Звільнити цю відьму. Розділ 174

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 173.

Розділ 174. Індустріальний парк

Через два дні після того, як Попіл пішла, Мейсі несподівано повернулася до Прикордонного Міста та знову стояла перед усіма.

Після розпитувань, чому вона повернулася, її тепло привітали з поверненням, а у Союзу Відьом з’явилася нова сестра.

Її дуже зворушив вітальний бенкет, який провели у задньому саду замку. На довгих залізних штирях було наштрикнуте всіляке м’ясо, і за бажанням його можна приготувати як шашлик. Було також багато  приправ, включаючи сіль, олію, порошок гострого перцю, чорний перець, а також соус для шашликів, який приготував сам Роланд. Соус готують шляхом тушкування супу з грибами з Туманного лісу і куркою, додаючи сіль, цукор і пшеничне борошно. Всі інгредієнти повільно перемішували. Шкода, що тут не було глутамату натрію. Мейсі припинила їсти лише тоді, коли її шлунок був повний.

Роланд протестував здібності відьми у другій половині дня.

На думку Соловейка, за загальною кількістю магії Мейсі знаходиться на середньому рівні серед відьом. Її здібність – це перетворення на птахів, яких вона уже бачила. Процес перетворення споживає багато магії, тому вона може змінюватися 4-5 разів на день. Але на підтримку перетворення потрібно невелика кількість магічної сили. Її здібність має тип – виклик, тож на неї впливає божий камінь відплати. Улюблений птах Мейсі це голуб, однак Роланд помітив, що в якого б птаха вона не перетворювалася, цей птах буде значно більшим за свій вид. Наприклад, коли вона перетворилася на горобця, то птах був десь розміром зі звичайного голуба, а у випадку, коли відьма перетворилася на голуба, то він був розміром майже з морського орла.

Також Мейсі не могла перетворюватися у літаючих звірів з фентезі, таких як фенікс, грифон чи квейпен, яких зобразив Роланд; це його неабияк засмутило.

Крім того, у діях Попіл було те, на що варто звернути увагу, тобто які у відьом, скликаних Тіллі, здібності? Якщо є відьми підтримки, що можуть значно підвищити ефективність розвитку містечка, то він не проти поділитися технологіями в обмін на їхню допомогу.

З цієї причини Роланд вирішив написати Тіллі довгого листа. Спочатку пояснивши, що вони союзники одне для одного, далі попередивши її про намір церкви об’єднати материк під своєю владою, а далі протягнув оливку гілку, висловивши готовність співпрацювати і досягнути прогресу разом. Коли Мейсі в наступному місяці полетить до фіордів, він попросить її також віднести цей лист.

Наступного дня принц отримав ще одну радісну звістку.

Будівлю заводу з виробництва парових машин нарешті добудували. Споруда стояла на іншому боці річки Червона Вода, у західній частині, поряд з експериментальним полем Листочка. Всю територію обнесли дерев’яним парканом, а дорогу до понтонного моста вирівняли. За задумом Роланда, це місце у майбутньому стане індустріальним парком міста.

У зв’язку з необхідністю максимально розширити площу заводу, будівлі звели з легкої деревини, вона займає площу близько 1000 квадратних метрів. Інструменти, виготовленні Анною, вже перевезені туди, в тому числі дві парові машини для буріння, два ручні фрезерні верстати, один ручний верстат для шліфування і один токарний верстат. Хоча вони прості, але їхня якість першокласна. За винятком основи і педалей, що виготовленні з дерева, інші частини зроблені з кованого заліза або сталі. Можна сказати, що з рівнем існуючих матеріалів, це продукція з найвищою точністю механічної обробки.

Наразі на фабриці працює лише десяток робітників. Спочатку вони були ковалями й учнями в кузнях містечка, але тепер їх найняв Роланд за 50 срібних вовків на місяць, щоб вони навчалися працювати з високоякісними верстатами. А їхні ковальські інструменти та кузні перенесли до цегляного будинку за заводом. За винятком виготовлення деяких неважливих деталей, парові машини будуть повністю вироблятися за допомогою верстатів.

Роланд провів церемонію відкриття з перерізанням стрічки біля воріт заводу. Щоб підкреслити урочистість, він викликав кількох чиновників з ратуші та виголосив коротку промову. Під салют, який зімітувала Луна, компанія Сірий Замок Індастріз офіційно оголосила про своє заснування. 

