Звільнити цю відьму. Розділ 160

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 159.

Розділ 160. Протистояння

Роланд давно обдумував кулі для револьверів. Круглі свинцеві кулі та розсипчастий порох є надто відсталими. Враховуючи можливості Анни до обробки, тепер технічно можливо виготовляти фіксовані набої в мідній гільзі. Ключовий момент полягає у тому, як підпалити чорний порох у гільзі без надійного капсуля.   

Капсуль боєприпасів із фіксованим зарядом у металевій гільзі, як правило, є фульмінат ртуті, що надзвичайно чутливий до ударів. Натискання курка запускає бойок, який ударяє по частині кулі, де знаходиться фульмінат ртуті, тим самим запалюючи порох і виштовхуючи кулю зі ствола.

Шкода, що він не зміг пригадати, яка сировина необхідна для виготовлення фульмінату ртуті. Буквально, необхідна нітратна кислота і ртуть, але із записаної на папері формули видно, що реакція цих двох елементів призведе до утворення нітрату ртуті.

Ба більше, знання необхідної сировини не означає, що кінцевий продукт можна виробляти безперебійно. Яка концентрація розчину потрібна і яка потрібна температура для реакції, чи потрібно додавати каталізатор – все це також впливало на виробництво кінцевого продукту. Крім того, через свої чутливі характеристики, фульмінат ртуті може легко спричинити вибух, коли його виготовлять, і якщо бути необачним, можна втратити пальці. Тому Роланд боявся займатися цим особисто. 

Тому в Роланда не було іншого вибору, як використовувати інший доступний варіант. Використовуючи металеву гільзу, також використовувати метод запалу крем’яної рушниці, що вимагає потрапляння іскри до гільзи та підпалу пороху. Тому в першу чергу необхідно зробити отвори у гільзі, та разом з тим необхідно запобігти витіканню пороху.

Очевидно, ці два пункти суперечили один одному: що більший отвір, то швидше витікає порох. Якщо отвір замалий, іскрі від кременю буде важко запалити порох, який знаходиться усередині гільзи.

Йому потрібно щось, що може легко загорітися від іскри та разом з тим закриватиме отвір, щоб порок не висипався.  

Перше, про що подумав Роланд, була нітроцелюлоза, також відома як піроксилін

Це також одна із небагатьох хімічних речовин, які він пам’ятає, що можна використовувати у зброї, тому що матеріали для її виготовлення дуже прості: бавовна змочується у суміші двох сильних кислот. Найчастіше для цього використовують сірчану й азотну кислоти, приготування яких не є небезпечним. Спочатку він хотів дочекатися, доки найме алхіміка, перш ніж розпочати пробне виробництво піроксиліну, але тепер, уклавши угоду про випробування через сім днів, Роланд закотив рукави та зайнявся цим сам.

Взявши перо, він записав ідею, яку вже давно виношував у голові.

Перш за все, бавовна, бажано прядений і не пофарбований муслін – велику кількість такого привезли із дому герцога, він зараз лежить на складі замку. Бавовняну пряжу потрібно знежирити, інакше жир, що прилип до поверхні, буде перешкоджати процесу нітрифікації. Те, що видаляє жир, знайоме більшості жителів його попереднього світу, це гідроксид натрію, також відомий як каустична сода. Водночас це також речовина необхідна для виготовлення мила: до жиру додають розчин гідроксиду натрію, рівномірно розмішують, виливають у форму та дають застигнути, після чого отримують мило для прання. Просто Роланд був зайнятий розвитком промисловості, сільського господарства та боротьбою з ворогами, тому не мав часу займатися речами, які потрібні для щоденних потреб.

Стосовно того, як приготувати гідроксид натрію, то найпростішим способом є, мабуть, електроліз солоної води. Тож принц виявив, що для створення нових боєприпасів, він спочатку повинен створити генератор постійного струму.

*******************

Попіл йшла біля річки Червона Вода, почуваючись трохи пригніченою.

Відтоді, як інші відьми дізналися, що вона прийшла сюди з метою переконати сестер Союзу Співпраці покинути Прикордонне Місто, їхнє ставлення до неї стало прохолоднішим, більше не було тої радості, яку вони показали під час першої зустрічі минулої ночі.

Ба більше, вона побачила, що більшість відьом тренували свої здібності на задньому дворі замку, а це означає, що Роланд також знайшов спосіб уникнути магічного поглинання. Початковий план використати цю важливу інформацію в обмін на прихильність відьом був зруйнований. Крім пояснення плюсів і мінусів та переконати кожну окрему піти, вона нічого більше не могла зробити.

