Звільнити цю відьму. Розділ 141

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут, сторінка тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 140.

Розділ 141. Поцілунки

Увечері Роланд сидів у кабінеті та задумався про нову зброю.

Таблетки, які з’явилися у Порту Чиста Вода, викликали в нього сильне відчуття кризи. Безвідносно до причини, з якої церква вирішила підтримати одночасно його та Ґарсію у боротьбі за трон, він відчував, як у нього поколює шкіра на голові лише від думки про армію з тисяч людей в руках Ґарсії Вімблдон.

Тільки подумати – тисячі воїнів у залізних обладунках мчать на нього в нестримному пориві, тонкій лінії гармат було би складно їх зупинити. Якби лише один зміг дістатися до гарматної команди, то перша армії зазнала б серйозних втрат.

На щастя, церковна пігулка не захищає від травм, і людина, що прийняла її, все одно має тіло з плоті та крові.

Йому потрібна зброя з більшою скорострільністю і точністю, що зможе вести безперервний вогонь на більшій відстані.

Але без фульминату ртуті, як детонатору, Роланду потрібно знайти інший спосіб, щоб обійти перешкоду і спершу виготовити партію іншої зброї, яка допоможе впоратися з можливою кризою.

І нова здібність Анни додала йому більшої впевненості. Тепер, якщо він зобразить потрібне, Анна точно зможе відтворити це – і ефективність буде неймовірно високою. Якщо порівнювати з деталями, які виготовляють для крем’яних рушниць ковалі, вона тепер може скласти разом кілька плиток і одночасно вирізати потрібну форму.

Загальна освіта та уніфікація мір і ваги є підготовкою до масового індустріального виробництва, але це не означає, що він не може обрати короткий шлях, коли виникає можливість. Нові здібності Анни – це скарбниця з безмежним потенціалом для використання. Тепер Роланд щодня ходить на гору Північний Схил, щоб разом з Анною вивчати, як користуватися чорним вогнем. А у випадках, коли  у нього немає часу, він просить її тренувати контроль над здібністю, вирізаючи маленькі предмети, наприклад, фігурки відьом.

Хоча її навички вирізання фігурок ще дуже нерозвинені, Роланд вірить, що одного дня його книжкова шафа буде наповнена різноманітними фігурками відьом… можливо, так і буде?

Він взяв сталеву лінійку, поклав її на папір і встиг провести дві лінії, коли у двері постукали.

Якщо охорона не доповіла про відвідувача, то дев’ять з десяти, що це відьма. У цей час більшість відьом навчається читати і вивчає прості арифметичні дії під наглядом Шуцзюань. Лише одній відьмі нема потреби відвідувати базові уроки, і вона може приходити будь-коли, коли в неї є вільний час.

– Заходь.

Звісно, це Анна штовхнула двері та увійшла до кімнати.

Вона обережно зачинила двері та підійшла до столу Роланда, тримаючи в руках книгу, прикрашену позолотою.

Вона змогла позичити ілюзорну книгу перед уроком Шуцзюань, яка могла матеріалізувати книгу раз на день. Потрібно сказати, що хоча Анна не дуже балакуча, її популярність серед відьом напрочуд висока. Пригадуючи Нану, що вилася за нею, як хвостик, можливо, Анна народилася зі здібністю причаровувати відьом?

– Щось сталося? Ти зіткнулася зі складною проблемою?

– Угу, – кивнула вона і розгорнула книгу перед Роландом, – ось… ти сказав, що все на світі складається з крихітних кульок, але ці маленькі кульки дуже різні, проте пізніше ти згадав, що вони можуть перетворюватися у… хвилі? – Анна запитала: – Що таке хвиля?

– Коли ти кидаєш камінь у воду – це викликає хвилі, – принц двічі кашлянув. – Це така концепція, прийми до уваги і не занурюйся надто глибоко.

– Чому?

«Тому що я сам цього не розумію», – Роланд не знав чи плакати йому чи сміятися. Мікроскопічне квантове поле – це щось таємниче і загадкове, якби він знав, що це таке, то не писав би такий текст. Проте навіть думаючи так, Роланд не міг сказати подібне вголос:

– Тому що крихітні кульки мають характеристики хвиль, а також мають характеристики матерії. Те саме стосується і нас, ми складаємося з крихітних кульок, але наша маса надто велика, тому важко спостерігати коливання. Щодо глибшого розуміння – знадобиться незлічена кількість досліджень багатьох людських поколінь, – він подумав трохи, а потім додав: – через те, що це явище суперечить звичному плину речей, його дуже важко зрозуміти. Це так само, як у тривимірному світі складно уявити чотиривимірний простір. Тобі не потрібно перейматися через це надто сильно.