У наступні кілька днів Роланд, який є головою компанії, їздив на завод, коли мав час, щоб продемонструвати метод роботи з верстатами та процес виробництва парової машини. Щоб неграмотний коваль міг освоїти процес виготовлення і складання парової машини, найкращий варіант, який він зміг придумати, це проілюструвати схему, схожу на посібник складання моделі, де позначені назви, номери та розміри частин по черзі, а потім пояснюється процес їх установки. Послідовність з’єднання зображена у вигляді схем. У цьому йому дуже допомогла Солоя.

Виробництво перших днів було саме таким, як він і очікував, майже жодна деталь не відповідала вимогам, що вже говорити про зібраний паровий двигун. Але Роланду байдуже на брухт, у руках Анни той у мить перетворить на нову пластину для виготовлення. Він вірить, що після багаторазової практики ковалі рано чи пізно опанують методи виробництва нового часу.

Крім промислового заводу, принц також перетворив кімнату для випалення та її заднє подвір’я в районі видобутку шахти Північний Схил на військовий завод, який в основному займався виготовленням револьверних гвинтівок та куль. Після прибуття до Прикордонного Міста Лосія, «майстра печей», якого рекомендував Карл, температура значно зросла завдяки поліпшеним міхам для повітря, тож цементний порошок можна випалювати без допомоги Анни. Потреба у кімнаті для випалювання відпала.

Проте через технічні обмеження, виробництвом револьверних гвинтівок і куль досі займається Анна. Роланд розробляє паровий прес для штампування куль. Хоча його ефективність не така висока, як у здібності Анни, він принаймні може зменшити її тягар.

Щоб віддячити Анні за майже півмісяця напруженої роботи, він вирішив зробити їй подарунок. 

*******************

– Подарунок? – Анна відклала деталі, і відвела волосся, що сповзло на чоло, та яскраво всміхнулася: – Добре.

– Не питатимеш, що це за подарунок? – подражнив її Роланд.

– Ну… – вона на мить задумалася. – Мені подобаються всі подарунки, які ти робив.

Після більш як півроку відновлення на Анні вже не виднілося і тіні тої дівчинки, яку він вперше побачив у темниці. Вона більше не виглядає хирлявою та слабкою, її блакитні очі сповнені сил, на ній просте охайне вбрання, а в тілі вирує енергія юності.

Ось так має виглядати вісімнадцятирічна дівчина.

Побачивши, що кутики її губ мимоволі піднялися, настрій Роланда поліпшився.

Подарунок розмістили на подвір’ї замку. Щоб здивувати Анну, його накрили шаром мішковини, ця ідея виникла в його голові, коли він робив Спопелитель для Попіл. Так, як Роланд принц, то, звичайно, подарунок має бути особливим. Готові вироби, як-от прикраси, здавалися надто нещирими. Від довго думав, перш ніж прийшов до цієї ідеї.

Роланд зняв мішковину, і перед ними з’явився плетений кошик, зверху до нього прив’язали багато конопляних мотузок, на іншому кінці яких був величезний шматок полотна.

– Що це…? – поцікавилася Анна, обходячи подарунок.

– Повітряна куля, – з усмішкою відповів він, – вона може підняти нас в небо, і ми зможемо подивитися на землю, як птахи.

– Підняти в небо? – вона повернула голову, її очі заблищали від захвату. – Невже це можливо?

Літати у небі – це мрія людства з давніх часів. Від дельтапланів до повітряних куль, він дирижаблів до літаків, люди йшли на великі жертви в дослідженнях і викликах, ніколи не відмовляючись від цієї мрії. Попри те, що в цьому світі є відьми, літати все одно мають право небагато. Краєвиди, побачені з висоти, точно справлять глибоке враження на людей.

– Звичайно, потрібно всього лише заповнити кулю гарячим повітрям.

Роланд попросив Соловейка відшукати Блискавку й Мейсі, щоб вони виконували роль рятувальників. У разі нещасного випадку Блискавка і Мейсі у вигляді великого морського орла зможуть принаймні допомогти їм з Анною безпечно приземлитися. Іншим відьмам він вирішив не розповідати про це. Особливо Венді та Сувою, які однозначно будуть проти його участі в будь-яких ризикованих авантюрах.

>>Розділ 175<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Глутамат натрію (харчова добавка).

Морський Орел.

Квеньпен (куньпен).

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Buymeacoffee.Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.