Звільнити цю відьму. Розділ 195

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 194.

Розділ 195. Відповідь

Роланд на мить подумав, що йому почулося:

– Що?

Сувій прикусила губу і повторила ще раз.

Цього разу він запевнився, що не має жодних проблем зі слухом. Чому відьми так сильно переживають через його шлюб і майбутню сім’ю?

– Ти впевнена, що відьми безплідні? Чи може… сталося якесь непорозуміння, що привело до цього? Як у випадку зі Святою Горою.

– Я б хотіла, щоб це було так, – зітхнула Сувій. – На жаль, є багато прикладів, що підтверджують це. Незалежно від того, чи були стосунки добровільними, чи причиною було насильство – немає випадків, щоб відьми народжували. Союз Співпраці ніколи не чув про це.

«Репродуктивна ізоляція…» – саме ці слова спали на думку Роланду. Можливо, відьми повністю перевершили звичайних людей і стали новим видом людства, тому і не можуть зачати потомства від старого виду? Або це явище спричинене накопиченням магічної сили в організмі?

«Але зараз не час розбиратися в суті проблеми, – подумав він, – справа у впливі. Чи завадить це моєму бажанню одружитися з відьмою?»

Роланд одразу ж подував про Анну.

Хоча це прикро, що він не матиме спільних нащадків з нею, але передумова його любові до дітей полягає в його любові до Анни, тож відсутність дітей не зменшить любові Роланда до неї. Для душі з сучасними цінностями кровний зв’язок з нащадками, який був дуже важливим для пращурів, має менше значення. Він розглядає дитину не як своє продовження, що може успадкувати його думки та спогади, а як окрему живу особистість.

Тож з емоційної точки зору він може повністю прийняти, що відьми безплідні.

Тому єдина реальна перешкода – проблема спадкоємства. Однак для Роланда, який має непоганий набір знань, це не таке вже і складне завдання, просто потрібно побудувати імперію, що не потребуватиме спадкоємця, варіантів багато, він може обдумати це пізніше.

Загалом Роланд із подивом виявив, що це справді чудова новина.

Він думав над тим, як побудувати соціальну структуру, в якій нове людство – відьми – та звичайні люди можуть жити в мирі та разом розвиватися, з їхньої з Соловейком розмови. Роланд виявив, що навіть з божим каменем відплати, якщо буде достатньо часу, то відьми з їхніми нащадками завжди складатимуть сильнішу групу. Навіть якщо технології розвинуться до того, що звичайні люди зможуть використовувати магію, однак це не зможе компенсувати інтелект відьом, перевагу в запам’ятовувані та швидкості мислення.

А зараз йому сказали, що відьми безплідні. Це у значній частині дозволяло уникнути формування могутніх родів, звужувало прірву між відьмами і звичайними людьми, а також давало йому надію на спільну роботу цих двох груп.

Можливо, через те, що він задумався на довгий час, Соловейко не стрималася і стиснула його плече.

Роланд оговтався і заспокійливо поплескав її по тильній стороні долоні, прочистив горло і сказав:

– Моя думка не змінилася.

– … – Сувій була приголомшена. – Що?

Рука на плечі на мить стиснулася.

Роланд не стримався від сміху. Раніше йому здалося, що він почув неправильно. Тепер настала черга Сувою? Він двічі кашлянув і знову сказав:

– Я досі думаю так само… я готовий одружитися з відьмою.

……

Вираз Сувій, коли вона пішла, був дуже дивним, вона ніби була задоволеною, але разом з тим трохи сумною, що збентежило Роланда.

Йому не залишалося нічого іншого, як звернутися до Соловейка, що стояла поруч:

– З нею все гаразд?

Вона не відповіла, з усмішкою дивлячись на Роланда. Сонячне світло лилося з вікна, падаючи на її світле обличчя та м’яке волосся, вони ніби випромінювали сяйво, від чого серце забилося швидше.

– Гаразд, – Роланд відвів погляд, – повірю, що у вас усіх гарний настрій.

В цю мить у двері кабінету постукали:

– Ваша Високосте, прибув лицар із фортеці Довга Пісня, він сказав, що має для вас інформацію.

