Звільнити цю відьму. Розділ 2

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Бажаєте зробити мені приємно?

(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧ Прогуляйтесь по сайту.

Також у мене є Patreon.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 1.

Розділ 2. Відьма Анна. Частина 1

На деякий час Роланд замкнувся у кімнаті, щоб ретельно вивчити спогади про цей світ, слуги принесли вечерю прямо до спальні.

Через сильне бажання вижити, Роланд повністю придушив страх перед незнайомим середовищем, а також заштовхав глибше відчуття дискомфорту після потрапляння в інший світ. Він добре розумів, що отримання додаткової інформації, зменшить ризик розкриття.

Варто сказати, що, крім інформації про розваги з іншими дітьми знаті, в його пам’яті було мало корисного. Він не міг пригадати жодної цінної інформації, наприклад, знання аристократичних кіл, політична ситуація в королівстві чи дипломатичні зв’язки з сусідніми країнами… Проте принц мав певні загальні знання, такі як назви міст і роки важливих подій, і це повністю відрізнялися від історії Європи, яку він знає.

Очевидно, що такій людині трон не світив і, можливо, король Сірого Замку знав про це, тому й запроторив його до цього богом забутого місця. Навіть якщо тут все піде шкереберть, це не завдасть великої шкоди.

Щодо його братів і сестер… Роланд якийсь час думав, але в результаті не знав: сміятися йому чи плакати?

Перший брат – сильний, другий брат – дуже підступний, третя сестра – зухвала, а п’ята сестра дуже розумна. Ось що про них думав четвертий принц. Що тут сказати? Після більше ніж десяти років спілкування, свої враження про них він може описати лише кількома словами. І жодної інформації, про величину їхньої влади, хто їхні підлеглі та що вони вміють.

Минуло всього лише три місяці, як четвертий принц прибув до Прикордонного Міста, а місцеві дворяни вже не приховують свого презирства, а це свідчить про те, що він дійсно не є лідером. На щастя, коли він покидав столицю, Вімблдон III послав йому людей на допомогу, інакше тут би був суцільний хаос.

Наступного ранку покоївка Тір кілька разів нагадувала Роланду, що помічник міністра хоче з ним зустрітися. Схоже, немає сенсу зволікати далі, він двічі обмацав сідниці служниці, пригадуючи, як робив це раніше четвертий принц, і сказав, щоб вона повідомила Барову, щоб той зачекав у вітальні.

Провівши поглядом рум’яну Тір, що вийшла з кімнати, Роланд раптом згадав, раз він потрапив у феодальну епоху, то не маю тут бути системи чи чогось подібного? Він позіхнув, і подумки кілька десятків разів повторив слово «система», але нічого не сталося.

Звичайно, романи – це вигадка.

**************

У вітальні Барову вже вривався терпець від очікування. Як тільки Роланд з’явився він запитав:

– Ваша Високосте, чому ви вчора не дали дозволу на страту?

– Днем раніше, днем пізніше, яка різниця? – сказав Роланд, плескаючи в долоні та подаючи сигнал слугам принести сніданок сюди. – Сідай і розповідай.

Це відповідало враженням у його спогадах: головний лицар одразу готовий поставити запитання, коли стикається з проблеми, а помічник міністра спочатку обдумував усе сам, а потім уже розпитував. У будь-якому разі, вірність цих двох йому не викликає питань, хоча, ймовірно, у першу чергу це пов’язано з королем.

– Вистачить лише одного дня, щоб з’явилися інші відьми, Ваша Королівська Високосте! Це відрізняється від дрібниць, які були раніше. У цьому питанні ви не можете діяти безрозсудно!

– Чому ти теж так говориш? – спитав Роланд, насупившись. – Я гадав, що ти можеш відрізнити чутки від фактів.

Баров виглядав збитим з пантелику:

– Які чутки?

– Що відьми злі та є посланницями Диявола, – несхвально сказав Роланд. – Хіба це не частина пропаганди Церкви? Якщо ми не хочемо, щоб вони втручались у наші справи, ми повинні робити протилежне тому, що вони кажуть. Ми навмисно не полюватимемо на відьом, а натомість оголосимо нашим громадянам, що це все безсоромні чутки, які поширює Церква.

Баров був приголомшений:

– Але… відьми справді…

– Справді злі? – спитав у відповідь Роланд. – Наприклад?

Помічник міністра якусь мить мовчав, ніби гадав, чи навмисне принц кепкував з нього:

– Ваша Високосте, цю проблему можна обговорити пізніше. Я розумію, що ви не любите церкву, але такий шлях опору непродуктивний.

Роланд надувся. Схоже, змінити цю концепцію про відьом за одну ніч не вийде, тож він вирішив поки що відкласти це.

Нарешті на столі з’явився сніданок – тарілка підсушеного хліба, смажені яйця і глечик молока. Роланд спочатку налив чашку молока помічнику міністра і посунув її вперед.

