Звільнити цю відьму. Розділ 167

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 166.

Розділ 167. Результати бою

Місце проведення випробування, підніжжя міської стіни на заході міста.

Крім Роланда, глядачами також були Залізна Сокира, Тіґу, Браян і всі сестри Союзу Відьом.

Плюс товстий голуб, що сидів на даху сторожової вежі.

Щоб уникнути випадкової кулі, всі мали стояти на міській стіні та спостерігати. Тож на два бійці – головний лицар Картер Ланніс і надзвичайна відьма Попіл – битимуться сам на сам на невеликій відстані від міської стіни. 

Картер більше не був одягнений у звичний лицарський обладунок, його замінила шкіряна куртка, яка щільно прилягала до тіла для зручного пересування. На талії був спеціальний ремінь, зліва і справа прикріплено по кобурі для револьверів. Також ззаду до ременя горизонтально причеплений короткий ніж, який можна використати за потреби. Але Роланд розумів, якщо справа дійде до використання ножа у битві з надзвичайною, то ліпше буде просто визнати поразку.

Вбрання Попіл не змінилося. Чорний вільний одяг, її довге чорне волосся зібрано у хвіст і звисало на спину, здавалося, їй було байдуже, що це може стати слабкими точками. Єдина відмінність полягає в тому, що великий меч більше не був загорнутий у тканину, а темно-коричневе лезо майже не відбивало світла. Як і очікував Роланд, поверхня меча була нерівною, а через відсутність догляду, там, де були тріщини, з’явилися плями іржі.

Двоє противників вийшли на поле, Картер якийсь час підбирав свою позицію, доки не опинився на відстані понад п’ятнадцять метрів від суперниці. На цій відстані він мав можливість у 80% влучити у ціль. Він дістав револьвери і востаннє перевірив кулі та гнізда для патронів.

Роланд попросив Луну скопіювати та посилити його голос:

– Правила випробування дуже прості: не починати до сигналу, не бити в голову, ви у будь-який момент можете визнати поразку! Якщо ви не помрете на місці, здібність Нани – зцілення – поверне вас до початкового стану. Є якісь запитання? – зачекавши трохи і побачивши, що супротивники не налаштовані на розмови. Він продовжив: – Як тільки пролунає дзвін, почнеться випробування!

Попіл мовчки дивилася на суперника. Як надзвичайна, в бою вона здебільшого користувалася інстинктами. Після того, як вона пішла за Тіллі, Попіл навчалася мистецтва бою у майстрів меча при дворі, але вона завжди відчувала, що їхні чудові навички мало їй допомагали. Її супротивник головний лицар принца, проте він не мав при собі звичного щита, меча чи списа і навіть не носив обладунків. Зброя в його руці виглядала дуже дивною, але з форми очевидно, що її не можна розглядати як зброю ближнього бою, як кинджал, наприклад, тому залишався лише один варіант: це щось на зразок ручного арбалета, тобто далекобійна зброя.

Луки та арбалети не становлять загрози для надзвичайних. Це досвід, який Попіл набула з багатьох битв. Якщо це легкий арбалет, вона навіть може зловити летючий болт голими руками. Але, судячи із задоволеного обличчя принца, зброя в руках супротивника це не щось просте, як лук чи арбалет.

Інстинкт підказував їй наблизитися до лицаря якнайшвидше, а не чекати, поки він нападе першим. Тому перед початком випробування Попіл встромила меча перед собою в землю. Це не виглядало загрозливо, але це найефективніший спосіб завадити арбалетнику.

У цю мить з міської стіни пролунав дзвін.

Попіл діяла швидко. Вона схопила руків’я меча обома рухами і різко змахнула ним уперед. Земля, коріння трави і навіть камінці здійнялися в повітря разом із широким лезом меча, та бризнули в напрямку лицаря, утворюючи хмару пилу.

Головний лицар також зреагував дуже швидко. Зброя в його руці спалахнула і видала сильний рев, але Попіл нічого не побачила. Або у супротивника не були вставлені стріли, або стріла була настільки швидкою, що вона не змогла її помітити. Попіл більше схилялася до другого варіанту, ніж до першого, який би означав дурну помилку.

Під прикриттям хмари пилу Попіл кинулася до супротивника, відстань між ними скоротилася вдвічі в одну мить. Більшість людей підсвідомо уникають хмари пилу, бо це може завадити стрільбі, раз супротивник не може стріляти, то перемога майже в її кишені.

