Звільнити цю відьму. Розділ 159

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 158.

Розділ 159. Найпотужніше переконання

До того, як Роланд зустрівся з новою відьмою, він уже вислухав деталі ситуації від Таси.

Він не очікував, що давно втрачена Тіллі Вімблдон насправді стане лідером іншої відьомської організації та навіть випередить його, зібравши більшу частину відьом королівства Сірий Замок. Ще нестерпнішим є те, що тепер вона хоче протягнути руки до його території.

За словами Соловейка, відьма перед ним – надзвичайна, а її здібності, ймовірно, бойового типу.

Будь-яка надзвичайна потребує обережного підходу, тому при зустрічі з Попелом у кабінеті, крім невидимої Соловейко, поряд з Роландом стояла Анна. Перед столом протягнуті кілька надзвичайно тонких ліній чорного вогню, що утворюють стіну, яку не можливо помітити неозброєним оком. Як тільки Попіл вирішить кинутися на нього, вона буде розрізана на кілька частин цими тонюсінькими нитками.

Коли надзвичайні не носять божий камінь відплати, то не мають потужної переваги над іншими відьмами, але коли вони носять камінь, то мають необмежену руйнівну силу. На щастя, божий камінь відплати ненавидить більшість відьом. Попіл, ймовірно, взяла це до уваги і не принесла з собою церковних предметів, коли вирішали приїхати до Прикордонного Міста, щоб переманити відьом.

– Твої відьми? Не будь таким зарозумілим, вони живі люди, а не твої речі! – холодно сказала Попіл.

Роланду аж подих перехопило, він відчув збентеження від того, що вперше після потрапляння в цей світ його слова використали проти нього. Він звик говорити такі речі – мої люди, мої піддані – але тепер його критикують за це, користуючись демократичними засадами, що сильно його збентежило. Хоча згідно з реальністю цієї епохи, немає жодних проблем із тих, щоб правитель говорив про своїх підданих так, проте підкреслення цього моменту перед Соловейком і Анною вказує на брак емпатії з його боку, від чого він потрапив до ями, підготовленої Попелом.

Тому він двічі кашлянув і м’яко сказав:

– Я ніколи так про це не думав. Вони залишилися тут з власної волі, і я вважаю, що це найкраще місце для них. А щодо фіордів, про які ти говорила, якщо не згадувати про морську подорож, яка сама по собі дуже небезпечна, клімат фіордів непередбачуваний, там більшу частину року можуть бути шторми і цунамі, тож це місце зовсім не придатне для проживання.

– Але там принаймні мінімальний вплив церкви. Відьми можуть покластися на свої сили, щоб змінити свій дім та боротися зі стихійними лихами, але вони не можуть битися проти церкви, яка має божий камінь відплати, не кажучи вже про армію божої кари. – Попіл говорила безжально. – Ти хоч тямиш, яку дурницю зробив? Поширення пліток лише спонукає церкву прийти до тебе. З усією повагою, у тебе немає способу протистояти армії божої кари. Дозволити відьмам залишити твою територію – це найправильніший спосіб уникнути трагедії.

Роланд уже чув інформацію від Венді про армію божої кари і знав, що переконати опонента силою ефективніше будь-яких слів. Звісно, він міг би проігнорувати Попіл, але це рівнозначно повній відмові від спроби перемогти відьму під керівництвом Тіллі Вімблдон. Попри мізерні шанси, Роланд хотів спробувати.

– Проти скількох бійців армії божої кари ти можеш одночасно битися? – запитав він.

Попіл виглядала трохи спантеличеною, але врешті-решт вона показала три пальці:

– Я можу протистояти трьом.

– Тоді влаштуємо випробування, – сказав Роланд, сідаючи прямо. – Нехай результат випробування скаже тобі, чи є в мене можливість перемогти армію божої кари.

– Що ти… сказав? – Попіл на мить була приголомшена, нарешті на її холодному обличчі з’явився інший вираз.

– Чесне випробування, сам на сам, – сказав він наголошуючи на кожному слові. – Якщо я зможу перемогти тебе в бою, це доведе, що я маю можливість протистояти церкві, чи не так?

