Звільнити цю відьму. Розділ 155

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 154.

Розділ 155. Новий відвідувач

Роланд отримав перше замовлення на купівлю парових двигунів з моменту їх виробництва, і це наразі угода з найбільшою сумою.

Ціна тільки за саму парову машину складає 500 золотих драконів. Дві одиниці будуть зроблені в перший місяць, а далі додаватиметься по одній, поки не буде досягнуто десять одиниць. Майбутня технічна підтримка, заміна деталей і вдосконалення парового двигуна потребуватимуть додаткової оплати золотими драконами. Стосовно трьох гарантійних випадків високоякісного обслуговування після продажу, Роланд сказав, що ніколи раніше про це не чув.

Найбільший захват ця угода викликала у Барова, на його думку, все, що може збільшити доходи ратуші, торгівля це чи грабіж, достойне великої похвали. Не обійшлося без супротивників, Картер, Сувій і Соловейко висловили сумнів щодо цієї угоди, вважаючи, що поки надто рано продавати ці потужні машини стороннім людям, їх наразі не вистачало і самому Прикордонному Місту.

Роланд багато не пояснював, бо рішення він ухвалив не з точки зору лорда, а з позиції просування індустріалізації.

Самостійно просувати процес індустріалізації суспільства, навіть маючи знання, що випереджають час, – майже неможливе завдання. Споживчі можливості містечка вкрай обмежені, а вироблена промислова продукція нічим не відрізнятиметься від брухту, якщо її ніхто не купує. До цього процесу має доєднатися більше людей, щоб влити свіжу енергію.

Що він може отримати від продажу парових машин?

Багато грошей, багато робочих місць і групу кваліфікованих працівників, що дуже важливо.

Це також і причина, чому Роланд зменшив виробництво.

Коли здібність Анни розвинулася, ефективність виробництва значно зросла. Поки є достатньо сировини, вона може виготовити кілька парових машин за день.

Однак продаж такого продукту означає продаж тільки машини.

Якщо він хоче розвинути цю галузь, то повинен створити спеціальну команду, що відповідатиме за виробництво, складання та обслуговування. За задумом Роланда йому потрібно відкрити завод, підготувати виробничі знаряддя, такі як розточувальні верстати, рубанки, фрези тощо і повністю передати виробництво парових двигунів робітникам. Можна передбачити, що рання ефективність виробництва заводу буде низькою, а рівень якості продукції – жахливим, але крок за кроком все вийде на правильний шлях. З благословенним результатом старань Анни, як тільки люди ознайомлять з роботою, виробництво неухильно зростатиме.

Наступним кроком є використання прибутку від продажу машин для розширення масштабів виробництва та навчання більшої кількості робітників. Досвідчені старші робітники дадуть місту можливість виробляти товари вищого класу, такі як паровози, пароплави тощо. Жодних сумнівів, що це доброчесний цикл. І ті парові двигуни, які продадуть, також опосередковано принесуть переваги. Їх можна використовувати у шахтах, щоб знизити ціну на руду, використовувати в судноплавстві для розвитку торгівлі, використовувати у текстилі, щоб компенсувати недоліки цієї галузі.

Роланд хотів, щоб парові машини стали популярними по всьому королівстві – за умови, що всі парові машини вироблятимуться у Прикордонному Місті. Коли він об’єднає Сірий Замок, то зможе заощадити багато часу.

Він також розглядав можливість, що покупець скопіює парову машину. Проте нові парові машини використовуватимуть циліндри, просвердлені свердлильною машиною, а також деякі навмисно розроблені складні деталі. Покладаючись на нинішній розвиток технології, буде важко створити якісні парові двигуни за короткий проміжок часу, навіть якщо у них буде відьма зі здібністю схожою на здібність Анни.

Можливість обговорити таке велике замовлення та отримати канал для продажу промислової продукції мала би привести його у захват, але Роланд виявив, що у нього зовсім невеселий настрій.

– Небо вже розпогодилося, чому ти досі похмурий? – Соловейко вмостилася на столі, тримаючи у руці тарілку зі скибками сушеної риби. – Досі переймаєшся через церкву?

