Звільнити цю відьму. Розділ 221

Англійська назва новели: Release That Witch

Автор: Ер Му (Er Mu)

Рік: 2016

Статус: закінчено

Розділів: 1498 + 3 бонусних розділи (1501)

Переклад: у процесі

Жанри: бойовик, драма, надприродне, пригоди, сейнен, фентезі

Опис: Чен Янь перемістився тільки, щоб опинитися у світі схожому на середньовічну Європу, і стає Роландом, принцом-наступником. Але цей світ не такий, як колишній, попри деяку схожість. Відьми існують і вони насправді можуть користуватися магією?

Стежте за боротьбою Роланда з братами та сестрами за трон. Чи зможе він перемогти, хоча король уже визнав його безнадійним і з найгіршою стартовою ситуацією? Чи його знання сучасних технологій та допомога відьом, яких знають як помічниць Диявола і на них полює Свята Церква, допоможуть вибороти шанс.

То ж, нехай почнеться його подорож.

Повернись живим тут.

Госпітальєри тут.

Благодійний фонд Сергія Притули сайт тут.

Особливу подяку за появу перекладу цього роману висловіть D. Gromyko.

Звільнити цю відьму

Звільнити цю відьму. Розділ 220.

Розділ 221. План порятунку

Тепер, коли він визначився з діями, перше питання, що повстало перед ним, таке: чи потрібно йому особисто їхати до столиці?

Це буде перша військова операція за межами Прикордонного Міста і західного регіону, і, на відміну від двох попередніх оборонних битв, вони неминуче зіткнуться з неприємностями в незнайомому географічному середовищі. Без заздалегідь визначеного поля бою, невідомо, яку бойову міць вони можуть застосувати. Тому важко залишатися спокійним, якщо він не буде присутнім там особисто. Хоча рівень військових знань Роланда надзвичайно обмежений, але його розуміння все одно переважає розуміння військових операцій цієї епохи.

Однак щойно він покине місто, як західний регіон стане неконтрольованим місцем. Нема жодних гарантій, що тільки-но ця новина дійде до фортеці Довга Пісня, великі родини не вирішать зробити щось небезпечне. Як тільки про це дізнається Тіфіко, і фронт і тил опиняться в загрозливій ситуації. Тіфіко не надто перейматиметься відьмами, яких можуть виявити у нього під боком, але якщо йому стане відомо про присутність Роланда біля столиці, він точно скористається можливістю і мобілізує невелику армію, щоб позбутися від молодшого брата. Враховуючи, що Тіфіко попрямував на схід, а своїм людям наказав прямо з півночі прямувати на захід, він також у скрутній ситуації.

Загалом, ймовірність «пожежі» в тилу є більшою загрозою, ніж можливі втрати на передовій.

Зрештою Роланд вирішив залишитися у Прикордонному Місті.

Бо головне завдання першої армії – захищати відьом, другорядне – направляти біженців на кораблі групами, жодне з завдань не говорить їм вступати у пряму сутички з міським патрулем чи церковною армією суду. Поки рятувальні заходи проводитимуться належним чином і не станеться чогось несподіваного, солдати, швидше за все, не зроблять жодного пострілу.

Звичайно, для цього він повинен сформулювати максимально повний план порятунку.

Опівдні того ж дня Роланд викликав Картера, Залізну Сокиру, Браяна і сестер Союзу Відьом.

Місцевість навколо столиці збереглася у спогадах четвертого принца нечіткими малюнками з дитинства, але це невелика проблема. Він попросив Солою намалювати просту мапу на обідньому столі в залі, після чого віддав накази Залізній Сокирі та Браяну.

– Центральний квадрат символізує королівську столицею, а ця блакитна лінія – канал, – роздумуючи, сказав Роланд. – У вас два завдання: перше – захистити відьом поки вони лікують біженців і повернути їх до Прикордонного Міста, а друге – зупинити епідемію, що поширюється у столиці. Перше, що я маю тут зазначити, цю епідемію, вірогідно, спровокувала церква.

– Щ… Що? – очі Браяна розширилися від недовіри, а Картер нахмурився. Лише Залізна Сокира залишався абсолютно спокійним, він, як людина пісків і представник клану Моджін, поклонявся трьом богам і не мав пошани до церкви та проголошеного нею єдиного істинного бога. Роланд був дуже цим задоволений.   

– Після анексії королівства Вічна Зима церква напала на королівство Вовче Серце, якщо Вовче Серце повалять, гадаю, королівства Світанок і Сірий Замок рано чи пізно стануть наступними цілями. Насправді вже наказ про боротьбу за місце спадкоємця трону є дуже сумнівним. – Принц коротко описав, як церква запропонувала дивні пігулки Тіфіко, Ґарсія та йому самому. – Уже лише з цього витікає, що вони не підтримують жодного кандидата, а лише заохочують нас вбивати одне одного. Наші люди не зможуть стати загартованими солдатами, бо прийом пігулок лише послаблюватиме їх, після чого вони помруть страшною смертю. Так само й з епідемією. Щойно хвороба почала поширюватися по столиці, церква оголосила, що має ліки. Однак за іронією долі вони не надто квапляться надавати їх жителям міста.

– Лише світло, що сяє в пеклі, є найбільш сліпучим, – сказав Залізна Сокира.

– Правильно, якщо хочеш зіграти роль спасителя, то повинен діяти в момент найбільшого страждання людей. Що сильніший контраст, то глибше враження церква справить на людей. Невинні ж, які загинули під час цього процесу, це жертви, які вірили недостатньо щиро. – Підкреслив Роланд. – Тому, крім порятунку втікачів зі сходу королівства, ми повинні зруйнувати змову церкви.

