Звільнити цю відьму. Розділ 207

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 206.

Розділ 207. Оригінали і копії

Соловейко з туману спостерігала за змінами у магії відьом.

У чорно-білому світі рідко можна побачити стільки яскравих і різноманітних кольорів. Якщо порівняти це з часом, коли вони шукали Святу Гору, то кількість магічної сили в їхніх тілах зросла. Безперервна практика не тільки поліпшила їхній контроль над здібностями, але і значно збільшила запаси магії. Але найбільше Соловейка зворушили вирази їхніх облич.

У Союзі Співпраці, попри лагідне підбадьорювання Венді та рішучість Хакали, вони не могли спати спокійно, постійно переховуючись. Будь-який незначний шум міг висмикнути їх зі сну. Вони не могли дихати спокійно через церковну погоню і підозрілі погляди людей. Навіть коли відьми зайшли вглиб Непрохідних гір, ці гнітючі почуття їх не відпускали. Ніхто не знав, чи справді вони зможуть знайти Святу Гору, те омріяне місце, яке можна назвати домом. У ті часи в таборі була дуже гнітюча атмосфера, обличчя більшості сестер були порожніми і заціпенілими.

Тепер вони не страждають від голоду, їм не потрібно хвилюватися про те, що на них полює церква, тож зараз на їхніх обличчях цвів спокій. Побачивши розслаблені та природні усмішки інших, Соловейко почувалася так само. Зрештою вони знайшли Святу Гору, але не у безлюдній пустці, а у Прикордонному Місті.

У цю мить вона відчула тремтіння магічної сили.

Хмара фіолетового туману почала обертатися, тягнучись до центру магічної сили, це нагадувало мініатюрний шторм. Але цю приголомшливу сцену могла бачити лише Соловейко. Оговтавшись від здивування, вона широко розплющеними очима і з затамованих поглядом стежила за цим видовищем, не бажаючи пропусти жодної деталі. Це вперше вона бачить ущільнення магічної сили.

У центрі шторму знаходиться Лілі.

Вона завмерла над мікроскопом, повністю занурена в мікроскопічний світ, і не помічає неймовірних змін магії у своєму тілі.

Туман стає густішим і густішим, водночас із прискоренням обертання, форма магічної сили почала коливатися, вона більше не нагадувала початкову форму вихору. Нарешті магічна сила ущільнилася й обертання поступово припинилися.

Нова форма її магії не нагадувала твердий і гладкий куб, як в Анни, ні м’який атлас, як у Солої. Вона розміром всього лише з кулак, основна частина форми округла, а навколо розташовано вісім пар звивистих щупальців, чотири пари внизу і чотири – вгорі. На перший погляд, це схоже на… комаху.

……

Роланд не очікував, що перший урок біології з мікроскопом буде таким ефективним, а також не очікував, що першою відьмою, яка після знайомства з мікросвітом еволюціонує, стане Лілі.

Оскільки раніше суть її здібності полягала в тому, щоб зберігати їжу свіжою, Роланд не ставив перед нею інших завдань, окрім щоденних тренувань, а також мало знав про її здібність. Вислухавши звіт Соловейка, він спокійно кивнув. Коли урок закінчився, Роланд попросив Лілі залишитися.

– Що, ви кажете, моя здібність розвинулася? – Лілі теж виглядала здивованою. – Я не бачила тих маленьких кульок, про які ви говорили.

– Звичайно, не бачила, – Роланд усміхнувся і похитав головою. – Маленькі кульки в тисячу разів менші за мікроорганізми. Навіть якщо використати оптичний мікроскоп з максимальним збільшенням, ти не зможеш побачити маленькі кульки, з яких складається усе на світі.

– Справді? Я думала, що потрібно зрозуміти теорію про маленькі кульки, щоб розвинути свою здібність, – пробурмотіла вона. – Я не вірю, що все на світі складається з маленьких кульок. Якщо щось тверде, як камінь або залізо справді складається з маленьких кульок, то вони б давно перетворилися на купу піску.

«Отже, – подумав Роланд, – розуміння атомної теорії це не єдиний шлях до розвитку здібностей».

– То що ти побачила?

– Гм… – Лілі на якийсь час задумалася. – Кількох фіолетових жучків. Гадаю, я викликала їх магією, вони перетворили всіх істот, про яких ви говорили, на собі подібних.

– Жучки? – він був трохи здивований. – Вони були такого ж розміру, як мікроорганізми?