Анна надула губи, ніби її не задовольнило пояснення Роланда, але вона швидко запитала:

– Що таке чотиривимірний простір?

– …

Коли вона нарешті припинила ставити запитання у нього пересохло горло. Він справді недооцінив жагу знань Анни, якщо так триватиме йому не буде чого її навчати.

Особливо, коли Роланд запитав дівчину про її успіху в математиці, на що вона відповіла з розслабленим обличчям:

– Це доволі просто, тепер я вивчаю рівняння і матриці, вони виглядають досить цікавими.  

Доволі просто і досить цікаво… Роланд раптом відчув, що прірва між людьми надто велика. Скільки часу минуло? За тиждень вона вивчила матричні рівняння з елементарними функціями, а далі прийшов час для обчислень. У школі, Анна, без сумніву, була неперевершеною ученицею.

І навіть більше… вона дуже красива фанатка книг.

Роланд дивився на дівчину, яка опустила погляд на книгу, на мить замислившись. Її чуб закривав чоло, а пасма м’яко торкалися щік. Він не втримався, витягнувши вказівний палець, зачепив пасмо волосся і обережно завів за її вухо.

Вона повернула голову і поглянула на Роланда з усмішкою в очах. Сині, як озеро очі, більше не були спокійними, як тиха вода, по ним ніби йшли брижі. Вони дивилися одне на одного якийсь час, поки Анна не розтулила вуста і не заговорила, не видавши жодного звуку, просто ворушачи губами. Навіть так, Роланд зміг зрозуміти, що вона сказала.

«Зараз Соловейка тут нема».

Значення цих слів дуже чітке і Роланд відчув, що буде дуже дурним, якщо вдаватиме, що нічого не розуміє. У кімнаті панувала така тиша, що він майже чув її дихання і серцебиття.

Коли він наблизився, Анна заплющила очі, на її щоках з’явився рум’янець. Роланд відчув ледь відчутний аромат її тіла та легенько торкнувся дівочих губ.

М’якість відчувалася у цьому доторку, час ніби завмер, невідомо скільки минуло часу, перш ніж вони роз’єдналися. 

До того, як він устиг щось сказати, Анна стала навшпиньки і знову з’єднала їхні губи.

– Хуа-а-а! – Міюе сиділа, схрестивши ноги, на ліжку, заплющивши очі, високо піднявши руки і бурмочучи щось.

– Агов, ти що, з глузду з’їхала? – нахмурившись, запитала Лілі, обмотуючи мокре волосся рушником.

– Я уявляю, що все складається з часточок, – сказала вона, розплющивши очі. – Я – частинка, – і далі вказала на Лілі: – ти теж частинка!

– Та ну? – Лілі закотила очі та вмостилася на м’якому ліжку.

– О, ні, – зітхнула Міюе, – я справді думаю, що все навколо складається з часточок, чому я не можу розвинути нову здібність, як це зробила Анна?

– Бо ти в це взагалі не віриш, – сказала Лілі.

– Я вірю!

– Не віриш, – Лілі похитала головою, – ти можеш обманути інших, але не можеш обманути себе… Хоча це не ідеальне пояснення, але я думаю, щоби принц не сказав – Анна повірить у все, не ставлячи його слова під сумнів. До того ж, вона набагато розумніша за тебе, що є основною причиною, чому вона змогла отримати нову здібність.

– …

– Іншими словами, не думай про це, просто дай собі відпочити і спокійно поспи, – Лілі розвела руками.

– Хіба ти не хочеш розвинуту здібність? – Міюе насупилася. – Крім того, я хочу зробити для принца більше.

– Розвинутися, щоб довше зберігати їжу свіжою? – вона позіхнула. – Не зацікавлена. Крім того, чому ти хочеш зробити для нього ще щось? Чоловіки безжальні та непостійні: Луна прямий приклад, який знаходиться перед нашими очима.

– Навіть якщо ти говориш, що не зацікавлена, але була такою зосередженою на уроці, – тихо буркнула Міюе, а потім додала: – крім Листочка, ти була найсерйознішою там.

Лілі схопила подушку та кинула її в обличчя Міюе:

– Спи вже!  

>>Розділ 142<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є PatreonМожете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.