Звільнити цю відьму. Розділ 168

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 167.

Розділ 168. Спогади

– Геть! Брудна жебрачко!

Хтось штовхнув її, але вона не поворухнулася. Вона спостерігала, як натомість чоловік, хитаючись, відступив.

Пихатий вираз негайно зник з його обличчя, і, люто зиркнувши на неї, він розчаровано пішов геть.

Вона байдуже продовжила рухатися у натовпі. Побачивши жінку в пошарпаному одязі, більшість людей хмурилися й уникали її. Таким чином вона могла повільно просуватися до воріт внутрішнього міста столиці Сірого Замку.

Тут уже зібралося море людей. Хоча внутрішнє місто не відділяли традиційні стіни й ворота, тут була споруджена символічна брама з дерев’яних стовпів і гірлянд. Обабіч воріт стояли ряди воїнів у повних обладунках, вишукана броня сліпуче блищала в сонячних променях. Обладунок чимось нагадував форму орла з розкритими крилами, на грудях воїнів висіли прикраси у вигляді квітки ірису, все це в поєднанні з красивими обличчями викликало захопливі вигуки у групи багатих жінок.

Воїни мали червоні плащі, що тягнули аж до землі. Здалеку вони нагадували червоні стіни. Саме ці могутні та красиві воїни розділили натовп, утворюючи дорогу шириною в кілька кроків, що вела до воріт.

Вздовж дороги майоріло багато довгих золотистих смуг прапорів, що створювало відчуття врочистості та піднесення. На прапорах зображено різні герби, але найпоширеніший це вежа з перехрещеними списами. Вона знала, що цей герб позначає королівську родину Сірого Замку, яка є й організатором сьогоднішнього святкування.

Сьогодні святкують повноліття п’ятої принцеси Тіллі Вімблдон.

Про це оголосили на загал ще тиждень тому, тож про святкування знали всі в місті. Крім місцевих дворян Сірого Замку також прибуло багато посланців з інших королівств. Вони привезли подарунки та шлюбні угоди, сподіваючись завоювати прихильність п’ятої принцеси.

Церква також прислала архієпископа, що проведе для неї церемонію на майданні Світання в центрі міста. У цей час королівська родина роздаватиме кашу з м’ясом і густий суп, тому тут зібралося так багато людей.

Але вона прийшла не по їжу.

Її мета – архієпископ.

Вбивство архієпископа на очах у жителів усієї столиці неодмінно нашкодить честі церкви та знизить її велич. Цей солодкий смак помсти збуджує її. Вона торкнулася грудей, там схований викрадений кинджал. Хоча він поганенький, але його вистачить, щоб убити звичайну людину.

Раптом натовп вибухнув бурхливими криками, що вирвало її з думок. Вона поглянула в бік внутрішнього міста і побачила, що звідти прямують ряди королівських лицарів. Лицарі, що йшли у перших рядах, носили сліпучі обладунки, а їхні плащі були червоними та оздобленні золотом, це нагадувало скупчення мерехтливого полум’я.

За лицарями їхала карета, яку тягнула четвірка коней. На стіні карети був вирізаний герб королівської родини Сірого Замку, а колеса і рама були позолоченими. На даху екіпажу майоріли яскраво-червоні вимпели, а на кожному з чотирьох кутів карети, висів розшитий золотом шовк. На перший погляд, все це здавалося рухомим золотим океаном.

Потік людей слідував за колоною до майдану Світання, і вона змішалася з натовпом. Центр майдану відділила охорона. Тільки дворяни могли спостерігати за церемонією зблизька. Вона підрахувала, що їй знадобиться лише кілька подихів, щоб кинутися вперед, коли архієпископ вийде на майдан. Він не зможе вирватися з її рук.

Принци і принцеси один за одним виходили з карети. Ті, хто повільно піднімалися на сцену, ймовірно, п’ятеро дітей Вімблдона III.

Серед них вона побачила Тіллі Вімблдон, п’яту принцесу.

Безсумнівно, п’ята принцеса – головна героїня сьогоднішнього дня. Її очі, прозорі, як коштовне каміння, сяяли розумом; зачесаний на бік чуб сплітався із сивим довгим волоссям без жодних прикрас; вона виділялася поміж інших, на сукні був простий візерунок, що ідеально відповідав її темпераменту. А найнеймовірнішим було те, що принцеса крізь весь натовп поглянула прямо на неї. Затим злегка кивнула, ніби вітаючись, з усмішкою на кутиках вуст.

Це точно не було видінням. Всередині неї виникло те саме сердечне почуття, яке мають друзі, що знаю одне одного багато років, м’яке і солодке. Воно йшло не від спорідненості крові, особистості чи статусу, а від… реакції магічної сили.

Вона несвідомо припинила стискати руків’я кинджала та тихо спостерігала за дівчиною на сцені.

По закінченню церемонії її відшукали двоє охоронців, що мали відвести її до палацу.

Якби вона була проти, охоронці не могли б їй завадити. Але вона нічого не питала, та пішла за ними до внутрішнього міста і зайшла до прекрасного палацу крізь боковий шлях.

У таємній кімнаті вона стояла перед п’ятою принцесою.

«…зрозуміло».

«Така сумна історія, то ось як ти потрапила до Сірого Замку».

«Не турбуйся, тобі більше не потрібно блукати, залишайся зі мною».

«Я подбаю про твою зовнішність, тебе ніхто не впізнає».

«Я поставила кілька запитань, монастир знищила пожежа, а всі діти зникли безвісти. Від будівлі залишилися лише руїни та попіл».

«У тебе раніше була сім’я?»

«Раз так, я називатиму тебе Попіл».

……

Попіл розплющила очі, й перше, що вона побачила, це обличчя Мейсі.

Та спочатку моргнула, а потім обняла її:

– Ти нарешті прокинулася, куу!

Попіл спробувала поворухнути пальцями, але не відчула очікуваної слабкості чи оніміння, не було і сильного болю в животі.

– Як довго я була без свідомості?

– Половину дня, – відповіла Мейсі. – Нана сказала, що вилікувала тебе і ти можеш прийти до тями будь-якої миті. Але коли прокинешся, почуватимешся втомленою, тому тобі потрібно відпочити, щоб відновити сили після пробудження.

Попіл погладила Мейсі по голові, повільно сіла в ліжку, зазирнула під одяг і побачила, що її живіт неушкоджений. Величезна рана зникла, ніби це кошмар, що непомітно зникає після пробудження.

– Як вона… зцілила мене?

– Гадаю, ти не захочеш цього знати. – Мейсі надула губи, але, побачивши наполегливість в очах Попіл, сказала: – Вони зібрали твої розкидані… е-е, частини і повернули їх на місце, після чого Нана використала магію. Повернула все до попереднього стану, як сказала Блискавка. Що більше зібрано, то швидше вона може вилікувати. Однак якщо кінцівка повністю втрачена, вона не зможе її відростити.

Попіл відчула як по шкірі пішли сироти:

– Земля і трава теж…

– Коли рана загоїлася, бруд і все зайве вийшло назовні. Здається, її здібність може розрізнити, що корисне, а що ні.

Попіл зітхнула з полегшенням і встала з ліжка, намагаючись відчути силу в тілі. В результаті, на відміну від слів Нани, вона не відчула слабкості після пробудження, натомість вона почувалася сильнішою, ніж раніше.

Попіл натягнула чорний плащ, поглянула на небо за вікном і пішла до дверей.

– Куди ти? – запитала Мейсі.

– Зустрітися з Його Королівською Високістю. – Відповіла вона, не повертаючи голови.

>>Розділ 169<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Buymeacoffee.Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.