Коли Сувій немає поряд, Соловейко поводиться доволі невимушено, вона часто всідалася на край столу або займала крісло біля стіни. Інші лорди, ясна річ, сприйняли б таку поведінку як образу, але Роланд ставився до цього байдуже і Соловейко про це знала.

– Я дивувався, чому церква вирішила одночасно підтримати і мене, і Ґарсію в боротьбі за трон. Тепер, здається, я розумію. Якщо моя здогадка правильна, то Тіфіко також отримав пропозицію від церкви, – сказав він, хмурячись.

Окрім замовлення, Марґорі також принесла йому багато інформації зі столиці, і одна новина приголомшила Роланда. Церква напала і захопила королівство Вічної Зими. І за словами торговиці виходило, що церква також має намір найближчим часом атакувати королівство Вовче Серце. Ця новина була як грім серед ясного неба, вона поєднала всі зловісні ознаки, які ховалися у глибині його розуму.

– Одночасно підтримує вас трьох у боротьбі за трон?

– Не підтримує, а використовує, – похитав головою Роланд. – Церкві байдуже, якщо війна пошириться на всю країну, іншими словами, вони раді бачити, як Сірий Замок потопає у внутрішніх чварах. І їм байдуже на вірян і церкви, які потраплять у полум’я війни. Сірий Замок не такий слабкий, як Вічна Зима. Королівство має величезну територію та велику кількість людей. Якщо напасти прямо, армія суду втратить більшу частину бійців. Лише після того, як ми закінчимо вбивати одне одного, вони зможуть отримати Сірий Замок за найменшу ціну. Тоді буде багато вірян, і можна будувати стільки церков, скільки потрібно. Ті пігулки… вони ніщо інше, як добре підготовлена пастка.

Указ про вибір спадкоємця, виданий Вімблдоном III, еквівалентний наданню церкві можливості маніпулювати ситуацією. Якщо одне за одним королівства Сірий Замок, Вовче Серце і Вічна Зима будуть знищені, останнє королівство, Світанок, не вистоїть самотужки. Справжньою метою церкви, ймовірно, є об’єднання чотирьох королівств. Враховуючи як повільно передаються новини і байдужість людей до політичної ситуації, є велика ймовірність того, що отямляться вони лише тоді, коли церква перекриє всі виходи.

Ось чому Роланд відчував тривогу.

Наразі немає основи для створення єдиного фронту, і також наївно очікувати, що дворяни Сірого Замку кинуться на допомогу іншим. Коли церковна армія вирішить наступати, він зможе покладатися тільки на невелику кількість людей західного регіону.

– Але ти володієш новою зброєю. Бійці армії суду не набагато сильніші за звичайних лицарів. Не думаю, що вони зможуть перемогти тебе.

Роланд пам’ятав, що раніше Соловейко думала про церкву як про щось велике та непорушне, відчуваючи лише страх, але тепер вона мала таку впевненість у собі, що це навіть трохи перевищило очікування Роланда.

Він вимушено посміхнувся, подумки зітхаючи. Анні не важко виготовити револьверну гвинтівку. Пробна револьверна гвинтівка і два револьвери показали себе дуже добре, незалежно від того чи мала зброя курок, чи автоматичне колесо. Але якщо не вирішити проблему з патронами, нова зброя не матиме практичної цінності. Через відсутність фульмінату ртуті йому доведеться використовувати якийсь альтернативний матеріал для капсуль.

«Сподіваюся, посланець, відправлений до міста Червона Вода, принесе хороші новини», – подумав Роланд.

У цю мить до кабінету залетіла Блискавка, до якої повернулася колишня бадьорість і вона проходила щоденні тренування. Дівчина принесла несподівану новину: прапор на схилі в лісі на схід од Прикордонного Міста змінився на синій.

Відповідно до узгодженого методу зв’язку, який Роланд поширює у чутках, синій прапор означає, що прийшла нова відьма.

>>Розділ 156<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і Buymeacoffee.Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.