Але Картер не зрушив з місця, він повністю проігнорував землю, що летіла в його обличчя, примружив очі та спрямував зброю на надзвичайну, що наближалася, і знову натиснув на курок, викликаючи полум’я і рев. Попіл зробила крок убік, скерована умовним рефлексом, та все ще не бачила ніяких стріл, а лицар не проводив жодних приготувань, не натягував тятиву, не дістав іншу стрілу.

З цього нового виду зброї, ймовірно, можна стріляти безперервно, але якщо два постріли поспіль пішли в молоко, переможець уже визначений!

Подолавши останні десять кроків за мить, вона підняла довгий меч вертикально перед своїм тілом, відштовхнулася ногами від землі, щоб врізатися в лицаря, як бик. Від такого удару супротивник не помре миттєво, але цього буде достатньо, щоб він знепритомнів. Навіть якщо він якимось дивом буде при свідомості, розтрощенні кістки зроблять його абсолютно нездатним до бою. На останньому подиху перед ударом, третій постріл супротивника спалахнув вогнем прямо перед очима Попіл. Вона відчула різкий поштовх од свого меча та чітке дзижчання, а потім з’явилося оніміння у правому боці живота, ніби її щось сильно подряпало.

В одну мить все її тіло врізалося в груди Картера, зносячи його з місця, окресливши дугу в повітрі він покотився по землі.

Тільки після цього вона вирішила перевірити рану на животі. Але як тільки вона поглянула вниз, сильне запаморочення заповнило її голову. Попіл двічі похитнулася, мало не впавши на землю. Сила, подарована надзвичайній магією, здавалося, витікала, як проточна вода, руки і ноги стали надзвичайно важкими.

Попіл спиралася на довгий меч, оніміння рани переросло в пекучий біль, її животу, здавалося, не вистачало частини, вона навіть могла бачити закривавлені внутрішні органи. Зціпивши зуби, вона не давала собі впасти.

……

Для Роланда випробування тривало десь 4-5 секунд. Він бачив як надзвичайна атакувала Картера з іншого боку, перед цим здійнявши хмару пилу, вона один раз змінила напрямок усередині руху, а потім врізалася в лицаря. Роланд не очікував, що Картер зможе випустити три кулі, перш ніж його відкинуло в повітря. Це було більше, ніж очікувалося.

Зіткнувшись з надзвичайно швидкою Попіл, йому було дуже складно навіть відстежити постать супротивника, але він все одно зміг прицілитися та стріляти, що повністю підтверджує: Картер не даремно отримав звання головного лицаря. Промахи під час двох перших пострілів були абсолютно нормальними. Насправді, якби Попіл на такій швидкості ще кілька разів змінила напрямок, Картер не зміг би в неї влучити. Вся суть криється у третьому пострілі. На останніх 5-6 метрах Попіл підняла великий меч, щоб заблокувати постріл у груди.

Навіть якби це був важкий арбалет, то він би не зміг пробити меч і це ніяк би не вплинуло на надзвичайну. Але патрон калібру 12 мм і сталева куля показали вибухову потужність на такій відстані. Коли це сталося, Роланд бачив лише бризки уламків і хмару крові, що огорнула правий бік Попіл. Коли надзвичайна зупинилася, принц побачив, що частина її талії виглядає так, ніби демонічний звір відкусив шматок. Із живота вислизнули кишки. Нижня частина її меча немала шматка, вірогідно, через те, що куля влучила в лезо і пройшла крізь нього, частини леза відламалися і поцілили в бік Попіл, сильно її поранивши.

Попри серйозне поранення, вона не знепритомніла, а продовжувала стояти на полі, покладаючись на силу надзвичайної відьми. Попіл справді здавалася до моторошного могутньою. Якби це були свинцеві кулі або кулі малого калібру, які були раніше, вони б на неї ніяк не вплинули. Мейсі негайно кинулася до Попіл, бажаючи підтримати її, але, на жаль, через низький зріст з тривожним обличчям вона могла тільки обхопити ноги надзвичайної.

Нана вже кинулася лікувати Картера, а Роланд швидко попрямував до Попіл, яка ще трималася.

Здавалося, що саме цього вона і чекала.

– Я виграла… – Закінчивши говорити, Попіл упала прямо на плече Роланда до того, як він встиг відреагувати.

>>Розділ 168<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Buymeacoffee.Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.