Звільнити цю відьму. Розділ 201

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 200.

Розділ 201. Повернення до фортеці

Пам’ятаючи про пігулки, Роланд не віддав наказу першій армії переслідувати втікачів, натомість послав Блискавку і Мейсі стежити за ситуацією.

Постраждалим солдатам негайно надали допомогу. За весь бій постраждали лише п’ятеро, усі вони отримали рани від списів, четверо поранених належало до артилерійського загону. На його полегшення, коли вороги підійшли десь на 150 метрів і метнули списи, це не налякало артилеристів, вони не побігли, а постаралися сховатися за лафетами гармат, щоб після атаки ворога негайно розпочати свою.

Від самого початку Нана стояла напоготові за лінією оборони. Щойно ворог розвернувся і побіг, вона, ігноруючи гуркіт гармат, кинулася разом з віконтом Тіґу на позицію артилеристів, щоб лікувати поранених, в яких поцілили короткі списи. Тепер важко навіть подумати, що це та сама дівчинка, в якої ще півроку тому паморочилася голова від одного лише погляду на кров.

Зрештою всі п’ятеро вижили. Під радісні крики та вітання солдатів, що спостерігали за нею, Нана покинула поле бою.

Насправді ця битва була набагато легшою, ніж коли їм довелося зіткнутися з коаліційними силами герцога. Без дії пігулок, залежні ополченці діяли вкрай погано. Деякі пробігали два-три кілометри, потім лягали на землю і більше не бажали рухатися.

Війська, які пізніше Роланд послав переслідувати супротивника, швидко зібрали їх усіх і відвезли до фортеці Довга Пісня. Також під час переслідування перша армія взяла у полон двох лицарів. Хоча ці двоє не приймали пігулок, але вони втратили всяке бажання чинити опір. Зіткнувшись з невпинним переслідуванням, вони вирішили просто здатися і попросили про можливість написати листи до своїх сімей з проханням про викуп.

Через чотири дні вони прибули до фортеці Довга Пісня.

Завдяки інформації, отриманої від полонених лицарів, Соловейко змогла легко перемогти ворога, що засів у замку фортеці. Вона негайно застрелила командира, після чого сто ополченців розбіглися в паніці, пізніше вони потрапили прямо в засідку, яку влаштувала перша армія біля воріт.

Люди Роланда знайшли Педро, якого ув’язнили в темниці замку. Він виглядав трохи виснаженим, ймовірно, через страх і тривогу, але, враховуючи, його належність до дворянської родини Жимолості, він не зазнав жорстоких тортур.

Майже через три місяці принц знову побачив керівника фортеці.

– Радий знову вас бачити, Ваша Високосте, – Педро нарешті відчув, як тривого розвіюється. Він ретельно описав, що пережив за ці дні. – Я не знав, що посланці Тіфіко…

– Вони всі мертві, – недбало сказав Роланд, відкидаючись на спинку крісла. – Також більше ніж половина з 1500 людей, яких вони привели з собою, загинули біля Прикордонного Міста, решта утримується у в’язницях фортеці.

Педро, почувши, що всі посланці були знищені, відчув занепокоєння:

– Ваша Високосте, якщо ви так зробили, гадаю, новий король… ні, ваш старший брат буде сприймати вас, як колючку в оці.

– То я повинен послухатися і покірно повернутися до столиці, щоб опинитися в його руках? – Роланд випрямляється і дивиться прямо в очі Педро.

Керівник фортеці мимоволі опустив голову:

– Ні, Ваша Високосте…

– З того моменту, як він послав війська, щоб зазіхнути на західний регіон, Тіфіко став моїм ворогом, – спокійно сказав принц. – Схоже, Тіфіко Вімблдон стає дедалі відчайдушнішим у намаганні захопити владу. Йому терміново потрібні землі та титули, щоб роздати дворянам, які його підтримують. Якщо ти хотів ліниво проводити час, то навіщо тобі братися за керівництво фортеці замість мене? Ти повинен чітко розуміти, що лише тоді, коли я стану королем Сірого Замку, твоя позиція у західному регіоні стане стабільною. – Роланд на мить замовк, а потім додав: – Щоб подібне більше не повторилося, потрібно сформувати армію для захисту фортеці.

