Звільнити цю відьму. Розділ 2

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Бажаєте зробити мені приємно?

(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧ Прогуляйтесь по сайту.

Також у мене є Patreon.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 1.

Розділ 2. Відьма на ім’я Анна. Частина 1

На деякий час Роланд замкнувся у кімнаті, щоб ретельно вивчити спогади про цей світ, а слуги приносили їжу прямо до нього.

Через сильне бажання жити далі, Роланд повністю придушив страх перед незнайомим середовищем, в якому опинився. Він цілком усвідомлював, що якщо бажає змішатися й уникнути підозр з боку людей навколо себе, то повинен швидко здобути якомога більше інформації.

Варто сказати, що, крім інформації про розваги з іншими дітьми знаті, в його пам’яті вміщалось мало корисного. Він не міг пригадати жодної цінної інформації, наприклад, знання аристократичних кіл, політична ситуація в королівстві чи дипломатичні зв’язки з сусідніми країнами… Проте принц мав певні загальні знання, такі як назви міст і роки важливих подій, вони повністю відрізнялися від історії Європи, яку він знає.

Тому для нього очевидно, що принц не мав шансу здобути трон. Можливо, король Ґрейкаслу усвідомлював це, і тому відправив Роланда до такого пекельного місця. Навіть якщо той влаштує безлад, це не принесе великої шкоди.

Далі він згадав братів і сестер… Роланд якийсь час обдумував ці спогади і вагався: сміятися чи плакати.

Старший брат Роланда, перший принц, був чудовим бійцем. Другий брат був лиховісним і хитромудрим, третя сестра була зухвалою та дикою, а п’ята сестра – надзвичайно розумна. Що ж тут сказати? Проживши з ними понад десятиліття, його враження про них можна підсумувати кількома словами. Він нічого не знав про величину їхньої влади, офіцерів їм підпорядкованих, ні про їхні вміння і таланти.

Усього за три місяці керування Прикордонним Містом, знать перестала приховувати свою зневагу та презирство до нього. Стало очевидним, що четвертий принц не підходив на місце лідера. На щастя, коли він покинув Королівське місто, його супроводжувало двоє помічників, яких надав король, – один з цивільних питань, а інший – з військових, а то тут був би набагато більший хаос.

Коли Роланд прокинувся наступного ранку, його покоївка, Тіер, неодноразово нагадувала, що помічник міністра Баров хоче зустрітися з ним. Розуміючи, що більше не може відкладати це, він двічі обмацав сідниці покоївки, пригадавши, що це було звичним для оригінального Роланда, і сказав їй повідомити Барову, щоб той зачекав у вітальні.

Провівши поглядом рум’яну Тіер, коли вона покидала кімнату, Роланд несподівано усвідомив, що оскільки він перевтілився, то чи не повинна у нього бути система чи щось подібне? Принаймні у багатьох розповідях це була стандартна формула, та система, хоч як багато разів він подумки не промовляв слово «система», так і не з’явилась.

Звичайно, те, що Роланд прочитав у романах, – вигадка.

**************

У вітальні Барову вже вривався терпець від очікування. Як тільки Роланд з’явився він запитав:

– Ваша Високосте, чому ви вчора не дали дозволу на страту?

– Днем раніше, днем пізніше, яка різниця? – сказав Роланд, плескаючи в долоні, подаючи сигнал слугам принести сніданок сюди. – Сідайте і розповідайте.

Відповідно до спогадів Роланда, головний лицар вважав за краще ставити запитання перед іншими людьми, тоді як помічник міністра зазвичай обирав приватну розмову. У будь-якому разі, він може довіряти лояльності цих двох, хоча вони, либонь, робили це в рамках своїх зобов’язань перед королем.

– Тільки одного дня може бути достатньо, щоб з’явились інші відьми, Ваша Королівська Високосте! Це не схоже на будь-яку іншу дріб’язкову справу, ви не можете діяти так безрозсудно, як раніше! – застеріг Баров.

– Чому ви теж таке кажете? – спитав Роланд, насупившись. – Я гадав, ви здатні розрізнити чутки і факти.

Баров виглядав збитим з пантелику:

– Які чутки?

– Що відьми злі та є посланницями Диявола, – спокійно сказав Роланд. – Хіба це не частина пропаганди Церкви? Якщо ми не хочемо, щоб вони втручались у наші справи, ми повинні робити протилежне тому, що вони кажуть. Ми навмисно не полюватимемо на відьом, а натомість оголосимо нашим громадянам, що це все безсоромні чутки, які поширює Церква.

Баров був приголомшений:

– Але… відьми справді…

– Справді злі? – спитав у відповідь Роланд. – Наприклад?

Помічник міністра якусь мить мовчав, ніби гадав, чи навмисне принц кепкував з нього:

– Ваша Високосте, цю проблему можна обговорити пізніше. Я розумію, що вам не подобається Церква, але такий шлях спричинення конфлікту непродуктивний.

Роланд презирливо скривив губи. Схоже, змінити цей міф про відьом за одну ніч не вийде, і він вирішив поки що відкласти це.

