Звільнити цю відьму. Розділ 204

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 203.

Розділ 204. Тіллі Вімблдон

Обидві на якийсь час завмерли, потім Попіл помітила перед собою купу речей схожих на коштовності та з цікавістю запитала:

– Що це?

– Сюди, – Тіллі поплескала біля себе, – я покажу тобі дещо цікаве.

Попіл сіла біля неї, схрестивши ноги, і побачила, що на руці Тіллі одягнута біла шовкова рукавичка, на тильній стороні кріпився червоний кришталевий камінь, схожий на рубін.

– Це… магічний камінь стеження?

Тіллі не відповіла, вона з усмішкою витягнула руку до відкритого простору. Раптом з кінчиків її пальців вискочила блискавка і з тріском ударилася об землю, після цього піднявся клубок зеленого диму, залишаючи після себе чорну випалену пляму розміром з долоню.

Попіл на мить власним очам не повірила:

– У тебе… нова здібність?

Тіллі Вімблдон – надзвичайна відьма, магічна сила впливає на її тіло, що проявляється у неперевершеному інтелекті, проте вона не могла вивільняти свою магічну силу, як інші відьми. Але щойно продемонстрована блискавка означала, що Тіллі має абсолютно нову здібність, однак відьми не можуть мати двох основних здібностей, це те, що знають всі сестри.

Тіллі зняла рукавичку і протягнула її Попіл:

– Справа не в тому, що я маю нову здібність, а у цьому камені, – вона усміхнулася краєм губ. – Він змінив спосіб застосування магії, тому магічна сила проявила себе інакше.

Попіл потерла коштовний камінь у центрі рукавички, вона була приголомшена до глибини душі. Тіллі б не стала їй брехати. Тож це означає, що небойові відьми також отримають можливість битися, а сили відьом для протистояння ворогам значно зростуть. – Скільки у нас таких каменів?

– Такий лише один, – здавалося, Тіллі здогадалася про думки Попіл, – і його непросто використовувати. Потрібно уявити магічну силу як щось, що існує насправді, заповнити нею магічний камінь, а потім вивільнити її.

Попіл тривалий час намагалася зробити це, але блискавка так і не з’явилася.

– Тепер зрозуміла? – Тіллі засміялася. – Ми надзвичайні, тому чутливі до магічної сили, але для інших відьом все набагато складніше. Для цього потрібно неймовірна уява і розуміння. По правді, я перевірила багатьох відьом і лише двоє-троє зі ста можуть швидко осягнути суть і вивільнити блискавку.

– Смієшся, бо я не настільки розумна? – Попіл зняла рукавичку.

– Майже, – Тіллі підняла брову, – я використовувала ум…

Попіл поцілувала її, від чого Тіллі смикнулася і тихо застогнала… Розірвавши поцілунок, Тіллі видихнула:

– Гаразд, ти не така вже і дурна.

– А що з іншими каменями? – Попіл виразно облизала губи. Лише поряд з п’ятою принцесою вона могла повністю розслабитися. – Невже вони теж мають різні здібності?

– Так, вони демонструють різноманітні ефекти, – виправили Тіллі, на її щоках досі пашів рум’янець. – Це не означає, що звичайні люди можуть користуватися відьомськими здібностями, лише магічна сила може активувати камені. – Вона на мить замовкла. – Що змусило мене задуматися над питанням.

– Яким питанням?

– Що таке магічна сила? – Тіллі заспокоїлася і тепер говорила так, ніби зважувала кожне слово. – Протягом довгого часу відьми мали різні здібності, показуючи високий ступінь невизначеності, їхні сили також відрізняються у сприйняті надзвичайних. Але магічний камінь уніфікує магічну силу. Завдяки йому будь-яка відьма може отримати один і той самий ефект. Тому, ймовірно, раніше я думала у неправильному напрямку. Магія сама по собі всеохопна сила, але ми, відьми, може проявити лише одну з її форм.

– А ці магічні камені? – запитала Попіл.

– Вони можуть вивільняти магічну силу, але не можуть її накопичувати. Незрозуміло, створили їх люди чи сформувалися вони природним шляхом, – з жалем сказала Тіллі. – По тому, що говорять, ці магічні камені знайшли в руїнах, більшість каменів розійшлося по людях. Я змогла зібрати досить незначну кількість… Чула, що у Східному Лісі округу Морський Бриз є стародавні руїни, я дуже хочу відправитися туди і побачити їх на власні очі. Можливо, там я знайду більше інформації про магічну силу та забуту історію.