На обличчі Попіл з’явився вираз, який прямо говорив, що він божевільний:

– Ти і я? Чи… ти хочеш виставити відьму?

– Звичайно, це буду не я і це буде не відьма. Армія божої кари має носити божий камінь відплати. – Роланд усміхнувся: – Твоїм супротивником буде звичайний лицар.

Хоча він трохи шкодував, що не братиме участь сам, однак супротивник все-таки надзвичайна відьма з приголомшливою бойовою силою. Зі слів Венді виходило, що вона самотужки змогла подолати весь монастир і змогла втекти, коли її переслідувала армія божої кари. Навіть з голими руками чи з дерев’яним мечем – вона надзвичайно смертоносна. Однак реальну бойову ефективність револьвера ще належить дослідити. Щоби бути у безпеці, він вирішив доручити це важливе завдання Картеру. Якби у нього був AK-47, він би вирішив виступити проти неї сам.

– Звичайний лицар… – обличчя Попіл повернулося до попереднього байдужого виразу. – Якщо я виграю, ти дозволиш відьмам піти зі мною?

– Звісно, ні. Якщо ти програєш, то Тіллі не привезе відьом до Прикордонного Міста, чи не так?

– Тоді в чому сенс цього поєдинку?

– Це не поєдинок, а випробування, – виправив Роланд. – Мета полягає у тому, щоб ти знала – я не безпорадний перед церквою. І якщо ти програєш, то пам’ятатимеш про це, коли повернешся на острови. Якщо ви більше не зможете залишатися там, у західному регіоні є територія, яка може стати домом для відьом. Звичайно, якщо ти виграєш, то принаймні будеш переконливішою, коли говоритимеш з Венді та іншими, правильно?

– Я не програю, – сказала Попіл, – клич сюди свого лицаря.

– Не зараз, – Роланд помахав рукою, – я змогу підготуватися до випробування за тиждень. Протягом цього часу ти можеш жити у замку та відчути, як тут живеться. Можливо, ти зміниш свою думку.

– … – вона довго дивилася на принца, перш ніж кивнула і сказала: – Можливо, їм не доведеться чекати сім днів, перш ніж вони змінять свою думку і покинуть Прикордонне Місто разом зі мною.

Роланд знизав плечима.

Коли вона розвернулася і підійшла до дверей, він раптом зупинив її:

– Зажди… ми вже десь зустрічалися?

Хоча він упевнений, що ніколи раніше не бачив її обличчя, але, коли вона повернулася до нього спиною, постать здалася чудернацько знайомою. Роланд якийсь час пригадував, і це відчуття знайомості ніби прийшло з… палацу столиці.

– Хіба особистий охоронець тобі нічого не розказав? – вона не повертала голови. – Якби Тіллі не зупинила мене тоді, гадаю, тоді б у палаці в тебе залишилися одна рука.

Після того, як двері кабінету зачинилися, з’явилася Соловейко і присвиснула:

– Ти і її сідниці теж мацав?

– Що? – Роланд сполошився. – Я навіть не можу пригадати, чи бачив її хоча б раз у палаці. І що ти маєш на увазі під теж мацав?

Соловейко виразно і беззвучно сказала «Тір» — прокляття, хоча він і мацав сідниці головної покоївки, але це було через острах, що інші помітять його відмінності, тому він діяв відповідно до попередньої поведінки! Зрештою, Роланд майже не нарікав на її звичку підглядати!

– Кхм-кхм, – Анна перервала розмову між ними, – ти справді впевнений, що лицар переможе відьму? Якщо ти зазнаєш невдачі, це може вплинути на довіру інших відьом до тебе.

На щастя, вираз обличчя Анни все ще був спокійним, Роланд зітхнув з полегшенням:

– Хоча на самозміцнену відьму не впливає божий камінь відплати, вона боротиметься, покладаючись на своє тіло. У порівняні з вогнепальною зброєю, зброя, що покладається на можливості тіла, має великі обмеження. Гадаю, шанс перемогти становить щонайменше 70%.

«Але за умови, що розробку нових боєприпасів можна завершити протягом тижня», – подумав він.

>>Розділ 160<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і Buymeacoffee.Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.