Звільнити цю відьму. Розділ 178

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 177.

Розділ 178. Таємний Храм

– Ха-ха-ха… – Хізер голосно розсміялася. – Не слід очікувати, що пішаки повністю коритимуться наказам, але навіть цього достатньо для нашої мети. Хай де він атакує, солдати будуть гинути. У всякому разі, Сірий Замок останнє королівство для атаки, у них ще є час для боротьби. Хіба Роланд Вімблдон не відмовився від наших пігулок? Можливо, коли Тіфіко натисне на західний регіон, то четвертий принц захоче погодитися на нашу пропозицію. 

Однак попри ці слова Мейн все ж був трохи незадоволеним тим, як склалася ситуація з королевою Чистої Води, зрештою саме він обирав її як пішака. Якщо Тіфіко замість рішучої битви з Ґарсією вирішить накопичувати війська для подальшої боротьби, королівський указ про боротьбу за престол не принесе бажаних результатів. Тоді доведеться використати якісь інші засоби.

– Ми зачекаємо на інформацію від посланців, відправлених у західний регіон, а потім приймемо рішення. – Сказав Мейн. – На цьому все. Панове, будь ласка, дотримуйтеся плану. Я маю ще плани у ядрі Гермеса.

– О, справді, – Хізер раптом ніби щось згадала, – сьогодні день зміни? Скільки людей захотіли взяти участь у ритуалі?

– Це таємна інформація, – Мейн підвівся і вийшов із таємної кімнати, не озираючись.

……

Спустившись на дно западини довгими сходами, архієпископ перетнув дзеркально гладкі білі камені, що нагадували жорна, та пішов у глиб ядра.

На відміну від звичної тиші сьогодні тут було досить жваво. В ядрі Гермеса була група перевірених суддів, більшість з них уперше опинилися тут. Вони зацікавлено озиралися. Побачивши Мейна, судді витягнулися і, притиснувши кулак до грудей, привіталися:

– Ваша Світлість!

Він посміхнувся і кивнув у відповідь. Ці судді – елітні воїни церкви. Вони віддані богу і готові пожертвувати власними життями за шанс стати воїном армії божої кари. Немає гарантії, що ритуал зміни закінчиться успіхом. Вони знали це ще до того, як зголосилися взяти участь; навіть знаючи наслідки, ці люди готові віддати свої життя за таку велику честь.

Під шанобливими поглядами воїнів він пройшов третій контрольний пункт і зайшов до таємної зони. Тут уже чекала охорона папи. Вони поклонилися і віддали честь, а потім відкрили металеві ворота.

Мейн пішов за ними крізь ворота. Тут знаходиться центр ядра Гермеса, де здійснюються дослідження та робляться всі винаходи церкви.

У таємному відділі не горять смолоскипи, тому його зір раптом потемнів, коли він звикнув перед його очима виник довгий і вузький прохід. Стіни та стеля проходу вкриті залізом, з обох боків були вставлені сяючі камені. Ці дивні камені – різновид божого каменю відплати. Він починає світитися зеленим після того, як його замочили в крові демонічних звірів.

У кінці проходу знаходилася підвісна клітка. Коли він зайшов до неї, охоронець повернув перемикач, і ланцюг над головою видав скрипучий звук, який звучав особливо пронизливо у цьому тихому місці. У супроводі цього скрипучого звуку, клітка повільно опускалася, а потім Мейна засліпило світло.

Перед його очима раптом виникло надзвичайно просторе підземне приміщення.

Скільки разів би він не бачив цю сцену, він все одно відчував себе порошинкою.

Згідно зі здоровим глуздом, печера, що знаходиться так глибоко під землею, має бути такою темною, що навіть власних пальців не розгледіти, але тут все було освітлено божим каменем відплати. Величезний божий камінь відплати виріс з-під землі, нагадуючи грона кришталевих квітів. Найменший кристал мав таку товщину, щоб потрібно десять людей, аби його охопити. Дуже великі, найвищий дотягнувся майже до стелі печери і він був навіть вищим за головну вежу храму Гермеса.

Їхні кольори також відрізнялися, найщільніше скупчення божих каменів відплати – фіолетове, скупчення збоку переходило від темно-синього до світло-зеленого, менші кристали – білі, а ті, що тільки вилізли з землі, майже прозорі. Сяйво, яке випромінюють фіолетові божі камені відплати, найпомітніше, особливо від того, що більший за вежу храму. Він такий яскравий, як місяць у повню, так що підлогу печери можна роздивитися навіть без смолоскипів.

