Звільнити цю відьму. Розділ 179

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 178.

Розділ 179. Ритуал зміни

Ритуал зміни армії божої кари – це знання, якими повинен володіти папа. Коли рік тому Мейн отримав книгу про цю церемонію від Його Святості О’Браяна, це було рівнозначно проголошенню, що він стане наступним папою.

Мейн уже вивчив книгу напам’ять. Для створення нового воїна армії божої кари потрібно пожертвувати життям відьми, поєднати її кров з божим каменем відплати та ввести цю суміш у тіло кандидата. Ця частина ритуалу вдосконалювалася протягом століть, але суть залишилася незмінною: відьми визначають верхню межу чисельності армії божої кари, а ключем для перетворення є воля воїнів армії суду.

Прочитавши книгу, він нарешті зрозумів, навіщо церква щороку бере до себе стільки неповнолітніх дівчат. Відьми з’являлися без попередження, до того, як у їхніх тілах починає збиратися магічна сила, вони нічим не відрізняються від звичайних людей. Але як тільки магічна сила почне накопичуватися, їхні тіла – органи і кров – змінюються. Тож окрім розширення масштабів «виховання» під своїм крилом дівчат, немає іншого шляху отримати більше відьом.

Це також причина, чому він погоджується з твердженнями Хізер: все, що вони роблять, можна вважати злом у чистому вигляді, руки кожної високопоставленої людини у церкві замазані кров’ю, вони вбили більше відьом, ніж будь-який кат. Але щоб перемогти демонів і уникнути знищення людства, їм доведеться робити це і далі.

Тільки переможці матимуть право отримати прихильність Бога.

……

На вівтарях лежали двоє суддів. Мейн знав їх. Це був Даріон з першого загону і Такер Торр із варти Святого Міста, він також був головним суддею.

Обоє всміхалися, але єпископ все ж бачив напругу в їхніх м’язах і стиснутих кулаках. Він поплескав обох по плечах:

– Розслабтеся, я вірю, що ви зможете це зробити.

– Ваша Світлосте, все буде добре, якщо ми витерпимо біль? – не стримавшись, запитав Даріон.

– Саме так, вам потрібно витерпіти. – З усмішкою відповів Мейн. – Тебе звуть Даріон, так?

– Ви пам’ятаєте моє ім’я, – схвильовано сказав воїн.

– Звісно, ти з першого загону, ви брали участь в торішній обороні Гермеса. А капітан це… Алесія, правильно?

– Так-так, – Даріон кілька разів кивнув, – наш загін зазнав великих втрат у битві, а половина моїх товаришів загинули від дій демонічних гібридів. Тоді я подумав, що було б чудова мати здібність і вбити всіх цих спотворених виродків. Тому, пане,  хочу стати воїном армії божої кари!

– Стати сильним, щоб захищати своїх товаришів по зброї, – це хороше бажання, – підбадьорив його Мейн, затим він глянув на головного суддю. – А ти? Такере Торре, чому ти вирішив стати одним із воїнів армії божої кари?

– Щоб захистити Нове Святе Місто, пане, – твердо відповів він. – Священники сказали, що демонічні звірі з кожним роком ставатимуть сильнішими і сильнішими. Минуло разу вони дійшли до центру Нового Святого Міста, якби не армія божої кари, можливо, храм був би уже зруйнований. Я теж хочу стати міцним щитом проти демонічних звірів і списом, що пронизуватиме ворогів.

– Дуже добре, ви двоє – гордість церкви, – Мейн дотримувався кроків, зазначених у книзі, та заговорив з ними, щоб розвіяти напругу і страх. Побачивши, що їхня тривога вгамувалася, він махнув рукою, показуючи, що ритуал можна продовжувати.

До них підійшли охоронці, вони зав’язали обом кандидатам очі та міцно зафіксували кільцями руки і ноги до вівтарів. Після цього занесли відьму і поклали між ними.

Це відьма, яку виростила церква, вона провела більшу частину свого життя в монастирі Старого Святого Міста. Після пробудження її відправили в таємну зону, щоб використати як матеріал в ритуалі зміни. За день до жертвоприношення в неї влили багато сонної води – трав’яного настою з папороті та зимових квітів – щоб абсолютно точно жоден шум під час ритуалу не розбудив відьму.

– Номер, вік?

– Один, вісімнадцять, – відповів охоронець.

Це були рутинні запитання, для перетворення двох кандидатів у воїнів армії божої кари підходить лише кров повнолітньої відьми. Після повторного підтвердження, що відьма відповідає критеріям, Мейн оголосив про початок церемонії.

Тонку срібну голку встромили в руку відьми, червонувато-коричнева кров почала витікати зі шкіряної трубки, прикріпленої до голки, заповнюючи кришталеву чашу під її тілом. Дно чаші вкрите шаром блідо-блакитного божого каменю відплати, він потроху покривалися кров’ю, аж поки чаша не заповнилася повністю.

Незабаром з божим каменем відплати відбулися зміни. Крізь прозорий бік чаші було видно, що синій камінь вбирає кров. Приблизно через півгодини камінь поступово розтанув і зник, а кров змінила колір з червонувато-коричневої на небесно-блакитний, ставши кришталево чистою.

