Звільнити цю відьму. Розділ 212

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 211.

Розділ 212. Караван і нова інформація

У другий літній місяць, тобто у середині літа, як і було обіцяно, прибула Марґорі.

Цього разу кількість кораблів, які привели купці, перевищила кількість, яку може прийняти пристань, тому багатьом вітрильникам доводилося чекати майже посеред річки, поки попередні кораблі вивантажать товари і відпливуть, перш ніж зайняти їхнє місце.

Це змусило Роланда зрозуміти, що міському порту необхідне розширення.

Компанія Сірий Замок Індастріз цього місяця нарешті успішно виконала завдання, знизивши рівень браку деталей до 40% і повністю виготовивши три парові двигуни до дати відправлення. Хоча у порівняні з паровим двигуном третього покоління, якими зараз користується місто, продукція для зовнішньої торгівлі, виготовлена фабрикою, поступається за потужністю, витоком повітря, шумом, вібрацією тощо, однак в порівняні з першою паровою машиною фабрики, вони досягнули значного прогресу.

Караван затоки Півмісяця привіз команду з трьох сотень ремісників згідно з контрактом, Роланд розмістив їх усіх в індустріальному парку на південному березі річки Червона Вода. Крім зведення нової дерев’яної фабрики, поряд з першою будівлею фабрики, він наказав Карлу побудувати біля річки гуртожиток для робітників. Щоб завершити об’єкт за місяць, спочатку вони доставили величезні колоди на місце, а потім Анна, під керівництвом Карла, розрізала їх. Процес розрізання деревини, який займав найбільше часу, виконали за два дні.

Колишній вчитель Анни був приголомшений новою здібністю відьми. Всього за півроку ця худа і тиха дівчинка здобула впевненість і засяяла.

Роланд влаштував у замку розкішну вечерю, щоб привітати купців.

Саме в цей день білий лікер вперше з’явився перед ними.

– Щоразу, коли ми навідуємо вас, з’являється щось нове. Марґорі не брехала мені, – вигукнув Хоґе. – Навіть вино смакує зовсім інше в порівняні з цим… цим…

– Білим лікером, – нагадала Марґорі.

– Так, білим лікером! У порівняні з ним, ель і вино смакують надто слабко, – купець усміхнувся і випив зі свого келиха. – Ваша Високосте, ви маєте продати мені кілька коробок цього напою.

– Гадаю, воно надто міцне, мені більше смакує фруктове вино, – усміхається торговиця і хитає головою.

Роланд теж усміхнувся:

– Це пов’язано з особистими вподобаннями. Не кожному може смакувати міцний алкоголь. Я не мав на меті його рекламувати, просто приготував трохи, щоб усі скуштували.

У цей час на вершині досі були пиво і вино, тому міцний алкоголь, ясна річ, нова зірка з великим потенціалом розвитку. Як лікер, ром, віскі та горілка в наступних поколіннях – це все міцний алкоголь з високим вмістом спирту. З такими міцними напоями також розвивалася барменська культура. Однак для нинішнього Прикордонного Міста ще зарано розвивати цю галузь.

– Ваша Високосте, я послала людей та вже отримала багато інформації про те, що ви писали мені минуло разу. – Сказала Марґорі. – Після того, як Вічна Зима перейшла під контроль церкви, у королівстві мало що змінилося. Однак у королівстві Вовче Серце сильний опір. Розповідали, що церковні війська зібралися навколо форту Зламане Ікло і не могли рухатися далі більше двох місяців. Крім того, король Світанку послав гінця до Сірого Замку, вважаючи, що дії церкви спрямовані не на знищення відьом, а на окупацію континентальних королівств. Він запропонував створити союз між двома країнами, вигнати церковні сили та спільно боротися проти Святого Міста Гермес.

– Як відповіла столиця? – запитав Роланд.

– Прем’єр-міністр, маркіз Вік, відхилив цю пропозицію і навіть заявив, що інші сторона говорить нісенітниці. – Ґамор знизав плечима. – Ця справа здійняла великий переполох у столиці, дворяни так і не дійшли до спільної думки. Наскільки мені відомо, багато людей підтримує альянс, зрештою нема жодних ознак того, що церква поверне владу спадкоємцю Вічної Зими.

– Тіфіко нічого не говорив?

– Відповідь прем’єр-міністра, ймовірно, узгоджена з інструкціями Тіфіко. Сам же він кинувся на схід з армією, – з серйозним обличчям сказав Марлан. – Я чув, що величезний флот висадився в окрузі Морський Бриз. Вони безжалісно грабували вздовж берегової лінії, навіть церкви нищили. Також постраждало багато купців з фіордів.

