Звільнити цю відьму. Розділ 177

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 176.

Розділ 177. Прагнення церкви

Таємна кімната у соборі Гермеса.

Місце папи знову пустувало.

Три єпископи сиділи поряд, Мейн знову заговорив першим:

– Я чув, що у королівстві Вічної Зими якісь заворушення?

– Розміщена там армія суду вже займається цим на чолі з ієрархом Кобейном. – Відповів Теврон.

– У чому причина?

– Хіба справа не у тих покидьках, які потрапили до церкви? – зашипіла Хізер. – Після того, як обезголовили королеву, дворяни одне за один приєдналися до церкви і перетворилися на високопоставлених священників, усе через ваш план, єпископе Мейне. Під виглядом пошуків відьом, вони безпідставно обшукували місто, а охорона заплющувала на це очі, тож люди більше не могли терпіти і почалися заворушення.

– Це не мій план, єпископе Хізер, – невдоволено сказав Мейн, – це воля Його Святості папи. Таким чином ми візьмемо владу над королівством у свої руки за короткий час, замість того, щоб воювати з дворянами. Серед них є видатні таланти, для нас буде корисно, якщо вони співпрацюватимуть з нами. А щодо тих шкідників, їхні нащадки не мають права успадкувати титули, тож ми позбудемося від них за одне покоління.

– Добре, якщо така воля папи, я про це більше не говоритиму, – Хізер знизала плечима. – Але тих, хто погіршує репутацію церкви, потрібно передати мені.

Мейн поглянув на єпископа Теврона, який подумав трохи та сказав:

– Пропоную поки не зачіпати їх. Після придушення заворушень ти можеш посадити дворян-порушників під арешт. Все-таки вони нещодавно приєдналися до церкви, якщо нашкодити їм зараз – це викличе занепокоєння серед вельмож.

– Ні! – Хізер ляснула по столу і сказала: – Не можна порушувати правила церкви. Будь-яке пограбування від імені церкви є злочином, я відповідаю за дотримання правил і за суд!

– Зараз ми повинні зосередитися на загальній ситуації…

– Я і говорю про загальну ситуацію, – негайно перебила Теврона Хізер, – не забувайте, на що ми покладаємося, щоби показати людям Вічної Зими, що ми справедливі та дотримуємося правосуддя. Якщо ми не покараємо покидьків, це нашкодить нам, ми втратимо довіру звичайних жителів королівства! Вони – основа церкви, а не купка проклятих дворян. Якщо ви не погодитеся, я напряму звернуся за вказівками до Його Святості!

У папи немає часу перейматися такими речами, а основа церкви не в людях, а в тому наскільки вона могутня. Мейн зітхнув і підняв руку, показуючи Теврону сигнал не надто хвилюватися:

– Тоді слід сказати ієрарху Кобейну привезти порушників до Нового Святого Міста на суд, так?

– Не треба, я сама туди поїду. – Відповіла Хізер. – Останнім часом я прискорила свою роботу тут, щоб швидше її закінчити. Гадаю, мені вдасться повернутися назад за два-три місяці. Звичайно, що більше людей побачать суд, то краще. Гадаю, крижаний ешафот у столиці Вічної Зими підхоже місце.

– Ти впевнена? – Мейн нахмурився. – Зараз немає вільного командира, який би захищав тебе на шляху до Вічної Зими. Тобі загрожуватиме небезпека, якщо ти зіткнешся з надзвичайною відьмою.

– Звідки візьметься надзвичайна відьма? – несхвально сказала Хізер. – Просто дайте мені загін суддів.

– Якщо ти наполягаєш. – Мейн більше не хотів говорити на цю тему. – В мене є погані новини. Армія церкви зазнала втрат під час нападу на форт Зламане Ікло у королівстві Вовче Серце. Ми втратили понад двадцять воїнів армії божої кари і більше як сотню бійців армії суду. Форт Зламане Ікло досі не завойований.

– Понад двадцять воїнів армії божої кари? – вирячився Теврон. – Хто командир?

– Лінда, вона мертва.

– Командир убитий? Схоже, вони справді зіткнулися зі складним випробуванням. – Зацікавлено сказала Хізер. – Одразу втратити стільки воїнів армії божої кари, у пана Орена, либонь, болить голова.

– Ми не можемо його звинувачувати. Форт Зламане Ікло розташований в особливому місці. Ворота розміщені посеред гір, на висоті в три чжани (близько десяти метрів) від землі. До того ж вони знищили дерев’яний міст, яким можна дістатися до входу, за допомогою алхімії. – Пояснив Мейн. – Повідомляли, що армія користувалася дерев’яними драбинами. Щоразу коли воїни армії божої кари піднімалися ними, їх атакували дивним полум’ям. З труб над воротами висипалася купа білої твердої речовини, після чого вона загорялася в повітрі. Вогонь прилипає до тіла, його неможливо струсити чи загасити, поки людина не згорить. Зараз вони намагаються зв’язатися з вірянами у фортові, щоб з’ясувати, чи є в них змога атакувати і зсередини, і ззовні.

– Гадаю, можна сказати, що церкви в місті вже залиті кров’ю, – скривила губи Хізер. – Якщо ми хочемо атакувати, то потрібно послати більше людей, щоб перекрити втрати. Алхіміки ніколи не робили подібних речовин у великих кількостях, правильно? Рано чи пізно запаси закінчаться.