Під впливом такого великого божого каменю відплати внутрішня частина гори є територією, де магія не діє. Тут добуваються божі камені відплати, які продає церква.

У печері достатньо місця, щоб побудувати п’ять чи шість храмів Гермеса, і тут справді побудований собор, точна копія того, що на вершині гори, його назвали Таємним храмом. Але це храм, якщо порівнювати з тим, що на вершині, виглядає набагато старшим. Мейн з повітря міг побачити залізні ворота в гірській стіні за храмом, це був вхід до підніжжя Гермеса та з’єднував їх зі Старим Святим Містом. Тож ця стара будівля в певному сенсі є справжнім серцем церкви, вона існувала задовго до заснування Нового Святого Міста.

Минуло півгодини перш ніж клітка досягнула землі. Мейн вийшов з неї, поправив мантію та пішов за охоронцями до храму.

Ритуал зміни відбуватиметься в залі на першому поверсі.

Увійшовши у середину, єпископ побачив, що навколишнє світло змінилося, це більше не було холодне синьо-фіолетове сяйво, це було жовтогаряче мерехтіння від тисяч запалених свічок. Над головою висіла триярусна вежеподібна люстра зі свічками, а по всій залі розставлені канделябри, вогники яких нагадували незліченну кількість зірок, що мерехтіли перед очима. Завдяки вогню холод печери відступив.

Чоловік, що стоїть між двома вівтарями для перетворення, – верховний лідер церкви, папа О’Браян. Він одягнений у розкішну червону мантію із золотою каймою та має на голові корону з коштовним камінням. Він роздивляється засоби для перетворення, роблячи останні приготування для ритуалу.

– Ваша Святосте, – Мейн опустився перед О’Браяном на коліна, цілуючи пальці папи.     

– Вставай, дитя, – він говорив повільно і хрипко, – крім охоронців, тут більше нікого нема, не потрібно дотримуватися етикету.

– Так, – Мейн підвівся, приголомшений тим, наскільки старим у порівнянні з останньою їхньою зустріччю виглядав папа. Його обличчя вкрилося глибокими зморшками, шкіра набула нездорового білого відтінку, стала рихлою і бляклою. Коричневі плями були дуже помітними. Очі єпископа зробилися гарячими. – Ви… багато працювали.

– Це сліди часу, – спокійно відповів О’Браян, – ніхто не може опиратися часу. Моє життя добігає кінця, і я гадаю, що не доживу до того дня, коли люди переможуть демонів. Проте тепер мені не потрібно терпіти біль невідомого. Але ви всі маєте продовжувати боротьбу, доки не переможете ворога або поки він не переможе вас.

Якщо вони знову зазнають невдачі, то будуть повністю знищенні. Мейн кивнув:

– Я виконуватиму свій обов’язок до останньої секунди.

– Добре, – усміхнувся старий. – Ти добре попрацював. Зміг додати до армії суду понад тисячу воїнів. Цього разу в нас шістдесят дві людини, що беруть участь в ритуалі зміни. Це найбільша кількість за останні роки.

– Ваша Святосте, чи можете ви сказати скільки воїнів армії божої кари потрібно, щоб перемогти демонів? – Мейн на мить завагався і додав: – Всю інформацію про демонів, я отримав зі Священної Книги, але записи там неповні. Немає жодної інформації про їхнє походження, жодного запису про кількість і методи боротьби. Я знаю, що ці таємниці можна дізнатися лише після того, як станеш папою, але…

О’Браян підняв руку, зупиняючи його:

– Ти надто нетерплячий, дитя, заспокойся. Ти досить швидко отримаєш цю корону і станеш наступним папою, тоді й отримаєш відповіді на свої запитання у верхній бібліотеці Таємного Храму. Поки що я можу сказати лише це: що більше, то краще.  – Він перевів подих. – Хоча я покликав тебе сюди не заради ритуалу зміни, але раз ми вже зустрілися, сьогоднішню церемонію перетворення проведеш ти під моїм наглядом. Таким чином… кха-кха… ти отримаєш досвід на майбутнє.

Мейн поплескав папу по спині, а коли той трохи віддихався, схилив голову і сказав:

– Слухаюсь, Ваша Святосте.

>>Розділ 179<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Buymeacoffee.Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

І можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.