Звільнити цю відьму. Розділ 169

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 168.

Розділ 169. Прощання

Вона знову побачила Роланда Вімблдона в кабінеті, він щось писав, мабуть, займався справами управління. На цей час сонце вже сідало на заході й небо забарвилося в золотисто-жовтий колір. Останні сонячні промені проходили крізь скляні панорамні вікна, вимальовуючи довгі тіні перед столом.

Тільки тоді, коли принц відклав перо, Попіл сказала:

– Я перемогла.

– Справді, ти перемогла, – він спокійно кивнув.

Її трохи здивувала така спокійна реакція, вона думала, що Роланд буде сперечатися, і не очікувала, що він легко визнає такий результат.

– Але я визнаю, що у тебе є можливість протистояти армії божої кари. – Сказала вона. – Армія божої кари не є невразливою. Їхня сила та їхні тіла подібні до моїх, але їм бракує здатності мислення.  Ось чому я могла протистояти трьом одночасно. Якби під час випробування супротивником лицаря був воїн армії божої кари, то він би атакував у лоб. Тому армію божої кари не відправлятимуть саму, як армію суду. Якщо я правильно здогадуюся, то церква посилає спеціальну людину, що керує ними в бою.

– Дякую, – всміхнувся Роланд, – ця інформація дуже важлива.

– Що за нову зброю використовував лицар?

– Вогнепальну зброю, – сказав принц, – відтепер нею користуватимуться всі мої солдати. Навіть фермер, який не володіє мечем, з рушницею в руках зможе перемогти добре навченого бійця армії суду.

Попіл вагалася:

– Ти можеш дати мені рушницю?

– Тільки якщо ти приєднаєшся до Союзу Відьом, – розвів руками Роланд, – зрештою, поки що вогнепальна зброя виготовляється повільно.

Його відповідь була очікуваною, тож вона лише зітхнула:

– Я маю повернутися до Тіллі якнайшвидше, тому покину Прикордонне Місто завтра рано вранці. Якщо ви більше не зможете тут залишатися, то можете сховати у фіордах.

Роланд кивнув і сказав:

– Ти теж не забудь сказати моїй дорогій сестрі, що на заході Сірого Замку досі є місце для відьом.

– … – Попіл мить помовчала. – Я подумаю.

Коли вона вже збиралася повернутися і піти з кабінету, принц зупинив її:

– Почекай, у мене є для тебе подарунок, він за дверима.

Подарунок?

Вона збентежилася і озирнулася, біля входу стояв величезний довгий меч. Оскільки його закрили двері, вона не помітила зброю, коли зайшла.

– Твій довгий меч більше не придатний для використання. Я попросив Анну зробити для тебе інший. Це не низькоякісний чавунний меч, він виготовлений із чистої сталі.

Справді, клинок гладкий і без зайвих нерівностей, зброя мала оранжево-червоний металевий блиск, відбиваючи останні промені західного сонця. Вона підійшла і злегка погладила великий меч. Попіл побачила, що товщина леза зроблена рівномірною, а на одному боці клинка помітні сліди гартування. Жодного сумніву, що це зброя чудової якості. Єдине, що дивувало Попіл, це форма меча: у порівняні з іншими двосічними мечами, у нього лише одне вістря, а інша сторона має товщину приблизно з мізинець. Кінчик меча нагадував не трикутник, а трапецію. Найбільш незвичною частиною є товстіша частина леза. Крім вигравіюваного дивного візерунка, на негострій частині леза є круглий виступ, пофарбований у золотистий колір – це дуже привертає увагу.

Хоча вона не хотіла визнавати свій захват, Попіл все одно не змогла стримати порив і протягнула руку, щоб взяти зброю до рук.

– Чому він виглядає так… дивно?

– Тому що це незвичайний меч, – Роланд засміявся, – його звуть «Спопелитель». Порівняно з твоєю попередньою зброєю, цей меч вже можна вважати легендарним предметом.

– … – Попіл вирішила не занурюватися у незрозумілі слова в устах принца. – Раз так, я його приймаю. Як подарунок у відповідь я теж тобі дещо дам.

– О? І що це? – з цікавістю запитав Роланд.

Попіл не відповіла і вийшла з кімнати.

*******************

Рано вранці наступного дня Роланд відчинив двері кабінету і побачив Соловейка, що сиділа за столом зі шматочком сушеної риби в роті.

– Вони пішли.

– Обидві?