– Відведіть його до приймальні, я підійду туди.

Коли принц увійшов до зали, лицар негайно наблизився, став на одне коліно і сказав:

– Пан Педро сказав мені передати вам, що Тіфіко Вімблдон послав групу посланців, вони нещодавно прибули у фортецю Довга Пісня.

– Посланці? – Роланд задумався. – Скільки їх?

– Загалом десь півсотні людей.

Схоже, ця група посланців дипломатичний спосіб сказати йому здатися. Нічого загрозливого.

– Коли вони прибули?

– Учора вранці, – сказав лицар низьким голосом, – пан Педро велів мені поквапитися і передати цю інформацію якнайшвидше.

Минув лише день, схоже лицар провів у дорозі цілу добу.

– Дякую за твою роботу, добре відпочинь перед поверненням. – Роланд поглянув на охоронця. – Дайте йому один золотий і відведіть до таверни.

Коли лицар пішов, Роланд хотів відкласти цю справу. Зрештою, загін з 50 людей не становить загрози місту. Якщо це лише переговори, то до міста увійде тільки головний. Але зважаючи на те, з якою обережністю поставився до цієї справи Педро, ліпше простежити за тим, де зараз перебувають посланці.

Подумавши про це, він покликав Блискавку і Мейсі й попросив їх пролетіти над дорогою до фортеці, щоб перевірити ситуацію.

Через дві години відьми завершили розвідку й повернулися до замку.

– Нікого, – сказала Блискавка, – я не бачила на дорозі 50 вершників, навіть однісінького лицаря не побачила.

– Я теж не бачила, куу! – підтвердила Мейсі.

Здається, після довгої подорожі до великого міста, вони вирішили відпочити і трохи розважитися. Роланд відчув полегшення.

– До прибуття посланців, ви будете перевіряти дорогу раз на день. – Він зробив паузу. – До речі, як там мапа, що ви робили раніше?

– Вже зібрано кілька сотень аркушів, вони повністю заповнили кімнату Солої, – сказала Блискавка. – Зараз вона перенесла ману на задній двір, хочете поглянути?

– Так, – усміхнувся Роланд.

Задній двір замку перетворився на ботанічний сад. Відколи Шон привіз насіння з Порту Чиста Вода, рослини, що тут вирощують, стали ще дивнішими. Щоб мати вільний простір і подбати про клумби, Листочок встановила високий дерев’яний каркас, навколо нього зростали і звивалися, як виноградні лози, багато рослин, деякі з них навіть залізли до половини на стіну замку. Зараз на стіні позаду замку звисав виноград, яблука, пшениця і навіть цукрова тростина. Коли відьми мали вільний час, вони збиралися на задньому дворі замку, та зривали зі стіни фрукти та цукрову тростину, щоб поїсти. На жаль, ці культури можуть рости лише під впливом магії Листочка, тому їх можна розглядати лише як експериментальний продукт, що не є повністю вдалим.

Мапу розмістили в центрі подвір’я, вона займала п’ять-шість квадратних метрів і складалася з величезної кількості аркушів паперу.

– Ми ось тут, – Блискавка обхопила Роланда за талію й плавно піднялася в повітря, повільно пливучи над картою. – Бачите отой сіро-коричневий квадрат завбільшки з долоню? З неба Прикордонне місто виглядає так.

– Блакитні місця на сході та півдні… це море?

– Так, але туди дістатися можна лише через гори.

Серце Роланда затремтіло. На словах здавалося нормальним говорити, що дикі землі в десятки разів більші за королівство Сірий Замок, але він не очікував, що коли реальність відобразиться на карті, західна частина здасться такою вузькою. Попереду – Непрохідні гори, позаду – море, прикордоння, затиснуте між двома природними стінами.

«Ні… не лише захід», – від подумки заповнив не намальовані частини. Якщо Непрохідний гірський хребет, що розділяє континент, розглядати як стіну, то не тільки королівство Сірий Замок, а уся ця материкова частина не що інше, як маленький шматок землі за стіною.

>>Розділ 196<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і Buymeacoffee. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.