Цей процес здавався простим, але лише після десятків тисяч випробувань був отриманий повний і надійний набір кроків. Наприклад, оцінка об’єму крові відьом різного віку та форми тіла, правильний спосіб виготовлення срібних голок і шкіряних трубок, в яку частина тіла вставляти срібну голку для відтоку крові, а в яку – для переливання, а також якість і кількість божого каменю відплати тощо… Все це детально записано у стародавніх книгах. Там пояснювали попередні невдалі експерименти та вдосконалення, а також розповідали про загальний принцип перетворення.  

Після того, як тіло відьми змінюється під дією магічної сили, її кров має здатність зміцнювати органи та сухожилля. Однак якщо влити кров прямо, то це негайно вбиває того, в кого вводять кров. Потрібно замочити божий камінь відплати у крові відьми, щоб розчинити «незрозумілу силу», перш ніж її можна ввести в тіло кандидата. І навіть у цьому випадку кров відьми нашкодить розуму людини, тож та поступово втратить емоції та інтелект, зрештою залишаться тільки інстинкти та сильна воля. Ті, хто успішно пережили перетворення у воїна армії божої кари, отримають фізичну силу схожу на силу надзвичайних і отримають особливу здібність: навіть не носячи божий камінь відплати, вони можуть блокувати магію навколо себе.

Треба сказати, що це дивовижне поєднання. Кров відьми може вбити людину, і якщо людина проковтне божий камінь відплати – то теж помре. Але поєднання крові та каменю здатне мінімізувати цей смертельний ефект.

Коли блакитна рідина повільно почала вливатися в тіла двох суддів по шкіряних трубках, вени на їхніх руках і шиях виступили наверх, а їхні обличчя скривилися так, ніби вони терпіли сильний біль. Першим закричав Даріон, він борсався на вівтарі, стискав і розтискав кулаки, але не міг рухати руками і ногами, через якийсь час все його тіло вкрилося тонким шаром поту.

Ситуація Такера була не набагато краща, він тихо гарчав, з кутика його рота текла кров, а тіло здригалося.

Рівень рідини у кришталевій чаші повільно опускався, і коли він майже досягнув дна, Даріон почав кричати. Він вигукував незрозумілі слова, його шкіра розчинялася і щезала, а з тіла йшов білий дим. Судячи з опису стародавніх книг, зміна Даріона майже на межі провалу. Поки Мейн вагався чи продовжувати спостереження, ззаду наблизився папа і поклав руку на його плече:

– Досить, час його звільнити.

Вперед виступив один з охоронців, він вихопив кинджал і чітко вдарив Даріона в шию, різко крутнув руків’я, припиняючи страждання судді.

Після нестерпного очікування судоми Такера Торра вщухли, його дихання поступово вирівнялося, а шкіра змінила колір з рожевого на блідо-блакитний. Мейн зрозумів, що він успішно пережив ритуал зміни.

Один пережив, а іншому не вдалося. Такий результат змусив його зітхнути. Лише за півгодини церква втратила благочестивого воїна армії суду та змарнувала половину відьомської крові.

Однак є ще шістдесят суддів, які чекають на перетворення, тож ритуал має продовжуватися.

……

Коли ритуал завершився, Мейн більше не міг стояти, він, похитуючись, спустився вниз, незграбно сів, притулившись до стіни залу.

Папа повільно підійшов і став перед ним:

– Щиро кажучи, ти сильно мене здивував, дитя. Коли я вперше проводив ритуал, то показав себе набагато гірше, ніж ти. Тоді мені було рівно сорок п’ять, сильний запах крові змусив мене блювати, я мало не змарнував цілу чашу крові. Попередній папа сильно побив мене, але як тільки я трохи отямився, він наказав мені повернутися і довести ритуал до кінця.

– … – Мейн відкрив рота, але не знав, що сказати.

– Тож не думай ні про що, повертайся і відпочинь день.

– Так, Ваша Святосте, – єпископ глибоко вдихнув, став навколішки, віддаючи честь, а коли збирався йти, раптом згадав про причину, чому він сюди прийшов: – До речі, ви попросили мене прийти до таємної зони, щоб…

– О, лише погляньте на мою пам’ять, – насмішкувато похитав головою О’Браян, – я шукав тебе, щоб дати нову отруту, розроблену тут.

– Отруту? – у таємній зоні є відділи, що спеціалізуються на досліджені божого каменю відплати, наприклад, таблетки від голоду, сяючі камені, пігулки берсерка тощо. Після отримання результату їх передають єпископам для використання. Але він ніколи не чув, щоб було щось пов’язане з отрутами. На думку Мейна, це те, в чому зазвичай добре розбираються алхіміки.

– Вони сказали, що цей результат отримали випадково, – повільно сказав папа. – Якщо посипати отрутою гнилий труп, отрута може довго діяти на оточуючих. Її не потрібно вливати рот, як звичайну отруту. Без спеціальної протиотрути вилікуватися неможливо. Можеш розпитати майстра Вороняче Око про деталі. Це може стати у пригоді в битві проти чотирьох королівств.

Мейн одразу подумав про форт Зламане Ікло, що так довго не здається, і про неприємний поворот подій у Сірому Замку. Він придушив радість і поклонився:

– Якщо ця отрута справді така ефективна, як сказав майстер Вороняче Око, то вона дуже мені допоможе.

>>Розділ 180<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Buymeacoffee.Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

І можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.