– Так, – ліниво відповіла Соловейко, – вирушили в дорогу відразу після світанку, а Венді навіть пішла її проводжати.

Роланд не міг не почуватися трохи розчуленим. Венді піклувалася про всіх сестер, що вже говорити про відьму, яка захистила її від біди і навіть допомогла втекти з монастиря. Спочатку він думав, що Венді піде з Попелом, тому не очікував, що вона першою відхилить запрошення.

Зрештою сестер Союзу Співпраці залишилося дванадцять, що сповнило Роланда енергією.

– Гадаєш, вони розкажуть відьмам за морем про це місце?

– Можливо так, а може ні, – принц відкинувся на спинку крісла та глибоко вдихнув, –  але коли вони зіткнуться з труднощами, які неможливо вирішити, вони завжди згадуватимуть про Прикордонне Місто.

Заплющивши очі, Роланд подумки переглядав спогади, що належали попередньому четвертому принцу.

Тіллі не була з ним близька, чи точніше сказати, що вона трималася від усіх на певній дистанції, навіть Вімблдон III не став винятком. У пам’яті четвертого принца майже не було нічого, крім її гарної зовнішності та видатного розуму, який вона демонструвала з дитинства.

Роланд не знав, коли п’ята принцеса почала таємно збирати відьом, і коли вона задумала відправитися до фіордів. Але хай там що, її можна розглядати як природного союзника, довіру якого можна завоювати, адже боротьба з церквою на цьому етапі є спільною метою обох.

Стосовно відправлення Таси для поширення пліток, то це не було даремно. Пробудження відьом – випадкова подія. Тож Тіллі не може забрати всіх відьом, особливо після того, як її організація відступила за море. Новопробудженні відьми теж шукатимуть безпечне місце для життя.

Тепер, коли він отримав інформацію про існування армії божої кари, наступне, що йому потрібно зробити, це, безсумнівно, розширити масштаби виробництва двох кислот.

Ефективний порох і вибухові речовини невіддільні від азотної і сірчаної кислоти. Коли зброя першої армії зміниться з крем’яної рушниці на револьверну гвинтівку з нарізним стволом і фіксованими патронами, це значно підвищить точність стрільби, тому навчання виходить на перший план. В епоху, коли нема загороджувального придушення, ветеран із хорошою влучністю вартий десяти новобранців, що стріляють без розбору. На той час кількість куль, які будуть використовуватися, зросте до неймовірного числа.

Крім того, чорний порох залишатиметься у стволі, заповнюватиме нарізи і скорочуватиме термін служби ствола. Тільки використання бездимного пороху може вирішити цю проблему. Ранній бездимний порох був фактично піроксиліном, а пізніше це була суміш нітрогліцерину та нітроцелюлози. Зараз азотної кислоти, яка використовується для замочування бавовни, не достатньо, що вже говорити про щось більше.

Адже лабораторним методом можна виробляти потрібні матеріали тільки в невеликих масштабах, а для забезпечення потреб армії потрібні промислові методи виробництва. Шкода, що зіткнувшись з абсолютно незнайомою йому хімічною промисловістю, Роланд вже якийсь час не може придумати хорошого рішення.

До того ж не можна відмовлятися і від освіти. Необхідно якнайшвидше популяризувати не лише елементарні культурні знання, але й ідеологічне перевиховання. Місцеві жителі пережили випробування у вигляді Місяців Демонів і разом з пропагандою від першої армії, вони мають вищий ступінь прийняття відьом, однак немісцеві повністю під владою ідей, прищеплених церквою. Нині населення Прикордонного Міст зросло, особливо багато рабів, що досі живуть у дерев’яних будинках біля річки Червона Вода. Ту територію можна вважати передмістям, але як тільки вони зможуть стати вільними людьми, то неминуче поступово переселятимуть до міста й займатися ідеологічним перевихованням буде пізно.

Потрібно придумати метод перевиховання, який плавно впливає на ситуації, але разом з тим його легко зрозуміти широкому загалу.

……

Після роздумів, він розплющив очі та виявив, що Соловейко спостерігає за ним збоку. Як тільки їхні очі зустрілися, вона швидко відвернула лице.

– О… між іншим, я забула тобі дещо сказати, – відьма дивилася у вікно, вдаючи безтурботність. – Венді попросила тобі дещо передати.

– Що? – запитав Роланд.

– Вона сказала «дякую».

>>Розділ 170<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Buymeacoffee.Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.