– Що нам робити? – Браян глибоко вдихнув.

– Ви маєте ретельно сховатися і завершити місію так, що вони вас не помітили. – Роланд вказав на великий простір на південь від порту неподалік від каналу. – Тут мають бути поля, вони найкраще підійдуть для переховування. Вам потрібно відшукати тут високі точки, встановити розвідувальні пости з видом на порт. Солдати, що відповідатимуть за поділ на групи і супровід, видаватимуть себе за найманців з торгових караванів і забиратимуть вилікуваних людей на борт. Я звернуся до Марґорі, щоб зібрати якнайбільше кораблів, флот більше не буде складатися з кількох суден.

Чи це фортеця Довга Пісня, чи столиця Сірого Замку, патрульні загони великих міст рідко охоплюють прилеглі території. Дальність виявлення чогось незвичного залежиться від висоти міської стіни. Щодо місця на південь від порту, то воно знаходиться поза зоною виявлення патрульних, тому навряд чи вони привернуть увагу охорони, якщо розмістяться там.

– Як лікувати тих хворих? – запитав Залізна Сокира.

– Здебільшого покладаючись на копії, створені силою Лілі, – Роланд коротко пояснив їм магічну здібність дівчини. – Їй не потрібно іти в табір для біженців, щоб вилікувати їх. Будь-який мікроорганізм може стати копією. Іншими словами, можна просто набрати річкової води, Лілі вплине на неї своєю здібністю, після чого дати воду пацієнтам.

– Так… просто? – Залізна Сокира був приголомшений.

– Ви повинні пам’ятати дві речі, – принц підняв два пальці, – перше, простежити, щоб усі, хто піднімаються на борт, випили воду, яку очистила Лілі, друге, не використовувати для лікування кип’ячену воду. По суті, що брудніша вода, то краще. Більша кількість мікроорганізмів стане копіями. Ви можете не розуміти цього, але просто робіть так, як я кажу.

– А як щодо хворих у столиці? З ними робити так само?

– Майже, але ми не можемо допустити, щоб ліки доставляли наші люди. Це приверне надто багато уваги. Про цю частину подбає Таса, – сказав Роланд. – Поки вони отримують гроші, щури працюють досить вправно.

– Ваша Високосте, щури ненадійні. Щойно вони отримають більшу суму, то негайно встромлять ніж у спину попереднього роботодавця. – Зауважив Картер.

– Тому друге завдання – це спроба завадити, її не потрібно доводити до кінця. – Принц встав на ноги. – Щойно ви відчуєте, що щось не так, перша армія повинна захистити відьом і негайно відступити. Вже те, що ми отримаємо біженців, можна вважати перемогою. Щодо жителів столиці, то скільки врятується, стільки й врятується. Змову церкви не вдасться зірвати очищеною водою, але вистачить уже того, щоб трюк зі святими ліками провалився. Настав час оголосити, хто поїде до столиці. – Він вигукнув: – Залізна Сокира!

– Так!

– Ти очолиш 240 солдатів, щоб захищати відьом, контролювати порт й усувати потенційні загрози. Ви повинні безпечно повернути відьом і біженці зі сходу.

– Як накажете, Ваша Високосте! – Залізна Сокира виструнчився і відсалютував.

– Браяне!

– Так! – молодий лицар гордо випнув груди.

– Ти очолиш 60 солдатів, які будуть замасковані під найманців караванів і відповідатимуть за доставку біженців, супровід біженців і підтримуватимуть порядку на борту кораблів.

– Буде зроблено, Ваша Високосте!

– Далі – відьми, які вирушать до столиці королівства: Лілі, Соловейко, Луна, Блискавка і Венді. – Роланд трохи сповільнився: – Пізніше я детально поясню ваше завдання, наразі запам’ятайте, що ви повинні приділити увагу власній безпеці та повернутися цілими.

– Не хвилюйтеся, Ваша Високосте, – Соловейко приклала руку до грудей, – я буду з ними.

Роланд кивнув:

– Тоді останнє і найважливіше: після того, як ви прибудете до столиці, там ви можете залишатися щонайбільше три дні. Коли три дні закінчаться, попри те, якою буде фактична ситуація, ви маєте повернутися до Прикордонного Міста. – Роланд наголошував на кожному слові: – Якщо церква планує знищити опір Сірого Замку, то хвороба поширюватиметься не тільки у столиці. Західний регіон також буде одною з їхніх цілей. Тому ви не можете залишатися у столиці більше трьох днів, зрозуміли?

– Так, Ваша Високосте! – в унісон сказали Залізна Сокира і Браян.

– Чудово, починаємо втілювати цей план.

– Заждіть… Ваша Високосте, а я? – Картер підняв руку.

– Ти очолиш решту солдатів першої армії та захищатимеш моє Прикордонне Місто, – Роланд поплескав його по плечу.

>>Розділ 222<<

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Помилки й хиби десь є, потім гляну та виправлю або вказуйте мені на них.

Переклад з англійської, а не з мови оригіналу, тому можуть і будуть втрачені деякі сенси, особливості тощо. Переклад непрофесійний, як помітите помилку – вкажіть, виправлю. Можете написати про них на пошту sribnaptaha@ukr.net або на сторінці FacebookТелеграм.

У мене є Patreon і Buymeacoffee. Можете підтримати копійчиною і отримати за це добрячки: замовити якийсь твір (написати або перекласти) або прискорити написання вже опублікованих, але ще не закінчених творів.

Погуляйте кілька хвилин по сайту. Вам неважко, мені приємно, і це теж буде підтримкою ♥

Маньхву можна завантажити тут або почитати онлайн тут чи тут.