може негативно вплинути на план анексії.

Ретельно обдумавши ситуацію, він прийняв рішення.

– Я пошлю групу посланців, що складатиметься з десяти суддів і священника, до Прикордонного Міста, щоб з їхньою допомогою і підтримкою ієрарха Тіро розслідувати цю справу. Якщо дії Союзу Співпраці не мають нічого спільного з лордом, ця група посланців може сама знищити відьом.

– А якщо вони пов’язанні? – запитала Сісе.

Армію божої кари не може вести ніхто, крім самого Мейеня та кількох наближених, таке правило встановив сам Папа. Подумавши про це, Мейень сказав:

– Вони надішлють звістку до Святого Міста і я особисто відведу туди армію божої кари.

>>Розділ 138<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є PatreonМожете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.