Звільнити цю відьму. Розділ 2

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Бажаєте зробити мені приємно?

(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧ Прогуляйтесь по сайту.

Також у мене є Patreon.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 1.

Розділ 2. Відьма на ім’я Анна (Частина 1)  

На деякий час Роланд замкнувся у кімнаті, поки ретельно вивчав спогади про цей новий світ, тому вечерю слуги принесли прямо до нього.

Через сильне бажання жити далі, Роланд повністю придушив страх перед незнайомим середовищем, в якому опинився. Він цілком усвідомлював, що якщо бажає змішатися й уникнути підозр з боку людей навколо себе, то повинен швидко здобути якомога більше інформації.

Варто сказати, що, крім інформації про розваги з іншими дітьми знаті, в його пам’яті вміщалось мало іншого. Він не міг пригадати жодної цінної інформації, наприклад, знання аристократичних кіл, політична ситуація в королівстві чи дипломатичні зв’язки з сусідніми країнами… Проте принц мав певні загальні знання, такі як назви міст і роки важливих подій, вони повністю відрізнялися від історії Європи, що він знав раніше.

Тому для нього очевидно, що принц не мав шансу здобути трон. Можливо, король Ґрейкаслу усвідомлював це, і тому відправив Роланда до цього пекельного місця. Навіть якщо він влаштує безлад, це не принесе великої шкоди.

Наступні спогади, які Роланд згадав, стосувалися його братів і сестер, і те, що він з’ясував, змусило його вагатися: сміятися йому чи плакати.

Старший брат Роланда, Перший Принц, був чудовим бійцем. Другий брат був лиховісним і хитромудрим, третя сестра була зухвалою та дикою, а п’ята сестра – надзвичайно розумна. Що ж тут сказати? Проживши з ними понад десятиліття, його враження про них можна підсумувати кількома словами. Він нічого не знав про величину їхньої влади, офіцерів їм підпорядкованих, ні про їхні вміння і таланти.

Усього за три місяці керування Прикордонним Містом, знать перестала приховувати свою зневагу та презирство до нього. Стало очевидним, що Четвертий Принц не підходив на місце лідера. На щастя, коли він покинув Королівське Місто, його супроводжувало двоє помічників – один з цивільних питань, а інший – з військових, яких надав король, а то був би набагато більший хаос.

Коли Роланд прокинувся наступного ранку, його покоївка, Тіер, неодноразово нагадувала, що помічник міністра Баров хоче зустрітися з ним. Розуміючи, що більше не може відкладати це, він двічі обмацав сідниці покоївки, пригадавши, що це було звичним для оригінального Роланда, і сказав їй повідомити Барову: зачекати у вітальні.

Провівши поглядом рум’яну Тіер, коли вона покинула кімнату, Роланд несподівано усвідомив, що оскільки він перевтілився, то чи не повинна у нього бути система чи щось подібне? Принаймні у багатьох розповідях була стандартна формула, та система, хоч як багато разів він подумки не промовляв слово «система», так і не з’явилась.

Звичайно, те, що Роланд прочитав у романах, – вигадка.

У вітальні Барову вже вривався терпець від очікування. Як тільки Роланд з’явився він запитав:

– Ваша Високосте, чому ви вчора не дали дозволу на страту?

– Днем раніше, днем пізніше, яка різниця? – сказав Ролад, плескаючи в долоні, подаючи сигнал слугам принести сніданок сюди. – Сідайте, Барове.

Відповідно до спогадів Роланда, головний лицар вважав за краще ставити запитання перед іншими людьми, тоді як помічник міністра зазвичай обирав приватну розмову. У будь-якому разі, він може довіряти лояльності цих двох, хоча вони, либонь, робили це в рамках своїх зобов’язань перед королем.

– Тільки одного дня може бути вдосталь, щоб з’явились інші відьми, Ваша Високосте! Це не схоже на будь-яку іншу дріб’язкову справу, ви не можете діяти так безрозсудно, як раніше! – застеріг Баров.

– Чому ви теж таке кажете? – спитав Роланд, насупившись. – Я гадав, ви здатні розрізнити чутки і факти.

Баров виглядав збитим з пантелику:

– Які чутки?

– Що відьми злі та є посланницями Диявола, – відповів жваво Роланд. – Хіба це не частина пропаганди Церкви? Якщо ми не хочемо, щоб вони втручались у наші справи, ми повинні робити протилежне тому, що вони кажуть. Ми навмисно не полюватимемо на відьом, а натомість оголосимо нашим громадянам, що це все безсоромні чутки, які поширює Церква.

Баров був приголомшений:

– Але… відьми… насправді…

– Злі? – спитав у відповідь Роланд. – Як так?

Помічник міністра якусь мить мовчав, ніби гадав, чи навмисне принц кепкував з нього:

– Ваша Високосте, цю проблему можна обговорити пізніше. Я розумію, що вам не подобається Церква, але такий шлях спричинення конфлікту непродуктивний.

Роланд презирливо скривив губи. Схоже, змінити цей міф про відьом за одну ніч не вийде, і він вирішив поки що не оскаржувати його.

Сніданок нарешті з’явився на столі, він складався зі смаженого хлібу, смажених яєць і графина* молока. Він спочатку налив повну чашку молока і запропонував Барову.

(*так, графин, я знаю, що воно трохи дивно, але звіритися з китайським оригіналом не можу, залишається вірити англійським перекладам. Хто знає, може у шляхти заведено наливати молоко у графини.)