«Вона знову говорить про те, чого я не розумію, – безпорадно подумала Попіл. – Але поки ми живі, кого хвилює, що сталося понад 400 років тому».

– Краще туди не їхати, зараз округ Морський Бриз, мабуть, одне з найнебезпечніших місць у Сірому Замку.

– Чому?

– Перед тим, як я відпливла з порту Чиста Вода, то чула, як матроси балакали, що флот Ґарсії «Чорні Вітрила» вирушив у дорогу, а пунктом призначення є округ Морський Бриз на території Тіфіко. Схоже, вона планує скористатися своєю перевагою на воді та завдати удару по його тиловому таборі. – Попіл пояснила: – Я не могла покинути порт, поки не скасували воєнний стан. Якщо вони говорили правду, то, боюся, округ Морський Бриз уже охоплений полум’ям.

– Вони досі воюють одне з одним? – Тіллі виглядала стурбованою. – Якщо так триватиме і далі, церква скористається цим. Якщо ми не об’єднаємося, церква поглине Сірий Замок, як зробила це з Вічною Зимою.

Ці слова немов блискавкою пронизали Попіл, і п’ята принцеса одразу помітила її незвичну поведінку.

– Що сталося?

– Нічого, – вона кліпнула, – ви дещо схожі з Роландом Вімблдоном, і він сказав те саме.

– О? То ти справді з ним зустрілася? – зацікавилася Тіллі. – До речі, ти так і не розповіла мені про свою поїздку в західний регіон. Поквапся і розкажи мені все!

– Я попрямувала до Прикордонного Міста, коли почула новини про Союз Співпраці. Тінь мала розповісти тобі про це. – Попіл обійняла Тіллі. – Лише коли я дісталася туди, то дізналася, що так званий пошук Святої Гори насправді брехня спланована Роландом. Обманом він заманив до себе Союз Співпраці та планував таємно залучити ще відьом… – вона коротко розповіла про те що чула і бачила за тиждень, який провела у містечку. – Зрештою він сказав мені, що ми повинні об’єднатися, щоби протистояти церкві. Якщо ми більше не зможемо залишатися у фіордах, він з радістю прийме нас у Прикордонному Місті.

– Гм… – Тіллі на мить задумалася, а потім раптом сказала: – Ця людина – не Роланд Вімблдон, його замінили.

– Га?

– Ти сказала, що навколо нього було багато відьом, так? Припускаю, що хтось із ним може керувати них або хтось змінив зовнішність і перетворився на нього, – прямо сказала Тіллі. – Я виросла разом з Роландом, тому добре його знаю. У порівняні зі старшими братами і старшою сестрою найгірше йому вдається щось приховувати. Коли він бреше, то це одразу стає очевидним. Він не міг прикинутися іншою людиною. Щодо зброї проти армії божої кари, про яку ти згадала, то вона лише підтверджує мій здогад… Людина може приховати свій характер, але не може підробити знання, придворний наставник ніколи не навчав нас чомусь подібному, то звідки він таке знає? – Тіллі сказала відверто: – Люди не народжуються зі знаннями, тому ця людина не можу бути моїй дурним і впертим братом.

– Он… воно як? – Попіл нахмурилася.

– Але навіть так, мені все одно потрібно зв’язатися з ними, – зітхнула Тіллі. – Роланд Вімблдон – все-таки мій старший брат. Хоча він і невіглас, але не безнадійний. Поміж інших він найнешкідливіший. Сподіваюся відьми з Союзу Співпраці не закопали його в землю.

– Не думаю, що вони це зробили. – Попіл негайно подумала про Венді. – Я залишила там Мейсі, наприкінці місяця вона принесе нам більше новин про містечко.

– Це все, що ми поки що можемо зробити. Зрештою зараз у нас інше завдання. – П’ята принцеса вислизнула з обіймів і пішла до саду, розправивши руки. – Оскільки ти повернулася, ми можемо розпочати план очищення. Я хочу бути певною, що у фіордах більше не буде церкви, а фіорди стануть справжнім домом для відьом.

Сонячне світло лилося з-за спини Тіллі, воно ніби огортало її тілом шаром золота. Довге сиве волосся торкалося щік, немов пучки світло-золотих ниток, а обличчя мало впевнений вираз, ніби ніщо не могло її зупинити.

– Я готова присвятити вам усю себе, моя королево, – усміхнулася Попіл.

>>Розділ 205<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і Buymeacoffee. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.