– Армію? – приголомшено повторив Педро.

– Саме так, не лицарі, а постійна армія, яка складатиметься з простолюдинів. – Роланд почав по пунктах пояснювати план: – Ти обереш 300 людей з фортеці, а мої підлеглі навчать їх битися. До цих трьохсот осіб такі вимоги: тільки простолюдини, раніше не вчиняли жодних злочинів, не є вірянами церкви, вік від 16 і 30 років, не мають фізичних вад. На час навчання вони проживатимуть у Прикордонному Місті, зброєю я їх забезпечу. Лицарі й патрульні тепер відповідатимуть лише за порядок у місті. Тут записано більше подробиць, – він протягнув Педро папірець. – Ти можеш написати оголошення відповідно до перерахованих умов.

Якщо він хоче контролювати оборону місту, то, очевидно, найкращий спосіб досягнути цього – розмістити тут власну армію. Однак чисельність першої армії надто мала, її недостатньо для оборони Прикордонного Міста, що вже говорити про поділ військ для того, щоб розмістити у фортеці Довга Пісня власний гарнізон. Тому компромісним варіантом буде дозволити фортеці надати людей, а підлеглі принца проведуть навчання.

Завдяки здібності Соловейка до визначення бреше людина чи ні, вони можуть відібрати до армії відповідних людей, а нові методи навчання й ідеологічне просвітництво швидко сформують з них бойову силу. Щодо зброї, то їм можна передати старі крем’яні рушниці, з якими армії Прикордонного Міста ось-ось розпрощається, навіть якщо ця зброя потрапить до рук ворога, то великих проблем не виникне. Також ця новосформована армія зможе взяти на себе завдання розвідки і передачі інформації. Якщо хтось спробує атакувати фортецю, Роланд негайно отримає новини.

– Зрозумів, – кивнув Педро.

– Я особисто перевірю відібраних людей, тому не намагайся засилати шпигунів, це безглуздо. – Попередив Роланд. – Шпигуни, яких ти прислав раніше, відправилися у шахту. Якщо і цього разу буде щось подібне…

– Не буде, Ваша Високосте, – Педро витер піт з чола, – обіцяю, що це більше не повториться.

– Далі – церква, – принц із задоволенням знову відкинувся на спинку крісла, – ти, мабуть, ще не знаєш, церкву фортеці спалили люди Тіфіко. Також вони вбили ієрарха Тіро. Залишилися лише самі руїни.     

– Вони спалили церкву? – Педро був шокований цією новиною. – Це… Я маю повідомити про це у Гермес.

Згідно з церковними законами, король і володарі зобов’язані захищати місцеві церкви від посягань, а якщо вони не змогли завадити шкоді, то повинні негайно повідомити про це у Нове Святе Місто. Для колишнього посланця, який знається на цих справах, абсолютно нормальна реакція повідомити про це, до того ж цю справу не можливо приховати. Є велика ймовірність того, що благочестиві віряни фортеці вже надіслали таємного листа до Нового Святого Міста в той же день, коли церкву спалили.

– Справді, про це потрібно повідомити, але зміст листа потрібно трохи підправити, – Роланд підняв кутик рота. – Ти маєш написати, що нападники були підлеглими Тіфіко Вімблдона, а також, що після того, як вони пограбували церкву, то її спалили та негайно покинули фортецю, і ти не знаєш, куди вони поїхали. А також ти маєш додати ось це до листа, – принц дістав із кишені пігулку і протягнув її Педро, – напишеш, що знайшов біля церкви. Вони зрозуміють.

– Що… це?

– Це таємні церковні ліки, вони одна з цілей Тіфіко. Ця річ надає людям можливість на короткий проміжок часу отримати надзвичайну силу, але після того, як дія ліків припиняється, людина втрачає сили, її тіло припиняє належним чином функціонувати і вона помирає. – Пояснив Роланд. – Тіфіко хоче використати ці пігулки для зміцнення армії та збереження своєї хиткої позиції. Церква негайно зрозуміє його наміри, коли побачить пігулку.

Чи будуть вони вживати заході, чи ні – це вже інше питання.

– Як накажете, Ваша Високосте, – відповів Педро, поклавши пігулку до кишені.

>>Розділ 202<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і Buymeacoffee. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.