Сніданок нарешті з’явився на столі, він складався зі смаженого хлібу, смажених яєць і глечика молока. Роланд спочатку налив повну чашку молока і посунув її вперед.

– Ви ще ж не снідали, правильно? Давайте їсти, поки говоримо. – За словами покоївки, Баров прибув ще на світанку, а тому не встигнув би поїсти. У той час як Роланд вирішив наслідувати спосіб життя колишнього принца, одночасно з цим він вирішив поступово вносити зміни. Помічник міністра – хороша перша ціль для цього плану. Роланд подумав собі: «Робити так, щоб підлеглі постійно відчували свою цінність, і це додасть більше мотивації працювати заради себе».

Суб’єктивний вплив завжди найефективніший, чи не так?

Баров прийняв чашку молока, однак не відпив з неї. Він стурбовано сказав:

– Ваша Високосте, у нас проблема. Три дні тому варта повідомила, що в західному лісі виявлено табір, де, підозрюють, проживали відьми. Вони поспіхом пішли та не зачистили своїх слідів. Вартовий знайшов це у таборі.

Він дістав з кишені монету та поклав її перед Роландом.

Це були незвичайні гроші, які ходили в королівстві, принаймні за спогадами Роланда, він ніколи не бачив такої монети. По факту, вона, здається, не була виготовлена з металу.

Він тримав монету в руці і з подивом виявив, що ця річ нагрівається, це точно не тепло, що залишилося від тіла помічника міністра, температура монети принаймні 40℃, що нагадувало йому про тепле молоко.

– Що це?

– Я думав, що це якась нечиста дрібничка, зроблена відьмою, але насправді все набагато серйозніше. – Баров зробив паузу, щоб витерти чоло. – Візерунок на ньому… це печатка Святої Гори і магічне око, що є емблемою Союзу Співпраці Відьом.

Роланд потер нерівну поверхню монети і припустив, що вона, ймовірно, зроблена з випаленої кераміки. Справді, він бачив у центрі монети викарбуваний візерунок у формі гори: його утворювали три зіставлених трикутники, а зображення ока помістили у простір між ними. Контури візерунка були дуже грубими, тому Роланд прийшов до висновку, що той робили вручну. 

Він спробував пригадати два вислови «Знак Святої Гори і магічне око» й «Союз Співпраці Відьом», але не виявив жодної відповідної інформації. Схоже, принц Роланд не знав нічого про окультизм.

Баров також не очікував, що Роланд знатиме про це. Він продовжив:

– Ваша Високосте, ви раніше не бачили справжню відьму, тому не сприймаєте це серйозно. Як і нас, їх можна поранити. Вони так само стікають кров’ю, і їх можна вбити, як кожного з нас, але це тільки про відьом, що не мають підтримки. Життя відьом, які здобули силу Диявола, значно скоротиться та вони досягнуть жахливого обсягу сили, з якою звичайні люди не можуть конкурувати. Як тільки відьми повністю розвинуться, наші армії зазнаватимуть значних втрат. Їхній апетит до нещасть надзвичайно складно стримати або вгамувати, і вони вже переродились на прислужниць Диявола. Тому Церква сформувала армію суду, що заарештовує і страчує будь-яку жінку, в якої виявили найменший шанс перетворитись у відьму. Король схвалив це рішення, і, по факту, ці заходи є дуже ефективними, а випадки, коли відьми влаштовували погроми, значно скоротились у порівняні з сотнею років тому. Чутки про Святу Гору, а точніше про Браму Пекла, отримані зі старої книги про той час.

Роланд, гризучи хліб, подумки безперервно глузував. Хоча історія цього світу та історія світу, з якого він прийшов, були дуже різними, вони мали напрочуд схожі історичні траєкторії. Церква залишалась Церквою; він розумів, що релігія була справжньою помічницею Диявола та реальним джерелом зла. Стратити людину, бо був виявлений маленький знак, і використати Боже ім’я для встановлення законів, а потім арешт, судовий розгляд та вирок особі, самі по собі були занепадом. Спогади принца Роланда про зловживання церковною владою підкріплювались його поглядами.

Не підозрюючи про думки Роланда, Баров вів далі:

– У старих книгах записано, що відьми можуть знайти справжній спокій лише на Святій Горі. Там вони не страждатимуть од неконтрольованих бажань, бо їхні сили не матимуть побічних ефектів. Жодних сумнів, що так звана Свята Гора є місцем народження зла і входом до Пекла з людського світу. Гадаю, тільки Пекло не каратиме тих, хто піддався диявольській спокусі.

– «Союз Співпраці Відьом» – хто вони? І яке вони мають відношення до Святої Гори?

Баров пояснив з кислим обличчям:

– У минуло все було добре, бо відьми втікали до прибуття армії суду та жили відлюдно. Проте в останні роки з’явився Союз Співпраці Відьом, що змінив ситуацію. Вони хочуть зібрати всіх відьом і знайти Святу Гору. Заради цього Союз Співпраці Відьом навіть спокушає інших людей ставати відьмами. За останній рік у порту Чиста Вода зникло багато дівчаток, ходять чутки, що це зробити відьми.

>>Розділ 3<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є PatreonМожете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати хвилинку по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.