– Це армія божої кари! – Теврон настільки розлютився, що в нього тремтіла борода. – Ти знаєш як важко поповнити ряди армії божої кари? Зараз у ній менше тисячі людей, якщо ми втратимо половину під час об’єднання материка, як ми зможемо вистояти в Місяці Демонів? Про самих демонів можна і не говорити.

– Припиніть сперечатися, – сказав Мейн, – я розповів вам це не для того, щоб ви сварилися через атаку. Зараз церква потребує збільшення армії божої кари, і тепер, коли Вічна Зима під нашим контролем, ситуацію можна трохи виправити. Раніше «насіння» доставляли двічі на рік, та цього разу я попросив прислати ще одне. Місяці Демонів вплинула на весну, вони тривали довше, ніж мало бути. Тому, починаючи з літа, до Святого Міста відправлятимуть партію «насіння» щосезону, відповідно й церемонії зміни проводитимуться частіше. Я залишу це на тебе, єпископе Тевроне.

– Однак сиріт і немовлят, яких можна буде забрати, не так вже і багато, – старий єпископ погладив бороду. – Зрештою не всі віддадуть покинутих дітей церкві.

– Тому ти повинен знайти спосіб, щоб вирішити цю проблему. Вічна Зима – це королівство, де церква діяла найдовше і має найбільшу кількість вірян. Якщо така територія не зможе дати потрібну нам кількість людей, то три інші королівства будуть діяти ще повільніше. Не забувайте, що безлад, який виникне під час процесу об’єднання чотирьох королівств, мають придушити армія суду та армія божої кари.

– Річ не в тому, що людей мало, – Хізер посміхнулася, – безпритульних дітей на вулиці стільки, скільки ж бродячих котів і собак. Я чула, що щури з підпілля навмисне збирають цих дітей, щоб зробити з них кишенькових злодіїв, інформаторів, контрабандистів або цапів-відбувайлів. Поки були дворяни, вони могли користуватися послугами щурів, даючи щось натомість. Тепер, завдяки єпископу Мейну, вельможі стали частиною церкви. Де ховатися щурам, коли канави закриті? Якщо послати армію суду, щоб знищити підпільні організації, думаю, можна зібрати багато дітей і разом з тим вичистити місто від непотребу, це справить гарне враження на людей, і також стримає дворян, які готові повстати. Так ми зможемо вбити трьох зайців одним пострілом, чи не так?

«Хороше рішення», – подумав Мейн. Попри її нестримний темперамент, вона завжди може придумати найшвидше рішення, коли стикається з проблемою, тож це уміння Хізер варте ігнорування деяких висловів.

– Скористайся цим способом. Якщо коротко, до осені ми маємо захопити територію королівства Вовче Серце. За винятком тих груп армії суду, які відповідатимуть за підтримку порядку, всі інші війська потрібно повернути до Гермеса для захисту від цьогорічних Місяців Демонів. Цього разу ворог буде ще сильнішим.

Теврон неохоче кивнув:

– Не звинувачуйте мене, що я вам не сказав, коли дворяни, чиї інтереси будуть зачеплені, почнуть протестувати. Крім того, королівства Світанок помітило, що відбувається у сусідніх країнах і вельможі в багатьох містах націлилася на церкви, вони пограбували їх і спалили. Пропоную організувати тимчасове переміщення вірян, немає потреби марно втрачати їх у такому конфлікті.

– Ні, вони повинні чинити опір до кінця, – заперечив Мейн. – Що більші жертви понесуть віряни, то більше у нас буде причин мститися. Це не марні втрати, а іскри вогню для церкви в місці, де в неї нема великої кількості вірян і твердої основи. Відступ лише покаже, що церква слабка.

– Гаразд, я просто вирішив згадати про це, – сказав Теврон, розводячи руками. – Останній – це Сірий Замок… Що ж, можете прочитати самі, – єпископ дістав з рукава лист і кинув його перед Мейном.

Мейн розгорнув його і пробігся очима. Лист написала Ґарсія Вімблдон, королева Чистої Води. Невдовзі він нахмурився.  

– Вона справді повісила священника?

– А також згодувала рибам цілу купу вірян, – додав Теврон. – Церкви також зруйновані. Схоже, вона виявила побічні ефекти пігулок.

Хізер прицмокнула губами:

– Я вже вам говорила, навіть якщо постійно поновлювати запаси пігулок, ефект послаблюватиметься з кожним разом, аж поки не прийде смерть. Це хороша річ, використати таку річ, щоб знищити армію супротивника, але як тільки він виявить побічні ефекти, то негайно розгадає задум церкви. І проблема в тому, пригадую, у попередньому звіті говорилося, що небагато її людей прийняли пігулки, так? Більшість з них були передані варварам з півдня.

– Близько тисячі, вона сказала, що нам доведеться за це заплатити. – Мейн відклав лист. – Смішно, без підтримки церкви, чи змогла б вона стати королевою Чистої Води? Де Тіфіко Вімблдон? Коли він отримав пігулки, чому негайно не атакував південний регіон?

– Зараз він грабує північні землі. Причиною називають, що там планували повстання, і, щоб запобігти хаосу в королівстві, заворушення потрібно придушити. Вірогідно, він хоче захопити території кількох герцогів, а вже потім битися з Ґарсією на смерть. – Відповів Теврон. – Однак мені не відомо, чи новий король після захоплення північного регіону негайно відправиться на захід.

>>Розділ 178<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Buymeacoffee.Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

І можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.