– Майже, – кивнула Лілі, – хай там що, а якщо подивитися на краплю води без мікроскопа, вона все ще прозора і безбарвна.

– Тоді… протестуємо твою здібність.

……

Оскільки за здібністю Лілі неможливо спостерігати неозброєним оком, як у випадках з Анною і Солоєю, протестувати її набагато складніше.

Роланд був приголомшений, коли вперше побачив під мікроскопом, як в чіткі ряди вишикувалися мікроорганізми. Здавалося, що вони володіють колективною свідомістю, демонструючи дивовижну синергію та послідовність.

Далі вони провели інші тести, пов’язанні з дією, тривалістю, а також реакцією на божий камінь відплати.

Випробування тривало три дні. Дівчина зазвичай любить сперечатися, і хоча вона скаржилася, але все одно ретельно виконувала вказівки Роланда.

Через велику кількість зразків для порівняння й обговорень з Анною він приблизно зрозумів, як працює оновлена здібність Лілі.

Серед цього рою фіолетових мутантів чітко виділяються дві категорії: оригінали і копії.

Організми, які мутують перші, коли Лілі випускає магію, оригінали.

Характеристики тіл оригіналів схожі на чорний вогонь, поки їх підтримують магією – вони продовжують існувати. Також важлива відстань до творця, вона не повинна перевищувати п’ять метрів, інакше оригінали зникнуть самі по собі. Як і будь-яка інша здібність пов’язана з викликом, на здібність Лілі також впливає божий камінь відплати, щойно оригінали потрапляють у радіус дії божого каменю відплати – магія негайно розсіюється.

Поки існує тіло оригінала, мікроорганізми навколо нього за короткий час перетворюються на копії. На превелике здивування Роланда, копії схожі на покриття Солої, тож на них не впливав божий камінь відплати. Простіше кажучи, створений Лілі магічний мікроорганізм перетворював мікроорганізми навколо себе на абсолютно нову форму життя і ця форма життя – реальна.

Копії мають асимілятивну здібність оригінального тіла і будуть активно перетворювати на собі подібних інші мікроорганізми. Проте результати деяких тестів викликали у Роланда збентеження. Процес асиміляції, схоже, не триває нескінченно. В одних зразках при додаванні певної кількості копій усі мікроорганізми асимільовані, однак в інших зразках видно, що копії і немутовані мікроорганізми мирно співіснують.

Через відсутність складніших приладів для спостереження за цими мікроорганізмами можна робити лише припущення.

Після обговорення з Анною Роланд дійшов до попередньої ідеї, що кількість разів, коли копія може асимілювати інші мікроорганізми, пов’язані з їхніми розмірами.

Здібність Лілі, очевидно, не може розрізнити типи мікроорганізмів, тому серед великої кількості копій, вироблених оригіналом, є невидимі для ока віруси та бактерії, а також найпростіші мікроорганізми й одноклітинні водорості, які можна побачити за допомогою мікроскопа. Тіла копій визначають їхню можливість до асиміляції, що більше тіло, то більша кількість асиміляцій.

Крім того, копії копій не можуть жити шляхом подальшої асиміляції інших. Коли кількість асиміляцій вичерпується, остання партія копій живе лише близько доби. Кип’ятіння також вбиває більшу кількість копій, тож у цьому вони мало чим відрізняються від інших мікроорганізмів.

Але цікавим є те, що коли поруч є оригінал, копії збираються навколо нього, як рій, і вишиковуються в акуратні ряди, як солдати, що чекають накази.

Через обмеження засобами спостереження, оновлена здібність Лілі має ще багато невідомого. Наприклад, чи може тіло оригінала і тіло копії мати різний вплив на інші форми життя, наприклад, на бактерії та віруси. Чи можуть вони замінити різні грибки у хімічному та харчовому виробництві? Шкода, що зараз Лілі нічого про це не тямить, тому вона не в змозі виконати інструкції, якщо їй такі дадуть.

Та попри це, копії продемонстрували великий потенціал для розвитку медицини. Навіть якщо вони не можуть зробити нічого іншого, вони досі можуть перетворити на собі подібних смертоносні бактерії чи віруси, що швидко може зменшити запалення і матиме ефект дезінфекції. Ці «ліки», очевидно, відкриють новий етап розвитку медицини на його землях.

>>Розділ 208<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і Buymeacoffee. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.