Звільнити цю відьму. Розділ 194

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 193.

Розділ 194. Лілі

Невдовзі після того, як принц повернувся до кабінету, до нього прийшла Сувій.

– Ваша Високосте, вибачте, Лілі – дитина… вона не робила це навмисно.

– Мене це не турбує, – він усміхнувся, – вона ще така юна.

– Тільки ви такий терплячий до нас, – зітхнула Сувій. – Спочатку вона не була такою, але після того, як її обдурили, вона навряд чи зможе так просто довіряти людям.

– Це сталося до того, як вона приєдналася до Союзу Співпраці? – запитав принц. – Пригадую, вона з вами лише рік.

– Саме так, я знайшла її на околицях міста Червона Вода, – сказала Сувій. – Ви вже знаєте, я можу відчувати присутність магічної сили. Що ближче до джерела, то сильніше відчуття. Хоча я не можу прямо бачити форму і колір магічної сили, як Соловейко, але принаймні можу використовувати це відчуття для пошуку нових відьом. Тому у кожному новому місці я прикидалася знатною пані, що хоче усиновити дитину, й відвідувала місцеві притулки чи сиротинці у пошуках сестер, що можуть скоро прокинутися. – Вона замовкла на мить. – У той час Лілі жила у віддаленому від міста притулку, однак коли я виявила бажання усиновити її, мені відмовили. Власник притулку сказав, що тут вони продають лише повнолітніх дівчат.

– Чому? – спантеличено запитав Роланд. Найпізніший час пробудження відьми – день повноліття, може справа в цьому?

– Ми теж тоді подумали, що це дуже дивно, тому попросили Соловейка пробратися до притулку, щоб знайти розрахункові книги, записи та будь-яку пов’язану з цим інформацію. На щастя, притулок знаходився далеко від міста, тому ми могли залишитися там на довший час.

– Чому ви просто не забрали Лілі? З допомогою Соловейка жодних складнощів не мало виникнути, так?

– Це справді не було складно, – кивнула Сувій. – Окрім божого каменю відплати, який носив власник притулку, там не було інших каменів чи чогось подібного. Але ми не могли цього зробити. Уже був прецедент для таких ситуацій.

– Який прецедент? – Роланд налив чашку чаю і протягнув Сувою.

– Дякую, – вона взяла чашку, – спочатку ми силою забирали відьму, як тільки знаходили її, але нещасний випадок в окрузі Морський Бриз змінив наш підхід. Тоді щойно пробуджена молода відьма подумала, що ми злі, після того, як ми повернулися разом з нею до табору Союзу Співпраці, вона відмовилися слухати пояснення і напала на нас. Як результат, дві сестри були серйозно поранені та померли. Вона також була вбита магічною змією Хакали на ім’я «Смерть». Тож відтоді ми деякий час ретельно спостерігали за відьмою, щоб визначити її ситуацію та думки, перш ніж діяти. Якщо церква натрапляла на наш слід, у нас… не було іншого вибору, як покинути її.

– Отже, зустріч Соловейка і Венді не була випадковою?

– Звичайно, ні, – Сувій відпила чаю і з усмішкою похитала головою. – Минуло понад місяць від моменту, як ми дізналися про існування Соловейка, і до їхньої зустрічі з Венді. Протягом цього часу ми також знайшли інших сестер, як ось Червоний Перець і Погоня За Вітром… – коли вона говорила це її обличчя потемнішало. – Шкода, що вони всі загинули в пустці. Було б чудово, якби ми вирішили осісти у Прикордонному Місті з самого початку.

Роланд теж відчув неабиякий жаль. Якби в місті зібралося понад сорока відьом із Союзу Співпраці, цілком можливо, що вже зараз це місце досягнуло небувалого розвитку.

– Не будемо говорити про це, – Сувій глибоко вдихнула, – поговорімо про Лілі. Обшукавши притулок і простеживши за пересуваннями власника, ми виявили приголомшливий факт – цей невеликий заміський будиночок насправді не був ні притулком, ні місцем для виявлення відьом.