Найбільше Попіл здивувало те, що хоча зовнішність Роланда Вімблдона не сильно змінилася, але в його діях відчувався невимовний темперамент, який ніяк не в’язався з колишнім образом бабія.

Як це сталося? Раніше він явно був некомпетентною людиною, перше, про що він думав, потрапляючи в незручну ситуацію, це втеча, що вже говорити про те, щоб він заступився за когось, коли він боявся взяти на себе відповідальність за власні дії. Наприклад, якщо пригадати той випадок домагання, лише один погляд сповнений ненависті змусив його в паніці упасти на землю. Почувши звук, до них підійшла Тіллі, але він збрехав, що випадково впав, і звинуватив п’яту принцесу в тому, що вона найняла таку потворну жінку як охоронця.

Відтоді Попіл була дуже низької думки про четвертого принца.

Вона думала, що з такою людиною буде легко мати справу, але їй не вдалося взяти перевагу в сьогоднішніх переговорах, особливо після того, як принц запропонував поєдинок сам на сам. Вона зрозуміла, що навіть не може застосувати силу, тому що він не мав наміру ухилятися від її запитань, а планував дати відповідь у формі випробування. Немає сенсу погрожувати йому в таку мить, це тільки знизить прихильність до неї інших відьом.

Попіл зітхнула, якби ж вона була такою розумною, як Тіллі, то могла б легко вирішити будь-яку проблему, що повстала перед нею. Якби вона зіткнулася з такою ситуацією, то точно б змогла знайти рішення, чи не так? Очікування і легкість розвіялися, коли вона прибула сюди. Якби Попіл не хотіла допомогти Тіллі якнайбільше, то негайно сіла б на човен до Порту Чиста Вода, а там уже швидко покинула Сірий Замок.

Виринувши з думок, вона виявила, що вийшла за межі міста, а на іншому березі річки тягнеться необроблений ліс замість пишного пшеничного поля.

Саме тоді, коли Попіл збиралася повернутися, позаду неї раптом з’явилася хвиля магічної сили. Підсвідомо вона повернула голову, кинджал спочатку вдарив зверху вниз, а потім розрізав повітря горизонтально. Магічна сила ніби вибухнула, перетворившись на величезну хвилю, Попіл відчула як її щоку обпалило болем, рухи супротивника були чіткими і виваженими, зовсім не схожими на дії звичайних людей. Вона більше не вагалася, дозволила тілу повністю опуститися, уникнувши кинджала, що пролетів перед її очима, і з силою відштовхнулася ногами.

Однак супротивник несподівано зник і миттєво опинився за її спиною, Попіл навіть не бачила як він рухається.

Вона взялася за гігантський меч, її тіло закрутилося, змушуючи лезо розрізати повітря з глухим свистом. Швидкість була такою великою, що з землі піднялася велика хмара пилу. Використавши цей метод, вона може позбавити ворога можливості використовувати сліпі точки для атаки, але цей хід виявився неефективним проти дивних дій супротивника.

«Ойой», – подумала вона, м’язи її тіла напружилися, як тільки вона приготувалася зустріти наступну атаку супротивника, чорна тінь відступила. Повільно осідав пил, людина стояла неподалік, граючись з кинджалом у руці.

Це була Соловейко.

– Це попередження? – Попіл нахмурилася.

– Звичайно, ні, – Соловейко повернула кинджал до піхов на поясі, – я просто хотіла побачити силу надзвичайної.

– Справді? Я думала, ти хочеш сказати…

– …щоб ти негайно покинула Прикордонне Місто, інакше я буду з тобою грубою? – перебила Соловейко. – Тоді між мною і Хакалою не буде ніякої різниці.

«Хакала? Чому вона згадала про колишню лідерку Союзу Співпраці?» – спантеличено подумала Попіл.

– Ти можеш сміливо говорити з кожною сестрою, якщо хтось захоче піти з тобою, не думаю, що Його Високість зупинятиме вас, звісно, я теж вас не зупинятиму. Але… – Соловейко зробила паузу, – не намагайся зашкодити або погрожувати Його Високості Роланду, інакше наступного разу я не буду навмисне промахуватися, – вона посміхнулася і зникла в повітрі. – Насолоджуйся життям у Прикордонному Місті.

О, звісно, вона все-таки приходила зробити попередження, Попіл похитала головою.

>>Розділ 161<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і Buymeacoffee.Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.