– Ти ще не їв? Поговоримо під час сніданку. – За словами покоївки, Баров прибув ще на світанку, а тому не встигнув би поїсти. Хоча він вирішив для початку наслідувати поведінку четвертого принца, але разом з тим потрібно поступово вносити зміни.  Помічник міністра – хороша ціль, щоб підлеглі відчули, свою цінність і були більш мотивовані працювати на тебе.

Ініціатива завжди найефективніша, чи не так?

Баров прийняв чашку молока, однак не відпив з неї. Він стурбовано сказав:

– Ваша Високосте, у нас проблема. Три дні тому варта повідомила, що в західному лісі виявлено табір, де, як підозрюють, проживали відьми. Вони поспіхом пішли та не зачистили своїх слідів. Вартовий знайшов це у таборі.

Він дістав з кишені монету та поклав її перед Роландом.

Це не були звичайні гроші, принаймні наскільки Роланд пам’ятав, четвертий принц ніколи не бачив такої валюти – ця монета навіть не схожа на металевий вибір.

Тримаючи її в руці, він з подивом виявив, що монета нагрівається. Це точно не тепло, що залишилося від тіла помічника міністра. Тепло понад 40 градусів, це нагадало йому про електронний нагрівач.

– Що це?

– Я думав, що це якась нечиста дрібничка, зроблена відьмою, але насправді все набагато серйозніше. – Баров зробив паузу, щоб витерти чоло. – Візерунок на ньому… це печатка Святої Гори і магічне око, що є емблемою Союзу Співпраці Відьом.

Роланд потер нерівну поверхню монети і припустив, що вона, ймовірно, зроблена з випаленої кераміки. Справді, він бачив у центрі монети викарбуваний візерунок у формі гори: його утворювали три зіставлених трикутники, а зображення ока помістили у простір між ними. Контури візерунка були дуже грубими, тому Роланд прийшов до висновку, що той робили вручну. 

Він спробував пригадати два вислови «Знак Святої Гори і магічне око» й «Союз Співпраці Відьом», але не виявив жодної відповідної інформації. Схоже, принц Роланд не знав нічого про окультизм.

Баров також не очікував, що Роланд знатиме про це. Він продовжив:

– Ваша Високосте, ви раніше не бачили справжню відьму, тому не сприймаєте це серйозно. Як і нас, їх можна поранити. Вони так само стікають кров’ю, і їх можна вбити, як кожного з нас, але це тільки про відьом, що не мають підтримки. Життя відьом, які здобули силу Диявола, значно скоротиться та вони досягнуть жахливого обсягу сили, з якою звичайні люди не можуть конкурувати. Щойно відьма досягає повноліття, то наші армії можуть зазнати значних втрат. Їхній апетит до нещасть надзвичайно складно стримати або вгамувати, і вони вже переродились на прислужниць Диявола. Тому Церква сформувала армію суду, що заарештовує і страчує будь-яку жінку, в якої виявили найменший шанс перетворитися на відьму. Король схвалив це рішення, і, по факту, ці заходи є дуже ефективними, а випадки, коли відьми влаштовували погроми, значно скоротились у порівняні з сотнею років тому. Інформація про Святу Гору, а точніше про Браму Пекла, отримана зі старої книги про той час.

Роланд, гризучи хліб, подумки безперервно глузував. Хоча історія цього світу та історія світу, з якого він прийшов, були дуже різними, вони мали напрочуд схожі історичні траєкторії. Церква залишалась Церквою; він розумів, що релігія була справжньою помічницею Диявола та реальним джерелом зла. Стратити людину, бо був виявлений маленький знак, і використати Боже ім’я для встановлення законів, а потім арешт, судовий розгляд та вирок особі, це все саме по собі було гріховним.

– У старих книгах записано, що відьми можуть знайти справжній спокій лише на Святій Горі. Там вони не страждатимуть від неконтрольованих бажань, а їхні сили не матимуть негативних наслідків. Жодних сумнівів, що так звана Свята Гора є місцем народження зла і входом до Пекла з людського світу. Гадаю, тільки Пекло не каратиме цих грішних людей.

– «Союз Співпраці Відьом» – хто вони? І яке вони мають відношення до Святої Гори?

Баров сказав із похмурим обличчям:

– У минулому все було добре, бо відьми втікали до прибуття армії суду та жили відлюдно. Проте в останні роки з’явився Союз Співпраці Відьом, що змінив ситуацію. Вони хочуть зібрати всіх відьом і знайти Святу Гору. Заради цього Союз Співпраці Відьом навіть спокушає інших людей ставати відьмами. За останній рік у Порту Чиста Вода зникло багато дівчаток, ходять чутки, що це зробили відьми.

>>Розділ 3<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є PatreonМожете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.