– У східному регіоні з’явилося багато біженців, ми з Хоґе допомогли вже немаленькій кількості. – Додала Марґорі. – Вони розповідали, що ті грабіжники полювали не лише за грошима, вони нікого не відпускають і забирають все, що можна забрати. А те, що не можна забрати, спалюють. Здається, що вони хочуть перетворити весь східний регіон на пустку. Це, жодних сумнівів, важкий удар для Тіфіко, який нещодавно підкорив східних аристократів.

Зазвичай, коли він чув, що у Тіфіко виникали якісь проблеми, то відчував радість, але почувши про грабунок і біженців, Роланд відчув укол болю:

– Ці біженці…

– Ви зацікавлені в них? – сказала Марґорі з легенькою усмішкою. – Коли я прочитала ваш лист, то подумала, що ви захочете купити велику кількість рабів, щоб збільшити кількість робочої сили на власних землях. Однак у порівняні з жителями Вічної Зими і Вовчого Серця, люди з Сірого Замку можуть не захотіти продавати себе в рабство.

– Мені не потрібно, щоб вони ставали рабами. Якщо вони хочуть осісти у Прикордонному Місті, то отримають тут їжу і житло, також їм платитимуть за роботу, – пояснив Роланд. Хоча новина прийшла з деяким запізненням, але він теж зрозумів, що це гарна нагода збільшити кількість населення. – Скільки їх?

– Більшість працездатних біженців прийняли дворяни і торгові каравани. За межами столиці залишається ще близько 10 тисяч людей, проте в загальному це діти і жінки.

– Все добре, я пошлю когось подбати про це і вказати їм шлях, – сказав принц. – Якщо я хочу їх забрати, потрібно спілкуватися з чиновниками столиці?

– Ні, – Марґорі махнула рукою, – вони тільки раді будуть, якщо хтось забере таку кількість людей, інакше їжі на всіх не вистачить, а якщо кількість біженців продовжуватиме зростати, то це може призвести до бунту.

……

Після вечері Роланд повернувся до кабінету і покликам особистого охоронця Тасу.

Цей інцидент змусив його зрозуміти, що його система розвідки дуже відстала. Якби він знав про ситуацію з біженцями, то міг би підготуватися, щоб доставити до Прикордонного Міста більше людей. Наразі вся інформація про зовнішній світ надходить з каравану, який прибуває раз на місяць, така швидкість не задовольняє потреби.

Навіть розмістивши армію у фортеці Довга Пісня, таким чином створивши аванпост для отримання інформації, він все одно зможе контролювати лише одну частину королівства. Якщо Роланд справді хоче позмагатися за трон Сірого Замку, йому потрібно розширити мережу своїх розвідників на все королівство, а ще краще – на весь континент.

Прямо зараз у нього немає стільки вірних людей, щоб сформувати повну розвідувальну структуру, що вже говорити про шпигунів і секретних агентів, аби розіслати по всім усюдам. Тому спершу він вирішив почати з основ і організувати кількох людей, які поїдуть до столиці та на місці будуть збирати інформацію, що стікається туди з усіх куточків королівства. Про детальний моніторинг мова поки що не йшла, але так він швидко отримуватиме інформацію про загальну ситуацію і не буде пасивною стороною, як було сьогодні.

Таса, який добре знайомий з підпільною стороною столиці, в очах принца є найкращою кандидатурою для цього завдання.

– Ви хочете, щоб я разом з караваном відправився до столиці? – Таса був приголомшений.

– Саме так, у тебе буде два завдання. Перше – перевірити біженців зі східного регіону та переправити їх сюди. Я надішлю загін близько зі ста солдатів, щоб супроводжувати їх. Про деталі перевірки я розповів перед від’їздом каравану.

– Зрозумів!

– Друге завдання, коли хвиля біженців закінчиться, ти залишишся у столиці та будеш збирати для мене інформацію, що стікається в місто з усього світу. Раніше ти вже працював зі щурами, тому маєш знати, як цим займатися. Крім того, караван Марґорі буде підтримувати тебе. Якщо тобі знадобляться гроші, ти зможеш прямо звернутися до них. На відміну від минулого разу, коли ти їздив до міста Червона Вода, поширюючи плітки про відьом, цього разу в тебе не буде обмежень у коштах. – Принц поклав револьвер на стіл. – Подбай про власну безпеку. Сподіваюся, що незабаром почую від тебе хороші новини.

>>Розділ 213<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і Buymeacoffee. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.