– І яка ж мета?

– Задоволення егоїстичних бажань власника. – Навіть у такої стриманої людини, як Сувій, вираз обличчя кам’яніє, коли вона каже: – Щотижня власник їздив у нетрі міста Червона Вода, щоб обманом викрадати бездомних дівчат. Він розповідав їм, що він аристократ, який із добрих намірів відкрив притулок у передмісті, куди часто потайки навідуються поважні вельможі, щоб знайти собі прийомних дочок, і якщо їх оберуть, їм більше не потрібно буде турбуватися про їжу й одяг до кінця життя. Не всіх ввели в оману його солодкі слова, але… за останні десять років, окрім 66 дівчат, що вже були у притулку, туди пішли сотні дівчат.

– Так багато? – Роланд нахмурився. – Але ти сказала, що притулок був невеликий.

– Сотні з них були лише записами у книгах. Більшість… померла, – прошепотіла Сувій. – За останні десять років він виявив трьох відьом і продав їх церкві. Тих дівчат, що були гарнішими, гарно одягали і продавали тим, хто висловив бажання їх купити, але інших убивали у лісі за притулком.

– … – принц якусь мить не знав, що сказати. Раптом він відчув, як на його плечі легенько поклали руки.

– Ймовірність пробудження відьми невисока, тому без урахування витрат на проживання він заробив близько 20 золотих драконів за ці роки. Це висновок з розрахункових книг. І за ці 20 золотих загинуло майже 300 людей, яма в лісі була заповнена трупами. Коли Хакала допитувала його, чому він це робить, то він сказав, що навіть не мав наміру заробляти золоті дракони, вони були потрібні лише для того, щоби притулок продовжував існувати. Тому він обирав продавати дівчат, коли вони досягали повноліття. Відьми коштували дорожче, ніж звичайні дівчата. Його мета була – насолоджуватися владою, вирішуючи хто житиме, а хто помре. Розпоряджаючись життями тих бездомних дівчат, він відчував себе королем. Хакала вбила його у пориві люті, а коли ми спробували відпустити дівчат, більшість із них сердито дивилися на нас, ніби ми позбавили їх шансу бути усиновленими дворянами.

– Лілі теж так поводилося спочатку, аж поки Хакала не відвела її до лісу за притулком. У лісі вона побачила свою подругу, про яку власник сказав, що вона щасливиця була обрана дворянами і залишила притулок місяць тому. Побачивши тіла у смердючій брудній ямі, Лілі вирвало, а потім вона знепритомніла на руках Хакали. Коли вона отямилася, її обличчя ніби заціпеніло, а в очах не було світла. Вже пізніше, від турботи Венді, вона почала оговтуватися. Але відтоді вона насторожено й недовірливо ставиться до звичайних людей, і особливо до дворян. – Сувій додала: – Але я думаю, що поступово вона змінить свою думку, зрештою ви також є членом дворянства.

– То он воно що, – Роланд подумки зітхнув. Пережити подібне і взяти себе в руки – у неї сильна воля.

Сувій взяла чайник, знову наповнила їй чашки та після довгої мовчанки сказала:

– Ваша Високосте, у мене є до вас питання.

– Яке питання? – він нашорошився, бо обличчя у Сувій було серйозним.

– Соловейко, ти тут?

– Угу, – Соловейко вийшла з туману, – потрібно, щоб я пішла?

– Ні… ти все одно про це знаєш, – похитала головою Сувій, – цього разу будеш свідком.

Сказавши це, вона поглянула на принца Роланда.

– Ви колись сказали, що готові взяти відьму за дружину, але я не знаю, чи відомо вам, що відьми не можуть мати дітей. – Сувій на мить замовкла, а потім, з притиском вимовляючись слова, запитала: – Ваша Високосте, тепер, знаючи це, ви не змінили свою думку?

>>Розділ 195<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і Buymeacoffee. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.