– Ви ще ж не снідали, правильно? Давайте їсти, поки говоримо. – За словами покоївки, Баров прибув ще на світанку, а тому не встигнув би поїсти. У той час як Роланд вирішив наслідувати спосіб життя колишнього принца, одночасно з цим вирішив змінювати сприйняття людей про нього потроху за раз. Хоча спочатку він вирішив наслідувати спосіб життя принца Роланда, та також бажав поступово вносити зміни. Помічник міністра – хороша перша ціль для мого плану. Роланд подумав собі: «Роблячи так, щоб підлеглі постійно відчували свою цінність, то це додасть більше мотивації працювати заради себе. Брати ініціативу – завжди найефективніший спосіб щось робити, ні?»

Баров прийняв чашку молока від Роланда, однак не пив. Він стурбовано сказав:

– Ваша Високосте, у нас проблема. Три дні тому охоронці повідомили, що в західному лісі виявлено табір, де, підозрюють, проживали відьми. Вони поспіхом пішли та не зачистили своїх слідів. Сторож знайшов це у таборі.

Він дістав з кишені монету та поклав її перед Роландом. Це були не звичайні гроші, які ходили в королівстві, принаймні за спогадами Роланда, і він ніколи не бачив такої монети. По факту, вона, здається, не була виготовлена з металу. Він затиснув монету руками і з подивом відчув, що вона стає теплішою. Тепло точно не йшло від тіла помічника міністра, оскільки воно було принаймні вище 40℃, і це наштовхнуло його на думку про нагрівальні прокладки.

– Що це? – запитав Роланд.    

– Я думав, що це якась нечиста дрібничка, зроблена відьмою, але насправді все набагато серйозніше. – Баров зробив паузу, щоб витерти чоло. – Вибитий візерунок відомий як Знак Святої Гори і Магічного Ока, що є емблемою Союзу Співпраці Відьом.

Роланд потер нерівну поверхню монети і припустив, що вона, ймовірно, зроблена з випаленої кераміки. Справді, він бачив у центрі монети викарбуваний візерунок у формі гори: його утворювали три зіставлених трикутники, а зображення ока помістили у простір між ними. Контури візерунка були дуже грубими, тому Роланд прийшов до висновку, що той робили вручну. 

Роланд спробував пригадати два вислови «Знак Святої Гори і Магічне Око» й «Союз Співпраці Відьом», але не виявив жодної відповідної інформації. Схоже, принц Роланд не знав нічого про окультизм.

Баров також не очікував, що Роланд знатиме про це. Він продовжив:

– Ваша Високосте, ви раніше не бачили справжню відьму, тому зрозуміло, що це не вразило вас. Як і нас, їх можна поранити. Вони так само стікають кров’ю, і їх можна вбити, як кожного з нас, але це тільки про відьом, що не мають підтримки. Життя відьом, які здобули силу Диявола, значно скоротиться, та вони досягнуть жахливого обсягу сили, з якою звичайні люди не можуть конкурувати. Як тільки відьми повністю розвинуться, наші армії зазнаватимуть значних втрат. Їхній апетит до нещасть надзвичайно складно стримати або вгамувати, і вони вже переродились на прислужниць Диявола. Тому Церква сформувала Святу Інквізицію, що заарештовує і страчує будь-яку жінку, в якої виявили найменший шанс перетворитись у відьму. Король схвалив це рішення, і, по факту, ці заходи були дуже ефективними, а випадки, коли відьми влаштовували погроми, значно скоротились у порівняні з сотнею років тому. Чутки про Святу Гору, а точніше про Браму Пекла здобуті зі старої книги про той час.

Роланд, гризучи хліб, подумки безперервно глузував. Хоча історії цього світу та світу, з якого він прийшов, були дуже різними, вони мали напрочуд схожі історичні траєкторії. Церква залишалась Церквою; він розумів, що релігія була справжньою помічницею Диявола та реальним джерелом зла. Стратити людину, бо був виявлений маленький знак, і використати Боже ім’я для встановлення законів, а потім арешт, судовий розгляд та вирок особі, самі по собі були занепадом. Спогади принца Роланда про зловживання церковною владою підкріплювалось його поглядами.

Не підозрюючи про думки Роланда, Баров вів далі:

– У старих книгах записано, що відьми можуть знайти справжній спокій лише на Святій Горі. Там вони не страждатимуть од неконтрольованих бажань, бо їхні сили не матимуть побічних ефектів. Жодних сумнів, що так звана Свята Гора є місцем народження зла і входом до Пекла з людського світу. Гадаю, тільки пекло не каратиме тих, хто піддався диявольській спокусі.

– «Союз Співпраці Відьом» – хто вони? І яке вони мають відношення до Святої Гори? – спитав Роланд.

Баров пояснив з кислим обличчям: – У минуло все було добре, бо відьми втікали до прибуття інквізиції та жили відлюдно. Проте в останні роки з’явився Союз Співпраці Відьом, що змінив ситуацію. Вони хочуть зібрати всіх відьом і знайти Святу Гору. Заради цього Союз Співпраці Відьом навіть спокушає інших людей ставати відьмами. За останній рік у порту Чиста Вода зникло багато дівчаток-немовлят, ходять чутки, що це зробити відьми.

>>Розділ 3<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської (взято тут), а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці Facebook. У Фейсбуці реагую трохи швидше.

У мене є Patreon. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Або можете поблукати по сайту. Вам неважко, мені приємно.

Маньхуа можна завантажити тут або почитати онлайн тут.